MSN: bertuzzi84@hotmail.com
 Skype: Shatibertu
 Kedvenc csapat: Vancouver Canucks

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.17. 13:39  l  #4428

Grat nektek, közünk nem volt a meccshez, sokkal jobbak voltatok. A bírók meg szarok, nélkülük csúnyán néztünk volna ki, ennyi.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.17. 2:43  l  #2250

Jó reggelt. Azt hiszem a holnapi meccsre gyúrok rá, ebbe csak belenézek az elején.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.15. 9:24  l  #18692

Az a baj hogy pont a draft legfontosabb mozzanatát nem ismered. Ha valahol akkor scoutoknál van olyan hogy Wings szint ez nem is kérdés.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.14. 22:56  l  #18643

Macphisto te meg hány éves vagy ? Fogadok hogy tizedikesnél ,nem vagy idősebb.

Basszus, hihetetlen! Valaki első hozzászólással megtalálta Mac egyetlen gyenge pontját!!! RESPECT!

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.14. 20:32  l  #10703

"Toskala has a 5.56 GAA and a .812 saves percentage"

Te jó isten.....Bring Back Raysoft!

Ott van Ian White, mekkorákat védett már!

S Ott basszus back-to-back heavyweight fight! Micsoda bunyó volt mindkettő, le a kalappal!

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.14. 19:59  l  #10276

Ez a Brash buny Milyen jó volt annó a Canucksban nézni őt :)

Kár hogy nem néztem meg a meccset, az öf. alapján nagyon pörgős lehetett, Avery nagyon jól tolja. A Gardenben jó helyen van :P

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.14. 19:45  l  #16580

Minden csapatnak lesz ilyen, back-to-back meccseket meg többször is nyomnak a csapatok. 82 meccs van, képtelenség másképp schedule-t csinálni. Amúgy a Rags is most nyomott ilyet és 3-0, 7-2. Az hogy ők otthon játszottak sem jelent sokat, Philadelphia és New York ott van egymástól egy köpésre. Szarul játszottatok, ennyi.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.14. 19:00  l  #11730

Csak írd fel magad a megfelelő topicba :)

Modano kösz a hirdetést :)

Fórum meeting Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.13. 19:53  l  #325

A jelentkezők legyenek szívesek felírni magukat a listába mert így nem tudom hányan lennénk, hogy tervezzek foglalást (helyszínt)

És no off plíz mert aki idenéz a lényeget nem fogja látni csak azt hogy fossátok a szót :P

Problémák, észrevételek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 22:08  l  #1571

Tökéletes!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 20:26  l  #2246

3 éve volt HBO-nk mire ez számomra kiderült, kb ennyit nézek tv-t...

Mondhatni idén több időt töltöttem a Barbizonba mint tv előtt HBO-t nézve. :D

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 20:08  l  #2244

Menjél vissza inkább dolgozni. :P

Hogy valakinek még egy helyes mondata se(m) legyen.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 19:16  l  #28259

Nem igaz Anderson mit művel. Ugyanezt csinálta ellenünk :)

Problémák, észrevételek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 19:07  l  #1569

Greg, légyszíves egy gyorslinket a fórumtaliról a nyitóoldalra ha nem nagy fáradtság, nem kell hiperszuper, csak hogy láthassák, tudjanak róla. Köszi

Fórum meeting Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 19:05  l  #302

Kérnék mindenkit hogy az offot egy időre hanyagoljuk. Az eddigi jelentkezők és maga az infó az újaknak:

Tisztelt Fórumozók (meg a kevésbé tiszteltek, az alkeszek, a köcsögök és Bálint)

Centerice.hu fórumtalálkozót hirdetek meg 2009. október 24-i dátummal! Mivel aznap minden fórumozó csapata pályára lép az NHL-ben, ezért igen remek szórakozásra van kilátás. Éppen ezért úgy gondoltam legyünk kicsit formabontóak (másnap úgysincs meló/suli)! Pontos helyszínt nem jelölnék meg (a lényeg hogy legyen Budapest vonzásterülete) időpontot viszont annál inkább. Mégpedig este 10 óra, az okok a következőek: A mérkőzések hajnali egytől kezdődnek és egészen reggel hétig megállás nélkül zúdulnának ránk, előtte lenne kerek 3 óra eszés-iszás, zene-tánc, kóla-puska-sültkrumpli és boogie-woogie. :)

Tehát összegyűlnénk lehetőleg minél többen, megvitatnánk az addigi eseményeket, majd végigszurkolhatnánk az éjszakát, ki-ki a saját vérmérséklete szerint. Persze ha valakinek más vagy jobb ötlete van álljon elő vele! De addig is várom a jelentkezéseket:

4. Hivatalos Centerice Fórumtalálkozó (október 24 22h)

Fórum meeting Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 19:00  l  #301

Ti csak hirdessétek a mítinget a topicokban mert egyelőre elég gyéren vagyunk. Ha legalább 20-an lennénk akkor találok egy helyet amit kibérelünk, zártkörű rendezvénynél talán a lebukás is kisebb eséllyel jön szóba! Házibuli azért nem jó mert egy laptop egy meccs kivetítő nélkül nem a legpraktikusabb, szvsz. Persze többség dönt. (Rosco már nem tulajdonos abban a kocsmában)

Greg plíz egy gyors linket a főoldalra, ami idehozza a kedves látogatót!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 18:06  l  #2242

Na akkor pár szó a meccsről. Eddig idén ezen a meccsen játszottunk a leggyengébben, mégis hoztuk a két pontot ami azt jelenti hogy otthon továbbra is veretlenek vagyunk. Nem volt könnyű menet, eleve hogy Daniel kiesett kénytelen-kelletlen a Montreal ellen annyira tökéletesen működő sorokat meg kellett bontania Vigneaultnak. Végül Bernierre esett a választás mert a második sor remekelt a múltkori meccsen kár lett volna őket szétszedni a harmadiknál meg akadozott a gépezet. Aztán a hetedik percben egy ártalmatlan szituáció után Salo is bekorizott az öltözőbe (biztos infó nincs, Alain azt mondta térdprobléma és day-to-day több helyről viszont ágyékot mondanak az akkor simán 1 hónap). Látszott a bizonytalanság a sorokban, igazán csak a második harmadban sikerült rövid időre beszorítani a Dallast, a harmadikban jóformán csak védekeztünk, próbáltuk kihúzni az egygólos előnnyel. Viszont az emberelőnyös játékunk valami elképesztő, amit tavaly annyira hiányoltam, pillanatok alatt felállunk, jól járatjuk a korongot, fokozatosan szűkítjük a területet és pontosan célzunk. Vagyis ahogy a nagykönyvben meg van írva. Mindezt úgy hogy nincs Demitra, nincs Dany, nincs Hansen, gyakorlatilag nem volt Salo és ide vehetjük Schneidert is. Jobbak ugyan nem voltunk a Starsnál de rosszabbak sem, ilyen hiányzók mellett tehát csak dicséret illeti a fiúkat.

Luongo végre úgy védett ahogy elvártuk tőle, tartást adott a csapatnak, magabiztosan védett és bravúrokat is bemutatott, bár Richards gólját inkább kapushibának mondanám mint szemfüles találatnak, de ám legyen.

A védelemből ugye Salo hamar kiesett, ezért mindenki több jégidőt kapott de a fáradtság nem látszott rajtuk mindenki remekelt. Mivel O'Brien még nem érett meg a feladatra ezért a négy top védőnk egyaránt 26-28 percet volt a jégen. Bieksa megint kimagaslott, idén komoly hibát nem láthattunk tőle, viszont rengeteget ütközik, sok korongot szerez és egytől egyig pontosan játssza meg. Mitchell a gólja mellett is magabiztosan játszott, Erhoff hiba nélkül tudta le a meccset, Edler elfáradt a meccs végére, szürkébb volt mint szokott. O'B kétszer is vetődve halászott el korongot, nekem nagyon tetszik ahogy meccsről meccsre kapar és intelligensebb játékos is mint gondoltam.

Az első sorról sokat nem lehet mondani, ismerkedtek Bernievel, az utolsó Stars gólnál ők voltak bent, nem érzik még egymást, sajnos lesz idejük csiszolódni. Viszont PP-ben Hank nagyot alkotott, remekül ismerte fel a helyzetet és pontosan passzolt, na ezért fontos beírni a secondary assistot hokiban. Mitchell góljában is vastagon benne volt. Burrows sokat próbálkozott de még az ikrekkel sem szokott össze nemhogy így (pláne hogy PP-be is bekerült, tavaly egy percet nem játszott előnyben, ehhez képest most gólt lőtt), Berniernek nem ment, hiába ő nem első soros ember. A Raymond- Kesler-Samy triót megint öröm volt nézni, gyorsak, veszélyesek, agilisak. Keslernek kellett múltkor a gól, felszabadult tőle (SO-ot is nagyon pimaszul vágta be), Samyvel nagyon jól megértik egymást, Raymond meg annyira gyors hogy mindenhol ott van, 5 meccs alatt az egyik kedvencem lett. Glass nem NHL szint, Desbiens egész ügyesen mozgott, Wellynek meg nincs könnyű dolga, folyamatosan más mellett kell játszania, most két újonccal, megoldotta, ráadásul magabiztosan értékesítette a büntetőt. Nem lehet könnyű neki. A negyedik sorból Johnson hátrányban sokat volt bent, Rypien folyamatosan ütközött, Hordit igazság szerint alig láttam.

Nem mondom hogy érdemtelen a két pont, igazából egyik csapat sem emelkedett a másik fölé de ennyivel hadd húzzon haza a szívem, végülis a Stars is kapott egyet. :) Nem árt nekünk most a pihenő, legközelebb csak pénteken játszunk Calgaryben, ha Salo nem lesz Rome ugrik be a helyére.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:42  l  #2238

Megvan a 2 pont, ennyi sérülés mellett szinte csoda, kibrusztoltuk. Na megyek dőlök még egy órát, összefoglaló délután!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:35  l  #2234

Sztem Kesler és Raymond biztosan lő, talán Burrows mint 3., a kommentátorok Hanket mondják.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:34  l  #2233

Az OT volt a meccs legjobb 5 perce. SO, hajrá, húzzuk be a másik pontot is!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:24  l  #11718

Turco sokat tesz azért értünk :) Kár hogy nem tudjuk kihasználni.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:22  l  #2232

Röviden és tömören: Bassza meg!!!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:19  l  #2231

Örülök hogy Luongonak még van ereje viccelődni a bíróval is miközben én itthon sík ideg vagyok :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:15  l  #2230

Nekem úgy tűnt hogy legalább négy perc tiszta játék volt, nézem az órát még van hátra 5:33

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:10  l  #2229

7 perc van hátra a feladat egyértelmű, ki kell bekkelni valahogy. Ebben a harmadban egyetlen kapuralövésünk volt eddig Mitchellé, nem is lehet mást várni 3 ember hiányzik a két scoring linesból. Feljött a Dallas nagyon...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:04  l  #11712

Na most mákunk volt, Ribeiro meg hülyeséget csinált.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 6:01  l  #2228

Hank elhúz a tesótól, soha nem hozza be az egy pont lemaradást :D MITCHELL, jókor jó helyen!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:57  l  #2227

Serdülőgól bakker, Roberto hol vagy?

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:41  l  #2226

Igazából eddig egy teljesen eseménytelen meccs. Mi 5on5 képtelenek vagyunk helyzetekig eljutni, támadásszerűségeket vezetünk, a Stars még annyit se. Nekünk volt két szépen kidolgozott emberelőnyünk, a Starsnál meg volt egy szóló amit Lou megfogott. És ennyi. A góljukat mi lőttük, itt a harmadvégi kiállításnál voltak először veszélyesek a meccsen. Nem tudom az 5 védő és az első két sor mennyire fogja bírni, mert gondolom a Dallas megpróbálja megnyomni az utolsó harmadot nekünk meg a másik két sor már csak pár rövid shiftet fog kapni.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:35  l  #2225

Lou első komoly védése az idényben egy másik Lou-val szemben! :) Fuh nagyon kellett.

Ez a kiállítás meg egy vicc volt. A jelenlegi szabályok szerint az volt, nem azt vitatom, hanem azt hogy ez a szabály egy faszság.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:29  l  #2224

Újabb nagyon szépen kijátszott előny. 2-1 Burrows

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:22  l  #11699

Kíváncsi leszek ebből a harmadból milyen összefoglalót gyártanak, szerintem egyik oldalon sem volt egyetlen gólhelyzet sem. Szar meccs

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:18  l  #2223

Desbiens eddig jól mozog, Glass továbbra is semmi, mint Shirokov, Grabnert nekünk.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.12. 5:13  l  #2221

Vigneault kavargatja a sorokat kényszerből, Johnson sem játszott még a második harmadban, de róla nem mondanak semmit. Utolsó shiftenél