Viszont a steames EHM-el nem tudunk valamit kezdeni? Ott valamilyen módon ligát indítani?!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.25. 9:57  l  #42187

A mi cserénket látva már én is fix 1st picket kérnék érte a helyében.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.25. 9:35  l  #42182

A 2nd pick még nem is annyira aggasztó, mert tényleg gyengébbnek van kikiáltva az idei garnitúra, de az a része a dolognak, hogy ebből akár egy 1st is lehet (bármilyen is a kínálat) már sok. Ha egy Eaves ennyit ér (aki egy ~25 pontos játékos jobb esetben), akkor a Detroit nagyon jól járhat majd Vanekkel (akit inkább lett volna értelme elhozni szvsz).

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.25. 0:53  l  #42176

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.21. 10:41  l  #42147

Keslertől nekem több kellene.

Nekem meg Perrytől.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.23. 12:40  l  #41930

Kiegyensúlyozatlanok igen, plusz a játékosok harmada tudásán alul produkál. Emellett a védelmünk is katasztrofális.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.12.21. 10:32  l  #41924

Valaki leülhetne már picit beszélni Perryvel, mert 10 millióért ez a teljesítmény nem hogy kevés, de leginkább semmi.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.10.14. 20:45  l  #41462

Hát ez kurva jó szerződés!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.27. 15:48  l  #41005

Tényleg, Bieksa csak mostantól fogja az általunk kötött szerződését megkezdeni.
Ennek ellenére én még sose hallottam 35+ utáni kivásárlásoknál nagyon semmilyen "következményről", de akkor ezek szerint van.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.27. 14:08  l  #40999

Kivásárláskor szerintem mindegy, hány éves a játékos.
A 35+ szabály visszavonuláskor szokott előjönni, akkor marad meg a teljes caphit. Ráadásul a 35+ szabály akkor él csak, ha a szerződéskötés pillanatában már 35 a játékos, ha később tölti csak be azt az életkort, akkor nem számít ez.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.26. 11:23  l  #40989

Pedig jelenleg mással nem lehet összehasonlítani. Korábbi évek kapuscseréivel nem szabad, akkor még nem volt a láthatáron az exp.draft.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.25. 14:57  l  #40978

Az Andersenért kapott ellenérték tök jó volt. Jelenleg ennél többet nem lehet kihozni egy kapusból. Elliott értéke egy 2nd pick volt és egy lehetséges 3rd.

Az, hogy azzal a pickkel miért nem próbáltunk esetleg feljebb kúszni a drafton, vagy egy jobb játékosra rámenni szerintem is hiba volt. Viszont ennek ellenére is megérte a csere szerintem, mert sokkal inkább egy potenciális tehetséget, mint egy ingyen távozó kapust szeretnék.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.23. 0:04  l  #40501

Már 5 éve...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.29. 22:11  l  #39975

Ha ennyit megyünk, akkor valószínűleg egy jól összeállt csapatunk lesz, tehát többre is képesek lehetünk. Akkor pedig egy 2nd semmiképp sem olyan rossz befektetés.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.02.29. 8:20  l  #39928

úgy csinálják, hogy pl csalnak :) (tavaly kihasználták, hogy Kane nem játszhatott az alapszakaszban ezért Vermette befért a sapka alá. PO-ban pedig már nincsen sapka így mindkettő játszott.

Mondjuk ezt nem nevezném csalásnak. Kihasználható kiskapu, amit ők ki is használtak.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.21. 20:22  l  #39692

Szerintem Garbutt játéka inkább fogja megdobni az alsóbb sorok játékát, mint Sekacé.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.21. 20:14  l  #39690

Komolyabbra fordítva a szót, mi a kékerest csinálunk?

Elcseréltünk egy teljesen használhatatlan játékost. Ezzel a cserével semmit sem buktunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.01.01. 19:57  l  #39470

Nagyon remélem, hogy Gibson "kinövi" a sérülékenységét, mert valami elképesztő amit csinál.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.12.29. 9:07  l  #39450

Nem hiszem, hogy ez jelentené a biztos 1/1 felé vezető utat. Nem a védelem miatt tart a csapat ott, ahol épp van. Elég egy pillantást vetni arra, hogy hány gólt lőttünk eddig a szezonban (66). Ez toronymagasan a legkevesebb az egész ligában. Bieksa pedig bár sokat hibázik, a 87 kapott gólunk a 7. legkevesebb a ligában. Ebből is bőven látszik, hogy a támadóink felejtettek el leginkább jégkorongozni. Hagelin és Silfverberg kuka jelenleg. Maroon számomra mindig is túlértékeltnek tűnt, ő most azt hozza, amit "elvárok" tőle. A 3 nagy nevünk pedig bőven képességeik alatt teljesít idén, ami bőven elég ahhoz, hogy sehol se legyünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.07.01. 1:42  l  #38273

Tudnám, hogy mire fel ezek a nagy igények. Még ha valami olyat mutatott volna nekünk idén, na de így... Azért sok szerencsét neki a jövőben még!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.07.01. 0:23  l  #38269

Az mély. Ezek után már csak nem marad Beauchemin.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.24. 18:23  l  #36845

@icemancometh Looks like Cam Fowler is the healthy scratch tonight. Yep. Cam. Fowler.

Na ez már nekem is sok!

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2014.05.25. 23:10  l  #411

Nemrégiben felnéztem az oldalra. Van esély az újrakezdésre?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.15. 21:11  l  #45061

Knézy úgy egy vicc, ahogy van. Amennyiben nem nyilatkozza Szalai azt amit, Knézy sem szapulná a válogatottat most, hanem számolgatná a matematikai esélyeket... Nem elég, hogy ilyen meccset játszunk, még egy ilyen minőségi ember is közvetíti azt...

RW: Staubitz

Elvesztettük veretlenségünket, már ami a rendes játékidőt illeti. A Senators már az első harmadban megszerezte a vezetést Kramer góljával, amit tartottak is a harmad végéig. A második harmadra aztán elfelejtettünk talán kijönni, mert rögvest a kezdés után már 2-0 volt oda Petersson góljával. A gólhoz kellett Zibanejad szemfülessége is, aki a gólpasszt jegyezte ennél a találatnál. Egészen a 12. percig nem lőttünk kapura, ami ilyen állás mellett kicsit aggasztó. A 14. perc kezdetén azonban megtört a jég és Rickard Rakell (3) korongszerzése után visszajöttünk a mérkőzésbe. A harmadik harmadban aztán Grant góljával ismét két gólos előnyhöz jutottak a vendégek. Innentől kezdve leginkább csak beálltak védekezni, majd a vége előtt nem sokkal egy üres kapus találattal beállították a 4-1 arányú végeredményt. A gólt O'Brien szerezte.

John Gibson (29/26, 0,897%)
A mérkőzés legjobbja Andre Petersson lett.

Kisebb szünetünk lesz, majd utána BTB fogadjuk az Albanyt.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.13. 0:09  l  #8004

Igen. Az egy elég nagy fordulópont volt a sorozatban. Onnantól átment egy kicsit "érzelmekkel" teltebb sorozatba, ami picit elütött az addigitól.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.12. 23:59  l  #8002

Ha már megnézted addig, szerintem nézd végig. Mondjuk én azt mondom, hogy a 4. vagy talán az 5. évad volt még az, ami konstans hozta a színvonalat, viszont utána valami történt és egyre inkább csak gyengült nálam. Nagyon megmagyarázni én sem tudom miért, de nem éreztem valahogy benne már azt, amit eleinte. Az utolsó évad aztán végképp alulmaradt a várakozásaimnak, bár már a felénél lehetett tudni, hogy ezt el fogják kapkodni és nem lesz emberbarát a befejezése. A vége még ha nem is lett konkrétan elcseszve, azért felvet pár kérdést az emberben az biztos... de hát, nem lehet mindennek happy end a vége.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.12. 22:51  l  #7998

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy milyen lesz. A régi nagy kedvencem, de nem fogom a kettőt összehasonlítani majd, mert már most látszik, hogy felesleges lenne.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.12. 22:36  l  #7996

Bár már egy ideje vége, de nézte valaki a Dextert? Vélemény esetleg a befejezésről?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.12. 22:31  l  #41293

Detroit Red Wings ‏@DetroitRedWings
UPDATE: The #RedWings have signed Anthony Mantha to a three-year entry-level contract.

RW: Staubitz,

Kiütéses győzelmet arattunk egy divízió riválissal szemben. Elég hamar kiütöttük őket, hiszen mind az öt találatot az első harmadban lőttük. Első gólunkat Devante Smith-Pelly (2) szerezte emberhátrányból a hatodik perc végén. Ezek után először 4-3 ellen találtunk be. A gólszerző Alex Grant (1) (Charles Sarault (2), Frederik Andersen (1)) volt. Nem sokkal később kiegészült a csapat és 5-3 ellen folytatódott tovább a mérkőzés. A létszámfölényt sikerült is kihasználni, három alkalommal is. Először az idén első mérkőzését játszó Peter Holland (Chris Wagner (2), Alex Grant (1) talált be, majd jött a meglepetés. Alex Grant (2) (Charles Sarault (3), Kevin Gagne (2)) meglőtte második gólját. Bő egy percre rá ismét Alex Grant (3) (Charles Sarault (4), Kevin Gagne (3)) volt a gólszerző, ezzel mesterhármast érve el az Admirals bekkje. Ő az Admirals történetének második védője, akinek sikerült elérnie ezt a teljesítményt. A mérkőzés további részében nem esett már gól. Jellemzően ismét többet lőtt az ellenfél kapura, de Andersen a helyén volt és állta a sarat.
A csapat új rekordot állított be házon belül az egy harmad alatt lőtt legtöbb gólokat tekintve.

Frederik Andersen (33/33, 100%)
A mérkőzés legjobbja talán nem véletlenül a 4 pontig jutó Alex Grant lett.

Ma este jön is a találkozó visszavágója.

RW: Noesen, Staubitz,

Ismét egy kiegyenlített első harmad. Rengetek volt a lövés a kapukra. Stortini ismét egy bunyóval dobta fel a hangulatot a gól nélküli harmadban. A második harmadban csakúgy, mint az első találkozónkon, megint mi szereztük meg a vezetést. Ezúttal emberhátrányban találtunk be. A gólt Max Friberg (1) (Chris Wagner (1)) lőtte. Nem tartott azonban sokáig az öröm, hiszen a hazaiak is lőttek egy emberhátrányos gólt, amivel már 1-1 állt az eredményjelzőn. A találatot Wetmore szerezte. Ryan Strome kiállítása viszont még mindig élt, amit sikeresen ki is használtunk még 2 másodperccel a kiállítása vége előtt. A gólt Rickard Rakell (2) Zack Stortini (1)) lőtte. Egy gólos előnyünk azonban nem tartott sokáig. Sőt, a második harmadban már meg is fordította az állást Pedan és Diamond (PP) találataival az akkor már kisebb fölényben lévő hazai gárda. Nem mondhatni, hogy nekiugrottunk az ellenfélnek a záró harmadban, de ez betudható talán a back-to-back mérkőzésnek. A harmad közepe fele viszont így is sikerült az egyenlítés Devante Smith-Pelly (1) (Joseph Cramarossa (1)) által. Az eredményt sikerült tartani a továbbiakban is, így második mérkőzésünkön is hosszabbítás következett. A plusz pontot azonban ismét csak szétlövéssel kaparintotta meg az egyik csapat, jelen esetben a hazaiak. Nálunk egyedül Rickard Rakell tudta értékesíteni a maga rávezetését, míg a másik oldalon Strome, majd végül Persson is betalált és ezzel tartották otthon a 2 pontot.