Washington Capitals Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.06. 17:04  l  #1356

A holnapi mecsetek időpontja komoly, ilyet nem is láttam még...

Képtelenségek Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.06. 15:24  l  #78

Nyugi, hoax

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.06. 12:56  l  #2945

6 ponttal vagyunk a vonal felett egyel kevesebb meccsel. A Preds addig játszik (Sj2x, Nj, Pit, La, Det) a Wings (La, Sj, Ott, Chi). A Flamesnek meg borzalmas nehéz a sorsolása (Tb, Ott2x, Dal, Ana, Min2x, Nj, Det) szóval ez idő alatt fognak ők is hullajtani bőven pontokat. A túra miatt nekünk jön legjobban az olimpiai szünet, hiszen nálunk játsszák a tornát, a játékosaink hazamehetnek. Én azt mondom 3-4 ponttal a vonal felett maradunk és az utolsó 15 meccsből 10-et otthon játszunk. Nem aggódom.

@Pho L

14 meccs 16 pont, már -2-re állunk de a végére úgysem jósolok szép jövőt, ott meglephetnek a fiúk. Hoholla, te beszállsz a tippelésbe? :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.06. 12:01  l  #2942

Na ma Bostonban jó lenne nyerni

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.04. 23:48  l  #2932

Nem nagyon fogunk mi ugrálni, max 3. 4. sorba lesz trade.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.03. 22:55  l  #2927

Ha jössz majd msnre megmutatom kikről van szó. ;) De fiatalok, meg vigyázz velük, ők az én lányaim óvom őket a széltől is :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.03. 11:40  l  #2923

Hát tény hogy van egy pár ;)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.02. 23:54  l  #2918

Amúgy eltűntem múlt héten, a hétközi meccseket nem tudtam nézni, rettenetesen le voltam strapálva, hétvégén meg Diákolimpián voltam. Na ezt el kell meséljem. Annyiszor de annyiszor megígértem, hogy soha többet nem nézek női kézilabdát, de mégiscsak az én "lányaim" voltak ott, nem hagyhattam ki. Olyan körbeverés volt a csoportmeccsek során hogy az utolsó meccsen ha legalább 3 góllal nyerünk akkor bejutunk az elődöntőbe, vagyis akár tornát is nyerhetünk, ha kettővel akkor az ötödik, ha egyel vagy nem nyerünk akkor az utolsó hely elkerüléséért játszhatunk. Fél perc volt hátra és kettővel mentünk, az ellenfél támadott, a kapusunk védett egy hatalmasat, hozzánk kerül a labda, 3 másodperccel a vége előtt két kézzel belökik a játékosunkat, kiállítás, óra lepörög, időn túli hetes. Az a lány dobta aki addig a torán 8/8 hetesből. Rádobja, a kapus lábujjheggyel beleér, rápattan a kapufára, végiggurul a gólvonalon, onnan a másik kapufára és kigurul. Kiestünk. Komolyan mondom ilyen drámát nem sokat láttam még, de ami érzelmileg ennyire megviselt, még soha. Ott zokogtak a lányok, én meg totál összetörve próbáltam vigasztalni őket. Borzalmas volt. És megint megígértem hogy női kézit soha. De persze jövőre úgyis ott leszek megint. :)

A mai meccset sem tudom nézni, legközelebb szombaton a matinén leszek, az egyórás meg fél kettes kezdéseket sajnos nem tudom bevállalni. De látom nélkülem is megy a szekér. :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.02. 23:44  l  #2917

Én 2 délután alatt olvastam el. Ahogy a második és a harmadik kötetet is. És nem lehurrogni senki részéről, olvasok én Paulo Coelhotól kezdve Márain át Kurt Vonnegutig mindent. De ez is bejött :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.26. 11:45  l  #2894

8 :)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.24. 17:25  l  #3976

A "Mi játszottunk a hokit" nálam ezt jelenti :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.24. 16:52  l  #2888

Valószínűleg pont ezért tudom ennyire élvezni :)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.24. 16:51  l  #3974

Azért az erősnek hat hogy mi alibiztünk. Ez a meccs hoki volt a javából mindkét oldalon.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.24. 15:22  l  #2885

Hát arra inni kellett, nem akartam elhinni hogy ilyen jó üzletet csináltunk. Emlékszem :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.24. 15:12  l  #2883

Tény hogy Erhoff az egyik legjobb védőnk lett, és Lukowich is gyorsan beépült mióta felhoztuk. Kösz nektek :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.24. 14:59  l  #2881

Beszarás mekkora meccs volt. Végig izgultam az egészet, még 10 perccel a vége előtt 3 gólos előnynél is rágtam a körmöm. Az év eddigi legjobb meccse. És felvettük a kesztyűt hajtottunk min t az állat, mentünk, ütköztünk, blokkoltunk, eszméletlen volt. Hihetetlen mennyire össze van rakva ez a Chicago, az elsőtől a negyedik sorig mindegyik veszélyes, nekünk meg az első kettő de az állat módon, a harmadik Demitraval kiegészülve nagyot erősödött és most Hordiék is nagyot küzdöttek. Mindezt úgy hogy Bieksa, Mitchell és Salo sem játszott helyettük Rome, Lukowich és Baumgartner. Hozzáteszem, kifogástalan játékkal. Amit Luko és Nolan csinált, csak lestem, tökéletesen megértették magukat Edlerrel és Erhoffal, még véletlenül sem látszott rajtuk a kihagyás. Amúgy össze-vissza voltak bent a bekkpárok, ez a vége felé meg is látszott azért. Ha mindenki felgyógyul, kellemes gondunk lesz kit rakjunk ki. Annyira jók vagyunk, hogy azt el sem akarom hinni. Luongo hónapok óta parádézik, egyszerűen nincs rossz meccse, 22 meccs zsinórban és nem látszik rajta a fáradtság, bombaformában véd, miket szedett ki ma is te jó isten. A védelemben mindenki szenzációs volt ma egytől-egyig, de a D-kre se lehet panaszunk jó ideje, alig kapunk gólt. A támadósorokra meg már szavak sincsenek, egyszerűen a Sedinek Burrows-zal amit művelnek mióta Daniel visszajött az zseniális. A speedy line is képes beszorítani egy ilyen csikágót, a harmadik sor is erős, Bernier látványosan jól megérti magát az öreg szlovákkal, a negyedik sorból nekem hiányzik Ryp, de ez legyen AV dolga. Hú de kurvajó meccs volt, ez a Hawks beszarás jó csapat, iszonyat chemistryvel hatalmas szó hogy lenyomtuk őket. És de jó volt hallani a két jólismert CBS-est Jim Hughson, Craig Simpson, imádom őket. Nyugaton a két legjobb csapat, helyezéstől függetlenül, ezt bátran állítom.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.23. 11:42  l  #2869

Én nem fogom tudni nézni, majd csak vasárnap délután felvételről...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.22. 7:48  l  #2867

A következő öt meccsből 7 pont kell, akkor elégedett leszek. Utána jön az istentelen hosszú idegenbeli túra.

2 meccs 4 pont, eddig nagyon fasza :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 19:24  l  #18486

Remek, még egy diplomás munkanélküli az országnak :D Amúgy grat :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 6:31  l  #2859

Legalább egy már megvan

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 5:36  l  #2855

Nem játszunk jól, nincs meg az a könnyedség a soraink játékában ami mostanában jellemezte. Próbálkozunk de csak beeröltetjük a korongot hátha átcsúszik Dubnyk alatt, mellett, felett. Mitchell játéka hiányzik hátulról, Luongonak nagyokat kellett védenie. Hozható meccs lenne, kár lenne veszni hagyni ezt a két fontos pontot.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 5:25  l  #2854

Rengeteget blokkolnak

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 5:20  l  #2853

Jó lenne tudatosítani a srácokkal hogy csak azért mert az Edmontonnal játszunk még nem kapjuk meg a két pontot...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 5:14  l  #2852

De jó hogy Souray pont ellenünk talál be újra. Demitra játszik, nem találja a helyét. Sedinék minden shiftben úgy nyomják be a kapujuk elé őket mintha PP-ben lennének. Lou és Dubnyk miatt an csak ennyi gól, a védelmek szarok. Na előny nekünk...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 5:04  l  #2851

Pedig nagyon úgy tűnik, ma is betalált :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.18. 21:00  l  #21596

Malik na, úgyis tudod miről beszélek, ne velem kötözköggyé má' :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.18. 20:52  l  #21591

Mindkettő. Ti elfogultak vagytok a többieknek meg RW parája van (és mindkettő tagadja ezt a tényt). :)

Ahogy a két PS is mindkettő. Malkin és Dats is egyértelműen visszahúzta de a csel része volt. Csodálatos mindkettő de Berté volt a legszebb. Merthogy én is elfogult vagyok. Na ez ennyi :)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.17. 22:11  l  #3942

Ámen :)

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.17. 21:33  l  #14435

Megy az adok-kapok rendesen

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.17. 21:29  l  #2848

Ebben a hónapban Burrows 7GP 11+2, Hank 2+12 beszarás. Mondjuk Hank tényleg állat december óta 22meccs 39pont (Dany 32)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.17. 13:31  l  #28575

Nekem erről egyből Cody Rudkovsky ju eszembe :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 0:08  l  #2839

Dehogy, csak nincs szerencsénk. A Preds ellen két buta hiba okozta a vesztünket a Wild ellen meg megfogtak minket a bírók.

Én az első két sort nem bontanám meg Bernier kedvéért sem, a mostani forma alapján ezt képzelném el

Dany-Hank-Burr
Ray-Kes-Samy
Berni-Welly-Grab (csak szar hogy egyik se tudja a bal oldalt szal Glass és Berni csere esetleg)
Ryp-J-Glass

Erhoff-Mitch
Salo-O'Brien
Edler-Rome

Healthy scratch: Hansen/Luko

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.14. 1:45  l  #2834

Épp akartam írni hogy előnyben is nullák vagyunk amikor Kesler bemákolta.
Holnap korán kell kelnem nem szívesen nem nézem tovább :(

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.14. 1:38  l  #2833

Küldj el a bulitól, ha megnyerjük a faceoffot akadjon a koridba a korong. Cserét baszki

Amúgy szarul és veszélytelenül játszunk, a Wild meg nagyon pörög

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.14. 1:28  l  #2832

Hogy basszák meg az anyjukat a bírók. Rálöknek a kapura, téged állítanak ki. Másik oldalon kimozdul a kapu (még a kommentátor is meglepődött) megint minket állítanak ki és kettős hátrány. Szarjatok sünt megyek aludni itt már most látom hogy esélyt sem adnak hogy nyerjünk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87