előző oldal l következő oldal

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 3:14  l  #3668

Zsíííííííííííííír! Ray!!!!!!!!!!!!!!!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 3:12  l  #3667

Demitra a negyedik sorban? Érdekes húzás, én nem léptem volna meg, Demo jó volt mostanában, pedig én nem szeretem.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 3:10  l  #3666

Remélem találsz valami használhatót :) Én megyek vissza az ágyhoz :)

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.04. 3:02  l  #16164

Menjetek haza 1-1-gyel. Mi meg remélem 2-0-lal :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 20:04  l  #3662

A döntőben azért bevállalsz majd egy meccset élőben? :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:43  l  #3660

Remek! Bár olyankor mindig könnyebb elaludni mint a gép előtt :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.03. 19:27  l  #3658

Mai meccsünket adja a Sport2, szóval megint kimaradnak a kommentelések, ágyból meccs :) Hajnali 3 nem is olyan nagyon vészes :)

NHL 2004 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 19:29  l  #530

OFF

Anyád még nem ért haza a postáról?

Sportfogadás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 18:58  l  #224

Higgins

Tény hogy sáros a dologban, el kell meszelni, de én azokat az újságírókat is kirúgnám és nem engedném őket többet írni. Manipuláció, szándékos megtévesztés stb miatt

NHL 2004 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 18:37  l  #528

Még mindig a 2k3 a legjobb, utána meg a 2001 :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 16:13  l  #3654

Érdekes kérdés, hogy mégis ki helyére jöjjön RJ? :)

Hansen, Rypien vagy Grabner. Szerintem Hansen mindenképpen marad, eddig nagyon jól játszik, de a másik kettő közül is nehéz dönteni. Talán a fizikális hoki jobban szükségeltetik a Chicago ellen, de azt mondom hogy a második meccsre még nem változtatnék, ha esetleg azt is megnyerjük, akkor viszont semmi esetre sem cserélnék.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 10:08  l  #4457

Az biztos hogy nagy párharc lesz ez. Év eleje óta amondom hogy nyugaton ez a két csapat a legjobb idén, ezt most is tartom.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 10:06  l  #3653

Most látom csak, kabátomban maradt a teló :) Csak elmentem este és 5 sörrel tértem haza, szenvedtem is mint a kutya, de amíg el nem dőlt kitartottam, azt én is eldőltem :D

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 10:02  l  #4456

Jobbak vagyunk, mégis mi kapjuk zsinórban a gólokat.

Biztosan ugyanazt a meccset néztük? Az egyetlen gólotokat is 5on3 lőttétek, két alapembert nélkülöző PK-ünk ellen sokszor felállni sem sikerült, mi meg 90%-ban ott voltunk a harmadotokban előnyben. Evenben is több helyzetünk volt, pofásabb támadásokkal. Nem tudtatok Luongo előtt takarni, egyáltalán támadásban nem alkottatok valami nagyot. Csak a különbség nem reális, de ehhez a meccshez közötök nem volt.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 9:49  l  #3652

5-0 után lefeküdtem aludni, most megnézem a maradékot :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.02. 3:09  l  #3647

Bocs srácok csak ágyból figyelem a meccset :)

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.01. 14:53  l  #16076

Fél hétkor kezdtek? Ez valami vicc? Korai ebédhez szól a csontzene a tengerentúlon? Nekem mondjuk jó, ma két meccset is látok a két kedvenccel!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.05.01. 11:18  l  #3641

Rettentően izgulok már most a hajnali meccs miatt, azt hiszem nem fogok már lefeküdni csak ha vége van, kihasználva a hétvége adta előnyöket. :) Gondolkoztam, hogyan kéne felállnunk, Johnson valószínűleg csak a második meccsre fog visszatérni, Byfuglien meg visszatér a rossz emlékű támadópozícióba Luongo elé. Nálam így néznének ki a sorok RJ-nal.

Ray

Hozzáteszem, erősen gondolkozom azon, hogy a Hawks ellen Grabner helyett Glass talán jobban illene a csapatba, mint ütköző, mert gyengus lesz ez a negyedik sor Chicagoban. Alberts helyett meg Rome, de ő még mindig sérült. Amíg RJ nem játszik addig értelemszerűen Rypien lesz a negyedik soros center, sok faceoffot nem várhatunk tőle (bárcsak Mitchell visszatérne). Az X-factor egyértelműen Luongo. Tartok is tőle meg nem is. Iszonyatosan készül erre a párharcra, ég a tűztől, vagy eksztázisban fogja végigvédeni a párharcot vagy begörcsöl. Én hiszek benne, kikészíti Kane-t meg az egész rohadt csikágót! Kezdődjön már!!!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.30. 20:59  l  #25954

6 külföldivel egy derbin nem könnyű nyerni, semmivel nem hajtottak jobban mint egy mezei meccsen. Egy Fradi-Újpest után ne maradjon már bennük tartalék. Nem érdemeltünk vereséget, 3 kapufa, Balajcza védések, Rósa helyzet itt a végén, a szerencsésebb csapat nyert. Bár összességében mindegy, ez a meccs hangulatában meg sem közelítette azt, amit érdemelne ez a rangadó. Nem a vereség miatt vagyok csalódott, hanem azért mert nem küzdöttek utolsó erejükig...

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.30. 20:38  l  #3669

Kár hogy csak most hallok erről, lehet elmentem volna :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.29. 17:21  l  #3639

Közben rövidhírek:

Luongo külön edzett, a csapat edzésére Schneidert hívtuk fel.

Connauton szerződést kapott miután védőként a Giantsben idén 72 ponto termelt

Rome day-to-day, Baumgartner sem tud játszani úgyhogy Nycholat kezdhet az első meccsen, remek

Johnson együtt edztt a srácokkal, ebben a körben már tuti visszatér, atalmasat nőtt az esélyünk!!! Mindenki az öltözőben feldobódott a hírtől.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.29. 17:05  l  #3638

Jaja, aztán elgondolkozhatunk mit csináljunk majd azzal a sok Sharks-Nucks meccsel :)

*Thursday, May 13 at Chicago, 8:00 p.m. CBC, VERSUS

Ezért (is) utálom a csikágót, ilyen buzi időpontot, hajnal kettő, faszom.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.28. 8:51  l  #25419

A Toronto meg 2004 óta nem lőtt emberelőnyös gólt a playoffban...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.27. 0:14  l  #3630

Játszhatunk ilyet, de playoffról beszélünk, ez szintén az volt...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 18:14  l  #3614

Jó de én éjfél előtt nem tudok elaludni, nekem ez a legrosszabb, ma is emiatt 2,5 órát aludtam

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:47  l  #5086

Zseniális meccs volt, mindenképpen nézzétek meg!

Nem véletlen vagytok a második kedvencem nyugaton, remek csapat ez!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:46  l  #3605

Rettentő kemény széria volt, sokkal jobb ez a Kings mint gondoltam volna, le a kalappal előttük, nagyon fiatal csapat, rengeteg bennük a potenciál.

A meccsről annyit, valahogy éreztem, hogy hozni fogjuk, nem tudom miért, de az egész meccsen nyugodt voltam, be is jött. Megint a harmadik harmad hozta meg a sikert, nem tudom már hányadszor csináljuk ezt meg idén, a szériában 11-3 a gólok aránya az utolsó harmadban. Elképesztően erősek vagyunk fejben. Pár nap pihenő jól jön (nekem is) és ha minden jól megy Johnson a főcsoportdöntőre visszatérhet, szerintem Mitchellel egyetemben.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.26. 5:39  l  #3604