Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:41  l  #2456

Azért msnre feljöhetsz :)

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:36  l  #2454

Én hallgatom a rádiót (Szeged póló, hoki, Milan) és nézem a tv-t (snooker, Vasas póló, Pool ismétlés) szal el vagyok látva. :D

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:32  l  #2452

Na ez nagyon jó hír. Egy gólt kaptunk, azt is a kígyótérről, kivédekeztünk egy kettős fórt, Godó eltalálta a kapuvasat, Hetényi is állja a sarat. A világbajnok ellen 3-0 két harmad után? Bravó fiúk!

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:17  l  #2447

Hetényi remélem hasonlót mutat mint Levi :)

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:14  l  #2444

Szarok vagytok, Én Luongora is elcserélném bármikor!

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:09  l  #2439

8 meccsen ült a kispadon csak kurva McLennan élete formájában védett. A Bluesban meg kibasztak vele. Jah igen és magyar, amelyik ország nem VOLT A-csoportos. Az esély megvan simán.

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:06  l  #2435

Hasek 25 volt a Chicagoban, Cecho 29 amikor bemutatkozott...

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:00  l  #2431

Levi mióta öreg? Még a legjobb kapuskort sem érte el. :)

Cechmanek?

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:51  l  #2427

20 fölött

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:50  l  #2425

Ahhoz kb 93% fölött kéne védenie hogy felfigyeljenek rá mégegyszer, bár én hiszek benne. :)

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:46  l  #2422

Fasza, hosszabítás is van a vízilabdán!

Azt sem közvetíti a tv, és az mégiscsak kupadöntő.

Közben 2-0

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:43  l  #2420

Engem nem zavar, imádom a körkapcsolásokat, eleve a rádiós sportközvetítésnek nincsen párja. Török Lacit hallgatnám szívesen, ezt a Virányit nem ismerem.

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:36  l  #2417

A második is lejárt, fasza, Levi állja a sarat.

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:31  l  #2415

Na, kivédekeztünk egy emberelőnyt, ezt nem gondoltam volna, zsír

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:29  l  #2413

A Kossuthon meg valami bakiösszefoglaló van a Sportvilág közben, gratulálok.

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:28  l  #2412

Fabio biztos örül, a volt Flames' talált be. 10 alatt meglesz, de kb Levinek már 10 védése volt :D

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 19:18  l  #2409

Elkezdődött a meccs, de még nem állt fel a rendszer, addig csak az eredménynaplót követjük!

Rosco, ne vedd rossz néven de remélem lefőznek ma a fiúk, mondjuk tudom te is ebben reménykedsz :)

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 16:36  l  #8947

Tényleg, sorry

Johhny :D

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 16:25  l  #8944

Bocs, mindenki magából indul ki. Én megértettem volna. Majd legközelebb odaírom.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 16:23  l  #8943

Persze, olvastam végig, és én értettem, hogy mire írtad.

Ha értetted mire írtam akkor kijárna egy bocsánatkérés nekem, de nem várom hogy beletörjön a szád.

Gondolom végigkövetted eddig mindhárom mérkőzésünket, ezért tisztában vagy vele, hogy Ovecskinnek mi mindent néztek már el ezalatt a 180 perc alatt ugye?

Kettőt láttam, annyi után szabad?

De ez esetben tökmindegy, ha a nagyanyámnak elmondom a szabályt és megmutatom neki a videót ő is meg tudja állapítani hogy szabálytalan volt-e vagy sem.

Az hogy addig mit csinált más kérdés, én erről az egy esetről beszélek. Ove folyamatosan könyököl minden hitnél ezt is látja mindenki, még én is. Ott hiba a no call, itt nem. És továbbra is hozzáteszem, szerintem.

Egyébként ha nem mondtam volna, nektek drukkolok a párharcban. :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 15:59  l  #13873

Nyugodj meg én is vidéki vagyok.

Jah, ma is lekésted a csatlakozást? Ági néni dühös is volt, én meg nem tudtam így lesni. :)

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 15:56  l  #8940

Gondolom azt is nézted mire reagáltam. Ami egyébként nem steronak szólt hanem egy szófordulat, de nem traktállak ilyenekkel.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 14:50  l  #8937

Imádom, amikor egyesek ide jönnek a mi topicumba és osztják az észt! Ha majd lesz egy kis feles időm letesztelem, hogy mi a helyzet ha én is ezt teszem övékében.

Örülök hogy kedvedre tehettem. Ha te is véleményezel örömmel látlak a topicunkban. Amíg fröcsögni tudsz addig maradj itt nyugodtan.
Ugyanis ezt írtam konkrétan:

Ahogy a videót nézem ez nem volt high-stick. (In my opinion)

azt én sem csípem ha más csapat drukkerei ebben a fórumban leszólják a csapatunkat!amugy meg mondják el a véleményüket, az nem zavar

Hol is volt ebben leszólás? Vagy én nem tudok olvasni vagy te.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 13:46  l  #4045

Teljes mértékben egyetértünk. 4-1 vagy inkább 4-2 lett volna a reális, egyik meccs sem volt lefutott és szerethető ez a Blues, ráadásul hatalmas potenciállal. Emelt fővel búcsúztatok, grat! Pláne ez az utolsó meccs, van mire alapozni a jövőt.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 13:39  l  #1605

Na végül csak nem bírtam magammal és végignéztük hohollával a meccset, nem bántam meg, bár 10 percenként jegyeztem meg hogy na jól van most már tényleg szunya van. :) A meccsről annyit, hogy minden benne volt ami egy rájátszásmeccsbe kell. Sőt most a Blues fanok sem panaszkodhattak, korrekt bíráskodás volt, szerencséjük is volt nemegyszer és remekül játszottak. Ugyanez a 3 ránk is elmondható. Welly gólja gyönyörű volt, de kellett hozzá az ellen asszisztálása is (talán Winchester volt aki a gólpasszt adta). A második gólunknál Burrows tanítani valóan nyúlt bele O'Brien (lol) lövésébe. Aztán hogy a második harmad közepétől 10 percig megint mit művelt a Blues. Ha ott 4 gólt kapunk akkor sem szólok egy szót sem. Talán csak a 3. meccs első 10 percében nyomtak ennyire, de lehet még ott sem. Luongo parádé és két rebound gól. Vigneault asszem odacsaphatott a szünetben mert a Blues ugye minden mindegy alapon jött ki és mégis inkább a mi akaratunk érvényesült. Viszont nem voltunk igazán gólveszélyesek ahogy Oshieék sem. Az OT bezzeg, az valami hihetetlen volt. Egy perc alatt 2on1 és 3on1 (kapuvas) hagytuk ki, aztán a Blues nyomott, 6 perc hátrányt védekeztünk ki (mind jogos volt) aztán Burrows egy abszolút védhető lövéssel kisöpörte a St. Louist. A meccs védése egyértelműen Edleré ahogy korival kiszedte Crombeen lövését, Luongo amikor lent maradt azt hittem szívrohamot kapok, Sedinek szokás szerint egy szériára való helyzetet hagytak ki, továbbra is remek a kivédekezésünk és a bulielhozatal (Demitra 9/8 állat). Összességében a párharcról annyit, teljesen megérdemeltük a továbbjutást, de közel sem volt olyan sima ahogy ez a 4-0 mutatja, az első és utolsó meccsen megérdemeltük a győzelmet a középső kettőn szerencsénk volt. A Blues kid line-ja nem tudta felvenni a rájátszás ritmusát, Mason hozta magát de nem nyújtott extrát, mi meg mindig jókor voltunk jó helyen. Luongo igazából csak itt az uccsó meccset nyerte nekünk, de a többin is nagyon megbízható volt ahogy mindig. Akit kiemelnék az Johnson mint unsung hero, az egész sorozatban szerintem majd 70%-kal hozta el a bulikat, emellett pedig a PK line-jaink Bieksa, Edler, Burrows, Kesler, Mitchell, ők nyerték meg nekünk ezt a sorozatot. Na akkor most 10 nap pihi, sztem Flames lesz az ellenfél, bár a Chicago könnyebb falatnak tűnik annak ellenére hogy 2-1-re mennek. Remélem a Sharks nem köp bele a levesünkbe, a Wings nagyon nem hiányzik, látva a játékukat csak a Kacsák verhetik ki őket. :)

Columbus Blue Jackets Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 1:06  l  #880

Nézzenek oda, a ti meccseteket adja a Sport TV :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 0:34  l  #1592

Ez a két órás kezdés a legrosszabb, előtte nincs értelme lefeküdni, utána meg szintén. 3-0-ra megyünk, lehet hogy ezt most kihagyom, remélem Gringo, hoholla, atojas itt lesztek. :) Persze még nincs kizárva hogy jövök, 1-től VB pre-műsor lesz.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 22:53  l  #16652

Egysyzerűen nem igaz ez a meccs!

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 22:21  l  #8931

Nagyon vicces. Nem az anatómiával van problémám, a testrészek mindig a helyén maradnak (bár némelyek tudnak segget csinálni a szájukból). Ha a bordásfal felső fokán húzódzkodom vagy négykézláb mászok haza attól még a vállmagasságom ugyanúgy 156 centi marad.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 20:02  l  #11691

Ennyi eszem még nekem is van, gépre rátöltöttem...

Online stream Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 19:33  l  #109

Most Bandi bácsi múltkor Terike, gyanús vagy te nekem, nem te voltál a Margit?

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 18:59  l  #11688

Kérem kapcsolja ki... :zavart1:

Erre mondja haverom: Elnézést kérek mindenkitől, itt humor történt

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 18:48  l  #11686

Látszik miben vagyok zseni. A kérdésre 2 percen belül rájöttem viszont nekem a fájl csak olvasható és nem tudtam írhatóvá tenni!

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 18:46  l  #1914

Sima elbow, no question

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 15:02  l  #1911

Bán Karcsi esetleg? :)

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 14:47  l  #1907

Ki a szakkommentátor? Kérdés annak szól aki Sport1-et néz, most kapcsoltam oda és hang alapján nem ugrik be.

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 14:16  l  #8921

az lényegtelen, hogy lövés volt, akkor sem emelheti fel a botot.

...vállmagasság fölé. A szabály így szól. Ahogy a videót nézem ez nem volt high-stick. (In my opinion)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 13:55  l  #3238

3-2-re nyertek, lehet csak OT-ban szal így rizikósabb, de tuti behúzzátok ;)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 12:41  l  #3235

Legközelebb is tippeljek? ;)

Fociztam. Palánk mellett kifordult a bokám, odaszorult, ráestem. Bokaficam, szalagnyúlás. Mákom volt hogy nem szakadt el.

Küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 11:35  l  #2417

Szurkoljál nekem ezerrel, ereszd ki a hangod, halljam a közvetítésben a rigmusokat, helyettünk is tegyél ki magadért! ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87