Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.12. 8:34  l  #18825

Egy nő teherbe eshet úgy is, hogy egy érzéki éjszakát tölt a szerelmével és úgy is, hogy megerőszakolják.

Zene Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.12. 8:32  l  #8584

Mérföldkő volt, ez tagadhatatlan!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.11. 11:44  l  #18822

Az első durván 30 percet néztem.
Az akarattal ezuttal sem volt baj, csak a koncentrációval.
Az első szóda-gól egy szerencsétlenül pattant korong, a második meg Eakin nagyon csúnya korongeladása (saját harmadban!).

Ez van. Nézzük a jó oldalát, legalább visszaszállunk a földre. Azért annyira nem vagyunk még jók, ahogy az első 38 meccs mutatta!

Értem.
Mennyiben változtatja meg a korábbi mondásom érvényességét?
Azaz: "Te nem szólsz a bírókért, hanem vérlázító csalást emlegetsz! Van ám jelentős különbség. És senki nem kussoltatott el. Azaz 1 méretes csúsztatás és egy netto hazugság."

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.09. 14:59  l  #18815

Na most már elég legyen a hülyeségből!

De értem én. Muszály szűkítened a mezőt, különben szétesne az érvelésed.

Nem fogom hagyni!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.08. 20:07  l  #18813

Mac drága!

Telehisztized a bírókkal a topikot, majd tőlem vársz mea culpát egy olyanért, ami a tiednél nagyságrendileg gyengébb!
Kettősmérce?

Az.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.08. 17:05  l  #18811

Na akkor a tisztánlátásért nézzük csak azt az ominózus bejegyzést:

"
Amerikaifoci - 2015.01.06. 17:48

Komolyan! Ha nem ismernélek személyesen, azt hinném, hogy egy hisztis, pubertás elején lévő kiscsávó vagy, komoly érzelmi megrázkódtatással!
A Lions ott vesztette el a meccset, hogy az első negyed végén 14-0-nálelhitték, a bab is hús! Onnantól kezdve nem akartak játszani. Pech, ezt náluk nagyobb csapatok is beszopták már néhány tizezerszer!

"Ez az iskolapéldája volt az elcsalt meccsnek!"
Ez meg úgy f...ság, ahogy leírtad!

"Örüljetek bazmeg, verjétek ki négyszer Jerry Jones arcképére..."
Lásd első mondatom! Nálam ez 16-17 éves korom körül elmúlt. Te még hordozod?

De tényleg! Mi ez a mérhetetlen bírófóbia nálad?
"

Ezután leglább egy "bocsit" elvárnék!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.08. 16:57  l  #18810

Mármint aztat nem, hogy ez meg már megint hogy kerül ide?

A legjobb igazolásunk!
Akkor tuti, hogy lesz hamarosan Stanley!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.08. 15:07  l  #18803

Mint a Macskafogóban!

"Schwarz! Maga akkor a legundorítóbb, mikor kedves próbál lenni!"

P.S.: Igen. Azt akkor és ott elbasztuk. Nem kicsit, hanem nagyon!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.07. 13:05  l  #18799

Ki a bánatot érdekel a Kábojsz? Leszarom! Vagy látsz egy keretes szélű kék csillagot a nevem alatt? Ja, nem!

Namost szemantikailag megint csak ott tartunk, amit te érteni vélsz, nem pedig az elhangzott szavak valós értelmén.
"Tehát nem akarják, DE nem fújtak ellenetek, ..."
Khm, azt te is tudod, hogy a két kijelentés közt azért van legalább egy világ. A nem akarás nem jelent feltétlen ellenünk fújást. Elég volt (jelen esetben) a szabályok szó szerinti értelmezése.

Jahj, de nem figyelsz. Senki nem állította, hogy a bírók fújták el a meccset, csak azt, hogy volt egy kis előnye a hazai pályának. De a meccset a faszságaink miatt vesztettük el. Nem a bírók miatt!

Most kezdjem el én is a DRW topikot túrni a rinyálásaitokért?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 20:57  l  #18795

Mondom, nem érted!

Basszus, nálatok állandó sírás van a bírók miatt. Erre írtam, amit írtam. A tartalom nem változott. Mellesleg leszel szives intonálni valami hasonlót az elmult 2-3 évből tőlem. Sok sikert!

"...meg amúgy ellenetek fújtak."
Ilyet én nem írtam. Ezt csak te gondolod. Ergó ezt törölhetjük!

"Most meg beírtad, hogy a bírók így belenyúltak..."
Demers misconductját anulálták, ezért játszhatott a Rag$ ellen. Vagyis ez indirekt bizonyítéka a bírók túl könnyű sípjának.
Khm...szóval az a bizonyos bráner...feléd...elindult!

Deha és ámbátor volnál szíves kicsit tovább olvasni, akkor bizonyára meglátod azt, hogy a csapatot hogy osztottam - mert megérdemelték.

Ceterum censo: a bírók nem voltak teljesen pártatlanok, de a meccs nem miattuk ment el. Hanem a saját méretes balfaszságaink miatt. (gyk: profi játékosok kontra primadonnák konfliktushelyzet)

És akkor kezdjük el foglalkozni a DRW topik komplett siratóasszony kórusával?

Te kötekedők királya, te!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 14:15  l  #18792

Kicsit ömlesztve jönnek a szerencsétlen pillanataink. Olyan gólokat kapunk, amiért amatőrben is hangos anyázás van, hátmég...
Igazság szerint eddig szerencsénk (is) volt, most meg Fortuna a másik arcát mutatja. Van ilyen.
Most mutatja meg a valóság, mennyire erős is ez a csapat. Ha nem tudunk talpra állni, meg is érdemeljük!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 14:11  l  #18791

Hát ja.
Ettől függetlenül simán kiszoptunk a Rag$-tól. Teljesen megérdemelten!

Első holtpont. Ruff első komolyabb próbatétele.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 14:09  l  #18790

Ügyes próbálkozás, de a terelésen kívül megint nem látszik semmi.
Értelmezd!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.06. 11:34  l  #18787

Érted is amit belinkelsz, vagy csak szokás szerint igyekszel egyoldalusítani, terelni?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.05. 23:39  l  #18783

1., Egyáltalán nem zavarsz!
2., A bírói ténykedést tényleg zárjuk le. Elmult, vége van.
3., A meccsen képtelenek voltunk megfogni a momentumokat. El is ment a hajó.
4., Clutterback 2. góljához Klingberg mellett Spezza teljes képzavara is kellett!

Márciusban is benézhet, nem fogunk megharagudni érte!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.05. 23:36  l  #18782

Nem vagy egy kicsit eltévedve?
De!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.05. 12:36  l  #18778

"de nagyon hisztis.."

Maradjunk a tényeknél.
Az első gólotok előtt Benn-t kiszórták 2+2-re, utána Eakin-t is egy minor-ra. Mindkettő adható volt, de már Bennnél is a 2+2 véleményes, Eakin esetében meg nagyon-nagyon könnyű síppal jutottatok fórba. Benn-nél ugrott a mi PP-nk, rövidre rá meg ti kerültetetk előnybe. Azért ezt így nem tudom másnak be, mint a hazai pálya előnyének!
Demers misconduct-ja meg az év vicce! Tessék viszanézni! Clutterback balfaszkodik a palánk mellett, nem tud a korijára állni. Egyértelműen bénázik! Demers meg szépen lecsekkelné, márha volna szíves ember módjára a korijára állni. De nem! Ott kamillázik a jégen. Ekkor jön Demers. A kiállítás jogos, mert lehetne annyi esze, hogy legalább befékez. Az 5 perc viszont már túlzó! A game misconduct meg vérlázíóan sok. Clutterback ezután 2 gólt lő. Mi is volt akkor ami indokolja a 5+véglegest?

Ami a szubjektivitást illeti:
Tessék még1x elolvasni a hozzászólásokat! A bíróknál lényegesen többször ostoroztuk a csapatunkat. Én még egy összeestünk, nincs mit szépíteni fonémát is elengedtem. Meg tán a védekezésbeli rövidzárról is ejtettem néhány keresetlent a 2. gólotoknál. Az 5. és 6. gólotok utáni visszafogot kurvaanyázásról már nem is szólok!
Szóval nem igazán a bírókkal voltunk elfoglalva, de hogy ők is tevéknyen besegítettek, azt te sem tagadhatod!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 19:02  l  #18775

Néha azon gondolkodom, kicsit hisztisen reagálom le ezeket a meccseket.
Ennek elemzése messze vezetne, majd legközelebb személyesen megbeszélem - márpersze ha érdekel valakit.

Nézzük szigorúan a tényeket. 82 meccses az alapszakasz. Nyilván nem lehet 82 meccset 100%-ra játszani. Legalább a negyede 80% környéke, harmada 90% körüli és a maradék lehet maximum, amit 95% felett lehet. Azaz 20-22 meccs - 80%, 27-28 meccs - 90%, 32-35 meccs - 95% vagy afelett.

Csak kicsit kiborított a hajnali balfaszkodásunk!

P.S.: Értem én, hogy 9 nap alatt játszottunk 6 meccset, 2 db b2b. De előtte volt 3 nap pihi!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 13:47  l  #18774

Ezek a hibák akkor sem megengedhetőek!

1. Isles gól:
Igaz, hogy PK, ráaásul 4 on 3, de Demers hol a faszban védekezik. Pont azaz 1 méter hiányzott, amivel előrébb volt. Oduya is kb. olyan gyorsan reagált, mint egy inhüvelygyulladáos lajhár.

2. Isles gól:
Seguin nyomozza a korongot (az este folyamán csekély eredménnyel), Klingberg meg alszik, Kari meg, tulajdonképp mit is csinált?

3. Isles gól:
Goligoski helyezkedése vállalhatatlan. Még akkor is, ha irtó peches pattanása volt a korongnak. Okposo úgy mellé vágta volna, mint annak a rendje. Node Golo hova helyezkedett?

4. Isles gól:
Oduya seggét szanaszét kéne rúgni. Szépen elfoglalja a védőpozíciót erre kiront onnan. Seggberugásért jelentkezik még: Roussel és Sceviour

5. Isles gól:
Kari szépen bemegy a GM-hez és önként kéri a fizetése csökkentését, mondjuk 2 milkára/év. Egyszerűen hihetetlen, hogy egy ilyen szerződéssel ilyen megbízhatatlan legyen valaki! Agyrém amit csinál. Sikeresen belenyomja a csapat fejét immár sokadszorra a fosba!

6 Isles gól:
Klingberg szépen kasszához fárad és a fizetéséból 50.000 $-t visszafizet. Kasszához járul még: Sceviour és Spezza. Ez utóbbi önként kér egy anális intrudert, merthogy neki kellett volna a kapu előtt védekezni abban a helyzetben!

Szóval ezen az estén szépen leültünk, elővettük a jó szálkás ásónyelet és feldugtuk nyelőcsőig!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 11:08  l  #18772

Az, hogy a bírók tevékenysége befolyásolta az eredményt, az nem kérdés.
De az, hogy 4 gólt lövetünk velük a saját balfaszságaink miatt, az nem a zebrák bűne!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 1:27  l  #18768

Visszavonom. A bírók nem akarják, hogy feljöjjünk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 1:22  l  #18765

Klingberg is nyugodtan elmehet a picsába! Mi a fészkes fenére várt?
4, mondom, négy gólt üttetünk velük. Megint lefagytunk, mint a fagyott kutyaláb! teljesen olyan a meccs, mint a Florida ellen. ott is jól kezdtünk, majd lekapcsoltuk magunknak a villanyt. Innentől csak magunkban kereshetjük a hibát!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 1:05  l  #18763

Nicsuskin 3-5.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 0:48  l  #18761

Na itt lett elegem.
Ez a faszom Clutterback is gólt lő, Kari is menjen a picsába!
Egy közepes Islanders ellen összeesünk, mint a mosottszar.
Jamie az utolsó 2 meccsen összeszedett 8 perc büntit, amiből kaptunk 2 gólt. Ma a védelmünk 3 gólt kapott helyezkedési hibákból. Seguin, Benn láthatatlan.

Aztán it vannak a zebrák is. Hathatósan hozzásegítették a hazai csapato 2 gólhoz és tartósan meggyengítettek minket.

Hagyjuk a picsába a mait. Menjünk haza!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 0:36  l  #18758

Szétestünk. Nincs mit szépíteni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 0:22  l  #18756

Erről beszéltem!
Clutterback nem tud felállni mert kicsúszik a korija, akkor ér oda Demers. Már az 5 perc is agyrém, hátmég a misconduct!
Nagyon lejt ez a hazai pálya!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.04. 0:15  l  #18753

A bírók nem akarnak elmenni a tarka faszba?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.03. 23:49  l  #18751

Ezeket a védelmi vakrepüléseket jó volna már lassan kinőni!
Nem először van, hogy szaladgálunk, mint pók a falon, egy ütemmel a korong után. Törvényszerű a gól.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.03. 23:45  l  #18749

Hát az Eakinra befújt minor erősen véleményes, pláne, hogy előtte adtak egy 2+2-t.
Közben kiegyenlítettetek. Szokásos fél percig nem tudtuk hol a korong és belőtték.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.03. 23:40  l  #18748

Na megvan. Benn a Hamonic ellen felcsúszott botért 2+2-t kapott.
Nem elég, hogy ugrott az emberfór, még hosszú ült és gólt is kaptunk. Jamie fejben kicsit szét vagyon szóródva!

Voltak egy fenét!
Közben szépen megfújják a hazai pályát, be is lőttétek.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.03. 23:24  l  #18735

Azért ez erős költői túlzás!
PP-ben távolról lövöldöztetek, kapu előtt smmit nem tudtatok kidolgozni.
Ha mi kaptunk volna ilyen gólt, a két védőt nagyon elküldtem volna a kurva anyjába!