Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.29. 12:07  l  #21836

Egyszer hajoljon be előtte valaki jó ütemben egy ilyennél, esik akkorát Ovecs, mint ide Lacháza

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.29. 11:37  l  #21831

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.29. 10:28  l  #21829

Nem örülök a Capsnek. Legalábbis szezon közben ellenük nem igazán ment, mondjuk lehet, hogy még MT volt az edző akkor.
De mondjuk a Carolinanak se örültem volna, mert azok meg tényleg mumusok, Ward meg állat, Staal is nagyon összekapta magát, az öregekről és az védőkről nem is beszélve.
Mondjuk a Boston tetszett volna, ők már régóta pihennek, nálunk is régebben. Ez lehet előny.
De mindegy, Ovecskinéket kell megütni, remélem Bylsma kitalál valami nyerőt, és a bírók is inkább Crosbyt nyomják, mégis csak ő az amcsi

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.29. 10:17  l  #21827

MT is így kezdte
Mondjuk előbb-utóbb minden edzőt kirúgnak (kivéve Ruff meg Trotz meg talán Babcock )

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.29. 10:06  l  #21822

hol is ?

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.27. 16:34  l  #4626

Svájci precizitás, mi ? Még nem volt olyan meccsközvetítés, amikor ne ment volna el a hang. LOL

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 22:36  l  #4573

Én biztos, hogy fordítva csináltam volna (már ha meg volt beszélve, hogy félidőnél vagy x gólnál csere): előbb jött volna Budai vagy Hetényi, és a végére Szuper, bár nem tudom, hogy Levit ez mennyire fogta volna meg.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 22:32  l  #4569

Szép volt fiúk !
De Benk Andris miatt keserű szájízzel álltam fel a TV elől..

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 22:04  l  #4535

Most már inkább legyen vége, a 0:8 elég.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 21:48  l  #4514

Mármint nálunk enforcerek ? Mégis, kik azok ?

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 21:46  l  #4506

Upshall már a Nashvilleben is egy kancsó volt, azóta csak rosszabb lett

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 21:01  l  #21776

Nagy öröm a kiskert, hát még az, hogy nyertünk !
Bár elkezdtem streamet vadászni a neten, sajnos 0 eredménnyel, az ESPN America meg a NFL-draftra volt rákattanva, szóval ott el se kezdték a meccsünket adni. De már leszedtem HD minőságben, holnap megtekintem

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.26. 20:58  l  #4443

Uh, kegyetlen hangulatot csinálnak a szurkolók !

Sajnos a kancsik gálamérkőzést akarnak ellenünk asszem, remélem egy tíz alatt megússzuk...
Mondjuk a tököm már teli van azzal, hogy ez meg az mennyi millió dollárt keres, hát ki nem szarja le ? Ha Levi megragadt volna az NHL-be, mostanra ő is keresne milliókat. Ennek is van annyi értelme, mint hogy "Roy csak 4.5 millió dollárt keres...", stb.

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.24. 22:47  l  #4087

Szép volt fiúk, köszönöm !

Kanada és a beloruszok ellen spóroljunk kicsit, mert szükség lesz az erőre.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.24. 6:53  l  #21577

Had értékeljem akkor én is azt a teljesítményt, amit láthattunk a csapattól:
- engem kísértetiesen emlékeztetett a Game4-re, fordított előjellel: mi támadtunk eszement módon az elős harmadban, eredmény nélkül, aztán a másodikban ők lőttek egy gólt, a harmadikban meg megduplázták az előnyüket, itt van egy kis törés az előző meccshez képest, mert ekkor kellett volna nekünk lőni egy gólt, de erre is képtelenek voltunk, inkább kaptunk még egyet.
- nem elég kiküldeni a korcsolyákat a második-harmadik harmadra, mert az kevés. 1-2 embert (MAFnak volt pár védése, a 2. és 3. gólról nagyjából nem tehet, az elsőt talán a nyakába lehet varrni; Crosbynak volt pár jó csele, de kapura veszélytelen volt, ahogy Malkin szintén, pedig neki volt lövése is, pár igen biztató szögből (ahonnan máskor bemegy)) leszámítva mindenki fos volt: nem lehet elvárni, hogy mindig csak 1-2 arc nyerje meg a meccseket.
- Satant és Busét remélem utoljára láttam Pens mezben. Nem éltek a lehetőséggel, mint tavaly pl. Sydor, sőt, Busé vastagon benne volt a két utolsó gólban szvsz.
- Biron nem Cincin lovag, hogy lyukacsos legyen, mint egy sajt (tudom, enyhe képzavar), a hasán keresztül _nem fog_ bemenni egy lövésünk se !
- ezt a hülye WhiteOut-olást el kéne felejteni, látható, hogy semmiféle inspirációt nem ad a csapatnak (esetleg a helyi kínai pólókereskedőnek adhat, aki eladja a franchisenak ezt a sok fehér pólót). De a 7. meccsre beígérek a csapatnak egy Fuckin'Out-ot, ha megint így játszanak.

Bocs a hossz miatt, kicsit felhecceltem magam ezen a foson, amit tegnap előadtunk.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 5:06  l  #21540

Na, látom, érdemes lett volna fennmaradni (mondjuk aludni is kellett 2 órát). Első harmad után nem hittem volna, hogy nyerünk, bár most gyorsan megnéztem az összefoglalót, hát MAF , simán ő hozta a meccset, Crosby gólja érdekes volt, Kennedyé és Talboté meg simán szuper. PP-arányra sem panaszkodhat most a Philly, de ahogy mi se, úgy ma ők se tudták azokat kihasználni.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 21:09  l  #21533

Na, előfizettem a T-Homenál a Champion csomagra, tehát ma már TV-ben nézem a Pens 4. meccsét. Remélem, jó ómen lesz ez.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.18. 3:48  l  #8683

Ez brutális

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.15. 23:41  l  #21353

Ja, nekem is jöhetne a cím meg a pass, mert már rég nem emlékszem rá :)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.14. 20:45  l  #21312

Ez miből jelent nekünk jót ? Lesz athde vagy mi ?
Ki tudja, hogy a Sport1 ad valamikor meccset a párharcból ?

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.13. 9:11  l  #21301

Pesszimizmus on
Szóval home ice "advantage". Majd meglátjuk mennyire az.

Pesszimizmus off

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.12. 20:46  l  #2387

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi NHL-es játékosmegfigyelő lehetett ezen az U18 Div1 vb-n. Gondolom azért akadt pár.

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.12. 18:50  l  #2382

Ahhoz képest meg, hogy a kiesést elkerülni mentünk

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.12. 12:21  l  #21288

Örülök, hogy ilyen derűlátó vagy, de azért ez a Philly nem a tavalyi Philly. És nem látom, mitől lenne idén több esélyünk a Stanley-re, mint tavaly. Persze MT nincs itt, ez nagy plusz, de Bylsma se nagyon vívott még PO-párharcot.
Persze én alapból rohadt pesszimista vagyok mindenben.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.12. 11:55  l  #21286

Tehát Flyers.
Nem örülök, a Canes szerintem jobb lett volna, de még mindig jobb, mint ha nem jutottunk volna be, mint pár meccse (~20-25) kinézett.
Innentől tényleg minden meccs ajándék (szeretnék 16 nyertes ajándékot ).

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.11. 17:32  l  #2378

Sőt, ha a litvánok esetleg nyernek a lengyelek, és mi az ukrán "barátaink" ellen, akkor akár a 2. hely is meglehet.
Fain kis generáció ez, a csapat fele még 17 éves sincs

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.10. 15:00  l  #21249

PO, urrá

Ezek szerint most is át kell mennie a waiveren Sátánnak, na ez meglepett.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.06. 0:36  l  #21088

Picsába már

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.06. 0:35  l  #21086

Staal kurva sokat volt benn, meglett az eredménye.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.06. 0:27  l  #21084

Azért MAFról marha sok rebound van ma is, előbb-utóbb beszopunk egy ilyet, aztán szevasz.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.06. 0:23  l  #21083

25:11, és 1:2.
Vokoun mennyen már a picsába.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.05. 23:46  l  #21074

A faszom, elkezdem nézni, már kapjuk is a gólt.
Mondjuk ez a stream is egy hulladék

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.29. 16:34  l  #20849

Igen, én is így láttam, hogy kezdett esni Eaton, de akkor már Orr úton volt.
Mondjuk pár pillanattal később Marc Staal is hasonlóan épp elesett volna, mikor Kunitz odaért, igaz, az csak 2 percet ért a bíróknál. Mondjuk eléggé fos bíráskodás volt végig, nem kérdés.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.28. 18:24  l  #20800

MadMax

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.28. 18:22  l  #20798

Köszi !

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.28. 18:20  l  #20795

athde azért gáz, mert nem lehet nagyítani az ablakot, nézhetem bélyegméretben..

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.28. 18:15  l  #20789

Fasszopó Avery. Még TK-val se mer verekedni. Szánalmas.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.26. 16:36  l  #20753

Jah, HBD Carion kollegának !

Kár, hogy nem láthattam a meccset, de reggel iszonyat korán keltem (Tibi, azért kösz a streamet, ha tudom, hogy csinálsz, lehet, hogy fennmaradtam volna).
MAF meg SunFlower (na jó, nálunk, Európában inkább MoonFlower )

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.24. 10:27  l  #20637

Ja, Dinnyére is azt hittük, hogy majd 1.5 körül aláír és mindenképp marad. Akkor is kurva nagyot tévedtünk.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.03.24. 10:26  l  #20636