Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 21:27  l  #2074

Nehogymár egyedül tartsam a frontot

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 21:26  l  #28018

Sorry, én is láttam az előbb Kocit.

stream2watch teljesen jó

ellentétben velünk, elég harmatosak vagyunk, mondjuk ti is. tipikus matiné meccs eddig

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 21:10  l  #28011

Kösz de az laggolt nagyon, de találtam jobbat :)

Budaj

Cserébe megdobhatnátok egy streammel. :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 20:51  l  #2073

Cody Bramptonban sem fog játszani egy darabig a háta miatt, lehet kisebb műtétre is szükség lesz.

Nemsokára kezdünk, Welly nem edzett, lehet nem fog játszani. akkor Glass ugrik majd be a helyére. Game-time decision

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 19:50  l  #22136

Amelyik csapat nem küzdd a győzelemért, nem érdemel egy pontot sem. Nincs más hátra, gratulálok! Tavasszal remélem visszavágunk.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 16:25  l  #18058

Mindennek és mindenkinek megvan a maga helye. Te például takarodj vissza a Barbizonba. Szevasz :)

Mindennek és mindenkinek megvan a maga helye. Te például takarodj vissza a Barbizonba. :) Szevasz

Nem mindegy hova teszed a smileyt mert esetenként mást jelent. Capise?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 12:31  l  #18050

Tényleg szarrá lettünk verve, az egész harmadik harmadban zabszem pozitív volt az egész Saddledome hogy Kipper bírja a strapát.

Gondolkozzál már srác miket írsz le, pláne ha láttad a meccset.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.03. 11:51  l  #27999

Az kizárt dolog, mert ne tudom.

Fogalmam sincs ez hogy jött, pedig nem is ittam :D

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 17:55  l  #27964

Jah és Duchene azért 3 ziccert is kihagyott, értem hogy izgult, de legalább egyet illett volna bevágnia, szerintem nem játszott jól, bár az a csel tényleg szépségdíjjas volt. Anderson laza kis kapus, Quincey-t meg nem véletlenül akartam a fantasy csapatomba, kár hogy elhalászták előlem :) A többieket majd szombaton megfigyelem jobban most csak fél szemmel láttam.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 17:52  l  #27963

Kezdd beigazolódni a tavaly évvégi félelmem, hogy az idei Avs szimpatikus. :)
Nem hittem volna hogy valaha ilyet mondok de tényleg így van.

Season openereteken találkozunk! Filip addig józanodj ki...

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 17:18  l  #10413

Személyesen nem.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 17:08  l  #10409

Beauchemin kicsit nekem Green effektus. Inkább támadó mint védő. 7 lövést eresztett meg és szarul védekezett...

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 7:20  l  #4102

Az első sorotok semmit nem csinált, nekem Bourque line tetszett a legjobban. Vagyis pont hogy ők tetszettek legkevésbé mert folyamatosan nyomás alatt tartottak minket. :) A negyedik sorotok sokkal erősebb mint a miénk, nem véletlen hogy simán belőtték a miénk ellen az uccsó előttit. A védelmetekben meg akkora behemótok vannak basszus. Kipp, Bourque, Giordano volt a top3 (közvetlen utánuk Jay-Bo).

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 7:15  l  #2070

Kikaptunk 5-3-ra ugyan de azt hiszem elégedettebbek lehetünk mint a Flamesek. Az első harmad kritikán aluli volt, a srácok még pre-season meccsként kezdtek, gyors 0-3 lett belőle. Aztán a Calgary majdnem beleesett a legtipikusabb hokicsapdába,3 gólos vezetés a meccs korai szakaszában. A második harmad közepétől átvettük az irányítást. Hol az egyik hol a másik csapat játszott, együtt csak fizikailag volt a jégen a két gárda. Talán a 20.-30. perc között volt csak kiegyenlített. A záró harmadra meg felborult a pálya, csak mi támadtunk de valami eszeveszett módon, de Kipper kivédte a szemünket (Sedin-védés káprázatos volt). Aztán jött Dion "Magaskönyök" Phaenuf de akkor már mindegy volt.

Lou az elején elaludt, aztán összeszedte magát, Iggy lövésénél meg jól megijesztett, nagyon fájlalta a nyakát, igazi nagy bravúrja nem volt.

A védelem úgy ahogy jól működött, Edler nagyon elemében van, Erhoff meg kicsit lassúnak tűnik, Salo sokkal agilisabb mint vártam, Mitchell szokásosan megbízható, Bieksa mint nagy kedvencem gólt lőtt és szokás szerint köcsögösködött kicsit, O'Brien meg látszik hogy kilóg a sorból. McIver-t szívesebben megnézném helyette, Lukowichot nem tudom elképzelni, Rome-ot se. Schneider IR, nem fér be a keretbe, pedig tökéletesen passzolna oda.

A Sedinek is lassan vették fel a ritmust, a második harmad közepétől viszont azt csináltak amit akartak, nem a Flames védelmen múlt hogy "csak" 1-1 pontot szereztek, Burrows a meccs embere volt nálunk, rengeteget korizott és megalkuvást nem tűrően játszott a gólja is ezt tükrözte., Kesler annyira nem találta magát az orosz rakéta és Samy mellett. Shirokov rettentő gyors de meg van illetődve, üres kapuba csak be kéne már lőni, Samy pedig szépségdíjas gólt lőtt emberelőnyben. A harmadik sor súlytalan volt egyedül Wellyt emelném ki, de őt is csak PP-ben, az ex-detroitival nagyon jól megértik egymást. Raymond még úgy ahogy próbálkozott, de Bernier nulla volt. A Hordy-Johnson-Rypien sor meg pont arra volt elég hogy elmenjen rajtuk a meccs (4.gól hatalmas hiba). Hordy helyére Hansent ha Demitra felgyógyul akkor meg Johnson úgyis kikerül és nagyon ütősek leszünk támadásban is.

Összességében soha rosszabb nyitómeccset, ha túl tudunk lépni az első harmad borzalmán. Emberelőnyben nagyon szépen járatjuk a korongot, viszont a PK-en sürgősen javítani kell, borzalmasak a helyezkedések. Jó lesz ez, nem mindig Kippert kell legyőzni hálistennek.

Szombaton matinémeccs az Avs ellen, legyünk itt többen, csak hoholla mesterrel tartottuk ma a frontot!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 6:48  l  #2069

Áh, Bieksa, Edler, Erhoff, Salo, Mitchell kirobbanthatatlan, O'Brien meg tavaly bejátszotta magát.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 6:44  l  #4098

Pont ez a gyökér Phaneuf...

Na mindegy, ti nyertetek de mi vagyunk elégedettebbek (összességében, az első harmadról jobb ha nem nyilatkozom) :)

Grat, két hét múlva visszavágunk!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 6:34  l  #4093

Shirokovnak megköszönhetitek, elüt a korong felett üres kapunál, pfff :)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 6:24  l  #4089

Kipper egy állat de ha nem változtattok nem fogjátok kibírni. 37-17 összesen, ebben a harmadban 17-1 a kapuralövés.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 6:11  l  #2067

3. harmdaban kapuralövések 10-0 nekünk, nyomunk nagyon, érik az egyenlítés! Kár volt átaludni az első harmadot...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 6:04  l  #2066

Back to the game!!!! Ez be akat menni, hogy izgalmas legyen :)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 5:50  l  #4082

Beszorította a kezét, egyértelmű holding volt, vagy te a Barbizon tv-t nézed? :P

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 5:45  l  #2065

Na ez egy jogos kiállítás volt és gyönyörűen ki is játszottuk, ébredezünk, most jobbak voltunk ebben a harmadban. Még izgalmas is lehet

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 5:29  l  #2063

Először jött be a negyedik sor a harmadban, el is ment vele a meccs. Na nem baj szépítsünk legalább, Shirokov a Sedinekkel egy sorban?

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 5:18  l  #2062

Na kompenzáltak, semmire kaptunk egy PP-t be is vágtuk. Bieksa meg tanult Gretzkytől ahogy hallhattuk :)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 5:09  l  #27908

Wehehe Sakic!

"...36 years ago, when I've first watched a hockey game. That was a Vancouver Canucks game. Sorry guys." :D

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:55  l  #2061

Minket szórnak, Phaenuf pedig az egyértelmű fejre irányuló könyöklése no call. Remek, amúgy nagyon szarok vagyunk, eddig senkit nem tudnék kiemelni, pre.seasonben vagyunk még. Kb reális a 3-0

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:46  l  #4072

3-0-nál pont szükségetek volt egy ajándék penaltyra. Amúgy mi még simán preseasonben vagyunk, Luongo meg Hawks2. Szétszedtek minket, remélem változik kicsit mert így nem lesz egy izgalmas meccs. Végre egy kivédekezett emberelőny

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:26  l  #2060

Legjobbkor sikerült bekapcsolni...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:25  l  #2059

Na ez nálam tökéletes, jó szórakozást! :)

nhl chaten is vagyok ha gondolod

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:22  l  #2056

Fasza a Sharks-Avs-re két olyan stream van mint az álom a mienkre meg semmi

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:18  l  #2055

Nekem egyelőre nem megy egyik sem, amíg találok valamit addig rádión hallgatom, most megy a himnusz! Mindjárt kezdünk juhúúúúú

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.02. 4:03  l  #2053

Apa kezdődik!!!!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.01. 20:42  l  #2050

Na akkor 4-kor itt! Az espn-t csak jövő héten tudom befizetni, úgyhogy valaki dobjon meg addig egy streammel :) Addig is jóéjt

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.01. 19:31  l  #2238

Ámen :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.01. 19:20  l  #18006

Azt hogy Bert végre kezd visszatalálni, Z mellett meg is lesz rá a lehetősége! Nagyon kijárna neki egy jó szezon.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.01. 17:59  l  #2049

Hasonlóképpen :D

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.09.30. 20:35  l  #22079

Na ez gyönyörű gól volt. Volt tanítvány is betalált, úgyhogy elégedett vagyok. :)

Bálint, ha ez válasz a kérdésemre akkor mjiért nem mailt írsz? :) Ha nem válasz akkor meg nem ismered a múlt időt :P

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.09.30. 20:03  l  #22074