Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2020.09.04. 6:43  l  #58062

"Basszus inkább néznék órákon keresztül egy darab véres szart mint ezt a hatost!"

Szerezzek?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.09.03. 15:28  l  #21873

A 6. gólotokat annak adták. Legalábbis tegnap előtt még úgy volt...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.09.03. 15:25  l  #21871

Már leírtam: a 3. góljukat lehet ráfogni Bishopra, a többi védelmi hiba. 23-5 volt a kapuralövés oda. Ez nem egy emberen múlt, a komplett csapat mondott csődöt!
Aztán megint kaptunk egy SHG-t. Mégpedig olyan helyzetben, ami korongeladás a saját harmadban támadásfelépítés közben. Megengedhetetlen!
Az esti meccs összefoglalóját megnézem és leírom, mit láttam.
Egy összecsapásnak akkor van vége, ha lefújták az utolsó másodpercet is. Ebben a szériában bőven voltak szép momentumaink, ne temessünk már hamar!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.09.03. 9:18  l  #21868

Na ugye, hogy ugye.
7. meccs, mindent eldöntő ereszdelahajam. Fel kell pörögnünk, mert különben ledarálnak minket macskakajának.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.09.02. 7:04  l  #21866

Nem volt ördögtől való Bishoppal kezdeni. Csakhát csikorgott még szegény. Hátul sem voltunk meg teljesen, ezért mondtam, amit.
19-ből 4 gombóc valóban siralmas, csakhát ugye hagytunk 23 lövést az első harmadban. Azaz ez így együtt (az 5 kapuralövésünkkel) azt mutatja, a csapat nem volt sehol az első harmadban. Innen nézve kicsit árnyaltabb a kép. Ja, arra az SH-ra megint csak nincs mentség!!
Nem voltunk jók, amit ők kihasználtak - jóhogy! Ma behúzzuk a meccset és lehet kicsit pihizni.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.09.01. 18:48  l  #21864

A 3. gólt számon lehet kérni Bishopon, meg egy picit a 2-at. A többi komoly védelmi hibák sorozata.
Reggel belenéztem, 6-2 oda. Jólvan, a meccs elment. Megnézve az összefoglalot, ma nekik jött ki minden és mi voltunk, akik hátul hibáztunk sokat.
Lapozzunk. Egyrész még1x nem fognak 5 gólt lőni az első harmadban, másrészt fognak ők is betlizni hátul.
Igazság szerint igazságtalan lett volna a 4-1. Másrészt meg ne vegyük fixre a továbbjutást, ebben a párharcban benne van a fordítás. (Csak nem akarjuk!)

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.31. 6:54  l  #21860

3-1
Szerencsére a Lavinák elég sokat bizonytalankodnak hátul és ezt jó hatáűsfokkal használjuk ki.
PP 3/6 !! Ahhoz képest, ahogy indult a PO, eléggé belehúztunk.
Ma újabb meccs, zárjuk le az összecsapást.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.25. 6:38  l  #21859

Majd elfelejtem: az milyen már, hogy Lindell legyorsulja az AVS-os csatárt, Donskoi-t?
Undok csúnya egy tunkolós gól volt, de gól.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.25. 6:34  l  #21858

2-0
Sokat panaszkodtam Fortunára, de most egy szavam sem lehet. Radulov úgy szerzett GWG-t, hogy még ő sem tudott róla!
PP 2/3. Megy ez, csak akarni köll!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.24. 14:36  l  #21857

Szerintem inkább a védekezésük akadozása volt a győzelmünk oka, minthogy lebecsültek volna minket.
Persze, a legjobbkor lépett elő az első trojka és amúgy sem nagyon lehet panasz (bár McK gólja előtt volt némi bizonytalankodás). Amit írtál, az a lényeg. Már az első meccsen megmutattuk. elkapható az AVS.
Go Stars Go.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.23. 7:32  l  #21855

Rittich-et meg kell védenem. Csak a 6. gólunk volt az övé, az előző kettő tisztán védelmi hiba. Először Faksa embere bizonyult puhának, utána meg a védő nem figyelte, hova paskolja el a korongot. Ezekről a fiatal kapusotok nem tehetett.
Talbot több potyát nyelt, ergó ha valakin, akkor rajta ment el a meccs.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.23. 7:23  l  #21854

Kellett megszólni az első sort?
Hát nem felébredtek? Hintz is beköszönt és akiről nem szóltunk, de meg-megmozdul: Comeau.
Szép győzelem, jó kezdet. Csak így tovább!!

Küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.22. 20:29  l  #3205

Sajna nem vagyok látnok...
A most beírt végeredmények a valós végeredmények, míg a tippjeim a hivatkozott hozzászólásban vannak - sajnos elfelejtettem az idézetre kattintani.
A valós eredmény 6 továbbjutó, 4 telibe.

Orkák in 6 - ez is telitalálat

Összesen: 6 továbbjutó eltalálva, 4 telibe.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.22. 19:19  l  #57915

Nyaljanak sót! Forró sót. Vagy boxot. Vagy kristályos nátronlúgot!
Pedig egy közös meccsnézős-sörözös-beszólogatós este az nem volna kátrány!
Dehát Bettman-liga...

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.21. 15:30  l  #57904

Látom, az aktuális ellenfélre tekintettel változtatod a profilképed!
Parázs kis meccsekre számítok, némi kis matekkal. Apropó: ha úgy adódik, esetleg közös meccsnézés?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.21. 8:19  l  #21844

Úgy érzem, kicsit haza (is) beszélsz! Neeeeeeeeeeeeeeem?
Jó szériánk lesz.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.21. 7:42  l  #21842

Basszus, ezt a meccset! 6,5 perc után 3-0 oda és szavunk nem lehetett az eredmény láttán. Mindenhova odaértek, gólhelyzeteik voltak, mi meg még kapura sem löttünk. Az első lövésünk 8,5 perccel a meccs kezdete után! Hát, akkor egy lyukas kétfillérest se...
Lucic meg volt olyan kedves és kiült 2 percre.hülyeségért. Heiskanen sniper és már vissza is jött a remény.
Második harmad és Gurianov lőtt egy sunyit, Talbot nem látta. Hohoho! Visszajöttünk a meccsbe. Mire ezt végigondolom, Talbot újabb bizonytalankodása és even! Talbot ment is pihenni!
Lucic újabb marhasága (delay of the game), Faksa kaparása és már mi vezetünk! Mi vaaaaan???
Gurianov gólja után megrogyott a Flames mi meg éltünk az előnnyel. Sőt. Pavs góljával már 2-vel mentünk. Álmodom? Ez tényleg a Stars? És nincs vége! Gurianov újabb sunyi és Rittich is 3 gombócot kap! Emberek, mikor lőttünk egy harmadban utoljára 5 gólt? Ráadásul 17 lövésből 6 dugót! Kész, itt padlóra soroztuk őket.
A harmadikban próbálkozott a Flames, de már halovány árnyéka volt csak az elsőben látottaknak. Gurianov azért lőtt még egyet, így 4!! góllal zárt.
Összességéban ma nagon jól megfogtuk a momentumokat. Ami nagyon nem tetszik, hogy 10 percig nem is voltunk pályán. Akkor egyértelműen a Flames akarata érvényesült. Viszont a fegyelmezetlenséget ezúttal kíméletlenül büntettük. PP 2/2!! 3-2 után kicsit elvesztették a fonalat és ezt is kihasználtuk. Gyakorlatilag eldöntve a meccset és a továbbjutást. (Hiányoltan Denis góljait és tessék!)
Ami feltűnt: a Flames a meccsek második felében visszaesik. Az elején mennek, mint a mérgezett egér, de aztán mintha elfogynának. Persze, koriznak, meg izmoznak, de az ötlet elhagyja őket. Nem mintha bánnám, de érdekes volt!

Ceterum censo: az előjelek nem ígértek továbbjutást, sőt az első 3 meccs is még Flames továbblépést sejtetett. Még a 4. meccs 4. Lángos-gólja után is. Szerencsére a fiúk nem így gondolták. Összességében - főleg az utolsó meccs alapján - teljesen megérdemelt a továbbjutásunk. Kezdünk belemelegedni a PO-ba!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.17. 11:56  l  #21828

Mérgesnek mérges volt, de hogy kislesen állt, az meg a másik faktum. Sajnos jogosan anulálták a gólt.
Klingbergnek utol kellett érnie a csatárt. Ez meg is volt. Hibázott, mert matricát kellett volna a pirosmezesből csinálni. Amire leesnek a palánkról, az két ütem, a középső elszáll a kapu elől, nincs gólhelyzet.
Fejben nem vagyunk ott, ez a bajom.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.17. 7:14  l  #21826

Ezt a gólt nem adnám Klingbergnek. Középről hiányzott a visszazáró ember.
Igaz, Klingberg is palánkra passzírozhatta volna az ellenfelét, akkor bajosan centerez! De ő inkább technikás, mint fizikai védő.

Nézd meg a visszajátszást! A Calgary kapuja előtt 3-an vagyunk és 2 ütem kell, hogy észrevegyék, korizni kellene vissza. Na ez elég is az NHL-ben egy kapott gólhoz.
Mondom, a 3.!!!! SH-gól, amit kapunk. Elfogadhatatlan!!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.16. 22:16  l  #21820

Na most lett elegem. Ez a csapat egy rakás szerencsétlenség.
Baszki, a 3. Sh-gólt kapjuk a szériában. A harmadikat! Kurva kényelmesek vagyunk, keveset korizunk.
Essünk ki a francba, nem érdemlünk mást! Aztán takarítást, mert néhányan nem tudják, hogy a fizetést meg kell szolgálni!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.16. 21:50  l  #21818

Változatlanul sehol az első sor.
A 3. PP-ból viszont a 2. PP-gólt lőttük!
Ugye, ha nem buzizzuk a korongot, hanem körbejár és lövés a vége, az gólveszély? Gurjanov be is verte!
3-3, utolsó harmad. Fórban kezdünk.
Könyörgöm: KORIZZUNK!!!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.16. 21:31  l  #21817

Benn, Sequin láthatatlan. Radulov teper, de társak nélkül ő sem válthatja meg a világot.
1. és 2. sorunk szinte sehol.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.16. 21:16  l  #21816

Nagyon remélem, hogy Oleksiak a Po hátralévő részében pihen!
Baszki, két tök felesleges kiállítás és mindkettőből gólt kaptunk. Barom!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.16. 20:52  l  #21815

Evribodri?
Első harmad, szokásosan alszunk kezdésnél. Hogy ezt mikor vetközzük végre le?
Összességében hajszállal többet játszik a Flames, de mi jobban használjuk ki a fórt.
Khudo most is nagyon jó, Pavelski meg egy lepattanóba kalapál bele jól, evvel vezetünk.
Több kell, mert ez karcsú! Sajnos nem látom, mit akarunk játszani. A kori kevés, pozicióból akarunk megoldani mindent, az meg itt kevés.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.16. 10:26  l  #57848

Tegnap semmi nem jött össze nektek, de azért jelentősen jobb csapat vagytok, mint a Yotes.
Még1x nem lesz ekkora szerencséje (fog jó napot ki Kuemper), mint az este.
Simán behúzzátok a maradék kettőt, oszt agyő!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.14. 15:18  l  #21814

Perry egyértelműen nagy igazolás volt. Bőséggel megszolgálja a pénzét.
A GWG előtti passza...áááá...szavak nincsenek!
Akik igazán elkezdhetnék a pontgyártást: Benn, Seguin, Pavelski, Hintz
Klingberg meg nagyon komolyan gondolkozzon el a hibáján! Basszus, fórban vagyunk, erre elbuzizza a korongot, amiből persze gólt lőnek!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.14. 7:29  l  #21811

Na, majdnem sikerült elb...ni!
Mindegy, 1-1 az állás, lőttünk 5 gólt, nyertünk, ebből kell építkezni.

P.S: Nem Modano kartács, nem haragszom, csak otthon esemény van, most oda koncentrálom az energiákat!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.12. 11:39  l  #21810

Hát nem.
Megint beleestünk a béna kacsa állapotunkba. Nem is tudom, mit kellene tenni! Valójában minden megvan, ami egy szép eredményhez kell, csak valahogy időnként lefagyunk.
Mindegy, most úgy sem ez a legfontosabb dolog az életemben.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.12. 7:16  l  #21808

Ahogy kell, ki is kaptunk az elsőn a Flames ellen.
PP: 0/2 PK: 0/1 Speciális egységeink a nagy semmit tették a meccshez.

Na végre!!
Ha nehezen is, de csak van 1 győzelem - a 4 meccsből!
Azlrt az a "Thank you fans" performance az odaba...tt!!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.06. 7:01  l  #21797

Jól van, csúszunk csak bele a kakimederbe.
Végül is nem kötelező a PO-ban játszani, akár ki is lehet hamar esni!
Nincsenek illúzióim.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.08.04. 7:22  l  #21795

Na, a mai meccs után kérdéseim vannak:
- Bishop beszéljen a két első gólról.
- Védekezés címén előadott állandósult ütemtévesztéseink?
- Lindell a végén eladott korongja (és az azt megelőző megnemértés)
- Fortuna (bár nekünk is kacsintott!)

Comeau viszont nagyon szép gólt lőtt, Perry beleérése meg ...áá... szavak nincsenek rá!

Azért hoztuk a formánkat és fejlődünk. Most egy megnyert meccset adtunk el!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2020.07.31. 9:22  l  #21794