Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 10:23  l  #44282

Yeo Saccot idézve próbált ráülni az eredményre. MEgérdemelte.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 10:22  l  #44281

Szerintem Varly egy közepesen átlagos napján nem engedi be az 1. és a 3. gólt.
Sok érthetetlen helyre menő nagy rebound volt, ez eredményezte az elsőt, a 3-at meg kiszorított helyzetből lőtték, igaz breakaway, de ezeket Varly olvasni szokta. Ettől még nagyon király kapus, és örülök, hogy nálunk véd, biztos vagyok benne, hogy lesz ő még MoM ebben a párharcban.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 7:13  l  #44277

Ja! Még zárásként a mai meccshez annyit, hogy azzal volt tele minden, hogy mi csak azért nyerünk mert Varlamov szenzációs, és ha neki nem megy esély sincs. Hát most finoman szólva nem hozott semmi kimagaslót és mégis nyertünk. Azért az első 2 sor PAP kivételével hozta magát a végére, akinek az egész meccsen 27 jó döntése volt csupán. Ennyiszer ment le cserére. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:55  l  #44276

MacKinnon onnantól volt használható, hogy elkezdett passzolni, össze is jött 3A. A 2. gólunkig ez nem fordult vele elő, de kit érdekel. Stasty most veri fel a saját árát a 7M-os rangebe, de most ezt is leszarom. NYertünk, és igazi faszagyerekek vagyunk!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:52  l  #44275

1st star Stastny
2nd star Stastny
3rd star Stastny

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:40  l  #44265

Kár, hogy itt nem 4on4 az OT. MA már úgy lőttünk gólt és általában is jók vagyunk úgy. Berrie különösen. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:39  l  #44264

Én pont kettőt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:38  l  #44263

A Blues megcsinálta, nekünk is sikerülhet. Remélem nem lesz 3. OT nálunk is, de ha ez az ára a győzelemnek ám legyen. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:36  l  #44260

Nem tartom magam öreg embernek bár már rég volt, amikor a csattogós lepkét az oviban tologattam, mégis durva, hogy kb. 300 a pulzusom, remeg a kezem, minden bajom van, lüktet a halántékom, érzem, hogy a kialvatlanságtól rövidesen meg fog fájdulni a fejem... Lehet csak összefoglalót szabadna néznem. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:27  l  #44251

Nem kicsit vagyok ideges az átaludt 2. harmad miatt. Amit az elsőben és a harmadikban nyújtottunk az bőségesen elég lett volna ehhez a meccshez, izgalom nélkül lazán. De egy rossz harmad és nem a győzelemnek örülünk, hanem annak, hogy nincs még vége. Ettől még elmehet a meccs, de az biztos, hogy akármi lesz a vége, egy jó edzői stábbal, márpedig nálunk olyan van. erőt lehet meríteni majd ebből a meccsből.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:23  l  #44246

IGEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:09  l  #44242

PAP a lehető legegyszerűbb passzokat is elrontja. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:06  l  #44241

És eljött az a pillanat is, amiről soha nem hittem volna, hogy meglesz. Clishe-t meg kell dicsérni. Hatalmasat mentett. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:04  l  #44239

Amúgy Stastny a mai meccsen nagyságrendekkel jobb mint bárki a csapatból. Szinte mindig jó megoldást választ.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 6:02  l  #44236

Ez a harmad eddig egész vállalható, az első is, nem tudom mi volt a 2-ban, de ne legyen többet. Bryz most azért nagyot védett. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:59  l  #44234

Az előző hsz-ed talán elég lesz PAP-nak. :)
Amúgy én egy védőgólt el tudnék képzelni a mi ldalunkon. Mondjuk Berrie-től, az egyetlen értékelhető játékos a védelemben.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:55  l  #44228

Letolhatnál még valakit. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:54  l  #44227

Az egész sor rém gyenge, szerintem PAP még sokkal rosszabb, MacKinnont meg már írtam.... Szerintem talán még ő a legjobb a sorából, de vakok közt fél szemű esete.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:46  l  #44221

Az alvást kellett volna választani. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:34  l  #44217

EJ-nek néha fantasztikus dlgai voltak ma is, de néha nagyon elnézi a dolgokat. Hejdának kb. egy jó megmozdulása volt az egész meccsen. :(

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:33  l  #44216

A játék képe alapján ma -2-ről egy harmad alatt nincs sok esély. Ráadásul ha becsokizunk a zakótól és bukjuk a 2-at is, akkor nagyon-nagy baj van.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 5:31  l  #44214

Ezt a harmadot nem értettem. Már 1-1-nél is csak nekik volt helyzetük, aztán a semmiből egyenlítettünk, és utána megint elképzelés nélküli lézengés. 3 emberünk volt a palánknál a 4. góljuk előtt, nekik 1, hogy a pélóba lett az övék a korong? A harmadik gólnál meg látszott, hogy rövid a korong és nem fér bele egy csere, hisz a 2. harmadban ugye hosszút kell cserélni, de ennek ellenére elindult mindenki kb. mint a libák. Amatőr gólokat kapunk. Pedig ez a Wild nem jó, de mi sem, sőt mi ritka rosszak vagyunk. Az első harmadban nagyon lelkesen kezdünk, de a második borzalom volt. Stastny az egyetlen aki hozza magát a csapatból, talán még Talbot.
Zárójeles megjegyzés, de a két kiállításunk vicc volt, Clishe iterferijét még alapszakaszban is kiröhögik, és Holden kiálításához foghatóból is volt még 100 ilyen ezen a meccsen.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 4:33  l  #44195

Nálam tökéletes.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.18. 4:30  l  #44192

Nekem most megy a VLC-s móka.

Egész meccsen azt néztem, hogy Varlamovról minden iszonyat veszélyesen pattan ki, hát meg is ittuk a levét. Nem éreztem őket egyáltalán veszélyesnek a gól előtt, de igazából nekünk is csak a gólnál volt helyzetünk. Az viszont ott nagyon szép játék volt, Landy hitje, aztán ahogy Hejda ment a korongra, Stastny remek kapu mögötti játéka, a passz és a poziciós játék is, és ahogy Landy beért a kapu elé és gól. A bottom két sor ütközik rendesen, egyelőre rájuk egy rossz szavunk sem lehet. Factorék soránál viszont MakKinnonon azt érzem, hogy nagyon túl vállalja magát, rendre egyedül akar megoldani mindent. és egyelőre ennek semmi haszna.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.17. 19:36  l  #44168

Kegyetlen egy szar időben kezdünk. 3:30. Felkelni korán van, addig virrasztani későn.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.16. 21:29  l  #44162

Duchene-en múlik szerintem a párharc. Ha hamar és jó formában tér vissza, akkor továbbjutunk, ha nem, akkor elúszhat a párharc. Első meccs nagyon fontos lesz, ha ott kikapunk könnyen betrottyolhat a playoff rutin nélküli társaság, elvégre ez esetben a 2. meccs már-már élet-halál kérdés, hiszen a Wild nagyon erős hazai pályán, Minnesota hockey state, nagyon nehéz ott a playoffban.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.16. 21:08  l  #44160

A termete alapján inkább Per Ledin. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.15. 22:51  l  #44151

Én annak örülnék a legjobban ha csak a döntőre 7. meccsére térne vissza, de ott győztes gólt ütne. :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.15. 20:54  l  #44144

Úgy néz ki Hejda nem lesz. :(
Ezek a sorok voltak edzésen (Roy nagyon nem szereti Wilsont - Sarich ugye sérült):