Email-cím: balazs.s.cseh(kukac)gmail.com
 ICQ: 0
 MSN: atb1@freemail.hu
 Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 4:55  l  #43378

sztem meg igen. aki egy egész szériában tud összesen 1 PP gólt lőni, az megérdemli a kiesést. most amúgy Bieksa is minek verekedik nem értem ... remélem többet nem látom kacsa mezben.

szerk. ja és remélem a bajuszkirály még a mai sajtó tájékoztató előtt ki lesz rúgva. ha csak hozunk egy átlagos pp-t ennek vége 5 meccsen a mi javunkra.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 4:53  l  #43377

na hát ennyi volt. közel voltunk, de mégis messze. és valójában az a probléma, hogy sajnos ez nem olyan, mint 2006 után, hogy jövőre újra lehetne esélyünk. de majd erről picit később írok.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 4:52  l  #7888

gratulálok srácok. megérdemlitek, gyönyörűen megéltetek a hibáinkból. sok sikert a döntőben.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 4:46  l  #43374

ha Sissons ejt ki minket, akkor meg is érdemeljük, de tényleg.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 4:30  l  #43371

de hogy Kesler be van oltva gól ellen, az elképesztő.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 4:28  l  #43370

én is így látom, és a kanadaiak is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 3:48  l  #43363

na a felét ledolgoztuk, jöhet a másik fele a 3. harmadban. menni megyünk, küzdünk, figyelünk arra, hogy ne szabálytalankodjuk, és megnyomtuk a harmad végét is. Rinne eddig jó, hátha találunk fogást rajta.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 3:41  l  #43362

és ez az adogatás is rohadt lassú ha a többi csapathoz hasonlítod, a lenti 3 embert meg be sem vesszük a játékba.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 3:36  l  #43360

amúgy ilyenkor eszembe jut, ha Wagner is lenn marad a jégen egy percig, akkor ez is 5 perc? tehát komolyan ez kell a komolyabb büntetéshez? mert amúgy azt látjuk, hogy Arvidssonnak semmi baja nincsen, csak hajtott egy arany szobrocskára.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 3:29  l  #43359

jó mondjuk sztem ez nem volt egy olyan szándékos hs mint előző meccsen Mansonon Forsbergtől, itt az ütközés miatt simán felpattant a botja. de legalább 1 PPt lőnénk már be ... 2/36

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 3:14  l  #43357

na Kase. fura recept a gólra: elhozzuk a támadó harmadbeli bulit, úgy lövünk, hogy Perry beállt Rinne elé, és a kavarodásból kb EN van Kase előtt. ja mégsem fura, ezt kellene csinálni. amúgy Getzlaf végre szép passzal vette észre Kaset.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 2:59  l  #43355

második az megint Bernieré volt, nem volt ez olyan jó lövés, itt a kanadiak azt elemezték, hogy ezért kell magas kapus, mert az simán kitolja a sarokba az ilyen lövéseket. hát igen You cannot teach size az biztos.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 2:56  l  #43354

ez nem 5 perces kiállítás az biztos. viszont tényleg nem értem, hogy erre miért van szükség...

amúgy Getzlaf nem akar megérkezni ebbe a szériába? mert valljuk be őszintén, nem sok mindent csinált a támadó oldalon.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.23. 2:50  l  #43350

megérkeztem közben, Ritchie ki is szállt a buliból ha jól látom?

Donald

amúgy sztem az előző meccsen a 2. gól Bernieré volt, tipikus rossz rebound kontroll, annak a korongnak nem lett volna szabad kijönnie róla.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 16:00  l  #51043

igen, kivásárláshoz nem kell beleegyezés.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:55  l  #51040

végülis ha az 1/4et oda dobnátok, akkor üsse kő.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:38  l  #51036

igen, én is úgy gondolom, hogy a Ritchie-Getzlaf-Perry trió elég kellene, hogy legyen, de sajnos Perry árnyéka magának, és rohadt nagy kérdőjel, hogy csak egy teljesenn off szezonja volt, vagy itt a vége neki kb.

ettől függetlenül a Rakell mellé még kellene találnunk játszótársat, és Landeskog akár jó is lehetne.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:36  l  #43340

igaz, ezt benéztem valóban. a cap hit az marad sajnos. hát akkor nem tudom mit csinálunk vele. elcserélni úgysem tudjuk, így Vatanen és Manson is vihető tőlünk ha csak nem cserélünk védőt előbb.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:33  l  #51033

Landeskoggal az a bajom, hogy 2013 óta hanyatlik folyamatosan. elvileg Duchene is el tud játszani LW poszton. bár a svédnek jobb a szerződése is az tény.

a picket gondolom tőlünk szeretnétek? de mondom én csak akkor cserélném Fowlert, ha kijelenti, hogy nem hosszabbít nálunk.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:21  l  #51028

ezzel konkrétan körbeírtad Fowlert. sztem ha nem tudunk vele nyáron megegyezni, hogy aláírjon hosszabb távra nálunk, akkor ő komoly csere alap lesz akár felétek is.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:17  l  #51025

Duchene-ért milyen ellenértéket akartok? tudom védőt, de milyet (jobb kezes, balkezes top 4 oké, de inkább előre, vagy védekezőbb?)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:15  l  #43338

Theodore-t nem vihetik tőlünk, és levédeni sem kell mert ez még csak a 2. éve a profik között

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:12  l  #43337

2.szer küldte el.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 15:07  l  #43336

na egy hsz-ben a dolgok

1 Rinne: nem csak az, hogy trapézon kívül játszotta meg, hanem ennyire távol a kaputól sem boríthatja le a korongot, azt hiszem mi is kaptunk erre már kiállítást egyik PO-ban, csak ott előre fele volt távol a kaputól, nem oldalra

2 Bieksa: de kivásárolhatjuk, és azt nyerjük vele, hogy a 4 millás szerződésének a 2/3-a eloszlik 2 évre. jövőre (első évben) a cap hit 1.3 milla lenne, tehát nyerünk rajta 2.6 milla cap hitet, következő évben viszont bukunk vele 1.3 milla cap hitet, de ahogy írtam is abban az évben talán jobban megengedhetjük magunknak

3 exp draft: ha buyoutoljuk Bieksat én így védetném le a csapatot: Perry, Getzlaf, Kesler (őket kötelező), Rakell, Silfverberg, Cogliano, Wagner (esetleg utóbbi vmeik kettő helyett Vermette), Lindholm, Manson, Fowler, Gibson. így Vatanen lenne a legesélyesebb, hogy elvinné a Vegas, de sztem ez beleférhet tekintettel arra, hogy Montour egy az egybe át tudná venni a helyét. a csapatban nem igazán látok ilyen kemény védőt, mint Manson, ezért őt sokkal inkább megtartanám.

szerk.: ja és azt se felejtsük el, hogy vkit fel kell ajánlani a védők közül, márpedig a fenti esetekben én ezzel még nem számoltam, mert sem Stoner, sem Despres nem felel meg a követelményeknek, hogy felajánlhassuk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 13:30  l  #43326

igazából azt néztem, hogy nagyon nem is igazán tudnánk takarítani csak rossz cserékkel.

Bieksat mképpen buyoutolni kellene, mert akkor azzal nyernénk majdnem 2 és fél milliót jövő évre (bár utána lévő évben meg buknánk vele 1.3 millát azt hiszem, de ott jobban belefér mert lesz kb 25 milla helyünk úgy, hogy UFA csupán Fowler és Wagner lesz, a többiek RFA-k).

annak meg nem látom értelmét, hogy felesleges és áron aluli cseréket csináljunk. amúgy Despres el kezdett újra korizni, rohadt sok védőnk lesz így amúgy. és ezek után Montourt nem akarom AHL-ben látni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 11:57  l  #43324

én is erősen gondolkodom rajta, sztem húzok egy órát és ha fel tudok kelni, akkor nézem. végülis ha kiesünk vszeg jön a robbantás BM-től. legalábbis ezt ígérte.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 8:32  l  #43321

mondjuk az utóbbi meccseken legalább veszélyesek voltunk PP-ből, voltak helyzetek, lövések, csak gól nem. de az, hogy 34 PP-ből csak 2 csorgott be az szánalom. ennek köszönhető, hogy nem zártuk le hamarabb az EDM szériát is, és ennek köszönhető, hogy jelenleg nem vezetünk a NASH szériában. ha kiesünk, én kirúgnám azt az embert, aki a PP-ért felelős.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.22. 8:19  l  #43319

Rakell és Eaves nem utazott el Nashville-be, Gibson viszont igen. játéka kérdéses.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 22:29  l  #11117

Es igen irni akartam h azt probaljatok meg, nekem meg csak allitanom sem kell rajta :)

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 20:31  l  #7882

sztem a mi EDM szériánk is kifejezetten jó volt, epic meccsekkel, jó játékkal.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 16:21  l  #7877

amúgy egyik csapatot sem várták a nyugati döntőbe.

nem azt mondom, hogy 2 szar csapat, de ezektől a sérülésektől eléggé meg van tizedelve mind2 fél.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 12:36  l  #43318

Szerintem inkább menj el harmadjára is egy meccsre, és törd meg ezt a rossz sorozatot!

így van ne add fel! én a helyedben most átrepülnék a 6. meccs helyére is :)

amúgy fun fact: EDM széria óta 2/34 a PP, ha jól számolom. komoly 5%.

Gibson pedig ma válik el, hogy bevethető-e.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 12:34  l  #7873

Amúgy értem én, hogy bírók, meg buzik vagyunk, meg miegymás, de azt azért csendben hadd jegyezzem meg, hogy ennek a Ducksnak már régen a döntőre kellene pihennie, önfeledten, limonádét szürcsölgetve, csavaros szívószállal..

sztem alul értékeled magatokat. van egy rohadt jól összerakott védelmetek, emellett 2 gólra mindig jók vagytok legalább, így igazából azon múlik a történet, hogy Rinne kap-e potyát vagy nem.

nálunk is megvannak ugyanúgy a hiányzók: erre a meccsre a két 30 gólos játékosunk nem öltözött be, így a támadó részlegen elég vékonyak vagyunk főleg úgy, hogy Getzlaf úgy gondolta ezt a szériát most skippeli azok után, hogy MVP formában játszott az előző kettőben. jelenleg lényegében Forsberget kellene levédekeznünk egyes egyedül, de a Kesler-Silfverberg-Cogliano hármas ennek ellenére nem támad igazán jól (bár épp ez a sor hozta össze az egyetlen gólunkat).

A PP-nk romokban (ha jól számolom az EDM széria óta 34ből belőttünk kettőt, 5%-os hatékonyság), cserébe a PK-nk sem kifejezetten jó, bár ebben a szériában életre kelt. még a kezdő kapusunk is lesérült ezen a meccsen, és a 2. gólt egy rossz kipattanó kezelésből kapjuk, valamint hiába vagyunk hagyományosan jók FO-ban, ha egész meccsen kb egyet sem hozunk el harmadotokban.

nem kell minket magasra emelni, sztem papíron sem vagyunk annyival jobbak, mint ahogy beállítod, nem pedig a mostani formánkat elnézve. a kérdés az, hogy oké most egy meccsre eltakartátok azt, hogy az első két sor centere nincsen (Fischer játszhat majd, tudtok róla vmit?), de vajon ezt hosszú távon bírni fogjátok-e.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 8:21  l  #43316

amúgy az megvan, hogy Aberget a gólja előtt behívták az agyrázkódás tesztre, mégis bement még egy shiftre, amiből gólt lőtt? elképesztő.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 4:11  l  #43314

meg amellett, hogy az utolsó 7 percben mínusz 1nél van összesen 2-3 kapura lövésünk is?

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 4:09  l  #7870

nemcsak nyugodtan hanem sajnos joggal is, de le a kalappal így kell élni a folyamatosan nektek kedvező játékvezetéssel. sztem megvan az első döntőtök is, nem hiszem, hogy mi ebből felállunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 4:03  l  #43309

hát mi egyet sem kapunk, nem meglepő. míg az előző szériában nagy szerencsénk volt a bírókkal addig itt folyamatosan a nashvillet nyomják minden meccsen, és így sajnos esélyünk sincs. ez a meccs nagyon elvette a kedvem, hogy felkeljek a 6. meccsre úgyis ugyanez lesz, hiába nyomunk az elején, a bírók visszahozzák a meccsbe a predset, és megnyeretik velük.

szerk. ja bocs kapunk egyet -2nél 20 mpvel a vége előtt. komolytalan, röhej.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 3:45  l  #43307

na most azért nagyon kíváncsi leszek vajon mi kapunk-e sorozatban 4 emberelőnyt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 3:25  l  #43306