Lakhely: Esztergom
 ICQ: 52513405
 Kedvenc csapat: Pittsburgh Penguins

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.24. 13:57  l  #22884

Ja, a másik: Engyel biztos, hogy megnézi előre az eredményt vagy az összefoglalót, mert különben nem mondta volna most is, hogy Adams lőtte az 5. gólt (hiszen addig Malkint ismételgették a Versus-os adásban, a buli után jött már vissza csak az élőkép). Meg a meccs elején is lehetett érezni 1-2 szitun, hogy tudja, mi fog jönni.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.24. 13:55  l  #22883

Erről a fejről az jutott eszembe este: Csak nem papírcicus dizájnt váltott ? :))

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.24. 13:54  l  #22882

?
Cullen volt, és én úgy láttam, hogy a korcsolyájának a cipő részével találta el Malkint (de ezt már éjjel is megállapítottam, csodálkoztam mondjuk, hogy ők ennyire nem látják).
Engem az idegesít legjobban Engyelben, hogy kurva nagy paraszt, mond(ana) valamit a szakkomentátor (perpill ugye Balogh Tibor), ez meg simán beleugat, beleordít, és nem veszi észre magát. Egy kis

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.24. 4:04  l  #22857

Adams bulizott Jokinen öngóljánál, így ő is 1+1, durva :)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.24. 3:59  l  #22855

Na, ez is a zsákban !
3-0

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 4:30  l  #22806

Mondjuk MAF továbbra is összekaphatná magát.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 4:28  l  #22805

Malkin vs Ward, eddig: 14 lövés, 4 gól

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 4:23  l  #22802

Malkin

Satan hogy kiröhögte Eavest :) Vicces volt :)

2-0 ide !

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 3:17  l  #22791

Kunitz végre ! De kellett !
Ebben a harmadban egyértelműen jobbak voltunk, a 4on4-eket meg a hátrányokat leszámítva (de még ott is lőhettünk volna 1-2 gólt), a harmadikban tartsuk ezt a sebességet !

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 2:43  l  #22788

na mennymá :)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 2:25  l  #22786

Talboték sora eddig -2-ben van...

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.22. 2:24  l  #22785

Fászombászmek, hogy MAF 3 gólt kap 14 lövésből, ez a mai megint rajta fog elmenni.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.21. 16:42  l  #22780

Tetszik a szerző neve, lehet, hogy valami "felnőttfilm"-sztár ?

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.19. 15:38  l  #22753

Ja, most nézem a Sport1-es magyar kommentátoros közvetítést, és Spiller is azt mondta, hogy nagyon "elment" a lövőcselre Ward, azért volt ott akkora üres hely. És ez pedig akkor is Satan érdeme, ha a csel után már jószerivel könnyű dolga volt.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.19. 4:01  l  #22729

Huhh, nagy mázlink, hogy Staal olyan "jordanosan" találta el
1:0 ide, hurrá !

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.19. 3:10  l  #22728

Megint nem figyeltünk ebben a harmadban, csak isteni szerencse, hogy nem egyenlítettek (+Ward is kurva nagyokat fogott)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.19. 2:31  l  #22726

Eddig nem rossz, de oda kell figyelni végig, mert ez a Kerolájna sok mindenre képes.. MAF eddig remek, Satan meg (tényleg nem tudom én sem, hogy Ward mit gondolt a góljánál ? Talán hogy nem elég gyors már, vay nem tud cselezni ? Mindenesetre jól beverte)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.15. 20:52  l  #22683

Nem semmi elismerés
Ráadásul szerencsére ezek szerint nem az amerikai médibán jelent meg

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.15. 20:50  l  #22682

Tehát 'Canes.
Nagyon nehéz lesz, Ward egy állat, ez tudtuk már alapszakaszban is, playoffban meg pláne ufót játszott. És teli vannak rutinos harcosokkal, tényleg nem lehet(ne) lankadni egy percre se ellenük. Dehát végülis keleti döntő ez, vagy mi.. Meglátjuk, Go Pens !

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.14. 3:33  l  #22553

Szép volt fiúk !!

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.14. 2:43  l  #22546

Hogy az isten bná meg... nem elég, hogy bealszok, és a meccs több mint felét nem látom, erre nem sokra rá, amint felébredek ezt a MAF-bénázást kell látnom.. remélem, nem hozzuk vissza a meccsbe vissza vele őket. (Mondjuk nem kicsit meglepődtem, hogy 5:0-ra mentünk)

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.13. 16:27  l  #22497

Akkor gecigyorsan hívjuk fel Pesonent, mert más eddig még kettőt is alig hintett nekik (jó, Crosby kalaptrükkjét leszámítva)
Nem vagyok túl derúlátó a mai meccs-csel (így kell írni helyesen ?) kapcsolatosan....

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 20:42  l  #22484

Részemről tegnap óriásit csalódtam a csapatban, az első harmad után plána, akkor kellett volna tényleg végelegesen leamortizálni a Caps önbizalmát és játékkedvét. Siddel voltam csak megelégedve (sajnos amikor ellőtték a lábát, pont akkor kaptuk az egyik Kozlov-gólt, lehet, hogy nem volt még pályán helyette senki), a többiek kuka. Ha Sykorát tudjuk szkreccselni, akkor ez Staalra is meg Gillre is nyugodtan alkalmazható lett volna.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 20:33  l  #22483

Ja, ezt a Varlajoke.ozást meg befejezhetnénk, a statok alapján kivédi a szemünket.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 10:07  l  #22438

Mondjuk Kunitz is mutathatna már valamit, playoffban nagyjából 0 a teljesítménye eddig.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 4:00  l  #22425

Ezt az impotens, mindent-körbe-lövök-a-palánk-mellett megoldásokat sem értem, ebből áll a játékunk.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 3:58  l  #22419

Szerintem ennyi volt, Washingtonban kiesünk.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 3:57  l  #22418

A kurva isten faszát

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 3:33  l  #22413

A helyzet az, hogy Gill nagyon balfasz ma, 2 góljuk az ő hathatós közreműködésével sikerült, Staal meg egyszerűen csak béna, két egyeneset nem tud a korongba ütni, hihetetlen.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 2:42  l  #22407

Ahogy mentünk az elsőben, úgy aludtuk át majdnem a teljes másodikat. Ennél tényleg több kell..

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 2:36  l  #22404

Mondjuk elég szerencsétlenek voltunk. Főleg a 2. Caps-gól előtt.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.12. 1:51  l  #22397

Mondjuk most a végén miért állították ki Kunitzot ? Nem láttam az esetet..

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 22:55  l  #6320

Harasó work, táváris !

A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 15:55  l  #6206

LOL bazmeg, a Sport1/2 inkább skót bajnokit közvetít, mint a 3. helyért a meccset, kongratulálok nekik. Ráadásul valami két messzeföldön híres csapat, Iverness meg Hamilton vagy mi... lófasz a seggükbe.
Nem baj, majd benyomom a szobaantennát és megnézem a szlovák tv-ben.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 13:35  l  #22354

Igen, ez igaz.
De hozzátartozik, hogy lőttek már ők is gólt ilyen előzményekkel a sorozatban, sőt, ha emlékeim nem csalnak, nem csak egyet.
Tegnapi bírók ilyenek voltak, 2-2 előny volt mindkét csapatnak (meg 2-2 páros kiállítás), ha akartak volna, vagy úgy fújtak volna mint korábban a sorozatban, akkor meg lehetett volna ennek a sokszorosa.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.10. 12:17  l  #22339