Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.07. 2:34  l  #9664

Az új platform váltás miatt már nem is fog működni.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.05. 23:50  l  #23221

A változás jelenleg 'csak' az angol és francia nyelvű oldalt érintette, azaz pl. a német nyelvű site még
a régi formájában elérhető. Ha valaki nem is bírja a deutschot (orosz, cseh, finn, svéd nyelvet) az is könnyen kiigazodik rajta,
és a videókat, statisztikákat, tabellákat még a régi formájukban lehet megtekinteni.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.05. 23:44  l  #9661

a régi formájában elérhető. Ha valaki nem is bírja a deutschot az is könnyen kiigazodik rajta,
és a videókat, statisztikákat, tabellákat még a régi formájában lehet megtekinteni.

Az All-Star szünet alatt megnéztem pár AHL meccset élőben, és Bickell ugyanolyan szar már azon a szinten is,
viszont Hinostroza és Hartman nagyon tetszett.

Ugyanígy tettem pár egyetemi meccsel is és mondjuk Motte eléggé meggyőző volt. A kis pajtás az elmúlt 8 meccsén
ütött 13 gólt és adott 8 gólpasszt (összességében 24 meccs - 24 gól). Nem mondom, hogy valaha is sztár lesz belőle
NHL szinten, de ezek bizony eicheli mutatók.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.05. 17:15  l  #9659

Az egész egy rakás szar lett, kezdve a legegyszerűbb dolgoktól.
Én pl. a csapatonkénti éves menetrendet nem találtam,
gyorsan mentem is vissza a régi felületre, amíg még elérhető.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.05. 6:15  l  #9656

Ugyanolyan hektikus, érdekes meccs volt ez is, mint a múltkori.

Hossa brutál jól játszott, Rozsival egy év két hónap után volt ismét eeredményes és ez volt Toews 5. OT gólja az idényben.

Panarin meg végre beverhetne már egyet szólóból.
Ha egyszer megpróbálná egy kicsit kimozdítani a kapust, talán gólt is tudna lőni egy kiugrás végén.

Teravainenről meg már nem is beszélek...lassan kezd idegesíteni, ha a jégen van. Ma is sikerült egyedüliként -2-vel zárnia.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.05. 4:19  l  #9653

Gyorsan megfordítottuk szerencsére. Hossa azért megkérdezte Joannettet, hogy ezt nem-e akarja visszavonni.
Mondjuk ez a jó ember az egyenlítő gólunk után egyből kiszórt egy embert tőlünk, azt meg Toews 'köszönte' meg neki
egy emberhátrányos góllal.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.05. 3:55  l  #9652

A bírók is basszák meg az anyjukat!!! Hol volt ez kapusakadályozás?!?

Hossát benyomják Domingues elé, ő beleakasztja a botját,
majd később érvénytelenítik a gólt, goalie interference miatt.
Quenneville teljesen jogosan reklamál, amiért tőlünk állítanak ki valakit, amit nyilván
a Coyotes gólra is vált.

Remélem, feltüzel ez minket, és szarunk a bírók fejére és behúzzuk a meccset!

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.03. 18:37  l  #9649

Sokkal jobban játszottunk az egy hetes pauza után, mint ahogy azt előzetesen vártam.
Az első harmadban baromi meggyőzők voltunk, totálisan uraltuk a játékot (komikus, hogy
pont ebben a periódusban kaptuk a gólt). Később valamivel kiegyenlítettebb volt a meccs,
de nem nagyon forgott veszélyben a győzelmünk (és ez igaz úgy is, hogy csak egy gól volt a
különbség egész végig). Soha rosszabb idegenbeli produkciót!

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.03. 14:55  l  #23177

Az új platform miatt már nem is fog működni.

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.27. 2:37  l  #2376

Szerintem, meg baromi fontos a +/- mutató, szerződéskötésnél meg pláne tudnak rá mutogatni az ügynökök.

Én fenntartással bár, de el tudom fogadni, a kontraktus hosszútávú, esetleges sikerességét (mármint a klub szempontjából),
csak egy kicsit meredeknek találtam a Bergeron, Toews, Kopitar trióval való párhuzamot, pláne úgy, hogy
emberünk a mai napig egy azaz egy NHL playoff meccset nem játszott még,

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.27. 2:23  l  #9645

A hajrába menni pihenten, mondjuk pozitívum, de, hogy jelenleg 5-6 meccsel többet játsszunk a többségnél, azért
eléggé indokolatlan.

Úgy látom, a mieink kivették egy nappal korábban a szabit. Bántóan semmi közünk a meccshez.

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.26. 9:29  l  #2363

Azért,, ne hasonlítsuk Toewshez vagy Kopitarhoz! Más kávéház.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.25. 2:40  l  #9641

Azt hittem, hogy ez jó meccs lesz, de két harmad után, ez messze nem az.
Látszik, mindkét csapaton, hogy nagyon fáradt (nem is csoda, hisz a két legtöbb meccset
maga mögött hagyó társulatról van szó) és rendkívül színtelen-szagtalan, lagymatag, unalmas a
találkozó eddig.
Az első harmadban jobb volt a Blues, most meg egy zseniális Kane passz, és egy Panarin lézer a különbség.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.23. 4:08  l  #9639

Ez a mai produktum teljesen értelmezhetetlen volt. Remélem, promóciós célt szolgált, hátha Tallon bácsi
megszán minket megint és átveszi Bickellt.

Quennevillet meg abszolút nem értettem és nem sűrűn láttam ilyet, hogy 4 góllal megy az ellen, nem kapunk
emberelőnyt, és 8 és fél perccel a vége előtt lehozza a kapust. Minek? Le kell írni veszteségként a meccset,
oszt jó napot.
Piroslott is a feje a mesternek a meccs alatt, úgyhogy ez nem sok jót jelent a Bluesnak vasárnapra. Azon kívül
lesz még egy carolinai kitérő a gála előtt, azért ezt a két hátralevő meccset illene hozni.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.20. 6:23  l  #9634

Akkor mehetünk az NHL rekordért, ami 17 meccs.

Egyébként, nagyon korrekt idegenbeli meccs volt ez. Türelmesek voltunk, játszottuk a megszokott játékunkat,
és bár a 3. harmadban jöttek mint a meszes, de nem igazán forgott veszélyben a győzelem. (mondjuk, kellett ehhez,
hogy a vicc kapusunk megint nagy formában védjen).

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.18. 15:42  l  #9631

Nem volt jó meccs a tegnapi, a Montreal se futott valami nagyot, mi meg igencsak életlenek, indiszponáltak voltunk.

Alapjában véve simán hoztuk a meccset, bár meg kell említeni, hogy két gólunk is szabálytalan volt.

Hopcsiri, most nézem csak, hogy újabb klubrekord küszöbén vagyunk, mert ha nyernénk Nashvilleben (bár mostanában
nem azért szoktunk oda járni) akkor 12-re bővülne a győzelmi sorozat és az új klubcsúcs lenne. Szeretem, amikor egy meccsnek
van külön pikantériája, amiért érdemes nézni.

Montreal Canadiens Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.18. 15:40  l  #29272

Elsősorban Leblancnak jár a nagy dá-dá (a másik gólunknál meg a vonalbírónak).

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.16. 3:46  l  #9628

Aránylag sima meccs volt. A 10-es győzelmi sorozat megsüvegelendő, mint ahogy Kane első RS hat-trickje is.
Mikor Scuderi idekerült, a pit fanok szerint a liga legrosszabb játékosától sikerült megválniuk, de nekem tetszik
a faék egyszerűségű játéka, és hogy nem vállal olyasmit, amire nem képes.

Egyre inkább úgy gondolom, hogy Teravainennek kellett volna még 1-2 év az AHL-ben, mert szerintem nem
tudja hozni önmagát még. Már a hajam égnek áll, a sok homály passzától főleg mikor mindig a drop passzokat erőlteti.

Hjalmarsson ligaszinten a legjobbak között van akik le tudnak védekezni 1 az 1 elleni szituációt, erre ez a szegény Kadri
gyerek csak 5-ször próbálta meg a meccsen. Olyan eleganciával tette a svéd a dolgát, hogy először Kadri csak aranyost
csinált magából, később már inkább butát.

Egyébként, nem sokat látom a Torontót játszani, de egyáltalán nem tetszett ez a mentalitás, játékfelfogás amit mutattak,
remélem Nylanderrel, Marnerrel a soraikban sem fognak a Stanley közelébe kerülni egyhamar.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.15. 4:50  l  #9625

Hivatalosan, nyilván senki nem mondott ilyet, de nagyon pedzegették, hogy ő lehet aki áldozatul esik
a cap problémáknak.

Ahhoz képest, hogy mikor a karácsony előtti utolsó meccsen a Stars megvert minket, ha jól emlékszem
12-13 pont volt köztünk, most pedig egálban vezetjük a konferenciát...

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.15. 4:12  l  #9623

Jobb volt a Montreal, Crawford csent nekünk 2 pontot.

Nagy gratula Quennevillenek is!

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.15. 3:16  l  #9622

Szerencsénk volt itt a 2. harmadban, hogy nem kaptunk gólt, mert sokkal jobb volt a Canadiens.
Gyakorlatilag Crawford tart minket meccsben.

Gustafsson meg is kapta a kimenőjét mára, érett neki, még olyan áron is, hogy a két vén csocsi megint összekerült
a védelemben. Shaw viszont kurva jól tolja mostanában, mondtuk már egy párszor, de hiba lenne elcserélni. A 2m-t
amit keres simán megéri, bőven van más opció, csökkenteni a salary cap terhet.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.13. 12:26  l  #9621

Látszik, hogy Hossáról is leesett a teher, mert az első sor, szerencsére nagyon megy mostanában.
Gustafsson meg nagyon elkezdett lezserkedni, azért ennyire még nem játszotta be magát a csapatba,
jó lenne, ha a továbbiakban koncentráltabban folytatná.
Az első gól Crawfordé, a második Scuderié volt, azon kívül, bár CC fogott nagyokat, de mégsem éreztem,
hogy baj lehet a meccsen.

Anisimov betegsége miatt, Teravainen volt a harmadik tag Panarin és Kane mellett és kicsit vicces volt, mikor
kiszakítva a brusztolós Desjardins és Danault mellől, 'dump and chase' játékot csinált, és marhára meglepődött mikor a két
vajkéz, hülyén nézett rá, és mondták neki, ...normális vagy? ilyet mi nem játszunk, menjél érte te, ha akarsz...

Ha az agyonsztárolt, szerintem túlértékelt pumukli 6m-t kap, akkor Quenneville is nyilván megérdemli,
legalább ezt a zsetont.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.10. 16:20  l  #9617

Ez egész évben problémának tűnik, mint ahogy az is, hogy gyakran túljátsszuk a helyzeteket,
a jobbnál is jobb megoldást keresünk, pedig sokszor a kevesebb több lenne.

Danault kapcsán egyetértek veled, nagyon jól mozog a csóka, és tulajdonképpen az egész sor
nagyon meggyőző mostanában.

Nem úgy mint a Bickell-Rasmussen-Garbutt trió, ami kb. a legszürkébb, legsemmitmondóbb egység amióta
követem a hokit. Nem véletlen, hogy mint sor bőven 6 perc alatt kapnak lehetőséget, most már meccsek óta.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.07. 2:58  l  #9613

Szerencsére látszik, hogy nem voltunk elégedettek a tegnapi játékkal (nyilván nem is lehettünk), mert ez a mai első harmad
elég impresszívre sikeredett. Teljesen uraltuk a meccset, és valóban, szerencsés a Pittsburgh, hogy megúszta a harmadot egy kapott góllal.

Az ilyenek miatt voltam egy kicsit morcos Panarinra az idény elején, mikor mindig, minden szituációban csak Kanet kereste, mert ha ilyen csuklója/
lövése van, vétek ezt nem erőltetni. Ebből a három gólból amit a Pensnek két nap alatt lőtt, egyik sem volt fogható, és mindhárom lövés
a létező legjobban volt kivitelezve.

Q-ék nyilatkozták, hogy Panik meg fog kapni minden esélyt arra, hogy a csapatba verekedje magát, de jelenleg még Rockfordban van.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 17:19  l  #9610

Viszont mind a hármat hoztuk is, ami azért nem rossz.

Tegnap valóban nem ment, jobb volt a Crosby brigád, de ha így is megtaláljuk az utat a győzelemhez,
akkor olyan nagy baj nincs. Panarin kétszer villant, de Crawford hozta a meccset, remélem ma Darling
(már ha ő véd) is ilyen színvonalon folytatja.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 2:42  l  #9608

Mondjuk, az első harmadot nem láttam, de ez a második játékrész valami borzalom volt.
Hibát, hibára halmozunk, semmi koncepció, motiváltság a játékunkban, turnover hegyek a saját harmadban,
úgyhogy teljesen megmagyarázhatatlan ez a két gólos vezetés. Igaz, a Pens se a szezon meccsét
játssza, mert ha csak a helyzeteik felét belövik, már legalább 2-3 góllal mehetnének
(bár szerencsére, ehhez Crawfordnak is van egy-két szava - az egyetlen értékelhető produkció a csapatban, az övé.)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 8:30  l  #9606

Sejthető volt, hogy csak járulékos csatolmány az Anisimov cserében.
Panik, lényegében ugyanaz mint Morin, Danonak jó lesz cimborának Rockfordban.

Közben Rundbladot is kölcsönadtuk Svájcba, szóval ő is kikerült a képből. Ezért nem
értettem nyáron, minek kellett Bowmannek még 2 évre hosszabbítani vele, mikor köztudott volt,
hogy Quenneville nem szereti. (mellesleg kidobtunk egy 2. körös picket is, ennyiért hoztuk Phoenixből).

Junior VB Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.02. 19:54  l  #1777

Provokálták, és??? Ilyen szituációban azt tűrni kell, nem bután, okot adni a bíróknak a kiállításra.

Junior VB Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.02. 19:39  l  #1775

Marner volt a hülye, már megvolt a kiállítás, minek nyomta fejbe az ellent?

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.01. 9:55  l  #9600

Nem az ő idénye eddig, de ez választja el a tucatjátékostól, hogy még így is ez volt már a 4. hosszabbításos gólja.

Shaw meglepően jól mozog az első sorban, de mostanában a 4. sornak nevezett Teravainen-Danault-Desjardins trió
tesz hozzá sokat az összképhez.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.29. 12:51  l  #9596

Revideálnom kell az álláspontomat Anisimov kapcsán, és meg kell követnem Bowmant is
(a hülyeségét későbbre tartogatta a Sharp csere kapcsán).

Nyilván teljesen más szerepet tölt be mint Saad, de szerintem, legalább annyira, ha nem jobban
teljesíti a feladatát. Rettenetesen megbízható játékos, figyelemreméltóan kevés hibával, és
nagyon jól passzol Kane-ék mellé.

Ha már mindenki dobálózik itt a fórumon kissé túlzó jelzőkkel a saját játékosát illetően, akkor mi
is bátran kijelenthetjük, hogy Panarin egy zseni. Még szokja az ottani stílust, de baromi nagy steal
volt az ő megszerzése.

Bowmanék meglépték a logikus lépést, és felhívták Gustafssont a farmból, miközben szabad listára tették
Rundbladot. Utóbbiért nem lenne nagy kár, ha valaki elvinné, míg az újonc svéd kellemes meglepetés lehet
hosszútávon.

Ha már előbb szóba került Kane, akkor az új fejlemény kapcsán, lassan kijelenthetjük, hogy baszott
nagy kurvák lakhatnak Buffalóban. Most a Sabres játékos, Kane került szexuális zaklatás kapcsán bajba, de
nem nagyon lehetne csodálkozni, ha ez az ügy is olyan véget érne, mint a nyári sztori.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.23. 5:10  l  #9588

Évek óta tetszik a játékuk, magunkra emlékeztetnek, és lassan megtanulnak ésszel játszani, nem csak rohanni
de szerintem, még nem tartanak ott, hogy kupadöntőről lehessen beszélni.
(Stars szurkolóknak ne szólj, de nem csodálkoznék ha mondjuk egy Nashvillel, Minnesotával kezdenék a playoffot,
akkor ott nekik véget is érne a szezon).

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.23. 4:30  l  #9585

Nálam is inkább Crawford gólja volt, ha rendesen zárja a szöget, ott nem mehet be a korong.

Egyébként, nem lenne akkora baj, ha ez a csörte a playoffban is megismétlődne (már ha bejutunk egyáltalán).

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.20. 18:35  l  #9581

De tényleg, néztem, néztem, és egyszerűen unalmas volt minden, ki se jöttem már a 3. harmadra, azt csak most néztem meg. :)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.20. 17:57  l  #9579

Toews eddig nem sokat mutatott a szezonban, remélem playoffra tartogat.

Rasmussen annyival jobb Keronál, hogy mutat valamit támadásban is, és ez most nagy plusz a javára.

Hihetetlen, hogy Kane mennyire könnyen tudja feltenni fonákkal a pakkot.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.20. 17:48  l  #9578

A vége szerencsésre sikeredett, de semmit nem kaptunk ajándékba.
A 4 utolsó kiállításból még Shawé volt a legvéleményesebb.

Kane elleni szabálytalanság egyértelmű volt, a játék ment tovább, majd
Panarint fejbe nyomták bottal, és a másik bíró ráfújta Ristolainenre a büntit.
Hiba lett volna nem megadni valamelyiket.

Toews elleni cross checking is simán fújható volt, nem is nagyon tiltakoztak ellene.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.19. 20:46  l  #9571

Tipikus matiné meccs, az égegyadta világon semmi nem történik.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.19. 9:23  l  #9570

Kruger csuklóját műteni kell -> 4 hónapra kiesett.
Fasza. A PK-nak biztos nem tesz jót.

Danault-t már fel is hívtuk helyette.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.16. 4:13  l  #9564

Úgy látom ezt az orosz gyereket ma nem tudjuk megoldani, pedig itt a második harmadban
megvoltak az esélyek. Gyanítom Kane is lassan kezdhet barátkozni a 26-os számmal.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.16. 1:52  l  #9563

36-year-old defenseman Scuderi arrived in Chicago on Tuesday and participated in the morning skate. He will play the left point on the third pairing with 37-year-old Michal Rozsival.

Atyaég......

Az Avs vagy Stars gyerekek simán átfutnak rajtuk.
Nem hiszem, hogy Q sokáig favorizálná ezt a felállást, sőt azon se csodálkoznék, ha már az első harmadot más partner mellett fejeznék be.

Egyébként, Rundblad menedszelését sem igazán értem. Előbb került szóba Gustafsson, Svedberg mint ő, nem játszatjuk zsinórban 10-15
meccsen, majd Rozsival pihentetése miatt visszakerül és egyből az első PP unitban játszatjuk.