Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:24  l  #37264

Factor kiharcolt egy PP-t. Annyira nyilvánvaló volt, hogy ezt nem merték nem befújni. Basszus, csak ne kapjunk SHG-t, be se kell lőni, védekezzük ki, és pörgessük le valahogy az órát, ezt nem szabad elrontani.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:19  l  #37256

Gally!!!! Hát nem megmondtam, hogy ma meglesz neki a gól?!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:13  l  #37252

Ez meglepett, Hejdát vártam volna ott utoljára, Factor hatalmas passzt adott. Nem baj, majd kapnak még pár PP-t és kiegyenlítenek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:00  l  #37249

EZ MILYEN KIÁLLÍTÁS MÁR MEGINT???

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:41  l  #37248

Ebben nagyon egyetértünk. Sajnálom, hogy a pontokban nem látszik meg. Megérdemelne pár gólt. Mondjuk a mai GWG-t. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:38  l  #37243

Az a durva, hogy nem nagyon lehet jobbat feltenni 2. sornak.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:37  l  #37240

Galli és vdG megcsinálta Landynak, szép volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:32  l  #37238

Basszus, ez gól lett volna ha nem akasztják Duchene-t. Bár a mi védőinket is ilyenekért állítanák ki, de ROB és SOB rendre valami hülyeségér ül ki pihenni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:28  l  #37237

EJ-re építjük a védelmet, ha beledöglünk is... :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:27  l  #37235

Nekem is ez jutott az eszembe.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:25  l  #37232

Basszus EJ! Sírok.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:24  l  #37229

Akkor szídom még egy kicsit. Mikorr lőtt ez a fakezű Duchene utoljára regularban gólt?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:23  l  #37228

Ez hogy nem volt PP Galliardin? Teljesen lámák ezek a zebrák, ha élhetek ezzel a képzavarral. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:22  l  #37225

Kicsit fáj, hogy Porter a csapat tagja lehet, ez azért mutatja a csapat "erejét" a széleken. Tényleg, valaki tud valami frisset esetleg Hishonról?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:20  l  #37223

Szídtam szegény Duchene-t, szóval most azt is meg kell mondjam, ez zseniális volt tőle. Gyönyörű gól volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:14  l  #37220

Kapnak még annyi PP-t, hogy abból csak ütnek még gólt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 1:09  l  #37216

Szvsz Heatley-nek Bertuzzival együtt kéne megrohadni egy börtönben. Most is mit hisztizett. Köcsög gyilkos.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:56  l  #37210

No megnéztem, a domináns Wild 8at tudott kapuralőni egy olyan harmadban, ahol 11 percet emberfórban volt és 7-et 5on5. NYOLCAT!!! Ez egy szar csapat legalábbis ezen harmad alapján. Egyébként mi meg most pont, hogy nem lövünk, pedig máskor rendre túl sokat lövünk, most meg adogatjuk körbe a korongot végtelenségig.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:50  l  #37207

Stastnyék konkrétan egy percig voltak benn a támadóharmadban, McClementék dettó, érdekes mód icinjuk is csak nekik volt. 7 perc volt 5on5 az egész meccsen. ez alatt kb. volt 3 kapuralövésük. 11 percet voltunk hátrányban egy harmad alatt, ráadásul pont a szarfaszu Wild ellen. Volt náluk két akkora checking from behind, hogy még az én hátam is megérezte, McLoad meg aki vállal lökött, mehet misconductra, bazmeg emberi méretű játékosokat küldjenek a jégre, egy rendes jégkorongozó ezt a checket meg sem érezte volna ez a Spurgeon meg ott haldoklik egy fél órát a jágen. Menjen curlingezni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:43  l  #37204

Lótúrót. PP-ken kívűl sehova sem jutottak. 5 on 5 rendre beszorítottuk őket. Ha nincsenek a bírók, ezek a kapuig sem jutnak el, nemhogy vezessenek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:41  l  #37203

Bazd meg! Elmegyek iinkább aludni, most ennek mi értelme van? Nekik bármit lehet, minket mindenért kiszórnak! Elment a kedvem az egésztől.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:38  l  #37201

Duchene eddig rémes, rendre rossz döntést hoz.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:36  l  #37196

(Elég rossz minőség, de ez volt az első, ahol megtaláltam. Azóta nem nagyon keresgéltem.)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:35  l  #37195

Én a nappaliban. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:33  l  #37193

SOB kiállítása kabaré volt. Azon egyszerűen felröhögtem. Nem értem, hogy ha ez egy profi liga, akkor miért kell gyengeelméjű amatőröket alkalmazni bírónak. El nem tudom képzelni, hogy ezek a bírók nem valami hátrányos helyzetüeket megsegítő programmal került a ligába.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 0:26  l  #37191

Mind a 3 kiállítás vicc volt. Buzi bírók kihúzzák a Wildot a szarból. A kapott PPG ellenére a PK nagyon jó volt, cask hát 5 perc azért sok. Buzi zebrák!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.23. 23:38  l  #37176

Nem tudom, én meg azon gondolkodtam, hogy rendre visszapattanunk az 50%-os vonalról, ezért ez tuti Tampa siker. Remélem nem lesz igazam. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.22. 19:46  l  #37169

Ugyan csak az első két harmadot láttam, utána a második szünetben elaludtam, de basszus, Hunwick jó volt!!! Döbbenet, nem? Már a harmadik meccse, ahol kifejezzetten jó, nemis csak elfogadható. Amúgy jól toltuk, a helyzeteinket kihagytuk, de lőttünk gólt abból ami nem volt helyzet. :) Az első félidőben volt egy SH 3on1-unk, azt be kellett volna verni 2-0-nál, akkor könyebb meccs lett volna. Duchene sajnos megint láthatatlan volt, Stasny sem volt nagy szám. Melone viszont piszok jó volt, McClement szintén, vdG-re sem lehet panasz, nekem nem hiányzik Kobasew, Porter helyett jöjjön Jones és ennyi. Giguere meg egyelőre még jobb mint Varlamov, örülök, hogy nem ragaszkodunk az oroszhoz. McClementnek több gólja van mint Stewartnak :), mondjul Shatty ellensúlyoz, fáj hogy elcseréltük. Bár ha EJ így fog védekezni mint az utolsó két meccsen, akkor azért az gyógyír a sebekre. Elértük az 50%-ot, itt szoktunk megtorpanni és veszíteni 3-at egymásután.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.20. 16:56  l  #23237

Mi köze van a sérülteknek ahhoz, hogy nekünk mennyi közünk volt a meccshez, mi köze van Stasnynak és a csapatnak álltalában ahhoz, hogy ehhez a konkrét meccshez nekünk mennyi közünk volt???

Írtál valamit ami egyszerűen NEM IGAZ, aztán meg itt nyafogsz mint egy fürdős kurva, hogy kinek mi köze ahhoz, hogy te mekkora hülyeséget állítasz a Flyers topikban. Az állításod szempontjából teljesen irreleváns, hogy amúgy nekünk mennyire jó a csapatunk vagy nem. Az is, hogy ti milyen formában játszottatok. Sőt még annak sincs köze hozzá, hogy milyen volt a második gólunk, ugyanis te álltalában beszéltél a játék képéről, és azt érzékeltetted, hogy egy csapat volt a pályán (a tietek). Na most ez egyszerűen nettó baromság.

A tegnapi meccseről és az ott pályára lépő játékosokról írtál, most meg megy a mellébeszélés. A hozzászólásodat legközelebb át fogom ugrani, de akkor kérlek kezd azzal, hogy ezt itt egy hatalmas fasz írja, minden ami ez után jön az meglehetősen elfogult, és alapjáva véve bolondság, ha nem így kezded, sajnos nem tudhatom, hogy ezt éppen komolyan gondolod, vagy megint csak valami hülyeséget akarsz elhitetni a világgal viccből, ez esetben lehet, hogy megint válaszolni fogok. Sajnos a fórumozás már csak ilyen műfaj. Sorry, hogy a sensitive lelkedet megviselte, hogy egysszer egy underdog csapat nyer ellenetek, és hogy kinyilatkoztatásaid nem fogadja el mindenki axiómarendszerként.

ps.: Senki nem rohant sehova, csupán olvasgatom a fórunot, hisz azért van. Ha valami olyat olvasok, amire válaszolni szottyan kedvem, arra válaszolok. Sajnos ez már egy ilyen világ, minden hülye pofázhat, te is, én is.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.20. 16:27  l  #37154

Így jött ki a ciklusa, nem tehet róla.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.20. 12:36  l  #37151

A védelem megint nagyon jó volt, még Hunvick is hiba nálkül hozott le két meccset egymás után. Engem egyedül Duchene és Stastny aggaszt. Láthatatlan mindkettő, főleg Duchene. :(

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.20. 12:33  l  #23233

Jah, megmentettük Sacco állását, bár sok közük nem volt a meccshez

Nyilván nem, azért csak 18 mp-el a vége előtt egyenlítettetek, volt nálunk 3db 2on1 is. Nem tudom te melyik meccset nézted, örüljél az 1 pontnak is, mert nem nagyon szolgáltatok rá. Az utolsó harmadban vesztésre állva, az utolsó percig egy aprócska gólhelyzetcskét sem nagyon sikerült kialakítanotok, nagy nulla volt ez a Flyers, méghogy nekünk nem volt semmi közünk a meccshez. Pff!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.18. 17:09  l  #37148

Tegnapi meccs nagyon érdekesre sikerült. A legjobbjaink Ej és Hejda voltak. Kár, hogy nem mindig ezt hozzák. Sacco végig Hejdát tette fel Ovecskin ellen, és Hejda nagyjából levette az oroszt a jégről (volt így is pát helyzetecskéje, de neki az mindig van). Ej előre és hátra is szenzációsan játszott, Gallynak adott egy gyönyörű paszt, miután végigvitte az egész pályán 4 Caps-es között a korongot, gólt lőtt és hátul nem hibázott egyet sem. Igazából majdhogynem hiba nélkül hoztuk le védekezés tekintetében a meccset. Landeskog tetszett még nagyon, illetve Factor megint mindenütt ott volt a jégen. Piszok hasznos volt már megint. Stastnynak is volt két hatalmas helyzete, Duchene-nel és Winnikkel rendre nagyon be tudták szorítani az ellent, de egyszerűen semmi nem jön össze nekik. Szinte mindenki jó volt, Elliott és Hejduk volt gyengébb szinte egész meccsen láthatatlanok. Brophey nem NHL szint, vdG elmegy, nem jobb mint Porter egy átlagos napján. Mondjuk nem is rosszabb. O'Brien-nek megint volt egy tök felesleges és hülye kiállítása. Nem tudom miért kell ezt. Játékmegállítás után ütött oda magasbottal. Giguerenek meg nem nagyon kellett nagyokat védenie, nagyon jó volt előtte az egész csapat védekezése, szvsz amúgy szerintem gyorsasága, reflexe, reboun controll alapján Giguere nem egy nagy szám, egy dolog van, ami miatt ilyen jó: elképesztően jól olvassa a játékot.

A csapat megint bebizonyította, hogy bárkit meg tud verni, de bárkitől is ki tud kapni. Féltem a Caps PP-től, de a PK nagyon hatékony volt. A PP-ik alatt nekünk volt a több helyzetünk, 2-3 nagy SH gólhelyzetünk maradt ki. Abból a szempontból szerencsénk volt, hogy Green nem játszott, mert vele azért más lett volna a Caps PP. Semin a gólja ellenére is gyengén tolta, Backstrom sem csinált semmit az egész meccsen.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.16. 9:10  l  #37136

Ez így, két gólos vezetésről nagyon fáj. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.16. 0:52  l  #37133

Wilsonról meg is feledkeztem. Szóval hat és nem öt, nem mintha számítana, sima zakó lesz ma este. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.15. 23:41  l  #37132

Jones, Yip groin
Kobasew, Mueller head
Porter suspended

5 hiányzó a Sharks ellen, mind szélső. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.15. 17:51  l  #37127

Jobban örültem volna ha Mauldin jön föl.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.14. 23:26  l  #37115

Nincs különösebb bajom Kobasew-vel azon kívűl, hogy nálunk játszik, de ennek örülök. :)
Remélem kap egy kicsivel több lehetőséget mint általában, annyit biztos hozzá tud majd tenni mint Kobasew.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.14. 22:30  l  #37113

Abban nagyon egyetértünk, hogy a Winnik típúsú játékosokat túlságosan nyomja. lehet azért mert ő is ez a fajta hard working guy volt. Érdekes, mert pl. Lappy esetében erre Quenville is hajlamos volt. Régen azért elkélpzelhetetlen volt, hogy egy Yelle vagy Podein legyen az ice-time leader, mindenesetre szerintem mindegy kit hozunk edzőnek a csapat sokkal többet nem lesz képes, amíg nincs két rendes szélsőnk, olyan, amilyen Tanguay vagy Hejduk fénykorában volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.14. 2:07  l  #37109

Pensben egyrészt jobb a szélső állomány, másrészt keleten még a mi csapatunk is elég lenne, legalábbis a mérlege alapján nagyon úgy tűnik. Kérlek nyugati példát hozzál, almát ne a körtével hasonlítsuk össze.
Amúgy vanak még jól teljesítő játékosok, illetve olyanok, akik hozzák a tőlük elvárhatót, Varlamov elfogadható, Giguere kifejezetten jó. Landeskog jó, Winnik jó, McClement is belejött, tőlük igazán nem lehet többet várni. A védelemben meg O'Brien és O'Byrne is simán hozzák a tőlük elvárható szintet.

Azzal sem értek egyet, hogy ugyanazt játszanánk mint az első évben. Pont, hogy egésszen más játsznk. Akkor nem dump and chase volt a jellemző, szinte soha nem lőttük túl az ellent, más volt a védekezés és a támadás is. Akkor sokkal zártabban védekeztünk, tömörültünk a kapu előtt, ennek megfelelően rendre 40-50 lövést kaptukn de a reboundok takarítása és a blokkolás jól ment. Andersson védésihatékonysága törvényszerűen az egekben is volt. Ebből a zárt védekezésből próbáltunk gyors kontrákat vezetni, meccsenként rendre 20-25 kapuralövésünk volt csak. Most a védekezésben megpróbáljuk megszállni a kéket, hogy csak belőni lehessen a korongot, mert a palánk mellett a nagy darab védőink nagyon jól érvényesülnek. sajnos viszont mi is csak belőtt koronggal tudunk operálni támadásban. Egyrészt a nyugati stílus miatt, másrészt mert biztonsági védekezést tolunk, a védőink nem viszik fel a korongot, viszont így nagy a létszámhátrány a kéken, nem lehet bemeni a becsapdázott harmadba, be kell lőni a korongot. Arra még nem jöttem rá amúgy, hogy mi is az elképzelés támadásban, az biztos, hogy mindenhonnan lövünk, sajnos nem túl jól, és álltalában a reboundon sincs ott senki, túl kicsik vagyuk és soft a csapat eleje, hogy a kapu előtt érvényesüljön, a centereink néha húznak pár váratlant, de akkor sincs kinek adni a korongot. Ráadásul minden ellenfél tudja, hogy ha Dusánra vagy Stasnyra odafigyel, akkor megfogott egy sort, mert pl. Jones, Hejduk vagy Galliardi nem nagyon tud helyzetet teremteni, csak befejezni azt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195