Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:31  l  #3601

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:28  l  #3600

DD ellen is tessék befújni az egyértelmű szabálytalanságot. Köszönjük

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:25  l  #3599

Hm, érdekes

A legutóbbi 3 alkalommal hogy vezettünk 3-2-re egy párharcban mindig kikaptunk. Az LA meg az elmúlt 3 alkalommal hogy 2-3-ra állt mindig nyert. Egy gól mindet lezárhatja :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:19  l  #3598

Már többször akartam mondani hogy Welly eszméletlen hasznosan játszik

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:15  l  #3597

Ha semleges szurkoló lennék könyörögnék a hosszabbításért...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:13  l  #3596

Bazzmeg O'Brien mekkora vas a kékről

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:11  l  #3595

Fú de kurvajó meccs, messze ez a legszínvonalasabb eddig. Nagyon jól játszunk, ahogy a Kings is. Nyílt hoki

Bernier hihetetlenül teker, Luongo hatalmasakat véd, Edler zseniálisakat ment, beszarás mód védekezünk hátrányban, stbstbstb

Ilyen meccsen kell továbbmenni! Gyere Samy a GW-rel.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 4:40  l  #3590

Rettentően sajnálom, hogy vége ennek a harmadnak, az LA gólja után olyan pörgés volt mindkét oldalon, amire csak azt lehet mondani IT'S PLAYOFF HOCKEY

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 4:34  l  #3589

Pedig megint jól védekeztünk és kezdtem azt hinni hogy Lou ma lehúzza a rolót. 1-2

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 4:16  l  #3585

Luongo először véd úgy a szériában ahogy elvárható lenne. Nagyon koncentrált.

Bazzmeg, a rájátszás legnagyobb védése

Lou, hát ez valami fantasztikus volt, besza-behu

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 3:48  l  #3584

Hatodik meccsen egy harmad után nem rossz a 0-1, a nagy nekiesés mellett sem kerültünk behozhatatlan hátrányba, a második harmad már más képet mutat majd. Remélem...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 3:41  l  #3583

Úgy tűnik végre összeáll az a penalty killing. Már az előző meccsen is látszódott. Tetszik amit látok, csak az eredmény nem

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 3:33  l  #3582

Megint egy nagyon hülye gólt kaptunk, viszont nagyon nekünk estek, nem szeretnék hetedik meccset.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 3:29  l  #3581

Fú de rettenetes korán van még

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.25. 22:24  l  #25256

Nem, most hallom először :) Milyen formáció az ahol a két védő a kapuvasakat védi, valami Wings szintű újítás? Elbaszták, ennyi, de kb mindegy is, csak nem értem minek szenved még bent Howard

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.25. 22:18  l  #25250

Hogy lehet ott ennyire üresen hagyni? Hatalmas hiba

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.25. 11:28  l  #1374

Hát ezt most rettenetesen sajnálom, ugyan nem a Preds miatt, kevéssé érdekelnek, de inkább kaptam volna a Yotes-Wings páros egyikét második körben mint a buzi Hawkst.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.25. 11:23  l  #12830

Kettőt. De ehhez teljesen mindegy hogy az összeset láttam vagy egy percet sem, csak ezt a jelenetet. Instigator volt, utolsó 5 percen belül.

47.22 Instigator in Final Five Minutes of Regulation Time - A player or goalkeeper who is deemed to be the instigator of an altercation in the final five (5) minutes of regulation time or at anytime in overtime, shall automatically be suspended for one game.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.25. 11:12  l  #3578

Gyűlölöm ezt a kezdési időpontot. 3 óra baszki, se előtte, se utána nem lehet normálisan aludni. Mindegy, természetesen jövök, de akkor is. Pfej

Tegnap a rohadt Nashville elintézte magát, meg kb minket is, hogy megkapjuk a rohadt Chicagot ha továbbmegyünk. Hogy lehetnek ekkora szarok basszus. Mindegy revánsnak jó lesz a tavalyiért

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.25. 11:09  l  #3577

3-án kapok fizetést, aznap adom azonnal :)

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.24. 18:24  l  #12824

Örüljetek hogy nem tiltották el, teljesen érthetetlen egyébként.

Divízió I Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.24. 15:47  l  #353

Na visszaolvastam én is. Zolika volt a legjobb emberünk a vb-n, nálam nagyobb Szupi fan nem sok van a fórumon, mégis azt mondom, jobb volt, hogy Hete állt a kapuban. Levi hónapok óta nem véd, Zoli meg Saatosaari mellett legalább minden harmadik meccset megkapta. Jövőre az Albában remélem ő fog kezdeni és nem hoznak megint elé egy kapust, nagy hiba lenne, pláne azért mert Hetényi mára felnőtt és klasszis teljesítményt nyújtott, a legdurvább hogy egyetlen kipattanó sincs róla, ilyet én még nem láttam. Murphy kibaszott jó kapus de könyörgöm 2,5 SO, zseniális védések, mindegy legyen vele boldog.

Tokaji rettenetesen hiányzott, de vele se lett volna esélyünk, jobb volt a szlovén-zebra combo tegnap. Szerintem csíkosék nélkül is kikaptunk volna. Palkonak valszeg ez volt az uccsó vb-je, de már nem aggódom, láthattuk mit tudnak a fiatalok Kóger, Sofron, Magosi nagyon jó benyomást keltettek bennem, Szirányi már kevésbé, szvsz a jövőben a védelem lesz a problémánk, ott nincsen megfelelő utánpótlás.

Szép volt gyerekek, jövőre újra megpróbáljuk!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.24. 15:30  l  #25101

Én legalább számítottam arra hogy mire kezdődik a meccs már nem lesz arc a fejemen :D Jimmy védése nagyon állat

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.24. 15:22  l  #3575

Itt-itt :)

Most látom, hogy még benéztem a fórumra amikor hazaértem, logikusan ki tudom következtetni mi történt, benyomtam a gépet, pötyögtem a fórumra aztán elindítottam az espn-t mert reggel úgy ébredtem hogy mellettem bekapcsolva a laptop a The game has ended felirattal. :D

Most meg is néztem a meccset, nincs mit hozzáfűzni, sokkal jobbak voltunk, nem nagy ellenállást tanúsított az LA, össze-vissza cserélgették a kapusukat is, nem voltak fejben ott. Mi annál inkább. Samy zseniális amit nyújt, 5 meccs 7 gól, mi lesz ennek a vége? Most végre a harmadik sor is tekert, Burrows viszont láthatatlan eddig. Lou most sem győzött meg különösebben, kezdem unni a bepattogós gólokat, rengeteget kap belőle. Amúgy pont a mai meccsen mondták a kommentátorok is hogy úgy hangzik az ünneplése mint a búúúúúúú :) Örülök hogy az itteni LA drukkerek már feladták, remélem a csapatuk is ezt teszi, azért én még nem tenném a fejem a továbbjutásra, a Briggs majd megint megőrjíti a Staples-t az tuti, de azt kéne hozni, mert a hetedik meccs idegtépő lenne.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.24. 3:42  l  #3557

Most értem haza a magyar.szlovénról esélyes hogy látom majd a meccset :DDDDDDDDDDD

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.23. 17:20  l  #3554

Én megmondtam. Boucher a zisten! Csak nehogy PHI-VAN döntő legyen :) Bár 10 éve ezért imádkozom... :D

Divízió I Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.23. 17:18  l  #197

Na én indulok, Fedorova kolleginával együtt szurkoljuk végig a meccset, egy hokiszerető ismerősöm soraival indítanám el a fórumos lavinát ma estére: