Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.20. 21:18  l  #58555

És a vasakat... :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.20. 21:11  l  #58554

Hát ma nem lövéseket halmozunk, hanem gólokat. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.20. 20:02  l  #58553

Kaprizov amúgy bitang jó, a tegnapelőtt nem volt jó meccse, de még azon a meccsen is minden shiftje veszélyes volt. Folyamatosan jó helyen van. koronggal és korong nélkül is. Vele még sok bajunk lesz a jövőben.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.20. 18:01  l  #58551

Hát akkor kvázi hivatalos. Nála gyengébb kapus nem nagyon volt a piacon, de legalább olcsón jött, remélem amúgy ez azt jelenti, hogy Franci nem szezonra out, mert akkor talán jobb backupot hoztunk volna. Miskánál JJ azért talán jobb lesz, de ami biztos, rosszabb semmiképpen. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 22:22  l  #58549

Ez a Hall dolog szerintem kacsa. A Saad trade után esélytelen. A top6 rendben, és Hall nem akkora előrelépés Saadhoz vagy Landeskoghoz képest mint amennyire sokba kerülne elhozni. Egyszerűen nem érné meg. Egy backup kell nekünk és egy jó 3rd line center. Én nem hiszem, hogy megérné nagy nevekben gondolkodni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 21:16  l  #58546

Igen, sok helyen olvasni. A leggyengébb elérhető kapus volt, de gondolom legalább olcsón meg lehetett szerezni. Amúgy azt is sok helyen írják, hogy Bernier sérülés miatt léptünk erre, mert ő lett volna az elsődleges célpont.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 12:22  l  #58540

Nem nagyon érdemes a statisztikákat nézni ebben a covid ligában. Még normális években is csalóka, mert nagyon különböző a keleti és a nyugati csapatok schedule-ja, de idén ez még inkább felborult.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 4:43  l  #58537

Felborult a pálya, az 5-1 nem reális, 8-9 gólt is lazán üthettünk volna. Nem találok szavakat, fantasztikus volt a csapat.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 4:17  l  #58535

Rantanen fantasztikus.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 3:53  l  #58534

Talbot persze élete meccsét tolja, ennek megfelelően a harmadik is vérre megy és semmi sem dőlt el. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.19. 2:55  l  #58533

1. harmadban volt HUSZONÖT kaput eltaláló lövésünk, nekik 6. Úgy, hogy mindkét csapat 2 percet volt hátrányban, tehát nem végig PP-ben toltuk a harmadot.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.18. 21:35  l  #58532

Ez a lehető legjobb lineupunk, mert EJ-vel én már nem nagyon számolnék.
Amikor ennyire mellettünk szól minden, akkor szoktunk simán kikapni. :)

Vegas meg folyton 1 góllal nyer. Rém idegesítőek. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.18. 18:28  l  #58529

Foudy meglepően jól teljesít az AHL-ben ahhoz képest, hogy csak most draftoltuk. Végre talán középső körben is találtunk valaki használhatót,

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.18. 18:20  l  #34481

Ja, értem. Előfordul a legjobbakkal is, már azt hittem lemaradtam valamiről. ;)

Amúgy szerintem ha őszinték vagyunk, akkor mindannyian aláírnánk, hogy a Tampa jöjjön a 4 között, mert az azt jelenti, hogy túljutottunk a divízión. :D

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.18. 15:35  l  #34479

Tampa pedig max a döntőben jöhet. Jó szar lenne ha velük találkoznánk, és jóccakát lenne.

Miért nem jöhet már a 4 között?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 15:38  l  #58526

JTC nálam nem fér be, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy a jelenlegi csatáraink kiérdemelték a helyüket. Esetleg PEB helyett jöhetne, de oda sem nagyon.
Nekem ez a Renouf egy közepes AHL játékos, Byram 100x jobb, de nyilván Makar visszatérte lesz az igazi megváltás hátul.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 4:47  l  #58520

Ha valaki meccs előtt azt mondja 7-t + 1eng-t kell ütni, hogy nyerjünk, azt mondom reális, hisz Miskában benne van egy meccsen 4-5 gól, de hogy egy harmad alatt hozza ezt és, hogy Gru-nak kell lehozni a meccs nagyrészét! Hát ennél még én is többet néztem ki ebből a fasz Miskából. Tényleg lőjjük már bele a holdba. Az jó, hogy nem adtuk fel az első harmad után lélekben. A 4 kapott gól és a 3 ütött vas demoralizáló volt. Végére több vasunk volt mint nekik góljuk. Szerencsére gólból is nekünk volt több. :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 4:13  l  #48441

Ha kiültetik embellishmentért senkinek egy rossz szava nem lehetett volna. Nem volt szép. Sorry!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 4:09  l  #58519

Bednar és Sakic mai nagy felfedezése lehet, hogy kapussal könnyebb nyerni mint annélkül. Nincs vége, de vezetünk. Miskát soha többet nem szeretném látni! Még a taxi squadban sem nagyon.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 3:07  l  #58518

Na lecserélte Bednar ezt a faszt. Ennyit arról, hogy Gru pihenhet egy meccset. Milyen jó, hogy maradt 2 harmadunk -2-ről. Az első 2 lövésük után (természetesen mindkettő gól lett) is meg lehetett volna ezt lépni, akkor 55p-ünk lenne -1-ről.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 2:51  l  #58517

HÉT lövésből NÉGY kapott gól!
(Az sem érdekel, hogy az egyik PS. Basszameg, ennyit még én is védenék!!!)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.17. 2:47  l  #58516

5 lövésből kapott 3 gólt. ÖTBŐL HÁRMAT!!!!

Mi szűk negyed óra alatt ütöttünk 2gólt és 3vasat, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy belealudtunk a meccsbe.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.16. 23:44  l  #58515

Egyik kutya, másik eb.
Mindkettő rém gyenge, ezzel csak annyit érnénk el, hogy látszólag csináltunk valamit, de valójában semmit. Lehet itt kisérletezgetni, de mindegyik ilyen móka pontokba kerül. Vagy kell hozni egy rendes backupot, és ezt meg is kell fizetni a piacon, vagy kivárni Francit, és elengedni az alapszakaszt. 4. helyre így is oda kell tudjunk érni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.16. 23:39  l  #58514

Miska?! Akkor be is írhatjuk az L-t.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.15. 0:45  l  #58509

Makar nagyon hiányzik, semmi veszélyt nem jelentenek a védőink előrejátékban. Saját kapura annál inkább, rendre seggreesünk az ellenfél kékvonalán, aztán jönnek a breakaway-ek meg two on one-ok.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.13. 11:48  l  #58506

Akarhatott volna több gólt is lőni. :)

Amúgy ha úgy játszunk mint az elmúlt néhány meccsen, akkor nem lesz baj; egyszer majd megjönnek a gólok is. Túl sok ahhoz a jó csatárunk, hogy ilyen játékképpel sokáig maradjunk meccsenkénti 1-2-3 gólon.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.10. 23:10  l  #58498

...

Renouf, Pateryn

...

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.07. 11:19  l  #58486

Ez a Miska kisérlet már kezd túl sok pontba kerülni.
Wild bukta Stalockot ingyen. Miért nem Stalockra cseréltük anno Cole-t? Mindenki jobban járt volna.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.06. 10:20  l  #58473

Köszi!

Amúgy így logikus. Bárhol rákerestem csak annyit írtak, hogy "standiong" alapján van a vaiwer claim sorrend. Ha az nhl.com-on rámész a standingre, akkor meg pont alapján rendez, ezért gondoltam azt, hogy ezek akár olyan hülyék is lehetnek, hogy nem P%-ot néznek, de ezek szerint nem így van. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.05. 23:15  l  #58466

VAlaki amúgy tudja, hogy vaiwer claim-nél a sorrendet pontok vagy win% alapján nézik? Mert ugye a covid miatt nagyon különböző meccsszámok is vannak, tehát előfordulhat, hogy pontok alapján egy erősebb csapat jóval jobb pozícióban van mint egy gyengébb. Ha win%-ot néznek az sokkal tisztább. Azért kérdezem mert a Stalock vaiwernél ingyen jöhetett volna egy szvsz nagyon jó backup (akinek az egészsége kérdéses, de szerintem ezt a kockázatot megérte volna bevállalni). Oilersé lett, akik előttünk voltak pontokban (win% nem), és jó lenne tudni, hogy ezek szerin nekünk nem kellett, vagy csak simán az Oilers volt jobb pozícióban?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.05. 23:09  l  #58465

Én úgy tudom, hogy ha már 24 napot hiányzott, akkor akár visszamenőleg is LTIR-re kerülhet, amúgy meg semmi jelentősége, mert nem megyünk a cap fölé akkor sem, ha nincs ott. Szóval miért is tennénk oda? CSak fogyna a papír a faxgépből feleslegesen.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.02. 7:05  l  #58452

Graves meg egyenesen vállalhatatlan ma. Minden Sharks gólnál jégen volt. Évek óta a leggyengébb meccse, neki és a csapatnak is.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.02. 6:47  l  #58451

Teljes összeomlás, ebben az is benne van, hogy kvázi 3 védővel játszunk. Girard reljesen elfáradt, értelmezhetetlen hibái vannak. Felesleges kérdés, de most már tényleg nem értem mi a fasz értelme volt a Cole trade-nek, ha Pateryn még ilyenkor sem fér be?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.03.02. 6:01  l  #58450

Elbasszuk 2-0-ról. Pedig a helyzetek megvannak.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.02.25. 15:28  l  #58443

6-ak vagyunk a csoportban.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.02.23. 1:02  l  #58437

Timminsnél azért még jelentősen jobb, és szerintem Byramnál is jobb átlagot hoz, de őt úgyis játszatni fogjuk.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.02.20. 23:04  l  #58428

Azért az bámulatos, hogy nem gondoltak arra, hogy kora délután jó eséllyel napsütès lesz és az megolvasztja majd a jeget. Főleg a sötétebbre festett részeknél. Nagyon vártam ezt a meccset, de elsősorban azért, mert azt hittem végre nem kell éjszakázni egy meccs miatt. Ennyit erről. Pff!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.02.20. 22:09  l  #58426

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.02.20. 22:08  l  #58425

Most mutatják, hogy mennyire ótvar a jég. Haefele szerint annyira szar, hogy kéne egy kis delay, mert már veszélyes. NBC közvetítés miatt úgysem lesz. Ez mondjuk megmagyarázza a dadogó passzokat, a gyenge one-timereket és főleg azt, hogy hová tünt a sebessége a csapatnak. Mindegy, egy ilyen meccs jó buli, egy ilyen belefér.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2021.02.20. 21:59  l  #58424

MAF már megint kezdi, hogy kivédi a szemünket. Amúgy fura a jég, nagyon pattog rajta a korong.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195