Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.24. 3:00  l  #8493

Kicsit több elánnal kellene játszanunk. Ja, és Toewstől ma gólt várok.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.24. 2:58  l  #8492

Ne is idegesíts azzal a drafttal. Ott Malkinnak kellett volna a miénknek lennie, csak
sajnos a Capitals nyerte a lotteryt, így maradt Barker mint az akkori BAP.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.22. 3:49  l  #8489

Nem volt sok dolga ma a PK egységnek, de valami brutálisan jók vagyunk eddig ebben a műfajban.

Nyilván nagyon korai még erről beszélni, mikor még a szezon felénél sem tartunk de
91.4%-kal jöttünk a Leafs meccsbe, és az NHL történetében nem volt olyan csapat amelyik le tudott
volna hozni egy szezon 90% felett.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.22. 3:42  l  #8488

Szolid meccs volt a részünkről, okosan játszottunk.

Még a Winnipeget illene megvernünk karácsony előtt, elég csúnya volt az a múltkori 0-1.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.22. 3:40  l  #24805

Szerintem a 2. harmadban jobbak, kapura veszélyesebbek voltatok.
Reimer nagyon jól védett.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.22. 2:56  l  #24803

Egyetértek az írtakkal.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.22. 1:55  l  #8485

Ezt a mait, Reif miatt illene behúzni, pláne hogy 2-vel megyünk.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.21. 1:42  l  #8482

Hú, de gyenge meccs eddig. Véletlenül találtak egy gólt, azonkívül semmi érdemleges nem történt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.20. 14:02  l  #8481

Azt tudtam, hogy nagyjából jól szokott menni a Columbus ellen, és voltak nagy gólarányú győzelmeink,
de az meglepett, hogy az elmúlt 13! meccset mind mi nyertük függetlenül, hogy hol rendezték a derbiket.
Több mint 4 éve nem győztek le minket.

Ahogy nézem, jó sorozatban vannak, úgyhogy kell majd hajtanunk a széria életben tartásáért.
Remélem, Morin sem most gondolja majd, hogy elkezdi a góllövést.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.17. 5:06  l  #8480

Csak sikerült megnehezítenünk magunknak a meccset, de azért nyögvenyelősen hoztuk a derbit.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.17. 4:11  l  #8478

Na, ez már elfogadhatóbb performansz volt itt a 2. harmadban. Hossa javított, és az irányítás is átkerült hozzánk.

Innen már nem szabadna, hogy gond legyen behúzni a meccset.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.17. 3:16  l  #8476

Ez elég gyengére sikeredett első harmad volt.
Vanek gólja előtt volt egy ugyanilyen szitu, azt Raanta fogni tudta, de a gólnál,
Hossa csúnyán egyedül hagyta az osztrákot a kapu előtt.
A meccs hátralevő részében sokkal több kell.

Ilyen se volt még, hogy egyszerre 4! svéd bekkel álljunk fel.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.16. 6:00  l  #8475

Igen, csak egyelőre nagyon úgy fest, hogy a cap nem nagyon fog nőni a gyenge kanadai dollár miatt
(vannak akik megkérdőjelezik, hogy egyáltalán emelkedik-e a limit) nálunk meg majd minden cent számít.
Ha nem jól alakulnak a dolgok, akkor valakihez a 'nagyágyúk' közül hozzá kell nyúlni.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.15. 5:33  l  #8473

A 3. harmadban jól játszottunk, amiatt megérdemeljük a 2 pontot.

Úgy néz ki, hogy Saad is kezd végre magára találni, épp itt volt az ideje.

Azon gondolkoztam, hogy kezdjük nagyon gyűjteni a fiatal bekkeket.
Jött Rundblad, van Riemsdyk, Pokka, Brennan, Erixon, a farmból
Clendening, Dahlbeck, és szerintem Johns is be fog mutatkozni még az idén,
szóval idény végén Oduya és Rozsival biztos megy, de remélem nem kényszerülünk
Seabrook elcserélésére a cap miatt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.14. 16:46  l  #8469

Columbus lett belőle, Erixonért cserébe.

Kíváncsi leszek rá is (mint Pirrire), hogy mire fogja vinni, mindenesetre a Jacketsben
megkaphatja a kívánt jégidőt.

Erixon nem igazán rémlik, majd meglátjuk, jól járunk-e vele. Azt hittem Morint csak
draftválasztásokért áruljuk.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.14. 2:38  l  #8467

Dinamikus, élvezetes meccs eddig, főleg, hogy a 2. harmadban feljavult az Isles.

Keithtől szokatlan volt ez a nagy hiba amivel egyenlítettek, de megérdemelték, mert jobbak voltak.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.12. 3:43  l  #8460

8
Értékes győzelem, nem minden nehézség nélkül.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.12. 3:00  l  #8459

Szerintem így sem menti meg őt (Oduya) semmi attól, hogy nyáron elköszönjünk tőle.

Visszatérve a meccsre, Darling nagyon kellemes meglepetés minden tekintetben.
Helyi srác, és egy 1 éve még nem is álmodhatott arról, hogy köze legyen az NHL-hez
(van összesen vagy 30 AHL-es meccse), most meg kiszorítani látszik Raantát.
Jövőre minden esélye meglesz hogy betöltse az állandó back up szerepet.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.12. 2:49  l  #8457

Összességében eddig korrekt kis idegenbeli játékot raktunk össze a mai meccsre, de volt egy két bosszantó
jelenség.

-A kettős fórt nagyon rosszul és főleg bután játszottuk. Csak hátul adogattunk, kerestük a lehetőséget, amíg le nem járt az idő.
-Hátul megengedni az ellenfélnek, hogy egymás után 6!-szor próbálja betuszkolni a korongot a kapuba, az megengedhetetlen.
hol voltak a védők?

A 3. gól az csak Kane kezének volt köszönhet, nem mondanám, hogy valami kidolgozott helyzet lett volna.

Figyelni kell, mert ez a meccs még nincs lefutva, főleg, a szerencsés góljuk után.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.09. 0:15  l  #8452

Az utolsó csere amire emlékszem velük kapcsolatban (Versteeg-Bochenski) nem sült el olyan rosszul.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.08. 4:02  l  #8449

six win

És abból volt két B2B.

Más. Morin sleppje jelezte Bowmannek, hogy vagy játszassák vagy cseréljék el.
Sajnos, azt kell mondani, teljesen meg lehet érteni. Ő se lesz már fiatalabb, és
nagyon úgy fest, itt nem tud karriert csinálni. Ez az 5. éve nálunk, ha eddig nem
tudott stabil csapattaggá válni, akkor már nem sok esély van rá (bár jövőre a cap
gondok miatt, nem biztos hogy padozna.)

Shaw, Krüger, Smith, mind az a brusztolós típus és az elmúlt 3-4 évben Saad volt
az egyetlen aki fiatalként be tudott épülni a csapatba, és még a pengésebb játékosok
közé lehet sorolni. Az alacsony fluktuációs ráta nem mindig kedvező, lassan nálunk is
kell majd egy többlépcsős vérfrissítés.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.07. 3:41  l  #8447

Baromi jó meccs volt ez a mai és végre Saad és az első sor is jól muzsikált. Ideje volt, hogy leváltsák a 2. sort.
Dahlbeck is bemutatkozott végre, megérdemelte.

Úgy néz ki, hogy ebből a Nashvilleből is elég jó kis csapat lett. Előbb kellett volna elküldeni Trotzot.
(Hogy Edmontonban miért nem képesek egy normális, tapasztalt edzőt odarakni, az teljesen homály számomra)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.06. 5:25  l  #8445

Nem rajta múlt, mert nyertük a derbit. Én nem azt mondtam, hogy őt hibáztatom de feleakkora bravúrral, mint amit Price
néha bemutatott, simán védhetőek lettek volna azok a lövések....de most már nem lényeges.

Most megyünk Nashvillebe, az jó kis central top meccsnek ígérkezik, majd két meccs múlva bostoni kiruccanás...lesznek itt még fincsi dolgok.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.12.06. 4:36  l  #8443

Amúgy nem játszunk rosszul, csak eddig a kapusok döntik el a meccset. Nem mondom, hogy Raanta lepkézett,
de szerintem fogható lövésekből lettek a gólok. Mostanában valóban a 2. (és szerintem a 4. sor is nagyon jól játszik,
sajnos Bickell, Saad nálam még mindig a fekete listán van.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 18:01  l  #11075

Nyilván frusztrált, és talán túlzás amit mond, de szerintem nem teljesen ördögtől való.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 17:58  l  #43927

Még korai lemondani róla. Ez még csak a 2. teljes idénye lesz (ha nem jön közbe semmi) és azért fejlődött,
hozzászokott az új körülményekhez, ez kétségtelen.

Jó a játékospolitikátok, (és szerencsére mi is ezt a vonalat követjük) teljesen felesleges a fiatalokat
túl korán NHL readynek kikiáltani, hadd acélosodjanak a farmban és csak akkor legyenek a nagy ligában
mikor már ténylegesen hozzá tudnak tenni a csapatteljesítményhez. Ellenkező példaként, látjuk mi történik Edmontonban.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 6:47  l  #8428

Előzetesen vártam, hogy folytatjuk az utóbbi években tradicionálisan jól sikerülő circus tripet,
de az idei játékunk alapján egy ilyen jó szereplés kellemes meglepetés.

Hogy érjen is valamit ez a szép sorozat, azért illene szerdán a Bluest verni otthon.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 5:56  l  #8423

Smith is. bár rajta azért látszik az akarás,de egyelöre nem jön össze neki. Versteeg még egy assziszt

Jó, csak Smithnek más a feladata. Ő azért PK-ban Krugerrel elég hasznos, míg a 4. sorban szerintem nagyon jól meg tudják tartani
a korongot az ellen harmadában, és mondjuk ő nem keres 4 milliót. Bickellnek ha olyan napja van akkor legalább ütközni szokott,
de azon kívül 0. Saad meg teljesen elszürkült, nála néha úgy érzem, hogy csak kerékkötője az első sornak, és megint máskor
rettenetesen bután hokizik. Azt hiszi, hogy mindent meg tud oldani egyedül, és teljesen reménytelen helyzetekbe viszik a játékot.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 5:40  l  #8421

Voltak momentumaink de összességében jobb volt a Kings, jó kis 3. harmad lesz.

Saad meccsek óta baromi gyenge (akárcsak Bickell).

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 5:15  l  #8419

Mekkora tanári játék!!!

Nagyon kellett ez a 3. gól, mert a 2. harmadban azért feljavult a Kings.

(Mondjuk a szépítő góljuk Bickell lelkén szárad, ilyen turnovert nem lehet csináli saját harmadban.)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.30. 4:46  l  #8416

Kurva jó harmadot nyomtunk. Azért látszik, hogy a sikeres túra alatt összeállt a csapat,
visszajött az önbizalom is, és most megy a szekér.

A komplett 2. sor baromi jó formában van, Versteeg meg egyenesen ihletett formában tolja.

Mindenki isteníti Quicket, és lehet más ellen zseniális, de ellenünk majdnem mindig megkapja
a potyáját, mint az első playoff szériában is.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.29. 0:43  l  #8413

Néha sajnálom, hogy egy Grimson vagy Peluso nincs a csapatban. Ők azért ki tudtak egyenesíteni egy-két gerincet.

Lassan, lassan csak kezdünk összerázódni. 4-1 az eddigi mérleg a túrán - elfogadható.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.28. 23:56  l  #8409

Leddy helyett kit küldtél volna el? Mert valakinek menni kellett hogy beférjünk a cilinder alá.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.28. 23:46  l  #8404

Oduyát én is nagyon gyengének érzem idén, és a sorban követi őt Saad és többnyire Bickell is.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.28. 23:43  l  #8400

Nem is játszik sokat.

Hossa ma megérdemelne egy gólt. Amúgy jól játszunk, jobban mint a Ducks és a múltkori
otthoni nullázás után, illene elvinni a 2 pontot.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.28. 23:23  l  #8397

Azért ezt szépen csinálta a 2. sor.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.27. 5:39  l  #8384

Én is így vagyok vele.

Rundblad, Morin nagyon kiestek a pixisből.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.27. 5:27  l  #8381

Ez azért szebb, okosabb passz volt Kanetől, mint Shaw góljánál.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.27. 5:22  l  #8379

Félünk McKinnontól mint a tűztől, csak le kell ütközni, aztán lehet akármilyen gyors.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.27. 5:05  l  #8376

Így kijönni a 3. harmadra...percekkel korábban sejteni lehetett hogy gólt kapunk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76