NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 14:50  l  #6935

Sabres in 6
Bruins in 5
Pens in 5

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 14:38  l  #8375

Lehet amúgy engem ejtettek a fejemre, de én pl mindig is szerettem a Flamest. A Tampa ellen is nektek drukkoltam, a 7. meccs OT ellenére

Sajnálom, hogy nem jutottatok be, iszonyatosan elbasztátok a az idény első harmadát, nem sok híja volt.

Amúgy az első harmad rohadt unalom volt, a másodikban ti, a harmadikban mi domináltunk. Összességében jó kis meccs volt

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 14:35  l  #8374

Általában nem szoktam elfogult lenni a csapatommal szemben, de én hiába nézem semmi szabálytalanságot nem látok

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 11:52  l  #30461

Láttam. Az tavaly volt, én nem aggódnék, a Phoenix bárki ellen kihullana az első körben.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 11:51  l  #6881

Host Brian Duff, regular contributor Mike Johnson and special guest and Versus color analyst Billy Jaffe will begin the live playoff coverage at 10 p.m. ET with the NHL On The Fly: Playoff Match-Up Scheduling Show, during which they'll reveal the schedule and matchups for the first round of the 2011 Stanley Cup Playoffs. The show also will also be streamed live on NHL.com for U.S. audiences.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 11:48  l  #30459

Predset első körben? Bátor. Ha nem lenne Chicago fóbiám azt mondanám bárkit csak a Nashvillet ne.

A Yotes ellen miért nem akartok játszani? Csak hazai meccs egy szar csapat ellen

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 9:57  l  #5473

Innentől rohadt egyszerű a dolog, kizártnak tartom hogy a Hawks marad nyolcadik mert ha
a Hawks nyer vagy OT-ban vagy SO-ban kikap akkor Los Angeles
a Hawks 60 perc alatt kikap és a Stars nyer akkor Dallas
a hawks 60 perc alatt kikap és a Stars is kikap akkor Chicago

viszont a Hawks meccs lesz előbb, tehát nekik muszáj odatenni magukat, a Wingsnek meg az a lényeg, hogy ne sérüljenek meg. Ha ennek ellenére is kikapna a Hawks akkor meg a Dallas tenne meg mindent a győzelemért az érdektelen Wilddal szemben. Két egyértelműnek látszó meccsnek kellene felborulnia ahhoz hogy rettegjek az első körben.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 9:46  l  #5472

Tippelésben mindig zseniális voltam :D

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 2:22  l  #5471

Ducks lesz az első körben, szinte biztos vagyok benne. Figyeljétek csak meg.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 1:49  l  #20995

Kézimeccs

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 1:37  l  #14049

Túlpörögte a meccset a Canes, két okból is örülök.

1, Kell egy Rangers a playoffba
2, Kialszom magam ma éjjel :D

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 1:19  l  #11518

Tökéletes időben töltött be, 10 másodperccel a gól előtt. Nagy meccs lesz ez :)

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 1:10  l  #11510

Valaki egy használható linket?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 0:51  l  #30441

Nem, a Kings vagy a Ducks biztos hogy előttük marad.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.10. 0:47  l  #5470

Jah és nekem is lehet gratulálni! Behoztam a lemaradásom a playoffra! :)

Utánaszámoltam, olyan helyzet nem alakulhat már ki, hogy a Preds vagy a Yotes legyen az ellenfelünk az első körben. Vagyis négy szereplős a dolog, Kings, Ducks, Hawks, Stars. A Stars a Blues, a Hawks a Wings, a Kings és a Ducks pedig egymás ellen játszanak.

Ebből a négyesből én a Starsnak örülnék a legjobban. Ez a legegyszerűbb ha,
a Hawks rendes játékidőben kikap és a Stars legalább OT-ban nyer akkor ellenük készülhetünk.

A kívánságlistám második helyén a Kings áll, ez akkor lehetséges ha,
a Ducks és a Hawks bármilyen formában (rendes játékidő, OT vagy SO) nyer
a Hawks OT-ban vagy SO-ban veszít és a Ducks rendes játékidőben nyer

Ha minden kötél szakad elviselem első körben a Ducksot is, velük kezdünk ha,
a Ducks rendes játékidőben kikap és a Hawks szerez legalább egy pontot a Wings ellen
a Ducks OT-ban vagy SO-ban kikap és a Hawks bármilyen formában nyer

Amennyiben nincs igazság a Földön akkor a Chicagot kapjuk ha,
a Hawks nem szerez pontot és a Stars sem nyer
a Hawks OT-ban vagy SO-ban kikap a Wingstől és a Ducks maximum OT-ban vagy SO-ban veri a Kingst

4. gól D. Sedin-Raymond-Tambellini
Micsoda rotálás, próbálgattunk mindent és be is jöttek. Kesler karrierjének és szezonbeli harmadik hat-trickje, a legjobbkor talált vissza ezekhez az elképesztő wristekhez, gyönyörű gólok voltak. Megvan neki a 40. is, ha idén sem ő kapja a Selkét, akkor nincs igazság. Örömjáték volt ez a meccs, 11 támadóval, EDLERREL!!!!!!!! a hátvédsorban, Luongo SO-tal. Ma még egy felkészülési meccs a Flames ellen, Schneiderrel a kapuban, nem tudom emlékeztek-e rá, tavaly is velük játszottuk az uccsó alapszakasz meccset, akkor a Sedinek nagyon éltek. Kis emlékeztető :)

Ezt most találtam, azt hiszem magáért beszél, még ha hétfőtől mindezt el is kell felejtenünk.

We are...

* 2nd best record when outshooting an opponent
* Best record when being outshot by an opponent
* 2nd best goals for at home
* 3rd best goals against at home
* 1 of 2 teams to have not surrendered a shorthanded goal at home (w/ St. Louis)
* Most amount of 2 goal lead game wins
* Tied for most amount of 3 goal lead game wins (with Boston)
* Least amount of 3 goal lead game losses
* Best win percentage with a 3 goal lead
* 3rd lowest amount of OT losses when giving up the first goal
* The best road power play (+4.1% over Detroit)

@Preds
Mit mondhatnék ennél többet "Western Conference Champions" Óriási! 9 consecutive road wins, durvaaaa A Predsnek ez egy igen fontos meccs volt, ehhez képest nem sok közük volt a meccshez, a góljuk után kb helyzetbe sem kerültek, Rinne megint meccsben tartotta őket. Nem örülnék nekik a playoffban, kemény lenne nagyon (bár még mindig inkább ők mint a Chicago). Burrows úgy néz ki idén is eléri a 25 gólos határt, konzisztens a srác hálistennek. Rome első gólja a Nucksban, ráadásul kereken a 100. meccsén a csapatban. :) Hank hogy figyelt rá, még a korongot is elrakta neki, ilyen egy jó csapatkapitány. :) Na akkor már csak a Presidents hiányzik az alapszakaszunkból, az is meglesz, a csapat történetében először!!! A Sedinek meg a csapat történetének legeredményesebb duója lehetnek jelenleg 186 ponttal, Bert és Nazzy 201-et hoztak össze 8 éve. Nem tudom annak drukkoljak-e hogy sikerüljön vagy hogy ne, mindenesetre van rá 5 meccsük :)

Hamhuis előtt le a kalappal:

@Kings
És megvan a Presidents'!!!! Azért durva kiírás volt hogy '86 óta mindössze hét alapszakasz első lett Stanley győztes, ebből látszik, hogy a rájátszás egy másik sportág. Nemsokára kezdődik, jézusom, ennyire még nem izgultam soha, személy szerint 99 óta figyelem a csapatot, de ilyen egyértelműen sosem lehetett még kijelenteni hogy cup-contenderek vagyunk. Látom hoholla megelőzött hogy négy fő mutatóban is elsők vagyunk, ilyen még nem volt az expansion eraban, erre nincs nagyon mit mondani (52 győzelem, 26 otthon, 26 idegenben szintén ligaelső mutatók). Konkrétan a meccsről is. Dany 100. pont! Csak mint a Preds, kellettek nekik a pontok, ehhez képest az első harmad kivételével közük nem volt a meccshez. Vicces volt, hogy az első harmadban épp lecsúsztunk, a másodikban épp befértünk a gólunkkal a 20 percbe. :) "Ehrhoff scores! He beat the buzzer!!!!", hatalmas duma volt, imádom Shorthouset :D A bírok viszont rettentő gyengén fújtak, nekünk konkrétan semmit, nem mintha szükségünk lenne rá. A hangulat amúgy már abszolút rájátszásbeli volt. Meccsek óta írni akartam, hogy Tanevet érdemes figyelni, sihederként ilyen nyugodt és magabiztos védő nem sok fordult meg nálunk, rettentő bátor már-már pofátlan néha, nagyon megbízható, nekem személy szerint különösképp tetszik a játéka, úgyhogy Clifford szopjon le. Az Oils ellen örömjáték jön vagy pihentetés. Szerintem az elsőn kikapunk a másodikon viszont jól elverjük őket. :)

Egy jó kis cikk a meccs utáni hangulatról az öltözőben:

VANCOUVER — It was an odd thing on Friday morning. There were no dark circles under players' eyes and there wasn't even a hint of stale booze seeping through their pores during a brisk mid-morning practice at Rogers Arena.

Fifteen hours earlier, the sight in the Vancouver Canucks locker-room was just as strange. There was no hooting and hollering. No backslapping nor hijinx. Even the Interview Bomber took the night off, with Ryan Kesler joining some of his teammates for a quick workout instead of popping up behind them shirtless wearing only Groucho Marx glasses and with a red rose between his teeth.

Rather, the mood surrounding the team in the moments following the franchise's first Presidents' Trophy was no different than it was following a victory in early December. Or during that stretch of games last month when they alternated wins and losses, for that matter.

Yes, the Canucks are the NHL's best regular-season team. They might also be its most humble.

"You just can't be too emotionally invested in that type of thing – stay neutral no matter what and that's the mentality we have," said Canucks defenceman Kevin Bieksa.

"Last year, it was a lot different in here, there was a lot more celebration after wins and there was a lot more moping around after losses. I think it's just indicative of our mental toughness and our ability to stay even keel."

Canucks players gathered at centre ice and lifted their sticks to acknowledge the fans, who had taken to their feet following the team's 3-1 win over the Los Angeles Kings on Thursday. But that was about as far as it went in terms of a celebration. Just like Vancouver's Western Conference-clinching win over the Nashville Predators on Tuesday, players exchanged handshakes as they took off their gear, but that was the end of that. There's still a lot of work to be done. Bring on the Edmonton Oilers, who pay a visit Saturday (7 p.m., CBC, Team 1040).

"You look back 20 years from now and it's probably going to be a big deal for us," said Kesler. "I'm not saying it doesn't mean much, but it's an accomplishment towards our main goal. As a team, we don't get too high and don't get too low and that's been a key to our success."

Waiting for players at their stalls after practice were freshly printed Vancouver Canucks Presidents' Trophy T-shirts and hats, complete with the team's logo and the odd-shaped award, that somewhat resembles the Space Needle.

Not one player put them on, instead the grab bag of merchandise was packed away for a later date.

If it wasn't painfully obvious before, players and coaches are all but admitting it now. Nothing less than a Stanley Cup will satisfy this group … or its legion of fans.

"For us, we are well aware that it is all right to be — I don't know if happy is the right term — but we worked out butts off for six months to win the Presidents' Trophy, so perhaps for 24 hours we'll be happy and comfortable but for the rest it's going to be business as usual," said head coach Alain Vigneault.

"We know we're not going to be judged by what we do in the regular season, we'll be judged by what we do in the playoffs."

Vancouver has already set franchise records for points (113), wins (52) and road wins (26) in a season. Their 17-1-2 run in games from Nov. 24 through Jan. 8 marked the best 20-game stretch in team history while their record of 13-2 in March was their most successful month ever.

And there's still more to accomplish. Vancouver went into Friday's games having scored the most goals (253), while allowing the fewest (177) and held the top power-play (24.7 per cent) and penalty-killing percentages (86.6 per cent). No club in the NHL's expansion era has finished first in each of these categories in a single season.

Even then, don't expect anyone to be taking a bow. Especially, the Sedins.

"Look at Hank and Danny, if two people could be a bit cocky or have that arrogance about them for what they have accomplished personally, it's those two but yet they are two of the most humble people I've been around," said defenceman Keith Ballard.

"If they're that way, everyone has to be that way. If your best players are that humble and that modest everyone falls in line. It's just a great form of leadership by them and that attitude has set the tone for this team all season."

Great people don't need to tell others how great they are. People already know. The same can be said for the Canucks in this instance.

@Oils
Nincs nagyon mit mondani erről a meccsről, nem voltunk élesek. Helyzetek voltak ugyan, de a jobban akaró és küzdő Edomnton simán vert minket. Nagyon nem hat meg, de azért jó lenne elkenni a szájukat a visszavágón.

@Oils
Nem sikerült. De azért gondolom ezután lesz egy kisebb fejmosás, a ligaelső a ligautolsó elleni back-to-backen egy gólt képes lőni. Még kómásan, motiválatlanul is illett volna ennél többet nyújtani. Viszont jól jön a playoff előtt, felrázza őket az tuti. Az egyetlen amit sajnálok hogy szépen elrontottuk a PK százalékunkat, látom a Pens megelőzött minket, ráadásul Torres ilyen faszságot csinál, az erős harmadik sorunk széthullott, Manny nincs, Torres az első két meccsen nincs... Bár túlzónak tartom a 4 meccset. A nap mondata: "It's a 5 on 3 forever" :D A 2 meccs legélvezetesebb része volt az a három és fél perc kettős hátrány, csodásan védekeztünk. Viszont a lényeg, Samy is back! És Edler is elkezdett korizni. Elegek kell legyünk így is bárki ellen!

És egy valamire itt most ki kell térni. AV nagyszerű edző. és minden játékosára nagyon ügyel. Fél perc volt hátra és behozta Schneidert. Ezzel ez a 24. meccse volt idén, vagyis a hátralévő két meccs egyikén ő fog védeni, hogy Luongoval együtt felkerüljön a neve a Jenningsre. Óriási húzás. Egyfelől megérdemli, másfelől egy ilyen lépés óriási mértékben hozzájárulhat ahhoz, hogy Cory esetleg a csapat berkein belül maradjon. Alain Vigneault, le a kalappal!

@Yotes
Hát ezt a meccset olyan simán hoznunk kellett volna, nem tudom a Phoenix hogy lehet egyáltalán playoffban, se szurkolójuk, se játékuk, Doan kivételével még egy szerethető emberük sincs. Szeretnék velük kezdeni a rájátszásban, tök jó lenne az első körben minden meccset otthon játszani. LaBarbera nagyot alkotott, rengeteg helyzetünk volt, most nem ment át semmi, ami eddig igen. Nagyon nem aggasztó, ilyen 100-ból egyszer van, úgyhogy ezt is letudtuk. Ha nincs Burr majorje akkor amúgyis hoztuk volna, szerintem erős volt az öt perc, de ennyi öröme legyen már a Phoenix drukkereknek (mindegyiknek lőttek egy gólt). Raymond 4th line center? WTF?

@Wings
Luongo mit művelt az első harmadban? Helm, Abdelkader, Zett, sorban egymás után. Áááá, erről beszéltem az év során, amióta nálunk játszik idén van benne először meg az a confidence ami egy Stanley meneteléshez szükséges! Idén más, agresszívabb, bátrabb, mozgékonyabb. Igazából a harmadik harmadban is ő volt a csapat legerősebbje. Hiriges egy meccs volt, bár nem a legjobbik fajtából, ez a Wings még a hiányzóival is nagyon erős ellenfél. De nekünk egy harmad is elég volt a győzelemhez, ez sokat elmond, ráadásul hiányzóink nekünk is voltak bőven. Bieksa is back!

@Thrashers
Hát ez jó unalmas meccs volt, egyedül Bolduc góljánál csettintettem egyet. Mi alig 40%-on pörögtünk de ez is bőven elég volt az Atlanta ellen még Böflinnel együtt is. Szegény Luongonak idén a 623. SO-ját basszuk el az utolsó öt percben, Ehrhoff óvódás hibájából. Beállítottuk a franchise rekordot pontokban és győzelmek számában, a Jackass ellen asszem meg is döntjük, nekik is tök mindegy már az a meccs. Gondolom az is hasonlóan eseménytelen lesz, várom már a playoffot, nehogy túlzottan elkényelmesedjünk. Vicc hogy aggódom miközben a csapat félárbócon is 9-0-1-eket produkál. :) Amúgy Samyvel mi van?

@Jackets
Rettentő sima meccs volt és Higgins is megvillant végre. Megint csak egy gólt kaptunk, milyen szerencsétlen volt Schneider, szerintem verseny van Luongo és közte, hogy ki tudja hülyébben elveszíteni a SO-ját. Más izgalom nem nagyon van a meccseinken, dominálunk gyerekek. Kb olyan mint a Barca fociban, ha szarul játszanak akkor is úgy nyernek hogy reális esély nem mutatkozik a vereségre. Viszont Hami sérülése fájó. Olvastam a híreket, örömteli hogy nem tűnik ez most veszélyesnek, a pályafutása szempontjából. 50. győzelem franchise-record. 27. idegenbeli győzelem franchise-record. 109 pont franchise record. Közeledünk a csapat történetének első Presidentjéhez is, szép napokat élünk meg gyerekek.

Már csak egy jó bunyót hiányolok, a hétvégi nyolcas egyikén sem volt. :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 15:25  l  #30216

Áh, ennyi eszem azért van. :) Kiléptem az övéből és úgy próbáltam reggelni, de akkor írta hogy erre az IP-re már van felhasználó. Írtam nekik hogy mi a szitu de nem reagáltak rá.

Mindenesetre köszönöm, meg fogom próbálni, de egy másik gépről reggelek majd, úgy muszáj lesz elfogadnia, hogy aztán az én gépemről hogy kutyulja majd meg az más kérdés :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 15:02  l  #30214

Zett küldött már nekem, de valamiért nem fogadták el, mert egyezett az IP, ami számomra azóta is rejtély :)

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 13:43  l  #30212

OFF

Figyi a playoffban nagyobb esély van arra hogy a visszatöltés eredményesebb lesz mint az alapszakaszban nem? Lenne mit törlesztenem az arányodon :)

ON

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.03. 13:41  l  #5429

Én most néztem meg épp. Nem volt szabálytalan és a "szomszédban" sem magyaráztak miatta. :)

Viszont ott a meccs jelenete ez volt

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.02. 18:22  l  #5427

Rövid leszek mert nagyon elmaradtam.

@Sharks
Playoff, playoff, playoff! Iszonyatosan jó, hajtós meccs volt, mi meg elképesztően okosan és szépen játszottunk, abszolút megérdemeltük a győzelmet a nagy formában játszór San Jose ellen. Az év egyik legjobb meccse volt, jól kezdődik a hétvégém :)

@Flames
Hát nem tudom. A Flamesnek nagyon kellett volna a győzelem, iszonyat nagy a tumultus a nyolcadik hely környékén. Úgy is kezdték a meccset, sima vereségnek tűnt, ha nincs az a gyors gólunk akkor szerintem nem kelünk fel. De onnantól kiütközött a két csapat közti minőségi különbség, mi még akkor is nyerünk ha nem játszunk jól. Ehrhoff az NHL egyik legéletveszélyesebb védője. Tudunk mi egyáltalán veszíteni? :)

@Wild
Tambellini továbbra sem tetszik nekem, nincs formában, Glass kell abba a negyedik sorba inkább. Vajkönnyedén jönnek a meccsek, bár a hosszú hátrány kivédekezésénél túlzottan megnyugodtunk, Hansen páros lábbal csúszott be a kettős hátrány után, az még fociban is kiállítás, egyébként Burrows védekezése zseniális volt, Luongo meg mindent fogott. És akkor azt hittük megvan a meccs, tipikus 3-0 túl korán (bár megértem, azt az alázást ami a harmadik gól előtt volt nem teszik ki az ablakba, Clutterbuck el is bújdokolt a kispadunkhoz). :D Majdnem megszívtuk, de mondjuk nem is érdekes nekünk, 2 pont ide vagy oda. Pihentető meccs volt, bár nem Robertonak.

@Avs
Dany 800. AV 400. meccse a Nucksban. A Sedineknél csak hárman játszottak több meccset Vancouver mezben, ha valaki nem tudná kik ők nézzen egy képet a csarnok menyezetéről. :) Az első két harmad nem volt egy észveszejtő iramú, ráadásul Manny sérülése is nagyon szerencsétlen volt (azóta hohollától hallottam hogy mennyire súlyos, reméljük jövőre újra ott lesz a buliknál). A harmadik harmad viszont nagyon izgalmasra sikerült, itt is ott is lehetett volna több gól. Úgy gondolom ezt a meccset megérdemeltük, az első harmadban az Avs nem használta ki hogy aludtunk, aztán felőröltük őket. Brutálisan erős csapatunk van.

És akkor ahogy a meccs végén mondták! Mi lettünk az első bejutó csapat, 10 meccsel az alapszakasz vége előtt, ez még úgy is óriási eredmény, hogy messze a mi csoportunk jelenleg a leggyengébb, szerintem a NW-ből nem fog rajtunk kívűl más bejutni. Gyanús hogy idén a President is a miénk lesz!!!

Na elmentem inni, holnap jön az újabb négyes, remélem hasonló szép szériában. :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.04.02. 10:49  l  #5422

Canucks maraton hétvége IN-DUL!
2 nap 8 meccs

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.28. 20:13  l  #5390

Nem tudom mi lesz velem gyerekek!
Ott tartok hogy San Jose és fogalmam sincs mikor tudom megnézni az elmaradt 7 meccset...

NHL 2004 Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.20. 11:18  l  #619

Panzerrel beszéltem. Nekem egy vidéki kiruccanás esélytelen abban az időszakban. Sajnálom de biztosan nem fog összejönni a részemről.

NHL 2004 Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.18. 19:53  l  #616

Olyat lehet hogy valaki csak inni megy?

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.14. 15:18  l  #5316

@Coyotes
Javasolnám hogy a Yotest tüntessék már el végre az NHL jegéről, ennél unalmasabb csarnokot keresve sem találni, semmi szüksége a csapatoknak még egy hazai pályára. Gólt lő a Phoenix és hallani ahogy a játékosok örülnek, mert egy néző sem reagál, iszonyú. A második gól után nagyon kellett a gyors szépítés, rettentő lustán és bágyadtan kezdtünk, ha az nincs szerintem simán kikapunk, de az felrázta a társaságot. Nem volt egy nagy meccs, néhol felpörgött aztán megint visszaesett a színvonal. Viszont most egymás után jött 3 győzelem, ráadásul mind (Ducks, Kings, Yotes) esélyes arra hogy az első körben összefussunk velük, sőt a Sharks, a Flames és a Wild sem kizárható hogy végül a nyolcadik helyen bejut, úgyhogy remélem azt a hármat is hozzuk, hogy végleg megnyugodjak, idén senkinek nincs esélye ellenünk. :) Ray miért nem játszott, nem hallottam semmi sérülésről.

Legközelebb csak szombaton jövök, de rohadtul unom már...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.13. 13:55  l  #5310

@Ducks

Egy jó után megint egy felejthető meccs. Manny mekkora gólt lőtt már az elején bakker, egy perc után már vezettünk, aztán onnantól kezdve, hogy a második legelején már 2-0 volt nem erőltettünk semmit. A meccs közepén egy srác nyilatkozott, lehetett kb 12 éves, nálunk komoly pozícióban lévő emberek tanulhatnának tőle...kb ez volt a legérdekesebb jelenet a meccsen. Schneider megérdemelte már ezt a SO-ot, szép volt ahogy az utolsó két percben vigyáztak rá a srácok, de 15 mpcel a vége előtt meleg volt azért. Van egy remek formában lévő kapusunk és egy még jobb formában játszó backupunk. Kellemes gondok :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.13. 12:15  l  #5308

Mekkora arc :DDDDDDDDDDDD Pláne a maszkban, priceless

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.13. 11:23  l  #5305

Melyikőtök jelölt be facen? :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.13. 11:01  l  #5303

nnna mi ez a muzsika

A tavalyi bajnoktól az idei pályázónak meg ha már úgy is olyan jó a kapcsolat és a véleményünk róluk néha .. csakhogy felrázzam a csapatot

haha ez erősen epic azért :D Jót röhögtem, egyben kinyílt a bicska is a zsebemben. kúúúúúúrva sikágó még mindig :D

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.13. 11:00  l  #5302

@Kings

Luongo 300th win, a hatodik legfiatalabb kapus az NHL történetében aki elérte!!! Hansen hitje megadta az alaphangot a meccsre, gyönyörű ütközés volt, ráadásul teljesen szabályos más kérdés hogy továbbra is akadozik az emberelőnyünk, nem találjuk a lövőhelyzeteket és a passzok sem mennek olyan olajozottan mint eddig. A végén már előnyös sor: Raymond-Glass-Burrows-Ehrhoff-Rome, ez mi? Lapierretől nem azt kaptam eddig amit vártam, alig van a jégen és akkor is láthatatlan, ráadásul sikeresen úgy nyúlt a korongba hogy be is kaptuk az első gólt, helyzet nélkül. Hansen a skandináv nyugalommal egyenlített, kellett hozzá Quick mellényúlása a kiszúrásnál. A hangulatra nem lehetett panasz, egész meccsen playoff feeling, keménységben a játék is megütötte azt a szintet, viszont rengeteg hiba volt mindkét oldalon. Glassnek kurva nagy mákja volt a blokknál, nem akarok belegondolni hogyha az a korong két centivel arrébb találja el mi van. Az első harmadban rengeteg kiállítás volt, de egytől egyig jogos volt. Buzi Ponikarovsky, de megijedtem hogy Hamhuis megint agyrázkódás lesz, nagyon veszélyesnek tűnt. A győztes gólunk erősen véleményes volt. Ezt a Kingst nem szívesen kapnám első körben, tavaly sem voltak könnyű ellenfél, jó kis csapat, továbbra is tartom hogy ott vannak a kedvenceim közt. Ugyan kevés kapuralövésük volt de nagyon okosan játszották meg a helyzeteiket, veszélyesek voltak végig, a lövési arány most nem volt arányban a fölénnyel, kiegyenlített meccs volt végig. Külön kiemelném hogy az LA-s kommentátorok milyen korrekten közvetítenek, semmi elfogultság, nagyon tetszik. Tambellinit én nem erőltetném, rettenetes formában van, se neki se Samynek nem akar semmi összejönni már elég rég óta. Aki nem látta, ennek a meccsnek az összefoglalóját azért érdemes megnézni :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.13. 1:10  l  #5294