Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.18. 7:42  l  #19795

Na ezt nekem valaki magyarázza meg!
Mi a bánat folyik nálunk?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.17. 8:30  l  #19791

A tavalyi korántsem acélos védelmünk meggyengült, valamint a lendületünk is odaveszett. Ennek törvényszerűen csak szenvedés lehet a vége. Azt is látjuk!
Sem akaratban, sem eltökéltségben nem vagyunk mégcsak ligaközép szinten sem. Aztán nem sikerül egy-egy csel, máris elillant az önbizalom. Itt tartunk.
Ez az idény kuka. Egy-két játékosnak, de főként a vezetőségnek erősen el kell gondolkodnia, hogy ez miért van így és megoldásokat kell találni. Ha nem lesz PO (ami erősen valószínű!), akkor Ruff biztos megy. De megkockáztatom, legalább egyik kapusunk is!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.17. 7:53  l  #19788

Értem én, de akkor ezt az öltözőben és a padon is fejezze ki hangerővel!

19 másodperc alatt gólt kaptunk. Hányadik meccs ez már, amikor az első 3 percben gólt kapunk?
Hihetetlen ez, hogy nem kezdjük el a meccset, aztán nézünk bután szerteszét! Nem a csapat képességeivel van a gond, hanem a morál és a koncentráció van mélyen. Megkockáztatom: evvel a morállal ez a keret az AHL-ben is sereghajtó volna.

Na akkor lehet kezdeni a névsort, akiket a deadline elött eltrédelünk: Sharp, Oduya, Hamhuis. Kivásárlás: a két fakezű a ketrec előtt.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.16. 13:12  l  #19786

Akkor a következő idényünk is kuka!
Ha ez így van, akkor menjünk rá a többi hiátusra!
Speciális egységek: PP lassú, körülményes, ötlettelen. Új playbook-t kell írni teljesen. Pk detto. Sokat és feleslegesen korizunk ki és nem érünk vissza => elcsúszások => gólhelyzetek. Ilyen kapusok mellett!
Védekezés. Mint a PK. Még a legjobbjaink és borzasztó homályokat adnak elő védekezés helyett. Át kell gondolni ezt is, mert rengeteg gólt kapunk.
Támadó szekció. A potenciált el kell osztani és mindenhol legyen egy vízhordó. 3 művésszel támadni nem tudunk, de gólokat bőven kapunk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.16. 11:09  l  #19784

Tényleg nem tudom, melyik csapatrészünk múlja jobban alul magát!
Az biztos, a kapusaink nagyon esélyesek a címre. Egyszerűen nem értem, hogy két ilyen képességű kapus hogyan bír ekkora bakikat elkövetni. Az is sokatmondó, hogy 3. kapuscserén tán 5 meccsből? Ez is rekordgyanus!
Amúgy idén vagy jövőre jár le a szerződésük? Mert mehetne már mindkettő!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.11. 9:57  l  #19774

Egyre inkább bebizonyítjuk, hogy miért is nem vagyunk PO-érettek. Ez a meccs úgy volt fos, ahogy csak lehet. Védekezésben olyan fogalmatlan amatőrök vagyunk, hogy az már fáj! Nem, ez így a haloványnál is kevesebb. A tavalyihoz képest borzasztóan visszaestünk.
Kpusposzton bizonytalanok és megbízhatatlanok vagyunk. A védőink vagy leszállóágban, vagy zöldfülűek, csatáraink meg Seguin, Shore, Faksa és Roussel (najó még Korpikoski) kivételével maguk alatt teljesítenek.
A speciális egységeink közel a katasztrófához. Játékban lassúak, körülményesek és gyakran fogalmatlanok vagyunk.

De nézzük a jó oldalát. Hajnalban lehet aludni meccsnézés helyett.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.10. 8:51  l  #19771

Na valaki ezek után legyen okos!
6 gólt ütünk 26 kísérletből és nyerünk. DE!
3 hátrányból 2 gólt kapunk. 22 lövésen tartjuk őket, de kapunk 4 gólt. 23-t blokkolunk, ami brutál jó! 16 eladott korong, rengeteg. 29 ütközés, az okés.
Ezekből nekem az jön le, hogy a legkomolyabb ellenfeleink mi saját magunk vagyunk! Egyszerűbben: megverjük saját magunk!
Amit nagy nehezen összekapirgálunk, sok melóval, veritékkel, azt a másik kezünkkel egy laza csuklómozdulattal ajándékozzuk el.
Hát így ezt nem lehet. Olyanok vagyunk, mint a jólkereső bankár, aki folyamatosan kurvázni, meg kaszinókba jár. Hát úgy az isten pénze nem elég!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.08. 15:49  l  #19770

Az első gólban Lindell is benne van vastagon!
22 lövésből kaptunk 4 gólt. 3 PK-ból belőttek 2-t. Ezek beszédes adatok.
Bár a Blues 1. gólja orbitális védelmi hiba, de a védekezésünk nem volt acélos most sem. Blokkoltunk sokat, meg ütköztünk, de helyezkedésben bosszantóan amatőrök tudunk lenni!
Ez az idény kuka, nekem a kedvem is elment már. A tavalyihoz képest jelentőset zuhantunk játékban, tudatosságban. PO nem lesz, majd cserélünk megint boldog-boldogtalant.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.05. 16:22  l  #19767

Már akkor is a fejemet fogtam!
Pont a kapusmező tetején volt egy jéghiba. Valszeg akkor keletkezett, amikor a harmad elején az Oilers kapusa "szántott". Node ezt egy egész harmadon keresztül tudta. De annyi esze sem volt, hogy csak belöbbölje. Igazi lúzer volt, egész NHL-karrierje során.

Még mindíg káromkodom a hajnal miatt!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.05. 13:25  l  #19765

Nem tudok napirendre térni a hajnali meccsen!
Bassza meg! 35 percig dominálunk. Van lendület, sokat korizunk, nagyon sok helyzetet kidolgozunk, lelőjjük őket a statisztikáról és mégsem nyerünk.
Nekik volt 6 percük a meccsben. Hat!
Azért bőven van tanulsága a meccsnek.
Minden kapott gólunk előtt egy botrányos hiba és/vagy Fortuna kurva anyja történt. Botrányos hibából vétettünk ezen felül is, elég csak Spezza idióta korongvesztésére gondolni a 2. végén.

Az első Habs gól: McKennzie a harmad közepén ahelyett hogy takarítana, nekiáll buzizni a korongot. Elveszik, keresztpassz, gól.
Második: Fortuna tényleg elmehet a retkesbe már! Van egy tök átlagos passz, Radulaov talán be se tudná vinni a korongot. Beleérünk, ami úgy kap gellert, hogy pont Roussel érné el. Ha a másik Habs játékos ebben nem akadályozná. Hátulról, erősen véleményesen, szerintem tök szabálytalanul. (Jelzem, a Zenészek ellen az OT-ben Antoine-t ezért küldték ki!) Na ezután lépett ki Radulov. Kérdés, a két védőnk mit csinált. Egy blokkot mutassanak, hogy jött a kávéjuk, vagy mifasz. Mindezt előzmény nélkül, a semmiből!
Harmadik: Johns a következő meccset már a farmban kezdi, az tuti! Gólt kaptunk, meg kéne nyugodni, erre kibassza a palánkon kívülre a korongot. Fegyelmezetlenség és jogos a 2 perc. Naná hogy belövik.
Negyedik: Klingberg visszacenterez, Seguinhez nem ér el a passz, Spezza meg bemutatja, miért is mondom, hogy közepesen sem tud védekezni. 3 ütemet gondolkozik, hogy kit vegyen fel! Ez ezen a szinten rengeteg! Naná, hogy beverik!

Szóval 35 percig domináltunk, nagyjából 19 perc semleges és csak 6 perc volt az övék. Mondanom sem kell, elénk még véletlenül sem pattant a korong döntő helyzetben!

Ami sulyos gond: védekezés. Akkora baromságokat csinálunk a saját harmadban, hogy fizikailag fáj! És nem csak elpattanó korongokról beszélünk. Lassúságról, tétovázásról, rossz döntésekről. Ami a mi kompetenciák kéne legyen.

Ezt a meccset nem a Habs nyerte meg. A meccs képe alapján ezt nem is tehette meg. Köszönjék meg a sok balfaszságunknak és Fortunának. Most megyek, mert kurva nagyot támadt kedvem káromkodni!!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.05. 5:11  l  #19764

A mai meccsen miden benne volt, ami az idényünk.
Kezdjük az elején: kikaptunk egy olyan meccsen, ahol az ellenfél pontot sem érdemelt!
Sikeresen 4 perc alatt elbasztuk a komplett meccset.
Kaparunk, mint a kurta malac, dominálunk a meccs nagy részében. Szép gólokat lövünk.
Ismételten egy ostoba korongkiemelés (Johns) és úszik a meccs.
A korong még véletlenül sem pattan elénk, bezzeg az ellenfélnek még az is ütőre jön, ami a csillárról pattan vissza.
A kapunk előterét gyakran teljesen ellenőrizetlenül hagyjuk.

Idén a sokadik meccs, amit nyernünk kellene, de mégsem.
Hagyjuk, ez az idény már kuka.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.04. 8:58  l  #48248

Hej, ez a dánoknak lőtt gólja de fincsi volt!
Szépen meglátta a dupla elcsúszást, a gyakorlatilag üres bal kapufelet és a szűk lövősávot!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.03. 12:34  l  #19762

Nyilván sokszereplős a kérdéskör, én azt mondhatom, ami nyilvánvaló: keveset korizunk.
Tavaly a meccseinken egy hajtós, az ellenfelet szétcikázó csapat voltunk. Most meg olyan, mintha alapjáraton ketyegnénk. A sebességünk harmatos, emiatt már a középső harmadban levédekeznek minket. A korongbevitelek fájdalmasan körülményesek és még PP-ben is gondot okoznak.
De hamár PP. Basszus, fizikai fájdalom! Néha-néha körbeadogatunk, de nem egy és nem kettőben még a kapuralövésig sem jutunk el! No és ilyenkor vannak a kéken eladott korongok, amiből SH-t kapunk. És mindíg a legrosszabkor.
Azt sem értem, ki volt az a zseni, aki a Spezza-Seguin-Benn sort összerakta. Mind a három művész. Védekezni még közepes szinten sem tudnak, meg lehet nézni, hány gólt kapunk, amikor ők bennt vannak! Idén nagyon sokszor van az a kép, hogy gólt kapunk és valamelyik a háromból csúnyán lemaradt. De érdemes ilyenkor az előzményeket is megnézni. Tuti, valamelyiknél kezd elcsúszni a védekezés!
A védelmünk meg zöldfülű. Nincs mit szépíteni rajta. Leget, jók lesznek, de most még nem azok. Nagyon nem. És rapszódikusak. Az egyik meccsen Lindell korongeladásából kapunk ki, a következőn meg ő lövi a GWG-t!

Én azt gondolom, fejben is nagyon le vagyunk eresztve! Fizikailag fel vagyunk építve, ezt a tavalyi év bizonyította. De tavaly egy harcos csapat voltunk, idén meg agy langyos semmi.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.01. 3:33  l  #19760

Najó!
Nekem ebből a fosból mára elég volt. Ez a csapat nem érdemel PO-t.
A játékban ostobák vagyunk, nincs se sebesség, se korimennyiség, se küzdés, se semmi. Ruff mester meg nyugodtan gondolkodjon el a jövőjén. Ebből az anyagból lényegesen többet lehetne kihozni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.01. 2:55  l  #19759

Egy harmad után 22-6 a kapuralövés oda.
Ezek után lerántják Niemi-t. Logikus, nem ?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.01. 2:45  l  #19758

Ja!
Valaki szoljon már Jamie-nek, hogy ő a csk. Jólenne, ha eszerint viselkedne. A jégen és a padon is!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.01. 2:43  l  #19757

Komolyan mondom, nem tudom mit játszunk!
Bennmaradunk az öltözőben és még 3 perc sem telik el, már 1-0 oda!
Itt a végén meg 2 teljesen ostoba (de csont jogos) kiállítás és minda ketőt belövik. A védelmünk, védekezésünk gyakorlatilag nem létezik. Csak akkor nem lőnek kapura, amikor nem akarnak.
Tökéletes impotencia eddig.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2017.01.01. 2:10  l  #19756

Na? Ki van a fedélzeten?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.30. 5:14  l  #19754

Nyertünk 4-2-re.
Védekezésben jobbak voltunk, mint amit idén produkáltunk.
A PP-nk továbbra is egy marék lepkefing.
Ami tetszett, hogy voltak momentumok, amikor konkrétan a kapu elé szegeztük őket. Volt sebesség, összjáték és lövés a végén! Ez hiányzott idén nagyon!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.30. 4:46  l  #19753

Nagyszerű!
Az Avs a 2. gólját lövi a semmiből.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.30. 4:13  l  #19752

2 harmad után 3-1.
Megérdemeltük, ebben a harmadban is jobbak voltunk. Sajnos a helyzetkihasználás még nem az igazi, igaz, ez a Yetiknél is csikorog.
Nyerjük akkor most már meg a meccset!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.30. 3:19  l  #19751

Első harmad után vezetünk 2-1-re.
A Yeti gólnál úgy beszoptuk a játékot, hogy rossz volt nézni.
PP-ben fogalmatlanok vagyunk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.28. 12:54  l  #19750

Hogy mire kaptak penality shot-ot, azt azért megkérdezném!
Igen, az első góljuk elég véleményes, mintahogy az is, hogy a védőink megint hol voltak? A büfében?
Faksa jól akarta, csak egyrészt kicsit emelt a korongon, másrészt a védő emberfelettit mentett. Van ilyen.
Spezza megint lőtt egy káprázatos átverős gólt, Benn meg jókor jóhelyen. Klingberg meg...ha védekezni feleannyira tudna, mint támadni, kevesebb fejfájásunk lenne!
Mind1. Örüljünk a győzelemnek. 29-én Jetik. Mondanom senem köll...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.28. 11:00  l  #19748

Prérikutyák megcsapva. Lőttünk Sh-t és PP-gólt is. Meg egy EN-t.
Jó csapatot látok?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.21. 8:10  l  #19746

Ugye mondanom se kell, hogy a védőharmadban ostobán eladott korongból kaptunk ki!
Tipikus idei meccs. Dominálunk, egyértelműen jól játszunk, csak... csináljuk a balfaszságokat és persze ilyenkor Fortuna is a pofánkba röhög.
Változtatni kellene a taktikán és sok melóval beférkőzni az Istennő kegyeibe!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.16. 14:20  l  #19742

Jamie gödörben van. Nem elég, hogy szórja el sorban a pakkokat fórban, most már gólpaszt is ad az ellenfélnek.
Egyértelműen mentálisan mélyen van. Ez a passz az odanemfigyelés és alibi mintapéldája.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.14. 12:34  l  #24947

Hát pont az a probléma, hogy még nagyjából sem azonosan van megítélve a kontakt. Egyszer ott répázzák egymást a kapusterületen belül, kapus moccanni nem bír és good goal. Máskor meg vannak ezek a kvázi semmik és no goal.
Ez így rém idegesítő!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.14. 9:40  l  #19737

Tegnap este a Ducks volt olyan kedves és elkövette az összes létező védelmi hibát, amit csak lehet. Így sikerült nyernünk.
De nagyon büszkék nem lehetünk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.12. 14:15  l  #19736

Hát pedig sanszos.
Seguin valóban hozza a mutatókat, de sem Benn, sem Spezza nem hozza magát. Benn-nél időnként elő-előjön egy szép passz, vagy megvillantja a csuklóját, de pl. rém sok korongot elszór a támadóharmadban. Kicsit mintha megviselné a nagy lóvé...Spezza meg igazi művészember. Isteni keze van, néha olyan cseleket húz, hogy elalélok, de nem küzd. Kell mellé egy zongoracipelő és egy társ, akivel varázsolhat. Na ezért volt tényleges hülyeség egy Benn-Seguin-Spezza sor. Ki védekezik? Ki brusztol? Mert ezek nélkül varázslat sincs. Nem is volt a Philly ellen!
Na emiatt sirnivaló a PP-nk! Nincs játékmester, aki mozgatná a csapatot.
Hátul meg...nos érdekes megfigyelést tettem szombaton. Nagyon behúzóduk a kapunk elé és csak akkor rongyolunk ki a hátvédre, ha visszapasszolják a kékre. Igenám, de mögötte üres területek vannak, amikre nem lépünk ki! Innentől meg folyamatosan elcsúszunk és ha kicsit pontosabb az ellenfél, közelről lőhet kapura. nem 1x, nem 2x, hanem soxor!

Ui: Amit Johns a 2. Hawks gól előtt elkövetett, amatörben 1 harmadnyi pihenő jár!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.12. 11:16  l  #19734

Idén 3x2/nap adagban esszük a balfasz-tablettát. Egyszerűen érthetetlen, hogy pl. PP-ben még az egál felállásnál is nehezebben visszük be a támadóba a korongot, a PK-ban meg képesek vagyunk 1:30-ig eminenst nyújtani, majd 10 másodperc alatt kutya amatőr gólt kapni!
Nem tudom mi kéne, de kezdem elveszteni a reményt! Ez így egy nagy nulla! Ezek a mutatók azt jelentik számomra, hogy a fejekben nincs rend. nagyon nincs.

Ezt az idényt ütemes mozdulatokkal húzzuk le a klozetton. Torkig vagyok!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.10. 22:00  l  #19732

Ez a baj idén!
Az egál meccseket elbukjuk.
A speciális egységeink konkrétan egyik kudarcot vallják a másik után!
PP: 0/4; PK: 3/6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez mindent elmond. Tökéletesen anuláljuk a játék többi elemében mutatott teljesítményünket.
Ütközünk rendesen (38-26), kevés lövésen tartjuk őket (22 és 12 blokk) de a lényeget nem tudjuk magunk javára fordítani.
Node a fazonszabászaink ma megint szabadságot vettek ki! Benn semmi, Seguin semmi, Spezza detto. Semmit az ég világon nem csináltak PP-ben! Egyetlen egyszer nem adogattuk körbe őket, hogy lövéssel fejezzük be. Egyetlen egyszer sem!
No és persze ne feledkezzünk meg idén a rafkós kurváról, Fortunáról sem! Elképesztő pechünk van sokadszorra. 2-1-nél Faksa vasat lő SH-ban. A lefordulásból egyenlítenek. Schenn 3. góljánál meg persze neki pattan ütőre a korong egy fél üres kapuval.

Idén úgylátszik a szopás marad. Igaz, nem is teszünk érte, hogy ez megváltozzon! Akkor meg mi mást várhatnánk?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.10. 21:45  l  #19731

Hát ez a különbség. Mi képtelenek vagyunk egy fórt belőni. Ők meg már a 3-kat értékesítik.
(Spezza-t letarolják, semmi. Seguin high stickjét észreveszik. Amúgy az első valóban adható minor volt. A többi kamu.)
Kurva idegesítő, hogy ekkora balfaszok vagyunk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.10. 21:35  l  #19730

A PP-nk egy kalap szamócát nem ér! Konkrétan nem tudunk felállni a támadó harmadban. Sőt, még a korongbevitel is gondot okoz!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.10. 19:54  l  #19729

Szóval egyedül nézek meccset? Na szépek vagytok...
Szóval szépen kibrusztoltuk a vezetést, aztán elkezdtünk inkább védekezni. Sajnos apró technikai hibákat vétünk, emiatt minima 3 gólhelyzetünk benne maradt a meccsben. Benn-Seguin-Spezza sorral álltunk fel, voltak szép megmozdulásokj, de Benn 2x is nagyon csúnyán adott el korongot a támadó harmadban.
A bírók ma nagyon könnyű síppal fújnak minort. Mi 2 olyat kaptunk, amit gyakorlatilag levegővételért kaptunk. Az egyiket be is lőtték.
Kicsit több figyelem, összpontosítás és meglehet a meccs. Anélkül nemigen!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.10. 19:31  l  #19728

Valaki?
Vezetünk. Shore-k kiboxoltak egy gólt.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.10. 9:24  l  #19727

Pont ezen morfondír egész pénteken. Most mondjon valaki valami okosat?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.07. 10:38  l  #19724

Hát erősen hajaz most már arra a dolog, hogy én se!
Kritikán aluli, amit produkálunk! Nyugodtan pályázhatunk a liga legbalfaszabb csapata címre! A PO far, far away, de annyira nem vagyunk rosszak, hogy jó picket húzhassunk.
Szóval röviden: erőteljesen kopogtatunk a lófaszért!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.05. 12:25  l  #19723

Há mé'?
A liga két leggólképesebb védelme játszik egymással.
Nyerünk 12-11-re meglásd!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.05. 11:14  l  #19721

Csaxolok:
2016.12.10. DAL - PHI Philadelphia-ban.
Közös meccsnézés? Esetleg kiegészülve a Fly-különítménnyel?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.04. 8:32  l  #19719

Év végén lejár a szerződése, tehát ha akar valamit, muszáj lesz aktivizálni magát!
Hamsky-nek szintúgy. De ő szerintem lapát. Oduya szintén lejárós, ha nem csinál standard balfaszságokat, ő maradjon!
Meg vertük a Yetiket. 23 lövésen tartottuk őket, ami jó. Volt némi cseresznyénk végre, az sem árt.
DE!
Alapvetően a védekezésünk van szétesve. Most is, Eakin úgy egyedül hagyta az ellenfél centerét a kapu közelébe, hogy csak csilingelt! Változatlanul azt érzem rém kritikusnak, hogy a kapu előterét nem szálljuk meg, hanem ide-oda kikorizgatunk és az ellenfél meg kihasználja ezeket a helyezkedési hibákat. Ez így nem mehet. Ez nem az a szint, ahol ilyet büntetlenül el lehet követni! Lényegesen több fegyelem kell!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126