Kedvenc csapat: St. Louis Blues

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.24. 14:29  l  #42013

Bazdmeg...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.21. 15:27  l  #9745

Én személy szerint nem várom el Steentől, hogy innentől minden évben versenyben legyen a Rocket Richard Trophy-ért. Amúgy is, akik évről évre 40+ gól körül termelnek, nem 5,8-at keresnek átlagban... :) Részemről ez az 5,8 akkor is rendben van Steen-nel kapcsolatban, ha ezek után visszatér az "átlagos" 40-50 pontos szezonjához. Amikor Brewer elment és még kérdés volt, hogy ki legyen a C, akkor asszem Laci írta, hogy ő szívfájdalom nélkül odaadná Steener-nek is, ha rajta múlna. Pont erről van szó az esetében. Mi ugye látjuk a legtöbb meccset (én idén pont nem, de azért láttam elég sokat így is) és tudjuk, hogy mit rak oda a srác a jégre minden áldott este, és ez olyan dolog ami nem feltétlen az ő statisztikáját fogja javítani, hanem pont a tabellán jelenik majd meg két plusz pont formájában a csapat neve mellett. Szóval én nagyon örülök ennek a hosszabbításnak akkor is, ha innentől az idei, de akkor is, ha "csak" a tavalyi Steen-t fogjuk látni még 3 évig! :)

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.16. 11:55  l  #19673

Benny! Látszik hol "nőtt fel", a Wings ellen extrán felszívja magát! :))

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.15. 3:42  l  #9740

Hát ez gyors volt, Backes gyönyörűen csinálta a breakawayt, két pontot ért.
Kövezzetek meg, de ma mindent érdemeltünk, csak győzelmet nem...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.15. 3:40  l  #9739

Halak belepkézte a távoli lövést az elején, de azóta csak neki köszönhetjük, hogy van egy pontunk.

***

Sobotka upper body, nem örülök...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.15. 3:28  l  #9738

Akartam kérdezni, hogy hova tűnt Stewie a bunyója után... Hát ide.
Amúgy kisebb csoda, hogy 3-3, mert telibe szarjuk ezt a meccset.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.15. 1:48  l  #9737

Ugyanazt csinálta a CBJ-s kölyök, amiért most Backes ül! Vicces...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.15. 1:38  l  #9736

Azt elárulja nekem valaki, hogy egész pontosan hogyan is jöhettünk rosszabbul ebből a csetepatéból, amikor a CBJ-s gyerek ment egyfolytában Jax után?

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.08. 13:17  l  #6218

VERESÉG! Jók voltak a csapattársak!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.08. 2:46  l  #9729

Azért ebből a double minor-ból egyet legalább beverhettünk volna. Így már-már kilátástalan a meccs.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 0:40  l  #9714

Holnapra kialussza, egy rossz meccs benne van mindenkiben.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 0:36  l  #9712

Sima meccs lett volna, nem tudom miért aludtunk 10 percig. A bírók felbasztak a végén rendesen...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 0:30  l  #9711

Na ez mi volt, ha nem gáncs??? És akkor Shatty-t kirakják fél perccel később. Nem értem minek belenyúlni a meccsbe, a Sharks elbaszta a 4-0ját, akkor küzdjenek meg a győzelemért, de ne így nyerjenek már! -.- Faszom ezekbe a bírókba!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 22:14  l  #9699

Alszunk... Fel kéne ébredni.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.28. 18:31  l  #9680

Stastny is esélyes hogy jövőre már nálunk játszik stb. stb.

Azt mondjuk adnám! Rajta vagyunk a srácon ezek szerint? (Kicsit kevesebb időm van most, amit a Blues-ra tudok szentelni, úgyhogy a mindennapi történésekben nem vagyok annyira otthon...)

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 16:47  l  #32134

A 'France 2' azért fáj egy kicsit... A Middle Earth viszont nagyon megmosolyogtatott! :D

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.21. 23:26  l  #6215

Many thanks!

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.21. 21:47  l  #6213

Hol találtad meg egész pontosan, ezt a Scorpion szart (hogy jutottál el a bővítményekig - nem mozgok otthonosan ezekben a dolgokban). Otthon az asztali gépem is tele van ilyen zöld szarral, meg köcsög előugró reklámokkal mindenhol.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.17. 3:38  l  #9593

Jézusom Elliott........

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.17. 3:35  l  #9592

Ennek innentől már biztos 2 pontnak kell lennie! Ezt a PP-t azért még beverhetnénk. :)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.17. 3:28  l  #9590

Na most estek szét! Kéne még egy-két gól ebben a harmadban, és akkor le is fekszem aludni. :D

Most írtak ki egy érdekes stat-ot:
A legutóbbi 23 meccsünkön mindig lőttünk legalább 2 gólt (leghosszabb élő streak jelenleg). Ahhoz képest védekező csapat vagyunk, meg Hitch, meg miegyéb... :)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.17. 2:48  l  #9587

Az a durva, hogy hokisulizunk igazából, oktatjuk az ellenfelet, hogy kell jégkorongozni... és mégsem látom, hogyan fogunk mi itt gólt lőni. Nem létezik, hogy ezt kibekkeljék 60 percig, de ha mégis, akkor megérdemlik a pontot, pontokat!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.17. 2:32  l  #9586

Nem lesz ez könnyű meccs. Peters fog mint a zöld festék...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.15. 15:34  l  #9576

A Shatty, Petro, J-Bo tengely is nagy kemény ám! Csak egy szedett-vedett fejszámolással a következő jött ki nekem:
Ha ilyen ütemben gyűjtögetik a pontokat, akkor J-Bo kb. 60, Shatty kb. 65-70, Petro meg nagyjából 75 pont körül fogja zárni a szezont! Ez persze nem fog így kinézni év végére, de basszus, a legponterősebb játékosunk nem szerzett annyi pontot egy szezonban, mint amennyi most csak Jay-nek kinéz!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.10. 3:24  l  #9548

Igazából az egész 4. sorunk mocsok jó! :)

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.10. 3:12  l  #9547

És nem csak pofonok osztására jó a keze! Milyen gólt lőtt! Állítom, hogy az egyik legjobb 4. soros játékos a ligában.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.10. 2:23  l  #9544

Azért ez egy 2 percet megért volna Letang-nek...

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.10. 2:10  l  #46589

Jól kezdődik a meccs!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.09. 22:19  l  #9543

Ma Cole játszik Loe helyett (kézsérülés).

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.09. 18:44  l  #28099

Lindrosról melyik képeket festenétek meg mondjuk egy kapussisakon?

Amikor a magasba emeli a Stanley-t.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.08. 3:38  l  #9539

Nem csodálom. Olyan mintha egyszerűen csak nagyobbak és gyorsabbak lennénk. Az az érzésem volt az emberelőnyeiteknél is, hogy maradhatna a 5-on-4 a meccs végéig, akkor sem lenne semmi. De ha jól tudom, sérült a fél csapatotok, szóval nem érdemes komoly következtetéseket levonni ebből a meccsből egyik félnek sem. :)

***

Remélem Oshie rendben van, nagyon csúnyán kilőtték alóla a bokáját...

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.08. 2:15  l  #9537

Ez akár egy közönségszórakoztató meccs is lehet, ha így folytatjuk (mondjuk nem a Flames szurkolóknak... :P).

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.04. 14:27  l  #8029

Igen, ez az! :)

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 12:07  l  #8023

36 - francia thriller. Nagy kedvencem!

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 2:37  l  #9517

J-Bo mentése vajon benne lesz a hét védései összefoglalóban?
Benny miatt nem sajnálom a 2 pontot a Bolts-tól, a látottak alapján úgyis megérdemelték.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 1:15  l  #9515

Sikerült lemaradnom arról a védésről, pedig a TB kommentátorok is majd' elmentek tőle...
Schwartz gólja viszont visszahozott minket az életbe, mert ami azt illeti az első harmad második felétől kezdve a Bolts irányított.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 0:35  l  #9513