Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.07. 21:34  l  #21526

Így van!

Go Stars Go!

P.S.: Radulov régen lőtt gólt.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.06. 20:52  l  #21522

Mentálisan nem lesz probléma. A csapat ráérzett a győzelemre és ízlik nekik. Tegnap sajnos nem jött elő az a plusz, ami a széria lezárását hozhatta volna. De a 7. meccsen minden lehet. Azon se csodálkoznék, ha OT-ban dölne el.
Két nagyon egyforma csapat. Ha úgy koncentrálunk, mint a 2., 4. vagy az 5. meccsen, akkor nagyon jó eséllyel behúzzuk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.06. 10:18  l  #21518

Lindell volt, aki nem tudta elpaskolni a levegőben a korongot. Klingberg figyelt bent. Ütemet tévesztett. Későn fogta le a csatár ütőjét. Addigra már gól volt. Ennyin múlik.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.06. 10:07  l  #21517

Na akkor csak jól éreztem, hogy a sporik toporogtak, mint kezdő buzi a gőzben. Aztán meg már nem is ítélhettek mást, mint gólt.
Nekem amolyan szegény embert még az ág is érzésem volt. Sajnos a secondary scoring tegnap egyáltalán nem látszott. Ami a nyár fontos feladata lesz, hogy ezt megoldjuk végre véglegesen.
Heiskanen, Lindell nagyon rendben volt tegnap, Klingberg a hibáján kívül szintén.
Bármi lesz is, letettük a névjegyünk. Van mire építkezni és ezt nagyon jó látni.
Spezza, Method, Janmark, Hanzal októberben már ne legyen itt. Zucc viszont kell(ene).

Na akkor nagy levegő, fújjuk fel a pofánkat és úgy korizzunk ki kedden!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.06. 8:38  l  #21513

Jó szabály. Aki ezt kitalálta, korongot is csak fényképről látott!
Mindegy, nem ezen múlott, csak bosszant. Ahogy írtam, ettől függetlenül figyelhettünk volna jobban. Sokkal.
Az első 8 és fél percben csak a zenészek voltak a pályán. 8-0 volt a kapuralövés. Vezettek is. Utána kezdtük éledezni, volt egy jó 5 percünk. Utána egál volt a harmad végéig.
A 2. harmad tisztán a mienk volt. 2x is elsuhant 100%-s góéhelyzeben az ütő mellett a finoman centerezett korong. Akkor és ott levegőben lógott a vezetésünk. Aztán ahogy idén sokadszor, egy ártalmatlan szituáció, belepaskolnak, középre jön. Klingberg meg nem figyel és mellette elcsusztatják és 2-1 oda.
A harmadikra nem tudom mi volt az elképzelés, de nem játszottunk átütően. Aztán jött az ominózus 3. gól és akkor már látszott, vége van. Benn korongvesztése és a 2 a semmi helyzet már csak hab volt a tortán.
Nem voltunk tegnap elég jók, az az igazság.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.06. 7:57  l  #21511

Hát tegnap este nagyon nem voltunk képben.
Nem tudom, mintha a koncentráció nem lett volna teljesen rendben, vagy/és rossz volt a taktika vagy/és néhányan nem hozták a maximumot. Tegnap a momentumokat a Zenészek uralták.
Kevés kapuralövés, borzasztóan sok elszórt korong, a helyzeteink nem lőjjük be, kevés ütközés, törvényszerű a zakó.
Nézzük a pozitívumokat. PK-nk változatlanul kiváló, hátul rendben vagyunk, de itt is voltak pöttyök tegnap. Mondjuk a 2. góljuk előtt Klingberg nem volt a helyzet magaslatán.
Sajnos egy bírói késlekedés megpecsételte a sorsunk. A 3. góljuk előtt nem tudom miért nem ált meg a játék, de akkor is figyelhettünk volna jobban. Utána meg kapkodás, korongelhagyás és vége is lett.
Ennél több kell! Az este megmutattuk, mit nem szabad játszani. Pörögjünk fel!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.05. 23:30  l  #21510

Na jó, ma ellenünk van minden. Elmentem aludni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.05. 22:57  l  #21509

Bosszantó.
A 2. harmadban mi játszottunk jobban, mégis ők lőttek gólt.
Jó lesz ez, csak higyjünk magunkban és egy picit csavarjuk fel a korimennyiséget.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.05. 22:04  l  #21507

Szokás szerint álmosan kezdtünk. Gólt is lőttek belőle, a kapuralövés is 8-0 volt oda. Az első kísérletünkre 8 és fél percet kellett várni. Aztán PP és 1-1.
Hátul jók vagyunk, de kicsit sok felesleges szabálytalanságunk van. Mindegyik fújható volt.
A 2. harmadban előnyből kezdünk. Üssük be!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.05. 21:04  l  #21505

Ki van a fedélzeten?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.04. 8:36  l  #21504

Abszolute így gondolom én is.
Ahogy már leírtam, nagyon egyforma két csapat ez és - eddig - mi tudtunk több momentumot uralni.
Azért Bishop bénázása a góljuk előtt fájt. Ugyanakkor megint voltak akkora védései, hogy csak tátottam a bablesőt!
Aminek viszont nagyon örülök, hogy nagyon sokat blokkolunk és a korongeladásaink is nagyon moderált mennyiségben vannak.

Az biztos, hogy vért fognak inni vasárnap meccs előtt. Nagyon nehéz és küzdelmes meccset várok és még csak azt sem tudom mondani, hogy inkább mi nyerünk. Teljesen 50-50.

Vasárnap este:

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.03. 15:20  l  #21499

A mai éjszakázást én is hanyagolom. Szombatonként én vagyok a piacrajárós.
Attól függetlenül reggel szívesen veszem a kellemes meglepetést.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.05.02. 10:10  l  #21495

Szép gólokat lőttünk. Klingberg és Hintz góljánál elaléltam. Annyira okosan passzoltunk, hogy fülig ért a szám.
PP-gólt is lőttünk, a meccset is megnyertük. Na akkor ahogy a Nashville ellen.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.04.30. 21:36  l  #21493

Sejtettem, hogy egy meccset el fognak vinni. Hát akkor ott vagyunk, ahol a Nashville ellen 3 meccs után.
Nagyon egyforma két csapat ez. A pillanatok fognak dönteni.

GO Stars Go !

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.04.28. 16:55  l  #21487

Bizony!
Tarasenko kiiktatása a játékból hozzá köthető. De az este mindenki derekasan védekezett. 18 blokkolt lövése volt a Zenészeknek és egyetlen PP-t sem tudtak gólra váltani.
Mondjuk mi is megacélozhatjuk a fóros alakulatot, mert lövésekig csak eljutunk, de gólt mi sem tudtunk lőni belőle.
Mindegy, otthon húzzuk be mindkettőt és akkor...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.04.28. 0:15  l  #21483

Húúú. Nehéz szülés volt, de megvan. 1-1 és megyünk haza.
Hintz teljes mértékben hozza, amit gondoltam róla. Bishop megint fogta a kék festéket.
Az első sor most halovány volt, de lényegében a két első sor kölcsönösen kioltotta egymást.
Na akkor az első lépcső megvan, otthon lehet hozni a következő kettőt!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2019.04.27. 21:54  l  #21481

Heiskanen édes istenem, mekkora gólt lőtt. Csatárokat megszégyenítő pimaszsággal lőtt gólt.
A hagyományt azomban folytatjuk, hamar kaptunk egyet.
Most meg Janmark visszaállítja a 2 gól difit.