Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.27. 14:12  l  #8769

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.27. 11:36  l  #8767

Trónok harca, úristen utolsó rész, végre letisztáztak egy csomó mindent. Már csak 43 hét, és jön a hetedik évad....😃

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.26. 22:39  l  #49578

Kár, hogy túl messze védekeztünk tőlük egész meccsen...

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2016.06.14. 19:22  l  #48793

Szalai mester.

Amerikaifoci Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.12. 19:54  l  #6865

denver hozza ma a kötelezőt?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.15. 20:35  l  #45044

Partiban vagyunk Andorrával. kemény közben majdnem gólt is kaptunk. rengeteg elképzelés van a játékunkban, nagyon akarnak pedig a fiúk!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.15. 18:21  l  #45035

VAn még esélyünk! NYerni kell ma!! Hajrá magyar futballistenek!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.15. 15:17  l  #45030

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.09.06. 22:32  l  #44730

Szar Svájc az utolsó percben x-el le izlanddal, 14000 ft-ot nyertem volna.

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2013.08.27. 22:16  l  #5890

Netezés,fimek,office+ tevezői programoknál a renderelések menjenek,Meg egy kis játékra, Nem a legújabbak, de pl egy Cod MW3 menjen rajta szépen.Méretben nem kell nagyon kicsi azokban nincs dvd RW az meg kell mindenképp.

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2013.08.27. 16:21  l  #5884

Max 140et szánok rá.4+gb memóriát szeretnék(lehet bővíthető),1-2gb videókártyát, legyen jó az aksija,bírjon kb 4 órát.KB ennyit várnék el. Lenovot nem is nagyon akarok, sok jót még nem hallottam róla.

Az Intel és Amd procik közt mi a különbség?

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2013.08.27. 16:05  l  #5882

Ja érdekel a véleménye. És az Asust te mi alapján ajánlod? Trencsus te aHP-t?

Ellis újabb 2 évre aláírt.
egyébként kinti fanok leginkább Regier menesztését várják.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.06.06. 21:26  l  #44348

Nyilasi azt várta neki ugrunk Kuvaitnak és szétszedjük őket. Komolyan szinte jobbak az arabok. Ennek semmi értelme, felkészülési meccs? mire? a nyaralásra kb.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2013.06.03. 11:22  l  #7873

Jövőhéten utolsó rész a 3.évadból.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.06.01. 9:52  l  #44338

Nálatok is elég sok kurva volt amikor Abramovics belétek rakta! (a pénzét).Veletek indult az egész! AZtán jött a City, ,PSG, most meg a Monaco , sok mindenkinél a pénz dönt, meg Monaco-ba még adózni se nagyon kell! Az más kérdés ,hogy 5000 ember megy ki a meccsre? Biztos jobb mint 40-50 ezer ember előtt játszani.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.04.23. 23:28  l  #44143

Pique kétszer tisztán kezezett a 16-on belül. = 0 büntető.

Kassai és társasága kritikán aluli volt, de a Barca semmit sem tett a győzelemért.
Megérdemelt Bayern győzelem.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.04.23. 15:08  l  #44103

Robbennel az a baj hogy, nála önzőbb játékost, keresve se nagyon találni. Pep-nek nem tudom mennyire fog ez tetszeni. A padra maradhatna Robben, Müller ott van a szélen, hasznosabb, többet védekezik, passzol, német, fiatal, minden mellette szól. Götze meg csak játszani fog ennyi pénzért.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.04.23. 11:02  l  #44086

Götze nyártól a Bayernben. Robbennek szerintem ezzel vége Münchenben.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.04.09. 17:30  l  #44016

"Élvezetes, nagy iramú mérkőzést látott a közönség. Az első félidőben a hazaiak fizikai fölényben voltak, több komoly helyzetet is kialakítottak, de vagy elrontották, vagy Tóth Szilveszter bravúrjai segítettek a bátoriakon. A második félidő elején bekezdett a Cigánd és ennek az 55. percben gól lett az eredménye. A hazai támadás a bal oldalon futott végig Tudja beadását az elmélázó bátori védők között Roszel öt méterről a kapuba fejelte.
Ezt követően megváltozott a játék képe. Nyírbátor átvette a meccs irányítását. A 61. percben a csereként beállt Pálvölgyi egyedül tört kapura, de Sánta kapus húsz méterre kifutva felvágta a csatárt. Egyből villant a piros. Ezután tovább támadott a Bátor, aminek a hetvenegyedik percben egyenlítés lett az eredmény Nagy adta be a labdát Pálvölgyi tíz méterről nem hibázott.
Majd paprikás lett a hangulat, miután a sípmester két, szabályosnak látszó vendéggólt is érvénytelenített és a reklamáló vendégedzőt, Fogarasi Zoltánt elküldte a kispadról– az egyiket lesnek minősítette, a másiknál kifelé ítélt szabadrúgást Tatár Imre bíró.
A nyolcvanadik percben igazán ritka jelenetnek lehettek tanúi a nézők: Gunnar Prokop „tanítványa”, Kocsis János, a hazaiak trénere nemes egyszerűséggel a játéktérre lépve szerelte a jobb oldalon elfutó Kristófit, ezzel megakadályozva, hogy három az egy ellen vezessen gólt ígérő támadást a bátori csapat. Tatár itt is azonnal piros lap adott. A hazaiak ezután minden létező eszközt bevetettek az eredmény tartása érdekében. A 96. percben dulakodás tört ki a játékosok között, amelynek következtében Roszelt és Popot a hazaiaktól, a vendégektől pedig a kispadon ülő Kókát állította ki a bíró, aki ezt követően le is fújta a meccset.
Ritkán látható küzdelmes mérkőzésen, sok helyzetet láthatott a közönség, mindkét csapat igazolta táblázaton elfoglalt helyét. Az első játékrészben a Cigánd, a másodikban a Nyírbátor volt fölényben. Azonban gyenge játékvezetői közreműködéssel, ritka sportszerűtlen magatartással érdemtelenül tartott otthon a hazai csapat egy pontot és Jeddi Béla hátvéd egyik fogát."

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2013.04.05. 17:30  l  #7880

Kiment minden erő belőlem, hogy olvastam.Nagyon sajnálom Pommert, minden kedvenc elmegy.Ki lesz a C? Ha még Miller is megy jővőre az tényleg kemény. szarok hackett-re , Enroth meg nem lesz Miller kaliber. Legalább akkor legyünk már utolsók, a picsának kell nyerni, ha úgyis draftolni akarunk.

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.28. 10:50  l  #9856

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 22:38  l  #43787

szánalmas alibi szar futballal ment ki a Bayern, végig azon voltak, hogy tudjuk le ezt a meccset és kész. rossz volt nézni.
De legalább továbbjutottak!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.12. 22:33  l  #43767

4-0

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.12. 22:02  l  #43764

Pedig azon vannak!

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.21. 1:11  l  #7764

baszki azért most le vagyok döbbenve! Most olvastam 2 perce. Más milyen búcsút vártam volna,akkor amikor ö távozik. Ezt meg kell emészteni. Kiváncsi vagyok mikor fog máshol kapni munkát.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.20. 18:00  l  #43638

Én azt remélem ,hogy idén már nyerünk is._!

Barca, Real/Mu, PSG, BvB is nagy esélyes szerintem.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.15. 20:00  l  #7736