Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 7:22  l  #42934

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:53  l  #42932

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:35  l  #42931

azért vicces lenne, ha Ritchiet ezért eltiltják miközben Lucic esetét meg sem nézték komolyabban.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:30  l  #42930

most komolyan??? egy ilyen PO és reg. szezon után temeted Getzlafot????? a többi részével egyetértek,

persze a kanadai homerek good no call on Perry, de kíváncsi lennék, ha mi ezt csinálnánk McJesus-szal akkor kétlem, hogy ugyanezt gondolnák.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:25  l  #42927

az is röhej, hogy a kommentátorok sírnak, hogy nem fújják be az icingot, de amikor mi oldalunkon van, akkor egyből találnak vmi okot, hogy miért volt jogos.

szerk. 3. harmad 4on4-gyel kezdődik. az nem számít, hogy jóval a harmad végénél megszólal a kürt, és még utána ráugranak az egyik védőnkre, amikor persze Cogs odamegy megvédeni, egyből jön a páros kiállítás... nevetséges amúgy gyengék vagyunk, minden ellenünk ment a 2. harmadban. viszont ha a bírók engedik ezt, amit az Edmontom 2-0 után csinál, akkor itt nagyon kemény verekedés lesz az utolsó 5 percben, mint a sens meccsen. és persze már megint mi leszünk akkor a köcsög banda, aki nem tud veszíteni, pedig csak annyi kellett volna, hogy a bírók megfogják a piszkos játékot korrában.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:22  l  #42926

azért a bírók jó lenne, ha leállítanák Talbotot, lefújták régen, korizni el két játékosunk és mindkettőnek odavág az arcára.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:18  l  #42924

ettől függetlenül ez a harmad harmatgyenge, és nem Perry embere jött el, azon felül voltak 3on1ben, persze tény, hogy be kellett volna fújni, de csak magunkat okolhatjuk. első harmadban be kell lőni a helyzeteket, valamint nem kell 5on3-t ajándékozni az ellenfélnek főleg ha szar a PK.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:10  l  #42921

Dávid az egyik PP-ben 90 mp-ig folyamatosan felállva bombáztunk ahogy tudtunk, benyúlásra is lőttük, ami éppen, hogy elcsúszott a bot felett, sztem nem voltak rosszak a PP-k ma, csak gól nem jött belőlük.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:08  l  #42920

Ritchie legalább verekedni tudott, amúgy nem értem Kassian miért akart verekedni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 6:03  l  #42918

ez nem magas bot sztem. de mivel a jégen nem gól döntés volt, nem hiszem, hogy megváltoztatják.

szerk. hátsó kamerából látszik, hogy mégis az volt.

amúgy az első harmadban nem voltunk fantáziátlanok, jól játszottunk, csak gólt nem szereztünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 5:58  l  #42916

megfogott minket ez a két gól, azóta lényegében az van, amit ők akarnak, helyzetünk sem nagyon van, kivéve Perrynek hatalmas ziccer, amiből még kaput sem talál...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 5:51  l  #42915

igen. Ritchie hihetetlen barom volt. utána az 5on3 már csak az volt a kérdés, hogy mikor lesz gól kb. 2-0 még nem a világ vége, folytatni kell, csak be kell lőni a helyzeteket.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 5:42  l  #42910

Kleffbom visszajött, és persze egyből szereznek egy buzi gólt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 5:12  l  #42907

Ritchie is jó nagy hülye volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 5:08  l  #42906

jaja, picit magas volt sajnos, Talbot nem védte volna.

közben emberelőny, Maroont küldték ki. eddig talán jobban kezdünk, mint ők, hiába keverték meg a sorokat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 5:00  l  #42903

persze volt is már vasunk, mert miért ne legyen minden meccsen :) eddig elég pörgősen kezd mindkét csapat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.06. 4:52  l  #42902

reggelt! eddig jól kezdődik a meccs nekünk. volt is 2 nagy helyzetünk.

Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.05. 23:11  l  #24022

Igen ez volt de money timeban, pk-ban biztosan de még ppben is mintha néha lettek volna fenn együtt

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.05. 16:16  l  #42896

Holzer megint hazautazott Németországba, személyes okokból, és ennél többet nem mondanak. talán valahol olvastam, hogy talán az édesapja van rosszul, de nem biztos.

állítólag minden sérültünk day-to-day de nem találtam arra infó, hogy edzettek-e normálisan.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 15:40  l  #54805

tökéletes :)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 15:19  l  #54802

ugyan már, benne van a hokiban, nem ő hozza be, és Ovie-hoz hasonlítani, aki már többször el volt tiltva, és folyamatosan határeset hitekkel okoz sérüléseket másoknak. teljesen két különböző dolog, egy lapon sem lehet őket említeni, ha Bonino féreg, akkor Ovie-ra vmi mást kellene kitalálnod.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 13:27  l  #42889

ja és azért Jakobot se felejtsük el. minden meccsen lőtt gólt a szériában!

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 12:38  l  #54793

mondjuk jól kiszúrt a caps-szel mert ebből a előnyből gólt lőttek éppen.

amúgy Mac: Bonino miért is féreg? ne hasonlítsuk már Ovihoz sztem.

Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 11:01  l  #23979

látod épp ettől zseni Bonino

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 10:12  l  #42882

Selanne gratulált a csapatnak és külön Getzlafnak is, hogy megdöntötte a rekordját. azért ezt jó látni, hogy legalább ő megmaradt nekünk, mint ikon!

pontosan, nem mi hasonlítunk, és azért eléggé fájó nézni, hogy Getzlaf ezelőtt a meccs előtt is kvázi Conn Smythe stílusban nyomta, jön az első harmad 2-0 nekik, aztán jön McDavid így meg úgy meg h az Oilers simán behúzza a szériát, jön a 2. harmad, megfordítjuk, erre az egyik szakértő annyit mond, hogy "ja bocs el is felejtettem, hogy Getzlaf is játszik". egy nagyon komoly PO-t tol a kapitány, ehhez képest szarba se nézik McDavidhez képest, akinél már azt is kikockázzák majdnem, hogy milyen ügyesen ül le a padra cserénél.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 8:26  l  #42876

hát most akkor megvan a feladat mindkettőtöknek, végeredményben Donaldnak maximum száraz lesz a bőre, te meg felszedsz pár kilót, nem nagy dolog egy kupáért cserébe

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 8:25  l  #42875

nemcsak McDavid hype van, hanem Edmonton. Keith Jones szerint "they are the team to beat in these playoffs". ez azért elég kemény látva a preds dominanciáját eddig a 2 párharcukban, 2 rohadt jó csapat ellen, illetve a penst is. ez van, ha szőkőévente bejut az EDM a PO-ba, akkor már megy egyből, majdnem hasonló volt korábban a Johnie Hockey-zás is.

Getzlaf csak azért nem kap akkora hypet egész pályafutása alatt, mert nyugati parton játszik, és nem kanadai csapatban.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 7:18  l  #42868

Nem zuhanyoznal akkor minden egyes harmad előtt? Csak tudod h te is hozza tedd a reszedet

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 7:12  l  #42865

Na most fújjátok be a ppt

Getzlaf h olvasta larssont atya ég ha ő így folytatja bmi lehet

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 6:55  l  #42862

Oké hibás de ezt is csak ellenünk fújják be. Nem baj ot vszeg elején egyből kapnak egy előnyt h megnyerjék ...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.04. 6:08  l  #42853

én most csatlakozom, látom a 2. harmadot picit megnyomtuk.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.03. 13:04  l  #54757

azért Kunitz már Crosby előtt is 50 pont körüli játékos volt bőven, volt 60 pontos szezonja is nálunk.
tudom, hogy Crosby imádat van itt, meg minden, de azért a tények talaján lehetne maradni. igazából Crosby semmit sem tett Kunitzhoz pluszban. előtte is termelt 50-60 pont körül, meg Crosby mellett is. nem kell ezt túlragozni sztem. ha lett volna Crosby mellett egy mondjuk 80-90 pontos szezonja akkor azt mondanám oké, de nem erről van szó.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 19:43  l  #48967

Kivéve mikor mcdivat húztak akkor beeloztek ...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:54  l  #42823

igen, kezdettől jók voltunk, és csak a 2. harmadban volt néhány percig gondunk. potya volt a GWG, de a 3. harmadban végig nagyon koncentráltan játszottunk, ahogy ilyenkor kell. most lesz egy kis pihi, a fiúk menjenek bowlingozni, ahogy RC előre mondta, aztán ugyanilyen összeszedett játék kell.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:47  l  #42821

szokatlan is lett volna ha nincsen vasunk egy meccsen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:43  l  #42820

ez nem fog megtörténni, de szenved egyértelműen. másik két meccsen sem értettem, hogy mit keres benn üres kapus szitunál. egyszerűen egy 4. soros játékosnak tűnik jelenleg.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:31  l  #42817

dehogyis, csak McDavid ért vissza gyönyörűen, és miatta hagyta ki. :

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:22  l  #42814

megadták, nem volt egyértelmű bizonyíték sztem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:20  l  #42813

ez nekem nem egyértelmű, nem látszik, hogy mikor a korong a kékre ér, akkor Jakob korijának a vége még hozzáér-e vagy nem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.01. 3:03  l  #42809

ne legyen igazam, de itt a harmadik harmadban minden esélyt meg fog kapni az Oilers, hogy kiegyenlítsen, és megnyerje a meccset. nagyon kemény rohamokat kell majd átélnünk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141