ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Colorado Avalanche

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2018.12.01. 23:58  l  #32042

És lett egy 1 éves ablakod, mert Andersennek is emelned kell majd 2-3M-ot.
Ráadásul ha az alsó két sorba nem tudsz értelmes embereket rakni, akkor ki fog PK-zni, és miért nem fogtok rengeteg gólt kapni a meccs azon 20 percében, amikor fent vannak? Főleg, hogy oda biztos nem nagyon írnak alá kisebb pénzért, mert amíg Tavaresnek befér 1-2M hometown discount, mert reklámszerződések visszahozzák, addig egy 4. soros játékosnak csak az a pénz van, ami a csapattól jön.
Szerintem ebből csere lesz. Már csak azért is, hogy példát statuáljanak. Nem hiszem, hogy a vezetés azt akarja, hogy ezentúl az összes RFA üldögéljen a nagy pénz reményében. Nálunk Drury-t ugyanezért cserélték anno (jó nagy hülyeség is volt), pedig akkor még salarycap sem volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.12.01. 23:46  l  #54590

Szerintem rám azt nem lehet mondani, hogy ne lennék Varlamov supporter (én még azzal is maximálisan egyet értettem, hogy őt védtük le expansionkor és nem Pickardot), de én félnék neki hosszú szerződést adni. Tök mindegy, hogy ki a backupja és mennyi meccset vesz le a válláról, Varlamov az akrobatikus stílusából adódóan sérülékeny, és az idő előrehaladtával egyre inkább az lesz. Meglepne ha nem akarna legalább 5 évet. Én ennyi időre nem merném aláíratni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.12.01. 23:28  l  #54588

Ha a 60 pontos Nylander kap ~7M-ot, akkor Rantanen nem fog megállni 9M alatt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.12.01. 6:18  l  #54581

OT = L

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.30. 23:45  l  #54575

...és csupa nyerhető meccs következik...

Remélem a csapat nem így gondolja, mert akkor simán vesztünk.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.30. 23:43  l  #54574

A "Shame! Shame! Shame!" is kiba' jó volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.30. 23:43  l  #54573

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.30. 8:17  l  #26216

Nem életszerű a feltételezés. Melnyknek ez pénzbe kerülne, ezért kizárt, hogy eszébe jusson ilyet tenni. :-)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.29. 20:21  l  #57135

23 éve szeretnék elmenni egy Avs meccsre (lehetőleg Denverbe), nekem egy is elég lenne. Egy ideig pénzem nem volt rá, most meg családom van és olyan kicsik a gyerekek, hogy nem lehet velük ekkorát utazni. Szal ne siránkozz, hanem örülj! ;)

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.29. 20:16  l  #30300

Mielőtt félreérted, az idézet a fórummotornak szól. Válaszoltam a hsz-edre, 2x jelent meg. Gondoltam kitörlöm a 2.-at mert felesleges, kitörölte mindkettőt. Utána már nem volt időm visszaírni a választ, csak bemásoltam Karinthyt, mert ide illik.

Amúgy azért néztem a Philly-Sens meccse mert úgy szeretek meccset nézni, hogy drukkolok valakinek, ilyenkor általában Wings meccset nézek és drukkolok az ellenfélnek, de idén szegény Sens a Wings (akiket amúgy idéntől eltekintve nagyon is szeretek, csak hát Kakko-t még jobban szeretném Avs mezben). Szal egy kis köcsög dögkeselyű lettem. :)

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.29. 18:03  l  #30297

"Hát maga megbolondult,
Hát maga megbolondult,
Hogy mindent kétszer mond, kétszer mond?"

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.29. 16:19  l  #54564

Én nem tudok mit kezdeni Grubauerrel, nála is azt érzem, hogy jobb mint egy backup, de nem starter szint, mert iszonyat rabszodikus a teljesítménye. Ha Varlamov kórlapja nem lenne hosszabb mint a Nílus én azt mondanám, hogy inkább vele hosszabítsunk, viszont azt a helyzetet nem szeretném, hogy végre 15 év után összejön egy közepesen potens csapat és elbukjuk azon, hogy valami backup szintű kapussal bohóckodunk.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 23:34  l  #54556

De legalább Z volt helyette és szvsz kurva jó volt ő is és a párjaként Cole is (aki szvsz a meccs legjobbja is volt egyben Rantanen, Girard és MacK 2-2-2 pontja ellenére is).

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 23:31  l  #26209

Nyáron jöhet vissza Denverbe, úgyis jön a gyerek, asszonyka denveri. Jó ha tud segíteni anyunak a család a szaros pelenkákkal. :)

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 23:29  l  #30286

Félreértésben tetszik lenni.

Tegnap leültem meccset nézni, Philadelphia Flyers vs. Ottawa Senators meccset, hogy egész pontos legyek.
Ugyanis (bár valóban gyarló és önző okból kifolyóan) nagyon-nagyon drukkoltam a Flyers-nek. Aztán látom, hogy egy olyan kapus kezd, akiről még soha a büdös életben nem is hallottam (kevés az ilyen). Miután általában évi két Flyers meccset nézek (idén úgy alakult, hogy hármat is), fingom nem volt, hogy hány kapusotok van, hány sérült, ki kapus és ki nem is az valójában (amúgy Pickard szerintem jó backup-backup), és úgy gondoltam, hogy a meccsnézés helyett nem fogok hosszasan guglizni, inkább megkérdezem a topicban, hátha nézi még valaki a meccset és beavat (nem nézte, vagy ha igen, akkor nem avatott be). A statisztikákat sem kellett kiguglizni, mert azt meg jól bemondták a szpíkerek a meccsen, még ki is írták. Azt akkora már tudtam hogy sérült volt (mert ezt is kiírták), de az nem volt világos, hogy miért nem az AHL-ben kell őt újra megtanítani védeni. (Az persze előfordulhat, hogy elmondták ezt is a szpíkerek, de a dumára valóban csak fél füllel figyeltem, ebben lehet bűnös vagyok).

Amúgy a smile az "életbevágóan fontos meccsnek" szólt és kicsit az Ottawának is, hogy minden meccsen drukkolok ellenük, MÉG A WINGS-NEK IS, meg még inkább annak a szürreális szituációnak, hogy éjjel fél2-kor vagy tököm tudja mikor én Sens-Flyers meccset nézek, de tény hogy félreérthető. Nekem ez a Fuck smile nem annyira fakkozós, mert úgy vigyorog mint a tejbetök, nincs benne semmi indulat, de lehet rosszul használom. Ez van.

Amúgy a faszé' nem lehetett egy ilyen meccsen nyerni, ez az Ottawa 2 harmadon keresztül lófaszt nem csinált, sokkal jobbak voltatok (zebrák is bekaphassák a 0 ottawai kiállítással)!

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 22:02  l  #30284

???

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 21:16  l  #54552

Hogy a végén 6 az 5-re nem kaptunk gólt, ott óriási szerencsénk is volt, de dolgoztunk is érte.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 4:38  l  #54542

Nem ezt vártam. Juhu!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 4:26  l  #54541

Faszé' kell ennyire visszaállni?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 4:15  l  #54540

Dubnik közben nagyot alkotott a Yotes ellen. :-)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 3:58  l  #54539

Compher 1mp-cel a harmad vége előtt, a kapu mögött, semmire nem jó helyzetben, miért állittatja ki magát tök feleslegesen???????

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 3:31  l  #54537

Ami még szomorúbb, hogy Tkachuk visszahozta az első két harmadban tök homály Ottawát a meccsbe és -2-ről fordítottak a Philly ellen, ez ma egy rossz játéknap.

( BTW Rinne egy utálatos gyökér!) ;)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 3:25  l  #54536

Nietonak csak sikerült 2-1-nél egy kvázi üreskaput vasra ütnie, most meg már 2-2. Utálom ezeket a mustárszínű disznókat. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 3:19  l  #54534

Miért? Szerintem szép gólt ütött. ;)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 2:33  l  #54531

He-he! Mi is ütöttünk egy szar gólt. :P

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 2:30  l  #54530

Ezt a szar gólt, inkább aludni kellett volna...

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 1:20  l  #30279

Ki a tököm ez a Stolarz, és amúgy is hogy kezdethetek egy ilyen életbevágóan fontos meccsen egy olyan kapust, akinek az elmúlt két szezonban nem volt 5 profi meccse, sőt semmilyen meccse nem nagyon volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.28. 0:26  l  #54529

Honnan tudod, hogy hisztigép, honnan tudod, hogy milyen ajánlatokat kap? A torontoi média nyilván nem abban érdekelt, hogy nyomást helyezzenek rá hogy aláírjon, nyilván megbízható forrás amúgy a sok okos újságíró. Lehet, hogy hisztizik, lehet hogy nem. Minden joga megvan ahhoz, hogy ne írjon alá egy szerződést, ha nem tetszik neki ami benne van.
Barrie végre hátul is teljesen megbízható, az utóbbi egy évet tekintve top3 játékos a csapatban, csak akkor szabad elcserélni ha már biztos, hogy nem fogunk tudni vele hosszabbítani mert túl sok pénzt kér. Norrisra esélye sincs, Norrist vagy olyan védőnek adnak, akit az edzője feltesz a jégre fél perccel a meccs vége előtt ha az ellenfél vezet, és ugyanúgy feltesz, ha a fél perccel a vége előtt a saját csapata vezet, vagy fekete bőrű. Barrie-re az egyik állításnak csak a fele igaz, a másiknak meg 0%-a.
Ozolinsh sem volt soha Norris esélyes, pedig ő a saját korában Barrie++ volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.27. 21:35  l  #54527

Tegnap még maintenance day-t mondtak nála. Lehet, hogy cseréljük és azért nem játszik, hogy ne sérüljön meg. :)
Barrie + Kamenev for Nylander

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.27. 21:31  l  #54526

Nekem néha már az az érzésem, hogy Bednarnak baja van az oroszokkal (Varlamovval nem tud mit kezdeni, mert egyrészt nincs nála jobb kapusa, másrészt az Parkilla reszortja).
Ha Zadorov csinál egy hibát, rögtön padozik, utána HS, ugyanilyen hibákat Nemeth, Nieto vagy Calvert akárhányat elkövethet. Kérdezem én, milyen világ az, ahol Kamenev scratch és Bourque meg Nieto játszik???!!!

Egy napra lehetnék GM, elcserélném Bourque-ot, Calvertet és talán Nietot is, eg-egyy conditional 7. pickért, csakhogy Bednarnak ne tudja őket soha többé a csapatba tenni. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.26. 13:24  l  #54521

Sok van még hátra, szerintem a Cicák is feljebb fognak lépni és a Blues is simán elindulhat, a keretük elég hozzá, viszont kérdés, hogy a Wings-nél meddig tart a lendület, Nucks is simán süllyedhet, szóval elöttük és mögöttük is van még olyan csapat akivel helyet cserélhetnek. Ottawában lassan visszajönnek a sérültek is, az fogja eldönteni, hogy mi lesz Stone-nal és Duchene-nel. Ha mindkettő megy TDL-kor akkor ott még a szezon negyede hátra van és ha addig nagyjából együtt futnak a csapatok, akkor onnan simán bemehetnek top3 pickre, ha igaz a rumor és marad Duchene és Stone is, akkor akár simán lehet, hogy top10-en kívül lesz a pick.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.25. 21:33  l  #54517

Még ha tudjuk is így folytatni, akkor is a köcsög playoff lebonyolítás következtében simán lehet, hogy nyugat két legjobbjának egyikével kell kezdeni a playoffban (Jets, Preds), őket meg csak úgy tudjuk elkerülni ha azon a Wcard spoton vagyunk, ami átmegy a Pacificbe. Azért amelyik csapat megnyeri a Pacificet valószínűleg nem lesz gyenge, akkor sem ha talán a Preds+Jets kettősnél azért kicsivel gyengébb is, így igencsak elképzelhető az első körös kiesés. Amúgy meg bár már itt tartanánk, továbbra is azt mondom, hogy egy komolyabb MacKinnon vagy Rantanen sérülésre vagyunk a playoff remények szertefoszlásától, egyáltalán nem tudnánk egyiküket sem pótolni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.25. 13:25  l  #54513

Én elégedett vagyok, Zadorovot sem cserélném, mert lassan időszerű EJ sérülése. Egyedül talán Calvert-tel nem vagyok elégedett, szerintem semmi értelme nem volt idehozni, semmit nem tud, amit ne tudtunk volna a farmból pótolni sokkal kevesebb pénzért. Nietot is ügyetlennek tartom, de ő PK-ban azért tényleg jó, szegény Soda viszont sokat bukik azon, hogy hozzánőtt az a fakezü srác.
Compher eddig nagyon jó, reméljük most nem fogy el teljesen februárra, ahogy tavaly tette.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.24. 23:49  l  #54506

Bennet érkezése óta a PP hol jó, hol kiváló, hol fantasztikus. Sakic legjobb húzásai közé tartozik, hogy idehozta.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.24. 4:48  l  #54496

Az első előnytől eltekintve a PP most akadozott, tényleg jók a kutyák PK-ban, de Compher jobb. :)
Rantanen fantasztikus és elképesztő önbizalommal tolja, ahogy az egész sor, bár ma McK-nek nem annyira ment. NAgyon megnyugtatott minket a gyors 3 gól, utána kicsit dekoncentráltak voltunk meg túl lazák. Simán lőhettünk volna rá másik 3-at már az első két harmadban, ha figyelünk. Grubie nagyon jól védett, végig esélyük se legyen közelebb jöni és elhinni, hogy lehet még közük a meccshez. Megérdemelte volna a SO-ot!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.24. 2:51  l  #54493

3gól+2vas egy harmad alatt. Kis szerencsével már majd hogy nem vége lehetne a meccsnek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.24. 2:31  l  #54490

B+! Ez annyira szép, hogy nem merem tovább nézni, innen csak lefelé mehetünk. Ki mondta, hogy Landy fakezű?! :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.24. 2:29  l  #54488

JTC 2 SHG egy PP alatt. Hiányzott a srác!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2018.11.23. 21:51  l  #54487

A Pacific túránk legnehezebbnek ígérkező meccs jön, nem azért mert a Yots feltétlenül jobb mint a Ducks vagy a Kings, de az ellen erősek, amire a mi győzelmeink épülnek.
Egyrészt gyorsak ők is, másrészt fantasztikus a PK-juk, harmadrészt van egy nagyon jó kapusuk, aki ha kell akkor el tud lopni egy meccset és ezen felül a Stephan féle sor még elég jó is lehet MAcKinnonék ellen.
Etőől persze még nyerhető a meccs, de én az 1pontnak is örülnék. A holnapit lenne fontos megnyerni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195