Lakhely:
 ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Chicago Blackhawks

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 3:43  l  #7894

Elkezdtek fizikális hokit játszani, jobb is lett a meccs, meg is voltak a helyzeteik.

Ezt a Cracknell-Kane páros büntit, hogy hozták össze a sporik, merthogy semmi nem volt az is biztos?

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 3:24  l  #10495

Mákja volt a kis srácnak, hogy először elütött a korong felett, amúgy szép volt.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 3:18  l  #10492

Már akartam kérdezni, ez az a Porter akit még mi draftoltunk?

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 3:11  l  #7890

Nyilván ég és föld a két eset, Seabrook is csak befejezte az ütközést.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 3:03  l  #7888

Egyébként, Seabrooknál miért nem vártad el ugyanezt?

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 3:00  l  #7887

Lófaszt lendületből!

Akkor csak simán nekimegy, nem belöki a kapuba.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 2:51  l  #7885

Azért itt a végén Pietro majdnem beköszönt.
Nem számoltam de kb. ez lett volna az 5-6. gól amit a harmadok utolsó 2 percében kapunk.

A faszért nem lehet odafigyelni végig.

Amilyen zseniálisok a csapatok PP-ben, már bőven megérdemelnék, ha egy SH gólt kapnának.

(egyébként ezért érdemes volt visszajönnie a szimpatikus fiatalembernek, hogy a gólja után hátulról letaglózza Hossát)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 2:28  l  #7883

Az a baj ezekkel a kiállításokkal, hogy még ha nem is lőnek belőle gólt, felhozzák a Bluest játékban.

Ezért bosszúból ma Sharpnak illene lőnie egy gólt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 6:51  l  #7881

Tarasenko gólja után kinyomtam a képet, csak live scoreon követtem az eseményt.

Bár a harmadikban tisztán jobb volt a Blues, mégis úgy éreztem sokáig,
hogy ezt a meccset gólokkal kellene nyernünk.

Igen, Kane-en lehetett látni már az elején, hogy ma megy neki, szerencsére ki is jött a tudás belőle.

Sharp, Hossa még mindig 0-ás, Seabrook meg jöhet vissza a 6. meccsre.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 6:00  l  #7877

Azt hiszem erre az évre elég nekem, ez ellen nem lehet mit tenni.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 5:20  l  #7875

A világon nem volt még szerencsésebb csapat mint a Blues.

Igaz, mi is kitehetjük az ablakba a balfasz táblát.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 4:32  l  #7874

De ha megfordítod, akkor a PK...

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 4:28  l  #7872

Eddig kellemes hangulatú meccs. Szerencsére a csapatok nem nagyon foglalkoznak egymással,
és valahogy a meccsnek nincs is playoff hangulata.

Ma eddig egész szépen játszunk, folyik a korong, jönnek a passzok és Kane is már mocorog egy kicsit,
viszont a kapura nem vagyunk valami veszélyesek.

Lehet rosszul láttam, de mintha azt írták volna ki, hogy az NHL történetének első playoff körbeli leggyengébb
PP kihasználtságát mutatja fel a két csapat.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 5:48  l  #7870

Így van eddig nem sokat mutattak, és a PP-vel egyetemben, egyszer megérkeznek ők is a szériába.

Elfelejtettem még, le a kalappal Handzus előtt. Amit PK-ban művel lövésblokkolás terén,
az már-már Hjalmarssont idézi. Amúgy, szegény már baromi lassú ehhez az iramhoz,
de hátrányban mindig össze tudja kapni magát.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 5:20  l  #7868

Hát ez nagyon vékony volt. Az egyetlen pozitívum a győzelem mellett, hogy most
nem voltunk tuskók és Crawford jó formája.

Kicsit úgy érzem minden meccsen fel akarjuk találni a spanyol viaszt.

Az előző meccsen fizikális hokit akartunk, nem ment, nem az lett belőle,
most beálltunk védekezni, defensive minded hokit játszani, ez sem a mi stílusunk,
nem is érzem úgy, hogy csak rajtunk múlt a meccs.

Viszont meg kell említeni, hogy a Blues sem parádézik a széria alatt (szerintem). Inkább taktikusak a meccsek
mint free flowing lefolyásúak.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 4:51  l  #7865

Eddig a 3 meccs közül most érdemelnénk legkevésbé a győzelmet.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.21. 17:34  l  #10440

Igen, sajnos ez a meccs nem arról szólt amiről kellett volna.

Nagyon kíváncsi leszek a mai derbire. Több fontos kérdés lesz.

Vajon vissza akartok vágnia sérelmekért?
Mi folytatjuk így, vagy visszatérünk a szokásos játékunkhoz?
A fordított pályaválasztás melyik csapatból mit hoz ki?
A PP kinél, mikor, hogy fog működni?

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.21. 6:18  l  #7863

Seabrook 3 meccset kapott. Kicsit sokallom, de ez van.

Ettől függetlenül, két már megnyert mérközést adtunk ki a kezeink közül, és ha megnézem,
hogy legutóbb milyen játékkal, akkor még simán lehet keresnivalónk, úgyhogy ma egy tiszta,
eredményben sima győzelmet várok.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.21. 6:16  l  #10436

Sajnos azt kell, hogy mondjam, jogos az észrevétel. Én magam, teljesen értetlenül állok
a tegnapi stílusunk előtt. Egyszerűen ez nem a mi stílusunk, látszik is, nem is tudtuk hatékonyan alkalmazni.

Még a kilencvenes évek elején elején a Chelios, Smith, Grimson, Marchment vonulatra volt jellemző a kutyakeménység,
igaz az tisztán ment, és az az NHL még más volt. Azóta mindig is pussynak tartott csapatunk volt, nem is minden ok nélkül.

Volt amit nem teljesen így látok, és lehet illetni különböző jelzőkkel, csak azért is leírom.

Keithnek évente kb. egyszer, egy meccs erejére teljesen elborul az agya, akkor viszont
az összes suttyóságot kiadja magából. A tegnapi ámokfutása sajnos ilyen volt, ezt nem lehet szépíteni.

Bickell megmozdulása nagyon csúnya, sportszerűtlen volt. Ő viszont végtelenül egyszerű, nem gondolkozó játékos,
róla nem feltételezem, hogy direkt sérülést akart okozni, egyszerűen nem akarta, hogy a 'zsenitek' el menjen mellette.
Mindazonáltal, teljesen megértem a szitkozódásokat irányába.

A Seabrook esetnél van egy kis fenntartásom. Kezdjük azzal, hogy magában a mozdulatban semmi kivetnivaló nem volt.
Korcsolya a jégen, a teljes felső kar a testhez szorítva, előírásszerűen. Magánál az esetnél, még csak bírói sípszó sem volt,
csak amikor látták, hogy az általam utált Backes a jégen maradt. Az volt a gond, hogy az amerikai nem teljesen látta mi vár rá, és egy kicsit belefordult,
és talán egy kicsit lent is volt a súlypontja. Persze nem azt mondom, hogy Backes hibája volt, de nálam annyira ez nem verte ki a biztosítékot.
Seabrook megkapta a meccsen a büntetését, de ezt a 3 meccset sokallom, igaz konzisztenciát nem kell keresni az ilyen döntésekben.

A meccs elején talán Reaves ütközte le Rozsivalt amiért kapott 2 percet, na, azt viszont abszolút nem értettem.

Mint ahogy azt sem, hogy a Seabrook esetnél, Steent miért nem küldték ki 2 perce mikor Seabrook után ment és ledobta a kesztyűjét.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.20. 0:23  l  #7855

Az a szép, hogy a terv még mindig nem változott, el kell hozni egyet Bluesból
(igaz a győzelmi kényszer most már rajtunk van)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.20. 0:12  l  #44328

a CHI annyira fel akarja venni velük a dirty versenyt hogy túllőnek a célon.

Ezzel sajnos egyetértek.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.20. 0:10  l  #19933

Ezért jó, a playoff, ilyenkor kezdődnek a rivalizálások.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.20. 0:05  l  #7852

Mutass már egy gólt a meccsről, ami kijátszott akció eredménye volt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.20. 0:04  l  #7850

Tiszta Phoenix series.

Gondolom Seabrook kap egy meccs büntit.

Részre hajlok, de nálam az határeset volt Bickellé csúnyább volt.

1-1-gyel megyünk haza, mert így kell lennie.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:49  l  #7839

Nem tudjuk kihúzni,. Nem olyanok vagyunk.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:48  l  #7838

De azt a kéket miért nem küldték ki aki utána ráment Seabrookra?

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:39  l  #7833

OT lesz ebből is. Mi visszaállunk, ők elkezdenek nyomni és a vége előtt x lesz:

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:39  l  #7832

De legalább itt a vlc-s stream jó! Tegnap úgy akadozott, hogy abból is csak körvonalakat láttam...

THX

(Van stream de azért az csak más)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:27  l  #7826

Na, ezt most a Blues érdemelte meg, amilyen passzívak voltak ez elmúlt időszakban.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:26  l  #7825

Nálam az nem megy a playoff óta.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:12  l  #7823

Ha nézheted Datsyukot, ne kínozd magad ilyen lúzer csapatok meccsével!

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:10  l  #7822

Ja-ja, volt 3 szép ütközése, a többiek csak szemétkednek sajnos.

Toews és Kane se 100%-os szemmel láthatólag, és senki nem nyújt
helyettük jó teljesítmény.

A nagy számok törvénye alapján, egy PP-nek illene már bemenni, jó lenne így kezdeni a 3. harmadot.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 23:00  l  #7819

Egy fokkal jobb volt ez a harmad. Az utolsó 10 percben konkrétan semmit nem csinált a Blues,
mi meg csak egy talált góllal tudtunk válaszolni, az ő szép, kidolgozott találataikra.

Mindegy mi lesz ma, szeretném látni Morint a 3. meccsen, kellene egy kis plusz energia a csapatnak.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 22:38  l  #7818

Az egy dolog, hogy szarok vagyunk, de minek kell ilyen gusztustalanul megnyilvánulnunk.

Egész meccsen, megy a frusztrációból fakadó, odaszúrás, ütés, ge..iskedés. Minek? Ez nem a mi stílusunk.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 22:24  l  #10355

Nem azt kérdeztem, hogy tőlünk jobban játszotok-e, azt látom,
hanem, hogy magatokhoz képest milyen.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 22:18  l  #10353

Akkor jó, akkor van esélyünk a szériában.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 22:14  l  #10350

Miért szerinted jól játszotok?

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 22:01  l  #7817

Hát ez valami förtelem. A szezon legszarabb harmada volt, két passz nem ment még emberhez.

Meg is érdemeljük, ha egy ilyen szarul játszó Blues 2 gólt tud ütni 20 perc alatt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 21:33  l  #7814