ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Stars_Retro

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.23. 8:46  l  #45071

Hát ez tényleg komikus volt - kár, hogy mi voltunk a fasz rossz végén!
Seguin meg gondolkodjon el, hogy ha PP és ő van a kéken, akkor nem hagyom elmenni a csatárt, hanem minima beállok elé! Ha ezt megteszi, Getzlaf be se tud korizni a harmadunkba.

Mindegy, megérdemeltük ezt a megalázó gólt. Nem ezen múlt, ez már csak az utolsó szög volt azon a meccsen.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.23. 8:29  l  #20614

Ollan szomorú lettem, hogy erre iszunk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.23. 7:48  l  #20612

Na most valaki homályosítson fel, hogy ez hogy a retekben van?
A túra (szerintem) legnehezebb meccsét hozzuk, a többi kettőn meg a kamillaszedésen kívül semmi!
Szombaton combos meccsünk van megintcsak.

Épp néztem, április elején pont ugyan ezt a road trip-et teljesítjük utolsó 3 meccsként, még az időbeosztás is kísértetiesen...!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.22. 20:50  l  #20611

A lucky ran nem azt jelenti, hogy nektek semmit nem kell csinálni! Csupán annyit, hogy a másikok az azonos, vagy jobb helyzeteket elfelejtik kihasználni. Attól még nem von le semmit tőletek, hogy így is nyertek - sőt! Egyszerűen van ez így.
Mi meg gondolkodjunk el azon, ami történt. Mert sem a kettős fór kihagyása, sem a 0/41 nem elfogadható! Az SHG-ről már nem is merek szólni!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.22. 19:12  l  #20608

Ki mondta, hogy mérges vagyok?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.22. 16:14  l  #20606

Sajnos a Kacsákok lucky run-ban vannak és pont velük játszottunk. Láttam a Wild ellen őket. 12 percet jégkorongoztak és ott is botrány mákjuk volt!
Mivel ez már elmult, koncentráljuk a mára. A legnehezebb meccsünk kell(ene) hozni. Ez az igazi férfimunka!!

Olimpia Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.22. 14:19  l  #2831

Ez tényleg történelmi tett volt!!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.19. 14:06  l  #20604

Az 1. és a 4. baszott nagy szerencse és Bishop kamillázása, a 2. és a 3. meg istenem, még a csillárról is bepattan nekik (vagy ütőre). Az 5-nél meg a kapus azt sem látta, van-e világítás, úgy eltakarták. Az első harmadban elbasztuk a mecset, ahogy csak lehet.
Az egyetlen pozitívum a 2 lőtt gól.
Nincs mese, a B2B-t hozni kell.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.16. 11:35  l  #20599

Így van. Konkrétan csak rossz döntéseket hoztunk.
A 3. gólnál Roussel meg sem próbálta feltartani Vaneket, de Faksa is egy olyan korongért nyúlt fel, amire esélye sem.
A 2. gólnál Janmark mélázott nagyot. Jó, pattogott is az a kurva korong (mint amikor a Pólusban nekem nem sikerült 2 méterről egy üreskapus emiatt!), de ő sem volt határozott.
Az első gól meg...az biza Bishop sara!
Igen, a 4. góluk után mondtam, hogy ebből elég volt. Szarok is vagyunk, meg még Fortuna is röhög rajtunk.
Abban bízom, hogy egyrészt Hitch is rendet rakott a fejekben, ismeri is az ellenfelet eléggé, meg ki is pihentük magunk.
Jöhet az újabb W5 széria!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.15. 12:04  l  #20596

Oké, értem én, csakhogy a Pens és a Xanax között volt 1 pihenőnap. Tehát nem a Chicago-i út után fagytunk le, hanem utána 2 nappal! Így azért kicsit más a helyzet.
A fáradtság lehet, mert rengeteg rossz döntést hoztunk. A helyezkedéstől kezdve a támadásvezetésen át a semleges harmadban történt védekezésig, a korongfelhozataltól kezdve a saját harmad és a kapu előtti tér megszállásáig bezárólag tényleg rengeteg pocsék gondolat született.
Nézd csak meg az első három gólt! A harmadiknál üvöltöttem! Teljesen olyan volt, mintha az egész csapat benyomott volna egy üveg kemény piát (persze fejenként) a meccs előtt.
Mindegy, talán nem is jöhetett volna jobban most az 5 nap pihi. Jönnek a Zenészek, demonstráljuk, ki a legény a kocsmában!

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.14. 11:08  l  #25469

Ott már volt!
Még1x nem lehet elsütni ugyanott ugyanazt a viccet!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.13. 12:28  l  #20591

Én kipróbáltam volna már!
Persze én csak 1 szurker vagyok és nem szag-ember.
A képességei megvannak rá, de hogy fel is tud nőni a feladathoz...nos...ezt az idő megválaszolja!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.12. 7:47  l  #20588

Azért erre az esti gyalázatra magyarázatot várok!
Teljes antitézise voltunk annak, ami eddig volt. Körülményesek, ötlettelenek, tele hibával.
Komoly pofon és nem lehet csak úgy elmenni mellette.
A szomorú az, hogy semmi extrát nem nyújtott a Xanax. Csak épp kihasználta a hibáinkat. Mi pedig sokat és sulyosakat hibáztunk.
Ha tanulunk belőle, akkor volt értelme!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.11. 23:20  l  #20587

Na jó, mentem aludni.
Nemelég, hogy szarok vagyunk, még minden hozzájuk is pattan. 4-0.
Hagyjuk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.11. 22:56  l  #20586

Borzasztó első harmadot produkáltunk. Körülményesek vagyunk, a PP-nk egy marék döglött lepkét nem ért, a támadóharmadban eladjuk a korongot, amiből lefordulhatnak.
Semmi eget rengetőt nem csinálnak, csak kihasználják a hibáinkat. Bőven adtunk nekik municiót! Ezért 3-0 oda.
Ha bármit akarunk ma, nagyon sürgősen észbe kell kapnunk!!
(A Blues kikapott, azaz előzhetnénk, ha...)

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.11. 22:41  l  #20585

Tavalyi legrosszabb formánkat kezdjük hozni!
Olyan idióta hibákat csinálunk, hogy borzasztó!
3-0 oda.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.11. 22:39  l  #20584

Janmark egy picit hezitál, el is veszíti a korongot, Virtanen meg belövi a breakaway-t. 2-0 oda.
Fejben kicsit szétszórtak vagyunk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.11. 22:25  l  #20583

Ki van?
Eddig elég lájtosak vagyunk, nagyvonaluan védekezünk. Vezet is a Xanax 1-0-ra.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.09. 7:42  l  #20579

Nyertünk a szeles városban és a szezonszériában söpörtünk ellenük.
Riválisaink botlottak. A Buziwild OT-ben kikapott a papírkutyáktól, ráadásul otthon. Az Avs meg egy csúnya zakóba futott a Zenészeknél.
W4 és B2B, ma Pits. Nyerjünk!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.07. 9:58  l  #20578

Látszik Hitch keze munkája!
Markáns a különbség a tavalyi és a mostani védekezésünk között!
Szépen összeálltak a védőpárok, a sallangot elpasszoltuk (Oleksiak), az újak résmentesen beilleszkedtek (Lindell, Honka). Folyamatos a fejlődés és látszik, hogy még lesz hova!
Elöl meg a Benn-Seguin-Radulov trojka...félelmetes. Radulov úgy hasít, mintha az élete múlna rajta!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.06. 8:10  l  #20575

Rag$ is behúzva, ha nehezen is. Mondjuk az összefoglaló alapján domináltunk, csak a célzással voltak bizonytalanságok.
Oké, W3, mehetünk a szeles városba!

Fantasy Hockey Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.05. 14:20  l  #1911

Honka (ez ki a geci?)

Biztos a csokigyáros!
Janem! Az Wonka! Akkor csak 80%-s csokigyáros.

P.S.: Igen tehetséges és legfőképp inteligens védő. Szerintem már most NHL ready, de valamiért még nem kap akkora bizalmat. Mindegy, szerintem nagyon jó kis védő lesz.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.05. 14:18  l  #20574

Tasi kollega...ha jól emlékszem, még egy rajzon is megörökítetted a liezont !
A régi szép idők, amikor még minden szürkében pompázott és még centerice-nek sem hívták!
Sokan lemotzsolódtak azóta. De a köménymag legalább megmaradt!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.05. 9:59  l  #20572

Te galád topikromboló kurafi!
Pro primo: 2002-ben találtam rá a fórumra. Pont a Red Wings - Avalanche főcsoportdöntő környékén, azaz még 16 éve sincs!
Pro secundo: Te is reagáltál már nemegyszer. Ez így ellentmondás!
Pro tertio: Értem én, hogy gőzgép, de mi hajcsa?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.05. 9:01  l  #20570

Halihó!
Ez a 17. hozzászólásom érdemi reakció nélkül!
Hol vagytok?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 14:46  l  #20569

Ja mégvalami!
Tegnap Lehtonen ihletetten védet. Akkorákat fogott, hogy az már a csodával határos. Döntő érdemei vannak a győzelemben és annak nagyságában. (Ami a játék alapján tulzó, messze nem volt 5 gól a két csapat közt!)
Azt hiszem - ha nem változik semmi - jó kis backup lehet még belőle. 20-30 meccset rá lehet bízni. Márha a tegnapi teljesítmnyét veszem alapul!

Azért érdekes egy meccs volt. 25 percig telejsen kiegyenlített volt a játék. Aztán csináltak 3 hibát, amiből 3 gólt lőttünk. Utána már csak nyomokban emlékeztettek magukra!
Ez az, amiről hadoválok már mióta! Az este tökéletesen kihasználtuk a hibáikat. 3-0 után nem volt nekik visszaút és ezt ők is tudták. Az első sorunkban mindenki betalált, Janmark újabb gól és két hátvédünk is treffelt.
Na remélhetőleg ismét elkaptuk a fonalat!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 4:30  l  #20568

Ja!
Az utolsó harmadban már Dubnyk véd, de már ő sem szűz!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 4:28  l  #20567

Hamhuis a kékről.
6-1

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 4:15  l  #20566

Előbb szépítettek, majd most jött Radulov vaj keze és küzdeni tudása.
5-1

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 3:56  l  #20565

Kicsit összekócoltuk a miniszóda 2. harmados statisztikáját!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 3:46  l  #20564

Ahogy kivédekeztük az első hátrányt, kaptuk a másikat.
Ebben a harmadban megrogyasztottuk őket. Az első harmadbéli korongbiztonságuk sehol sincs.
Johns ma jól játszik. Kemény védőmunkát tesz a jégre, a gólja meg...kivégezte Stalock-ot.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 3:38  l  #20563

Most mi is gyakorolhatjuk a PK-t.
Spezza erőszakosan korongot szerzett és belőtte. De volt benne nem kis visszahúzás is, úgyhogy minor.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 3:34  l  #20562

Az első sor megvillant.
Radulov visszapassz, Benn átteszi, Seguin meg belövi.

2-0
Előbb PP-ből Janmark kapu előtt beleérős, majd Johns a semlegesben fogott egy korongot és bevarrta a rövidre.
Most újabb PP-t kaptunk. Hajrá, hajrá!

PS: harmad előtt stat. miniszóda kapta a legkevesebb gólt a 2. harmadban, mi meg a 2. legtöbbet lőttük ugyanekkor.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2018.02.04. 2:52  l  #20559