Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 20:23  l  #20494

És 2-0.
Az előzőt Johns, most Radulov jegyzi.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 20:21  l  #20493

Wahaha, vezetünk!
1-0 és volt egy biztató kiugrásunk is. Apropó, ezeket a breakaway-okat jobban is kihasználhatnánk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 19:48  l  #20492

Első harmad után csak azt mondom, több kreativitás kell!
Megyünk, az első felét meg is nyomtuk, de még előnyből sem tudtunk gólt lőni.
Ami pozitívum, hogy 2 hátrányt kivédekeztünk.
Nem jobb a Bruins, csak nekünk kell elhinni, hogy nyerhetünk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 19:26  l  #20491

Hát nem sikerült. Ellenben most lehet a PK-t gyakorolni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 19:21  l  #20490

Eddig jó. Most jön egy PP. Az utóbbi időkkel ellentétben lőjük be!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.15. 19:01  l  #20489

Mindjárt kezdünk. Ki van?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.14. 19:28  l  #20485

Sajnos hajnalban hiányzott belőlünk a fűszer. Ki is kaptunk, bár a gólkülönbség erősen túlzó!
Hétfő matiné meccs és bocsok. Kemény lesz. Nem kicsit.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.09. 10:50  l  #20482

Hmm.
Hát legyen, elvégre csak 25 éves, bőven van még ideje díjakat gyűjteni!
Bár nekem kicsit furcsa ez a fajta megkülönböztetés. Ha jók a statjai és 22 perc feletti a jégideje, akkor...
Amit láttam tőle, nagyon megnyugtatott. Hátulra is okosan kezd játszani, védekező feladatait is nagyon jól látja el. Amit meg a támadóharmadban nyújt...fincsi!
Szerencsére Lindell és Honka is zárkózik hozzá serényen. Johns és Hamhuis lóg egy kicsit lefelé ki. Johns lelkes és harcos, de vannak homály gondolatai, ami eladott korongokhoz és rossz helyezkedésekhez vezet. Kicsit a frász tör ki, ha egyedül van a saját harmadunkban egy csatár ellen.
DE!
Amit láttam és nagyon tetszett (a forecheck mellett) az a védekezésünkben, hogy amikor egy csatár jön, tankönyszerűen hozzuk az egyik leütközi, másik visz a korongot című népi játékot. Ez tavaly nemigen volt. Meg elötte se. Emiatt rögtön birtokunkba kerül a korong és azonnal védekezésre kényszerítjük a másikat.
Most pihi van, de amit az utolsó négy meccsen láttam, az nagyon rendben van. Időnként pechünk van, de egyrészt ez a játék része, másrészt meg vissza fogjuk kapni. (Mint a belsőzött öngól. A Devilsnek mi segítettünk, az Oilers meg nekünk! ) A Benn-Seguin-Radulov trió meg tarthatatlan. Az orosz (eddig) nagy igazolás. Nem olcsó, de megéri a pénzét.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 23:48  l  #20480

5-1, sima meccs volt.
A végén igen, kienegdtünk kicsit, látszott is a védekezésen. Azért 4 on 4-be milyen kijátszott gólt lőtt Klingberg!
Az első 2 harmadot itt is eltehetjük, hogy ezt kell játszani. Igaz, hogy többet lőttek kapura, de harmadik harmadban volt csak igazi gólhelyzetük és PP-ben tudtak csak gólt lőni. Mi mind az 5-t even-ben értük el. Bishop meg megmutatta ma is, miért is hoztuk a nyáron. A tutit fogja, nem kérdés.
Klingberggel kapcsolatban egy erősebben emlegetik a Norris-t.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 22:14  l  #20477

4-0. Nem csak mi tudunk öngólt belsőzni!
Talbot lerántva.
Csak így tovább, kell a szimpatikus gólkülönbség!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 21:55  l  #20475

Visszajött a stream.
Pont láttam még Seguin gólját.
Hátul nagyon megvagyunk, az első sorunk tarthatatlan, a második és negyedik küzd, a harmadik Roussel-Faksa-Pitlick trió meg ott kellemetlenkedik, ahol tud. Nagy lelkesedéssel játszanak és nincs elveszett korong. Náluk is vért izzadnak, mire kiimádkozák a saját harmadukból.
Nagyon jó eddig. Ha hátul bztosan zárunk, akkor lesz 4-6 nagy kiugrási lehetőség, amiből 2-t tuti beverünk, aztán csóközön.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 21:46  l  #20473

Közben Seguin is beköszönt. 9 lövésből tartunk 3-nál. Nekik 12-ből semmi. Jól hangzik!
Az első sor már kimaxolta ezt a meccset, jöhetnek a többiek is.
Közben megint elment a stream a nirvánába...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 21:40  l  #20472

Bizony jók. Megint kiszorítjuk őket a kapu elöl, csak távolról és/vagy rossz szögből lövöldözhetnek, ez meg csak Bishop statjainak tesz jót.
Radulov megint gólt lőtt és Benn is betalált, 2-0. Folytassuk is így és akkor szép esténk lesz.

Közben meg elment a stream. Szameg!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.06. 21:04  l  #20469

Ki van a fedélzeten?
Mindjárt kezdünk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 16:19  l  #20468

Bántotta, vagy sem, attól még csúnyán benézte. Érdekes, de abból a szögből két meccsen két gólt kapott. Hmm, lehet érdemes lenne kicsit erre rágyúrnia?
Johns viszont aggaszt. Lehet, nagy neki a kabát, sokat hibázik. Figyeltem, volt a meccsen 3 olyan szituáció ( a két kapitális baki mellett), hogy rosszul helyezkedett a kapu előtt és csak annak köszönhetjük a nem gólhelyzetet, hogy az ördögök nem passzoltak a társnak.
Lindell jó lesz. Tavalyhoz képest sokat fejlődött. Klingberg...ah be jó ezt mondani...megtanult védekezni! Nagyon harcosan és jó ütemekben nyúl közbe, a rábízott csatár nem nagyon kap levegőt és mindezt úgy, hogy a támadópotenciálja is megmaradt. Minden meccsen van 3-4 zseniális passza.
Bár tegnap nem volt, de Honka is nagyon jó lesz és Elie is értékes csapattag.
Hanzal is kezd beszokni. A mostani 20 meccset kell erős kézzel fogni, mert most dől el, hogy csélcsap csapat leszünk, vagy üstökösök.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 5:32  l  #20466

Mielőtt valaki megkérdezné, mit berzenkedek itt Bishopon:
Nagyon jó döntés volt leigazolni, hátul stabilitást ad. Ma is voltak kulcs védései, komoly minőségi javulás a ketrec előtt!
A második Devils gólnál óriási pechünk volt (még1x soha, sehol nem fog pont így befékeződni egy korong), a harmadiknál meg azért figyelhetett volna jobban.
De nézzük a pozitívumokat, mert van bőven.
Szépen kihasználtuk a hibáikat. Az első 3 gólunknál szépen éltünk a lehetőségekkel. A negyedik gólunknál meg Hanzal ihletett passza...gyönyörüség volt látni.
Azért nem bírom megállni, hogy kaptunk két teljesen jogtalan kiállítást. Mi meg legalább 1-t nem kaptunk meg.

Rangadót nyertünk és ebből lehet és kell is erőt meríteni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 5:20  l  #20465

Nyertünk 4-3-ra.
A harmadik Devils gól, édes istenem! Rakaszálják a palánk mellől és bemegy. Bishop, ez a lelkeden szárad!
Pedig nagyon jól védett, de az a 3. gól, az megemészthetetlen számomra.
Hát valahogy erre gondoltam, amikor momentumokról beszélek és azok megragadásáról. Sajnos ma Fortuna 2x hozta őket vissza (meg az első góljuknál előnybe), de ezt is elbírtuk.
Szombaton Olaj. Kenjük el őket (is)!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 4:54  l  #20464

Hát erről beszélek!
Radulov blokkol egyet a kéknél, Janmark kibrusztolja, Hanzal lecsap, végigviszi és ad egy álompaszt, Janmarknak üres kapuja van.
4-2.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 4:24  l  #20463

Második harmad után 3-2 ide.
Megkapták az Ördögök is a 4. előnyüket, de mi löttünk belöle gólt!
Seguin eliramodott, hátrapasszolt Bennek, aki kihagyta de átpasszolta Tylernek, aki belőtte.
A Devils meg nem tudom, lehet szart ettek, mert ilyen szerencsés gólt még egyet nem ütnek. Hall elment, de csak kiszorított helyzetből tudott lőni. Boshop védett, majd a fékező Paterynről felpörgött és bepattant a korong. (még hány ilyet fogunk a szezonban kapni? - Fortuna mondjon le!)
Jól játszunk, de messze nem hibátlanul. A Devils lerohanható, jó védekezéssel és kontrákkal lezárható a meccs.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 4:06  l  #20462

2-1
Richie belesimogatott Klingberg lövésébe PP-ben.
(Richie ezeket nagyon jól csinálja)
A PP-nk meg a felesleges kiállítás eklatáns példájából született. Ugyanis éppen lejárt az előző PP-nk, mikor az Ördög úgy lépett jégre, hogy még előtte beleért a korongba.
Büntettünk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 3:49  l  #20461

Radulo kiegyenlített.
Greene csúnyán és bután eladta a korongot. Pont kapu elé húzta be, Radulov meg éppen arra járt és ha már ott volt, besimogatta Schneider mellett.
1-1 gyerünk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 3:21  l  #20460

Első harmad után 1-0 oda.
Kaptak itt a végén egy olyan PP-t (Johns rossz csillagzat alatt született, őt küldték ki), amit nem tudom, mire fújtak be!
De még ez sem lett volna nagy baj, csak Pitlick kiléphetet szólóba, aztán ketten ott ragadtunk a támadóharmadban és 3/2-be lekontráztak.
Sokat hibázunk. Sokkal szigorúbban kell védekeznünk. Fogható a Debils, csak...csak megint mi hozzuk fel az ellenfelet.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 3:01  l  #20459

Hát, korántsem védekezünk olyan szigorúan, mint két napja!
Johnsnak megint volt két hajmeresztő hibája, csak a szerencsének köszönhetjük, hogy nem vezetnek.
Mintha nem volnánk annyira fegyelmezettek..

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.05. 2:48  l  #20458

NHLTV-n freegame, úgyhogy regisztráltam és nézem.

1/10 2009 Magnus Pääjärvi

Azaz az utolsó 10 draftban 4db 1/1 amiből 3-t zsinórban, 2 db első 5, 2 db első 10 és csak a maradék 2 db 1/22.

Ha most is elviszik az 1/1-t, akkor tényleg bojkott!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.04. 11:26  l  #20456

Ja még valami: Hitch ledobhatna vagy 30 kilót. Bántóan kövér. Még a végén elviszi a szive idény közben!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 22:57  l  #20455

Igen, érezhető is, hogy jobban összezárunk.
A hajnali meccsen is jó volt látni, ahogy megszálljuk a kapunk előterét. Csak akkor tudtak közelről lőni, ha hibáztunk, ami azért volt egy-kétszer.
Az irány jó, szerintem fejlődünk, csak még egyelőre azt nem látom, hogy a momentumokat mi adjuk egy meccsbe, illetve ezeket a momentumokat meg is tartsuk. A harmadik sorunk megint szépen összeállt Pitlick-kel, az első két sorban meg Radulov bárkivel tud játszani, Seguin meg egyelőre Spezzaval kevésbé. Benn icsit eltűnt mostanában. Ilyenkor szokott olyan aszisztot adni, amiről hetekig mesélünk!
Péntek hajnal Debils. Vágjunk vissza azért a csúnya 2-5-ért!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 9:53  l  #20453

Nomeg milyen kevésen múlik, hogy valaki hős legyen, vagy bűnbak.
Johns a hibája elött 10 másodperccel one timer-t lőhetett, ami nem Bobrowskin múlott, hogy nem lett gól. Szó szerint miliméterek hiányoztak. Akkor 2-0, vége a meccsnek, a CBJ soha nem jön vissza.
De nem ez lett. Helyette egy céltalanul kiemelt koron,amire becsületből rárajtoltak. Johns meg bohóckodik (láthatóan két ütemig nem tudja mit kezdjen a koronggal, ami végül róla pattan a csatár elé.), elmennek, Bishop tehetetlen.
Ennyin múlott. Egy pech és egy vacakolás és hős helyett pária leszel. Welcome in NHL !

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 5:16  l  #20451

Hát ez az. Az ilyen kiélezett meccseken az dönt, ki hibázik kevesebbet. Mi két óriásit hibáztunk, két gólt is adtunk az ellenfélnek. Így nem is lehet. Egy ilyen kutyakemény ellenféllel szemben semmiképp. Tegyük el ezt a meccset, mert tanulságos.
Nagyot mentünk, jól védekeztünk, támadásaink is jó voltak, végig egyenrangúak voltunk.
Csakhát ekkorákat nem szabad hibázni. Johns nem is tudom, mit gondolt. Az az ő korongja volt. Hogy kellett volna megoldani? 10 perccel később Honka megmutatta! Levegőben lévő korongot megfogta és maga mögé dobta, mert tudta, hogy ott csak zöld van. Hamár Honka. Vele és Lindell-lel is nagyot foghatunk. Lindell olyan szépen lefedezte a kitörő csatárt, hogy öröm volt nézni!
Aztán az a 2. Jackass gól, hát szerintem nem csak nekem lesz dezyavűm! Az obligált Lajos elleni 7. meccs első harmad. Lehtonen ugyan ilyen alapvonalról rövid felsőbe felemelt gólt kapott és azt sem tudtam elfogadni. Ezt sem! Pedig Bishop jól védett, de ez akkor is a lelkén szárad!
Pitlick jó igazolás. Nem egy varázsló, de hajtós, ütközős, küzdős és idönként gólt is tud lőni.

Ceterum censo: Akkor leszünk contender csapat, ha az ilyen meccseket (is) nyerni tudjuk. A Columbus előttünk jár, ez nem kérdés.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 4:40  l  #20450

Fasza. Most meg Bishop kamillázik és 1-2.
Két ekkora hibát!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 4:40  l  #20449

Johns-t nem akarjuk elcserélni már a picsába?
Bassza már meg! Sima korong és úgy elnézi, mint a franc. Persze belövik.
Megint nagy nehezen megszerezzük a vezetést, erre egy idióta hiba...és 1-1

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 4:33  l  #20448

Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól !

Seguin megtartotta, Klingberg rálötte, Bobrowskiról meg becsorgott. Shore lehet, beleért, vagy a védője. Valamelyik biztosan.

Húúú. Megvan az előny, játszunk okosan és legalább ilyen lelkesen.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 4:13  l  #20447

Két harmad eltelt és még mindíg 0-0 !
Nagyot hajt mindkét csapat, nyomják a forecheck-et és keményen beleállnak a palánknál is az izmozásba. Csak mi lőjük az első gólt!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 3:59  l  #20446

Hát ez nagyon más meccs, mint 2 napja!
Kutya keményen védekezik mindkét csapat, igyekeznek megszűrni a támadásokat már a semleges harmadban, kapu előtt alig-alig van lövés.
Mi kivédekeztünk egy fórt és volt két nagy gólszerzési esélyünk. Sajnos még mindíg 0-0, Kapuralövés 15-14 oda és eltelt 33 perc a meccsből.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.03. 2:49  l  #20445

Ki van a fedélzeten, azaz ki nem dolgozik még?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 4:42  l  #20443

Bishop-nak megvan az idényben a 4. shotout, mi úgy nyertünk 6-0-ra, hogy összességében egy sima meccs volt.
Igaz, kellett Bishop, különösen a 2. harmad elején fórban nagyon nyomott a Cápacsapat.
De ma azt is kibírtuk, hogy Radulov megsérült és Roussel is kapott egy 10 percest pofázásért.
Ahogy írtad is, nagyon komoly forecheck-et nyomtunk. Láthatóan evvel semmit nem tudtak kezdeni. A harmadik harmadban visszavettünk, őriztük az eredményt és azt is eredményesen.
Faksa 3 gólpassz, Pitlick 2 gól, Klingberg 1+1, Benn és Janmark 2-2 gólpassz.
Ezt a lendületet lássuk továbbra is, akkor nem lehet baj!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 4:22  l  #20441

Devin Shore mekkora gólt lőtt!
Úgy otthagyta a hegyiembert, mint szent Pál az oláhokat! Aztán Dillon megtudta, miért is cseréltük el. Simán beengedte Shore-t a kapu elé. Na ezért lett lapát.
Nekem ez az Elie gyerök is nagyon tetszik. A második harmadban volt egy olyan korongelhúzása, hogy csak lestem!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 3:48  l  #20439

Két harmad után:
4-0 Szusi vaaaaan!
A kapuralövés 22-17, azaz felhozták. Rátettek egy lapáttal a cápalik de eddig Bishop a helyén van, kipattanót meg nemigen engedünk lőni.
Igaz, csak 5-t lőttünk kapura, de abból2 gól is lett.
Mindhárom előnyüket kivédekeztük, az utolsóban le is tudtunk fordulni.
Seguin meglőtte a gólját, PP-ben Klingberg adott egy fajintps passzt, abba simogatott bele.
A második harmad már kiegyenlített volt, de csak mi lőttünk gólokat.
Uraljuk a meccset. Nekem csak az a kívánságom, hogy hozzuk össze Bishopnak azt a shotout-ot!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.01.01. 2:47  l  #20437

Na akkor gyors értékelés az első harmadról: sokkal jobbak vagyunk.
Az eredmény 2-0,
A kapuralövés 17-5
A minősített gólhelyzetek 9-1
Most Gemel Smith-t kiszórták 2 percre, úgyhogy PK-t gyakorolhatunk.