előző oldal l következő oldal

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.14. 14:28  l  #4773

ja és persze tovább növelhetjük az ekőnyünket a boston és a sens előtt. és lehet egy magabiztos előnyünk

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.14. 14:25  l  #4772

ma thrashers idegenben. nyerni kellene, nincsenek jó formában,mi ellenben nem vagyunk rosszban Connoly nak mostanában megy utolsó 7meccsen 12pont. ez az idegenbeli túra első meccse, a nehezebbek ezután jönnek. az első két meccset, a mait és az isles ellenit kötelező lenne hozni!(bár az isles 6-0 verte a detroitot...szal azért veszélyesek)

remélem nyerünk ha már sikerült a geotech vizsgám.
lets go sabres

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.10. 11:26  l  #4764

kár hogy kikaptunk.de legalább 1 pont megvan. amivel már 10pont elönyünk van a Boston előtt. jól alakultak az eredmények a szemszögünkből. kikapott az összes div rivális. az idegenbeli túrán 7 meccsből 4 et ha hozzunk elégedettek lehetünk

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.07. 23:44  l  #10492

lehet azért hiszik többen mert Buffalo NY államban van...bár a fene tudja miér hiszik. azért A Niagara messze van NY-tól

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.07. 10:31  l  #4729

NSO: A Buffalo kapujában Ryan Miller 36 védést mutatott be 500. NHL-meccsén, a Sabres pedig nem hagyta cserben kapusát, és 5–3-ra győzött a Tampa Bay ellen. A Buffalo 2:11 alatt elhúzott 3–0-ra, a franchise történetében még sosem kezdett ilyen jól meccset a csapat.

500ik mecss??? hol ? picit el vannak tévedve. a 300ik meccsét játszotta Miller. fájdalmas az nso színvonala

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.07. 9:54  l  #4728

következő 2 meccs még otthon lesz a Leafs és az Avalanche ellen. btb lesz szal minimum az egyik meccset hozni kell.! aztán viszont kezdődik a road trip méghozzá 7meccses. ATL, NYI, PHO, ANA, LAK, SJS, VAN, kemény lesz

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.07. 9:25  l  #4727

végre egy meccs ahol nem alszunk az első harmadban,sőt 2:11 nél már 3-0 volt. aztán feljött a tampa 3-2re. a végén azért csak behuztuk 5-3.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.05. 23:54  l  #11246

amerre satan arra mész nehéz lehet megszeretni ennyi csapatot. de azért hajrá

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.04. 21:41  l  #4718

sérülések esetén még jól jöhet. Portlandben addig jó helye lesz

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 23:45  l  #4710

amúgy akár 4 csapat is bejuthat ebből a divizióból. az nem lenne semmi.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 23:43  l  #4709

Azért ez nem kiabálnám el. eza dolog át is fordulhat még. és még a szezon fele hátra van. bárcsak a Senst is megtudnánk verni néha

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 23:35  l  #4706

köszi, tényleg 1 hajszálon(1 gólon) múlott. az 1 pontra rászolgáltatok volna

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 23:31  l  #4704

jaja. elég kiegyenlitett volt. 1-0. itt a végén elég izgalmas volt a kapu előtt...a lényeg a 2 pont! Miller meg egy Isten volt megint

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 22:40  l  #4701

Hecht-et még is behívták a német válogatottba?

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 22:32  l  #4699

aggresszívan letámadunk. ez már tetszik

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.03. 22:18  l  #4698

mostanában úgy látom kell 1 vagy másfél harmad amire játékba lendülünk. még jó hogy Miller eddig állja a sarat

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.02. 11:01  l  #4685

js éS Roy gólja nagyon nagyon mák! hazai palánk volt azért látszik!

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.02. 10:52  l  #4684

na csak nyertünk a Thrashers ellen. hosszabítás után. de miért kell mindig előnyt adni az ellenfeleknek.0-3 ról álltunk fel megint. igaz ez jó is hogy ha hátrányban vagyunk nem adják fel a fiúk.na de akkor is Hecht lett a mérközés sztárja 2 gól 1 gólpassz. Mair 2gólpasszConnoly 1+1, js és MYERS ÚJABB PONT! a győztes gólt a hosszabításban Roy ütötte. de jó hogy játszott a lövési stat 35-23 az Atlanta javára.... az első harmadban 2 lövésünk volt... OT-ben is 1 az ellennek 4.... nem pörgünk igazán.bár ha 10 lövésből lövünk 5öt. az se baj. ha az ellenfél lő 30 at.és abból csak 4 akad be.

amúgy Millert minek hivták be??? max véd majd 1 meccsen. felesleges volt. védjen csak Thomas,hogy legyen fáradt.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.01. 23:14  l  #4679

nem rossz csapatok

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.31. 13:25  l  #4667

boldog új évet mindenkinek!

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.30. 19:33  l  #4663

van pár dolog amit nem értek. mit csinálunk mindig az első harmadokban.???
Stafford miért nem tudja állandósitani ennek a teljesitménynek legalább a felét???
amugy örülök hogy nyertünk 3 gólos hátrányból a bajnok ellen. Miller remélem nem tör meg. Lalime pedig valóvan javuló tendenciát mutat

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.28. 11:06  l  #4640

ja és emlékezünk meg Hecht 150-ik találatáról. szép volt Jochen .

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.28. 11:00  l  #4639

utolsó harmadban 3 gólt ütöttünk 6 lövésből. az nem rossz. a st louis meg rendesen lőtte Lalime-ot.
Connoly lőtt egy emberelőnyös és egy emberhátrányos gólt is Kennedy és Butler 2-2 gólpasszt jegyzet. Myers 17-ik gólpassza.nem semmi a gyerek...
és végre Conklint meg birtuk verni kellett ez a két pont mert a Boston megint nyert

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.28. 10:56  l  #4638

örülök is. amennyit a meccsből láttam,nem gondolom hogy megérdemelt a siker, de az utolsó harmad 3-0. ott valami történhetett

Junior VB Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.27. 0:21  l  #538

lehet. azért az más szint. a vége 16-0. szegények.

Luke Adam 2 gólt szerzett. a Buffalo-i prospectünk.! bravó

Junior VB Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.27. 0:04  l  #536

lettország-kanada 0-14

nem semmi. a letteknek nincs utánpótlásuk???ennyire?

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.26. 23:46  l  #4617

jó lenne győzni,valahogy a sens ellen mindig félek , általában mindig szivatnak minket