Skype: Shatibertu
 Kedvenc csapat: Vancouver Canucks

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.12. 18:59  l  #5287

@Preds

Ez volt az a meccs ahol ha reggelig játszunk sem lövünk gólt. Amit Rinne művelt Danyboy lövésénél az bámulatos volt. Ahogy a riportereknek nekem is egyből a jó öreg Hasek jutott az eszembe. Viszont a harmadik harmad elején Hank lövésénél valami isteni közbeavatkozás okán tartotta gólvonalon kívűl a korongot. Nem a vereség aggaszt, az bőven belefér, hanem az hogy az elmúlt három meccsen két gólt lőttünk és emberelőnyben nem vagyunk veszélyesek. Fura és érthetetlen ez a gyenge játék, szerintem komoly beszélgetések lesznek (voltak) az öltözőben, Burrowszal mi a tököm van, öt meccs pont nélkül, Hamhuis mit csinál meccsek óta, Ballard akar-e hatodik védő lenni... Nem tudom most nézzek-e ma még egy meccset vagy menjek el inni, nehéz döntés :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.12. 17:25  l  #5286

@Jackets

Megérkezett Lapierre, bár mély benyomást nem tett most még rám, azon kívűl, hogy az első faceoffját elvesztette és még abban a shiftben ki is állították. :P Nem volt egy eget rengető hajtás, itt is ott is egy-két lagymatag helyzettel kezdődött a meccs. Raymondnak már nagyon kellett a gól (a SO-ban is beetette rendesen Masont), Kes gyönyörű passza nem volt különb a backhand lövésnél. A második harmad szerintem totális unalomba fulladt volna ha nincs Luongo szenzációs védése Umberger megugrásánál. A harmadik harmad meg kritikán aluli volt már, ritka szarul játszottunk, csoda hogy lett belőle OT, köszönjük meg a szintén minősíthetetlenül gyenge Jacketsnek (na meg a vérszegény előnyös játékunknak). A két csapat "játékához" még a bírók is csatlakoztak, pfej de szar meccs volt ez és még hosszú is, egyedül Upshall aki miatt felismerhető volt hogy ez NHL... Mondjuk a Shootout még izgi volt, na meg a két pont, de akkor is pfej

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.12. 15:09  l  #5285

@Bruins

Kicsit kiestem a ritmusból, úgyhogy meg is lepődtem hogy az új emberek még nincsenek a sorokban, Hodgson viszont igen, aztán rájöttem, hogy ez még a trade előtti meccs. :) Arra sem emlékszem sajnos hogy ki milyen formában volt, csak az rémlik hogy Raymondnak nem megy és a harmadik sorunk parádézik. Ilyen előzményekkel kezdtem nézni a meccset. Elég ijesztő volt a bemutatásnál, hogy Thomas az elmúlt két Nucks elleni meccsen lehúzta a rolót. Az első harmadra nehéz lenne bármiféle kifogást találni, a mi játékunk A++ a Bostoné A volt, szinte tökéletes. Elképesztően okos játékokkal operáltunk, kiemelném a kapu háta mögüli centerezéseket és a kék vonalas lövéseket, egytől-egyig életveszélyesek voltak, miközben hátul magabiztosan álltunk, komoly helyzetet nem is tudott kialakítani az egyébként szépen játszó Bruins. A második harmad végén már azt mondtam hogy basszus ez playoff meccs. Olyan hajtás, ütközések, küzdelem volt, öröm nézni. Kár hogy kaptuk azt a buta gólt, Raymondot szépen elnyomta Horton, azután kb 3 percre visszaestünk, de aztán ott folytatódott a meccs ahol abbahagytuk. Kár azért a második gólért, kis bénázás benen volt, meg egy pontot érdemeltünk volna amúgy ezen a veszett jó meccsen (Hamhuis, Ballard, és a második sor teljesíthetne kicsit többet, mostanság elszürkültek). TT és Lou is elképesztően védett, a harmadik sorunk első soros szinten játszik egy ideje, a vereség ellenére elégedett vagyok, ez a meccs top5-ös idén.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.12. 13:37  l  #5284

Ott tartok hogy február 26 Boston, most 2 napig csak nézek, írok, olvasok, tippelek

Nucks hétvége rulez :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.05. 14:21  l  #5222

@Blues

Furcsa egy meccs volt. Körülbeül 50 percet uraltunk a meccsből, de volt egy rettenetes tíz perces kihagyás, amikor a Blues macska-egér harcot játszott velünk, abban a fél harmadban ha öt gólt kapunk sem szólhattunk volna egy szót sem. Ilyen kihagyást nem nagyon láttam idén a csapattól, zavaróan egyszerű a játékunk és most már nem foghatjuk a sérülésekre sem, most hogy csak Bieksa hiányzik a kezdőből. A harmadik sor rettenetesen kapar, a második meg erőlködik. Van különbség. Érdemes megnézni Hansen milyen magabiztossággal játszik, meghúzza a cseleket, forintos passzokat ad, Raymond meg a totális lack-of-confidence. Hajt, lő, passzol, de valahogy semmi nem akar neki összejönni és elbizonytalanodott. Úgy pedig nem lehet gólt lőni. Nem lepődnék meg ha a felépülése után AV Higginst bedobná a helyére, Ray meg visszamenne a negyedik sorba. Kíváncsian nézem a következő meccseket, a Bocsok ellen nem számítok sok jóra ezzel a játékkal, bár ezt mondtuk a Philly ellen is és tudjuk mi lett a vége :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.03. 22:49  l  #5212

18 meccsünk van, 24 ponttal biztosan ligaelsők vagyunk. Én 22-t számoltam, kíváncsi leszek, mennyi jön be a tippjeimből :)

Utolsó 15 meccsre egy tippsort vállal majd velem valaki csak a poén kedvéért? :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.03. 21:02  l  #5209

@Habs

Jó ksi hajtós meccs volt, most tényleg nem érdemeltünk vereséget, jobban játszottunk, de Price nagyon jól védett, a botosa állat. Hamhuis és Ballard sem nyújtott valami emlékezeteset, de Tanev volt aki igazán gyengélkedett, nem tetszett a játéka. Raynek asszem nem sok van hátra a második sorban, most AV úgyis meghúzta hogy Tambyt kitette a csapatból (elképesztő mélyen van, december óta 24 meccs 2 pont 0 gól, pocsék), bár nem értem miért Hodgson került vissza, látható hogy neki még mindig erősödnie kell. Na mindegy, ő jobban tudja mint én, nálam Shirokov jelenleg előrébb van a lajstromban. Kíváncsi vagyok CoHo mit mutat majd, most nem sokat, bár alig láttam a jégen. na ma vállalok még egy meccset, akkor nem is leszek már annyira lemaradva :)

Nem szeretem a Blues elleni meccseket...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.03. 16:56  l  #5206

@Stars

Hosszú idő után eljutottam oda hogy megnézhessek egy meccset. Mikor játszottuk, talán február közepén? Nem volt rossz meccs, tisztán látszottak itt is az általános erősségeink és gyengeségeink. Mégpedig az, hogy a Sedin sor teljességgel megállíthatatlan, olyan zseniális húzásaik vannak, ami ellen az egész ligának nincsen ellenszere. És a második sorban ott van Kesler, aki a liga - bátran kijelenthető - legjobb amerikai játékosa, aki mellé hosszútávon senkit nem találunk. Játszott már ott eredményesen Samy, Ray, Tamby, Torres, sőt Hans is és ugyanezek az emberek képesek voltak 5-10 meccses pointless sorozatot hozni, miköözben Ryan szállította a pontokat. Kíváncsi leszek Higginst beteszi-e próbaként AV. Aztán van egy daráló harmadik sorunk, olyan emberekkel akik meccseket tudnak eldönteni. Itt emelném ki hansen játékát, amit a Dallas ellen nyújtott az valami zseniális volt, főleg a kettős hátránynál, woaaaa. És van egy negyedik sorunk ami nem találja a helyét, MadMax csodálatosan fog illeni a képbe. Hogy a meccsről is szóljak, ez alapján sajnálom Oberget, hogy nem látom már Nucks mezben, de nincs miért aggódnunk mert Tanev és Sauve fiatalabb nála (21-21) és nem lógtak ki a sorból. Luongo két borzasztó gólt kapott, de a Dallas idén csak nem tudott egy pontot sem ellopni tőlünk, egyértelműen a kivédekezésünknek köszönhetően. Jah és Crawford hogy megöregedett...

Próbálok közeledni a mostani meccsekhez, nagyon nagyon kíváncsi vagyok az új szerzemények bemutatkozására.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.03.01. 19:01  l  #5194

Láttam mindkettőt elégszer hogy azt mondjam, tökéletesen illik a mostani csapatunkba. Gillis remekelt, erősödtünk

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.28. 22:40  l  #5188

Rá se néztem, heti egyszer jó esetben :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.28. 22:06  l  #5183

2 hete nem láttam meccset, uccsó a Preds elleni 1-3 asszem

De hamarosan pótlok, csak a trade deadline miatt muszáj volt felnéznem :)

@Preds
Kb ugyanaz a színvonal mint a Wild ellen, csak most nem nekünk jött be a második harmad vége. Jó unalmas meccs volt, alig történt valami, ennél azért tudnánk jobbat is, most két elég szürke meccsen vagyok túl. Kár volt azért az elhasalásért, nem pörgött ez a Preds sem ahogy szokott, vasárnap délutánra szuszókáláshoz pont jó volt. De azért most már néznék valami technikát is. Bár mint tudjuk a cél szentesíti az eszközt nekünk meg a kék vonal felépüléséig ezt kell játszanunk.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.20. 14:48  l  #5122

@Wild
Ilyesmire gondoltam legutóbb. Az első harmadban domináltunk, több helyzetünk volt. Más kérdés hogy Clutterbuck übergeci góljával sikerült egyenlíteniük. A másodikban lőttünk egy gólt és vártunk a lehetőségre, egy szép mozdulattal elhúztunk kettővel. A harmadik harmadban pedig kizárólag védekeztünk, nem hagytunk helyzetet nekik. Lehetne fanyalogni hogy az utolsó 20 percben egy kapuralövésünk volt és az is EN, de ne felejtsük el hogy 3 AHL-es védővel álltunk fel, csak a biztosra mentünk, a támadók (ahogy jósoltam) visszahúzódtak, semmi trükk, semmi tiki-taki csak a biztos játék, ami meghozta a gyümölcsét egy kifejezetten jó kapusteljesítmény segítségével. Bieksa is megsérült csodás, kit hívunk már fel? Nem maradt védőnk, a Manitobáról nem is beszélve.

Csemege: 36 játékos öltözött idén be (NHL lead) 13 védőnk játszott már (szintén)
Ha valakinek van man-games-lost statisztikája idénre megoszthatná, gyanítom hogy úgy vezetjük a ligát hogy első ötben vagyunk abban is. Óriási ez a csapat AV meg egy zseni

@Blues

Nem játszottunk jól, ráadásul Alberts is a maródiak listájára került, remek basszus. Burrows ugyan beszenvedte az egyenlítő gólt, de szólhattak volna neki a többiek hogy azért van az ütője hogy azt használja a lába a korizáshoz van. Nem is tudom hogy gondolta. Na mindegy, egy meccs belefér és tényleg jobban játszott a Blues, mi elég fásultak, kedvetlenek voltunk. Erre csak rátett még Lou a hibájával is, elég nevetséges volt, de nem húznám rá a vizes lepedőt, hónapok óta ez az első megingása, mellette meg nem védett rosszul.

Az azért durva adat volt hogy McDonald emberelőnyös gólja az első volt amit az All-star gála óta kaptunk, sorozatban 36-ot védekeztünk ki. Hiába, most hogy kiesnek a védők erre számítani kell. Még nem tudom mi következik a maradék két meccsen (gondolom Ehrhoff is kiesik meg Salo) de az biztos hogy stratégiát kell váltanunk és defenzívebb játék kell a csatároktól az elkövetkezendő hetekben. Ne számítsunk a csapattól sok gólos mérkőzésekre, most jönnek majd az egygólos meccsek, hol ide hol oda, ha a következő 10 meccsen szerzünk 10 pontot nem leszek elégedetlen, át kell állni, úgyhogy türelem gyerekek itt is.

Deadlineról. Röhögve olvastam hogy összehoztak minket Phillipsszel. Minek? Újabb 3,5 millás védő? Nincs szükségünk védő cserére, nem is fogunk, higgyétek el.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.19. 12:47  l  #5115

Még múlt hét végén néztem meg a Flames elleni meccset, csak írni nem volt már időm/erőm róla! Nem véletlenül imádom a Calgary elleni meccseket mindig hihetetlenül jó hangulata van és nagyon kemény playoff volumenű összecsapás. Ez most sem volt másképp, ráadásul Raymond feléledt poraiból és elképesztően nagyot játszott. Samy most az aktuális bombaformában játszó emberünk, Burrowszal egyetemben. Azért óriási ez a csapat hogy 4-5 meccsenként változik hogy ki húzza a csapatot, de mindig van legalább egy vagy két ember. Pl itt van Malhotra esete szerintem vagy 2 hónapja nem szerzett pontot aztán jön egy meccs ahol a Sedinek pont nélkül maradnak és mily meglepő MM 2A. A kapusaink meg brillíroznak, megnézem a 3 meccsünket, lehet ideje lenne már egy hosszabb összegzésnek is.

Hallom a védelmünk kezd teljesen megszűnni, majd ha látom pontosan mik történtek akkor elemzek kicsit.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.13. 12:09  l  #7554

Imádom a Flames elleni meccseket, mindig kurva jó hangulata van és nagyon nagy küzdelem. A bíráskodás elég szar volt, itt is ott is befújtak párat feleslegesen, az utolsó 5 percben viszont 2-2 teljesen egyértelműnél meg hallgattak. Remélem bejuttok, én nagyon bírom ezt a csapatot :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.12. 16:59  l  #5095

Büdös kacsák csak megvertek minket. Jó kis meccs volt, ahogy számítottam rá, de McElhenniey jól védett, nem először csinálja már meg ellenünk, hogy a tudása maximumát nyújtja. Mindegy, beleférne ez, ha nem lett volna a Hami sérülés, kezd a tököm ki lenni ezekkel.

Ma Calgary ellen hogy lesz akkor?

Bieksa-Alberts
Ehrhoff-Rome
Salo-Tanev

???

Ores is kezdeni fog, remélem Lou meg a kapuban a megfázása ellenére.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.12. 16:51  l  #5094

Azt sem tudtam hogy nálunk volt

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.12. 14:52  l  #5093

@Sens
Már nem tudtam a harmadik harmadban mit csinálni, hogy teljen már az idő, rettentően unalmas meccs volt, majdnem elaludtam, soha többet ilyet idén könyörgöm. Könnyedén elmentünk 3-0-ra aztán megsérült Ballard, Rome-ot misc-kel kinyomták (egy rossz szót sem róla, azonnal ment megvédeni a Sedineket, ilyen egy igazi vízhordó) úgyhogy 4 védővel játszottunk majd 20 percet, közben kaptunk két gólt, lőttek 3 vasat aztán visszajött Rome és a végéig nem is történt semmi. Ha már Rome, a kiállítása az elején mekkora vicc volt, delay of game miközben elesve rácsapott a korongra és a Senses ütőjéről pattant ki, muhahaha, a zebrák megint észnél voltak :D Nem is mondanék semmi többet, rettenetesen szar meccs volt, egy East utolsó ellen nehéz is felpörögni... Kíváncsi vagyok a Ducks ellen milyen sorokkal álltunk fel

Samyt meg Burrowst érdemes volt baszogatni, az elmúlt 6-7 meccsen nagyot játszottak, Raymond, mi van veled???

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.12. 14:36  l  #35632

Johnson for president

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.12. 13:24  l  #5092

@Hawks

Izgalmas egy meccs volt, de nem véletlenül mondom, hogy a Chicagot nem akarom a playoffban. Eleve PO mumus, másfelől meg nagyon tudnak ellenünk játszani. Szerintem kiütnénk őket de egy 6-7 meccses szériában ami lelkileg és fizikálisan is lefárasztaná a csapatot. ha egy mód van rá, ne a nyolcadik helyen jussanak be (ha egyáltalán beférnek majd). Pláne úgy hogy közel sem biztos, hogy ez a végeredmény lett volna, ha nem evszik el a teljesen szabályosnak tűnő góljukat az elején. Én nem értem mi volt ott a gond, naponta 5 gólt kéne a ligában annulálni ha ezt goalie-crease szabályt így betartanák, baromság, a gól szabályos volt. Olvastam viszont hogy a Hawks fórumban véleményesnek tulajdonították Ehrhoff gólját, szerintem nem volt les, de jellemzően pont most nem volt visszajátszásban merőleges kameraállás Boynton góljánál sem értem mit néztek meg, egyértelműen szabályos volt, más kérdés hogy nagyon szerencsétlen (vagy szerencsés, oldalfüggő) ahogy Bollandé (duplán) nem különben... Az első 30 percben a Csikágónak sokkal több helyzete volt mint nekünk, jobban játszottak, Luongo mentette meg ott a seggünket egy 2-3 gólos hátránytól, Kesler kiállítása utáni PK pörgette fel a csapatot, az iskolapéldája volt a hátrányos védekezésnek, pláne utána Ehrhoff bunyója, ahogy megvédte Luongót, először láttam ilyen bátor dolgot a Hawks ellen az elmúlt 3 évben. Malhotra, Torres, Tambellini, Raymond több kell tőlük, kicsit leeresztettek, Raytől várnám a gólokat, Mannytől 1-2 pont azért elkélne, Torres meg Tamby totálisan veszélytelen a kapura már több mint egy hónapja. Nem tudom mi bajotok Romemal, szerintem nem játszik rosszul, nem egy veszélyes játékos de hatodik védőnek nagyon jó. Most is hibázott egy nagyot, de megcsinálta a save of the day-t. :)

Újabb érdekes adat, a vasember Hank a Nucks elmúlt 10 évének 793 meccséből 10-et hagyott ki, az legutóbbi 460-ból pedig egyet sem (Daniel 33-nál jár ugyanennyiből ami szintén nem rossz). Asszem ma behozom a lemaradást csak egy könnyed Sens meg egy brusztolós Ducks meccs vár rám délután :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.07. 22:43  l  #5062

Rohadtul nem akarok se Chicagot se Detroitot. Előbbit egyáltalán nem, utóbbit max konferenciadöntőben.

Csikágó sucks, én félek tőlük továbbra is

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 23:05  l  #34731

Új mondás

Annyit ér mint Nucksnak egy Sundin...

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 22:46  l  #5057

Nem lennék elégedett azzal az eredménnyel :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 21:00  l  #5053

Tiszta nevetséges hogy a Phoenix hazai meccsein mindenkinek több szurkolója van mint a vendéglátónak...mondjuk ilyen játék mellett nem csodálom. Dominálunk minden szinten. Hodgson 1. gól, Kesler 30. Luongo 3. SO, jól szórakoztam. :)

Kicsit szemezgettem a statsokból is, azt hiszem nem kell hozzá kommentár

Team

Wins: 2. VAN 35 (1. PHI 35)
Losses: 1. VAN 10 (2. PHI 13)
Points: 1. VAN 77 (2. PHI 75)
Goal/Game: 2. VAN 3.34 (1. PHI 3.38)
Goal against/Game: 3. VAN 2.26 (1. BOS 2.15)
5on5 Goal/Game: 3. VAN 1.37 (1. BOS 1.48)
PP%: 2. VAN 24.5% (1. CHI 24.9%)
PK%: 4. VAN 85.3% (1. PIT 88.7%)
FOW%: 1. 55.4% (2. SJ 53.4%)
Bench Penalty: 7. VAN 4 (1. Four teams 2)
Giveaways: 24. VAN 349 (30. CBJ 234)

Skaters

Goals 3. Kesler 30, 4. D. Sedin 28 (1. Stamkos 39)
Assists: 1. H. Sedin 53 3. D. Sedin 41
Points: 1. D. Sedin 69 4. H. Sedin 65 12. Kesler 50
+/-: 4. Kesler +24 8. Bieksa +22 9. D. Sedin +22 12. Hamhuis +21 16. H. Sedin +19 19. Burrows +19 (1. Meszaros +27)
PPG: 2. D. Sedin 11 5. Kesler 10 (1. Stamkos 15)
GWG: 3. Kesler 6 7. D. Sedin 6
FOW%: 2. Malhotra 62.4% 11. Kesler 56.3%

Goalies

Wins: 4. Luongo 25 (1. Price 26)
GAA: 7. Luongo 2.24 (1. Thomas 1.80)
Sv%: 5. Luongo 92.6% (1. Thomas 94.5%)
Sv% (Even) 6. Luongo 93.3% (1. Thomas 95%)
Sv% (PP) 3. Schneider 93.9% (1. Poulin 94.1%)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 14:45  l  #5045

@Stars

Nagy ellenállásba nem ütközünk a Dallastól, 3 meccs 3 sima győzelem 15-3-as gólkülönbség. Újabb meccs ahol egy gólt kaptunk, mondjuk az szép volt. Samy hatalmas gólt ragasztott, Hansen gyönyörű passzt adott Kesnek a SH-nél és Burrows is megtalálta végre a góllövő ütőjét. Hodgson az első két shiftjében szépen pörgött, PP-ben majdnem be is lőtte, de aztán eltűnt, mondjuk nem is játszott sokat under 10. Lesz még ideje, nem gond. Langyos meccs volt, szurkolók nélkül, gondolom a nagy hidegek miatt kongott a lelátó az ürességtől. Soha rosszabb meccset mert akkor elmegy a kedvem az egésztől... :P

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 13:15  l  #5044

Igen, olvasom hogy remélhetőleg a playoffra visszatér. Addig elleszünk nélküle, így is megnyerjük az alapszakaszt és a fiatalok is szereznek egy kis tapasztalatot. Nem hiszem hogy Salo fog játszani, ha Edler a playoffban sem lesz bevethető akkor viszont érdekes kérdés lenne

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 12:12  l  #5040

@Preds
Mi lett Edlerrel? Bár amíg ilyen utánpótlásunk van addig nem zavar a hiánya, Sweatt milyen gólt lőtt bazzdmeg, nem semmi :D Tetszetősen játszik ez a Nashville, jól össze vannak rakva, Rinne meg egy állat, miket védett beszarás, mondjuk Loura sem lehetett panasz (a végén az a védés left toe-val besza-behu). Esküszöm ki fogom számolni, lefogadom hogy neki van idén a legtöbb egy kapott gólos meccse. Az milyen hogy a bemelegítésnél Kesler poénból kilőtte a telefonzsínoros lukon a korongot az officialnek, láttátok? :D Egyébként meg szomorú vagyok, levették a viagra.ca reklámot és hülye MasterCard-ost raktak a helyére :( Tetszik hogy Tanev mind PP-ben mind PK-ben a pályán van, ügyes gyerek. Most így hirtelen ennyi.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.06. 10:58  l  #5039

Ha Wings-Nucks döntő lesz megveszem neked a következő 40 évre a hazai bérletet. Ha nem, akkor fizetsz nekem egy Ászokat. Deal?

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.05. 23:49  l  #5036

@Stars

Fura mindig amikor egy meccset nagyon simán nyerünk, általában elunom a végére. Most is a harmadik harmadot már csak fél szemmel követtem, pedig ezeket kéne leginkább kiélvezni, de hát az izgalom mindig sokat dob egy meccsen. De legalább Tamby, Torres, Ballard is szerzett pontot Ray, Sami meg 1+1, jókor kezdtem el számolgatni a pointless streakeket. Bár Manny és Hans továbbra is adós vele. Holnap Superbowl, mindenképpen ki kéne bírnom, vagyis ma minél később kéne lefeküdni, lehet megpróbálom a Trashville ellenit is, hogy hozzak kicsit a lemaradásomból, de csukódik már a szemem. :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.05. 23:40  l  #5035

Nem nézem az eredményeket, októberben még nehéz volt, de mindent meg lehet szokni :)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2011.02.05. 21:17  l  #5032

Na megnéztem a Flames elleni meccset is, élvezetes volt, de valami mégis hiányzott nekem belőle. Kezdettől fogva nem éreztem hogy nyerhetünk.

Valamire muszáj felhívnom a figyelmet. Hetek óta 4 támadó, 4 védő és 1 kapus tartja fent a csapatunkat. Ők valami elképesztő módon játszanak, ennek köszönhetően állunk még mindig a táblázat élén. De az év első felében azzal büszkélkedhettünk, hogy nekünk három góllövő sorunk van és a negyedik sor is képes meccset nyerni. Ehhez képest a lenti adatok aggodalomra adhatnak okot, engem legalábbis nem kicsit aggaszt: