előző oldal l következő oldal

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.20. 4:30  l  #37696

Ez milyen gagyi kiállítás, így nehéz lesz gólt ütni... :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.20. 4:23  l  #37694

Pedig most jól kért időt, a sorokat is jól variálta szerintem, de sajnos rém gyengék vagyunk elöl. Ráadásul soft gólokat is kapunk. Az első Varlamové, a második EJ újabb ovodás hibája, a harmadkról lemaradtam, az lehet nemvolt soft, de nincsenek illúzióim. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.20. 4:13  l  #37689

Mert ostobák. Amúgy Landeskogon kívül nincs értékelhető csatárteljesítmény, Stastny,Duchene és Factor is rém szar eddig, Hejdukról nem is beszélve. Ollvernek sem volt még jó döntése a meccsen. Talán még McClement aki elfogadható, de ő is csak jóindulattal. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 23:48  l  #37582

Pedig most megérdemeltük volna a 2 pontot. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 23:45  l  #37580

Giguere eddig egy büntetőt sem védett ki idén. 3-ból 2 gól lett, egyet melé ütöttek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 23:43  l  #37578

Galliardinak simán be kellett volna ütni az üreskaput és kész. Ráadásul eddig a végén a büntetőknél Varly hozta a meccseket nem Giguere.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 23:37  l  #8635

Ugye azt láttad, hogy nem ő ütött először?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 23:36  l  #37576

Teljesen összeomlottam. Innen tuti bukta, ez hihetetlen. Mikor lesz már szerencsénk egyszer? :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:40  l  #37403

Elmegyek a picsába aludni, ez valami egésszen felháborító, utoljára a SJ elleni game2 után voltam ilyen ideges a tavalyelőtti playoffban. Azt hittem azt a bíráskodást nem lehet alulmúlni. Mindig van lejjebb.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:38  l  #6696

Nem olyan könnyű, ha folyton emberhátrányban vagyunk, ráadásul 3-4 védő áll csak rendelkezésre. Sajnos nehéz kihozni a korongot a harmadból a hátvédnek, ha a seggén veszi a levegőt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:36  l  #37402

Én ilyet még nem láttam. 4 védőnk van már csak a jégen, Winnik kiállításánál a kommentátor meg is mondta, hgogy nem látott szabálytalanságot még a visszajátszáson sem.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:34  l  #6693

BAsszus, eddig 3 gólt ütöttetek előnyből, tudom az egyik 1sec-kel az után történt, hogy Galliardi kiállítása lejárt. Ebből mennyi volt szerinted jogos. Cross-checkl Elliott-on, odamegy McLoad hgogy megvédje és mi megyünk PK-ba? Ne már! Winnik, Stasny és Quincey kiállítását sem lehetett látni a visszajátszáson. Bezzeg amikor Stewart térddel megy oda ütközni a palánkhoz (a vége sérülés), akkor nincs semmi. Bazd meg NÉGY védővel játszunk és mégis mi vagyunk folyton hátrányban. Még a korongot is bedobja nektek úgy, hogy nincs ott a centerünk, kb. 120 ilyen szitu van egy meccsen, ezen a meccsen is volt vagy tíz, nálatok is volt, de akkor valahogy nem sietett annyira a zebra. Szerinted pl. jogos volt a kiállítás amiből a gólt ütöttétek? NEM, akkor meg mi van?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:28  l  #37401

Én ilyet még nem láttam, ezek a bírók teljesen fogalmatlanok.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:22  l  #6691

Ti láttatok high sticket? Már Winnik kiállítása sem volt jogos. Basszus mi vagyunk folyton kiállítva mégis mi toljuk 4 védővel. Felettébb érdekes. Persze ha egyet kiállítanak, akkor csak hárommal. Nem tudtam, hogy a centralban ti vagytok a bírók csapata...

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 3:20  l  #37398

Én ilyet még nem láttam. Folyton mi vagyunk kiállítva, az utolsó két kiállítást egyszerűen nem lehetett látni még a visszajátszásban sem. Ahhoz képest, hogy mi vagyunk azok akik szabálytalanok tőlünk ment le már sérüléssel két védő. 4 védővel toljuk de amikor épp fantomkállítás miatt ül Quincey, akkor 3-mal kéne kihúzni a PP-t. Nem értem a zebrák miért nem Blues mezben fújnak, akkor legalább már az elején kikapcsoltam volna. Nem szeretem az ilyen alattomos csalást, akkor vállalják fel!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.08. 2:33  l  #37397

Basszus, Quincey beiratkozott az Eric Johnson turnover iskolába (eddig biztatóak az eredményei), az meg hogy a volt játékosaink gólt ütnek ellenünk már megszokott. Francba ezekkel a b2b-ekkel, a másodikra mindig kipukkadunk. Nincs sok értelme ezt nézni, nem tudom mikor nyertünk utoljára b2b-en készer. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 21:18  l  #37396

A közvetítésben vagy 30x elmondták, az is elhangzott, hogy a ligában idén eddig ez a hetedik, és hogy az első hat egyike Winnik, tehát már két Avs Gordie Howe hattrick van. Sőt még azt is megemlítették, hogy mennyire vicces, hogy G+A+Fight hármast így hívják, amikor Howe-nak az egész karrierje alatt, ami azért elég hosszúra sikerült, egy darab ilyen hattrickje volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 5:07  l  #37388

Megőrülök, én itt félek, erre lennulázzuk őket, elképesztő. Mondjuk nagyon látszott rajtuk, hogy tegnap is játszottak. Mindenesetre ez akkor is derék dolog volt, Varly megint szenzációsan védett. Voltak meleg pillanatok, főleg 1-0-nál, de Varlamovo ma is tökéleteset alkotott. Galliardi meg élete meccsét játszotta, védekezésben és támadásban is 200%-ot hozott, de az egész csapat nagyon odatette magát, a forcheckünk pl. ma nagyon jó volt. Egyetlen negatívuma volt a meccsnek, O'Brien már megint feleslegesen állítatta ki magát, de ez most simán belefért. Tök boldog vagyok, a hétre jósolt nulla pontomból már 4 megvan. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 3:34  l  #37386

OK! Johnsont minden meccs előtt anyázzuk egy kicsit, már 2A-nál tart. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 3:12  l  #37385

Undormányosan erős ez a Hawks offence. Nem tudom hogy fogjuk bírni. Rendre percekig vannak a harmadunkban és veszélyesek is. Különösen nehéz, hogy ha valahogy túléljük a Toews-Hossa-Frolik sort erre jön Sharp és Kane. Ráadásul hátulról is erősek, még jó, hogy nem nagyon lőnek. Az én koromban már nem kéne ilyen meccseket néznem, főleg ilyen későn.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 3:04  l  #37384

Jones-nak adták, belenyúlt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 1:52  l  #37382

Valószínüleg elírták. UFA-ként szerződtettük. Nem tudok olyan szabályról, ami UFÁ-ból RFA-t csinál. Ráadásul undrafted is, ki és mikor foglalta volna le a játékjogát? Szóval én arra nem bazíroznék, hogy még jövőre is nálunk lesz, ha kap egy NHL backup ajánlatot (ami szerintem simán előfordulhat) akkor azonnal menni fog, és ez teljesen érthető is lesz a részéről.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.06. 22:35  l  #37381

Szerintem előrefele pl. sokat javult tavalyhoz képest, tök sokszor belép a támadásokba a szélső helyén, ilyenkor elég sok zavart tud okozni. Ahogy többen is írták védekezésben nagyon gyenge. Néhány borzasztó turnoveren kívül a lustasága miatt is haragszom rá. Akkora nagy ökör, hogy targoncával kell ráemelni a pályára és két pályamunkás végigimádkozza a meccset, hogy a jég meg ne repedjen alatta, ennek ellenére sosem ütközik. Akkor sem, amikor e nem lenne bonyolult feladat. Ráadásul arra is hajlamos, hogy csak álljon a kapu mellett és szemével kisérje az ellenfél csatárait, mintha oda lenne csavarozva a jéghez. Lusta korizni, és én ezért vagyok rá igazán ideges. Legyen béna, engem nem érdekel, de dögöljön meg a jégen a győzelemért. Dingman meg Parker pl. ilyen volt, néha elestek a saját lábukban is, de tényleg mindent megtettek, ami rajtuk múlott.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.05. 23:02  l  #37369

Hogy-hogy RFA, ha UFA-ként igazoltuk?.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.04. 23:50  l  #37362

Eredetileg 10% esélyt adtam magunknak a Hawks ellen, ezt 20%-ra módosítom, most nézem, hogy nekik az B2B 2.meccs lesz, tehát nem csak mi szívjuk ezt be.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.04. 17:29  l  #37355

Tök korrekt volt a bíró, hogy párost fújt. Amúgy 4on4 iszonyat hiánytik Duchene.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.04. 17:03  l  #37352

Szerintem Desjardins piszok jó. Én jobban örülnék neki, ha most egy Giguere+Desjardins kettősünk lenne az NHL-ben és meglenne az első két körös draftjogunk.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.03. 7:42  l  #37337

Hát ezt nem nagyon érdemektük meg,de ettől még jó érzés. :)

Volt egy meg nem adott góljuk, ami szerintem szabályos volt (a bírók és Toronto szerint nem). Sajnos a 2, harmad utolsó két percéig semmit sem csináltunk. Onnantól az egyenlítő gólig visznt elképesztőnagyot hajtott a csapat. Aztán Factor góljánál már kipukkadtunk. PK jó volt. OT-ben volt egy PP-jük, majd két perc 4on3, itt egyenesen tökéletesek volt a PK. Amúgy Varly hozta a meccset, nagyjából egyedül. A 2. harmadban Galliardi tök jogtalan kiállításánál volt egy akkora védése, hogy az állam leesett, (bár a bírókra így sem panaszkodhatunk, nagyon korrekt bíráskodás volt, bár a magasbot megítélésénél lehet, hogy hibáztak, ha LA drukker lennék azt mondanám tuti).

Avs 3 star
1. Varlamov
2. Factor
3. O'Brien

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.02. 18:32  l  #37333

A Kings meccseket vereséggel számoltam erre a hónapra. Nagyon jó az LA és jó formában is vannak. Nem hiszem, hogy 4 gól alatt megússzuk. Igazából én most egy 3as L streaket várok, de reménykedek abban, hogy az utána következő 5 hozható. B2B CHI+STL idegenben nagyon kemény, talán az év legnehezebb hete lesz.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.01. 3:59  l  #37324

Miért is?

Shanahan már megint buzi. Úgy látszik az Avs-szal tényleg bármit meg lehet csinálni és ezt még támogatja is ez a gyökér. Semmi eltiltás, $2500 az semmi, egy meccsre nagyságrendel több a fizuja... Érdekes módon érvényesül ez a "zero tlerant" dolog.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.31. 11:37  l  #37317

Ráadásul januárban dől el a szezonunk. Rengeteg idegenbeli meccs, egy kivételével minden meccs nyugati csapat ellen (köv. 16 meccsből 15 lesz konferencián belül). Ha ezt a januárt jó eredménnyel átvészeljük, akkor nagyon jó esélyünk nyílik a playoffra, de azért nehéz lesz így Duchene nélkül. Még rossz formában is veszélyes, idegenben ugye az ellen cserél később, így nagy hátrány, hogy csak egy sorunk maradt, könnyű lesz ellenünk kiválasztani, hogy melyik sor ellen érdemes feltenni a legjobb védőket.

Csak akkor lesz esélyünk, ha Galliardi permanensen hozza az elmúlt meccseken mutatott formáját, illetve ha Jones végre belelendül. Winnik igazán hard working, de kapura neki is veszélyesebbé kell válnia. Mindenesetre nem hiszem, hogy sok meccsen fogunk 2-3 gólnál többet ütni, ezért megint minden a védelmen és a kapusokon fog múlni. Rosszkor jött ez a dolog, ráadásul ugye Duchene a legjobb "szélsőnk", és ugye széleken amúgy is elképestően gyengék vagyunk, talán az ottani sérülések a legfájóbbak. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.28. 11:54  l  #37294

Én két harmadot tudtam végignézni, aztán inkább mentem aludni. Nagyon könnyen fordítva is lehetett volna. Nekem szimpi volt a Jets, Pavelec piszok jól védett. Az volt az érzésem, hogy lehetetlen neki gólt ütni, pedig volt helyzetünk rendesen. Remélem most nem lesz olyan hosszú mélyrepülés mint az előző winning streak után.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 23:33  l  #37288

Nem dícsérem, csak annyit mondok, hogy hátul hiba nélkül játszik, ami (főleg az ő esetében) nagy szó. tegnap még gólt is ütött volna, ha Backstrom nem mutatja be az év védését.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 13:37  l  #37285

El fogja tiltani vagy fél szezonra. Sajnos ennek a buzi Shanaban-nak valami becsípődött az Avs-szel kapcsolatban még a régi szép időkben. Ez kiderült Porter eltiltásánál, illetve Wilson hitnél is.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 13:36  l  #37284

Én most vereségre számítok, nem azért mert a Jets olyan erős, de ez a schedule egy vicc (aki csinálta bekaphassa). Ugye nem akartunk ünnepekkor utazni, ezért a tegnapi délutáni meccsre tegnap kora reggel utaztunk, hogy még egy edzés is beleférjen. Ma is meccs, szóval jó fáradtak leszünk, ők meg pihenten jönnek. Na mindegy, egy pontot kaparjunk össze és elégedett leszek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 3:33  l  #37278

Nem tudom, EJ az elmúlt 4 meccsen nagyon jó volt, ez a mai egy bődületes hiba volt, de valahogy én is bízom benne, hogy ezek némi rutinnal elmaradnak majd. Hunwick hiba nélkül játszik mióta bekerült a csapatba, őt is igazságtalan lenne kihagyni, Elliott sebessége és PP-beli lövései nagyon hiányoznának, SOB és ROB is jó, Hejda ma és az elmúlt pár meccsen is parádés volt. Igazából az egész védelem nagyon jó mostanság, megértem Saccot, hogy nem nyúl hozzá, amúgy össze fog még zuhanni ez a védelem, ahogy az első 6 meccs után is összezuhant, lesz még Quinceynek lehetősége bizonyítani.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:55  l  #37276

No, egy csomó dolog volt, aminek örülhetünk.

A Wild egy 5 perces PP-ből és egy hatalmas védelmi hibából tudott csak gólt ütni, ez azért a csapat védekezését mindenképp dícséri. Az elmúlt 5 meccsen 3 gól alatt tartottuk az ellenfelet.

Nyertünk idegenben, rendes játékidőben, csoporton belül, több mint egy góllal. Az előző négyes együttállásból kettő sem jött össze már jó ideje, nemhogy négy.
Varly is jól védett, szerintem jó ötlet volt ezt a meccset adni neki így rögtön az ünnepek után. Nagyon rápörgött a meccsre.
A PK nagyon jó volt.
Hunwick ma is jó volt, Quincey viszont az eddigi teljesítménye alapján szerintem megérdemli, hogy játszon.

Nálam:
1st star Factor
2nd star Gallliardi
3rd star Hejda

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:34  l  #37274

Szerintem a 2-ban is nagyon jók voltunk (volt kb. 5 kapuralövésük abban a harmadban összesen) , az elsőről nehéz mit mondani, mert 11 percet voltunk hátrányban.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:33  l  #37271

Gyönyörű védés volt, mindegy ennyi örömük lehet. Amúgy rá kellett jönnöm, hogy egyik csapat ellen sem örülök annyira győzelemnek mint ez ellen a trágyadomb vájd ellen.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.12.27. 2:27  l  #37268

Basszus! Mekkorát védett ez a nyomorult Backstrom!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195