Lakhely: GYULA/Budapest
 ICQ:
 Kedvenc csapat: Buffalo Sabres

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.04.01. 10:56  l  #5082

6-2 lett a vége. nagyon megvertük a Pantherst. az első harmadban még egyenlő parnerek voltak. aztán a 2ik harmadban szét lőttük őket. sajnos nem Lalime védett, pedig simán oda kellett volna adni ezt a meccset neki. Kennedy gólja nagyon szép volt,szépen felrakta, Roy-al jól megértik egymást. Gerbe gólöröménél bennt volt Myers is amikor odament ünnepelni, elég hülyén néztek ki egymás mellett. óriás és törpe. Torres is megrázta magát 3 gólban is benne volt. Ennis gólja Kabaré. Vokoun nagyon "ügyes" volt. az utolsó gól meg Tallinder nevéhez fűzödik. szép lövés , és bepattant egy védőről. őt most már jó lenne megtartani,idén egész jó.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 23:49  l  #24927

a második félidő alapján megérdemelten nyert a Bayern. de egy vagy két belső védőt nem ártana venni, mert mr Zorro Demichelis nem való oda. a visszavágó nagyon kemény lesz. remélem nem komoly RÚni sérülése ,bár nem bánnám ha nem játszana a visszavágón.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 12:12  l  #5077

Sabres RW Kaleta to miss at least two weeks after surgery

Politika Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 12:00  l  #2377

nekem erre tök más jött ki mint ahogy szimpatizálok a pártokkal, aza baj hogy ez csak pár kiragadott kérdés. nálam a civil mozgalom nyert

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 11:59  l  #24913

Robben nem játszik este MU ellen. nem tudom miért kellett a hétvégén beállitani, csak megsérült. és még ki is kaptunk.
ma eldől hogy lesz e esélyünk a visszavágón. gól(OKA)t kell lőni, és lehetőleg nem kapni. de hát ilyen védelemmel....

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 11:51  l  #4851

jussatok be és minimum egy kört menjetek tovább. Kopitar maradjon ott, ott jó helyen van.

Portland Pirates Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 11:49  l  #427

Portland is a playoffban van már.

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 11:46  l  #15192

hát ahhoz személy szerint nekem nagyon részegnek kellene hogy legyek.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.30. 11:44  l  #5076

Ennist esetleg ki lehetne próbálni Staff helyén. feldobná Roy-t is szerintem remélem Ruff céljai között szerepel hogy megszerezzük a 2ik helyett Keleten. és nem alibizzük a hátralévő meccseket. következő meccs a cicák ellen lesz otthon, hozható hozzuk is.

Kaleta a PO-ra rendbe jön? elég sokat sérült,vagyis sok apró sérülése van idén.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.28. 9:28  l  #5064

Ja és bejutottunk a playoffba. még 8 pont kell a tuti divizóelsőséghez, ez az esetban áll fenn ha Sens megnyerné az összes meccsét.ha nem nyeri meg az mind akkor kevesebb is elég. van még 8 meccsünk 16pont ,10 et be lehet húzni.
Ennis amúgy jól nyomta, Stafford viszont mehetne a levesbe.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.28. 9:14  l  #5063

jesszus mi volt itt. én nem láttam a Sens meccset, de nem lepődtem meg hogy kikaptunk tőlük. ez van. de nem is érdekel,mert előttük tanyázunk.

mai meccsen meg 7-1 a Tampa ellen. nem néztem. de amcsi idő szerint 7kor volt ugye ami magyar idő szerint 1 óra. de véletlenül nem éjfélkor kezdődött a meccs? mikor kell órát állitani? valaki megmondhatná a pontos időt

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.26. 0:16  l  #24819

a 2ik félidőben sehol sem volt a juve. a napoli meg jól nyomta. pedig most befoghatták volna palermot

Columbus Blue Jackets Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.26. 0:12  l  #2413

2 és fél perc után már bunyó is. jó kis meccs eddig

Columbus Blue Jackets Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.26. 0:11  l  #2412

félperc utánvezet a Jackets. Commodore révén. a gól után az az ágyú a nézőtéren az komoly? gondolom ugye csak füstöl, nem lövi a népet. csak azért kérdezem mert nem láttam Jackets meccset.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 23:56  l  #24817

Balotellit én nem említettem, de ő szerintem se férne be a Barcába. Ribery azért esetleg Pedro helyett valahogy még csak-csak.

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 23:49  l  #1299

ez érdekes, ráadásul a szomszéd szobában müködik. de ez be se lép. felégetni az egész májkrófost

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 22:35  l  #1297

köszi. majd kiderül mi lesz.
én is örülnék neki ha azoknak az embereknek akikkel beszélni akarok lenne pl icq. de hát az msn a népszerű...

Számítástechnika Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 22:02  l  #1295

valaki nem tudja hogy miért nem müködhet az msn? már letöröltem 2 szer. felraktam újra nem müködött, már felraktam a régi 7.5 t is de az se ment. az msn be a hibaelháritás semmit nem csinál. a tűzfal sem blokkolhatja. mit lehet tenni?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 20:08  l  #24814

annak örülnék ha nem menne sehova és normálisan állna a dologhoz. a Barcába nem biztos hogy beférne

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 13:42  l  #5038

ui: a harmadik helyre számítok a conferenciában, nem hinném hogy megelőzzük a Penguinset , igy a hatodik helyre esélyes csapatokat irtam.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 13:40  l  #5037

ha pénteken nyernénk tényleg biztossá válna a div elsőség, de nekünk jellemzően nem megy a Sens ellen, szóval sztem még nem fog eldőlni a dolog.

a Boston nem hinném hogy odaérne a 6.ik helyre. A Flyers-nek több esélye van rá. de inkább valószínű hogy a Montreal vagy az Ottawa lesz az ellenfél.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 11:02  l  #5033

ebbe a meccsbe mást nem lehet belemagyarázni. szarok voltunk. a lövési stat ellenére.

Portland Pirates Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 10:59  l  #421

március 13. Portland-Binghampton 2-6 Gerbe,Turnbull
március 14. Portland- Springfield 4-5 Whitmore, Cowan, Byron, Gogulla
március 16. Portland-Lowell 3-2 SO Brennan, Ennis
március 19. Manchester-Portland 3-4 SO Byron, Ennis, Mancari
március 20. Lowell-Portland 3-2 OT Mccormick, Ennis
március 21. Porland-Manchester 2-1 Mancar1(2)

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 10:48  l  #24811

kemény meccsek jönnek. de hajrá Bayern!

a meccshez meg. Ribery miután beállt 2 ziccere is volt vagy legalább is 1. és olyan kedvtelen volt. szerintem nagyon el akar menni.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.25. 10:44  l  #5030

Büntetők után vertük a Canadienst. a meccs nagyrészében a Montreal volt fölényben. Millernek köszönhetjük nagyrészt hogy meccsben voltunk a végéig. az első harmadban jó pár nagy védése volt. ami pozitivum hogy lehzott kapusnáll 2gólt ütöttünk,persze jó nagy szerencsével. mindeketőnéél a lecsorgót ütöttük be. a lényeg a 2 pont. amúgy ez a játék kevés lesz a playoffra.

még 10pont kell és akkor a divizógyőzelem a zsebben. csa jobb játékot uraim.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.22. 15:35  l  #5027

végre elindult a win streak, MTL, OTT ellen 2-3 pont elfogadható, a Sens most nincs nagy formában, viszont a Habsnak jól megy. a hátralévő 11 meccsből amin 22 pont szerezhető legalább 12-13 pont kell úgy biztos a div elsőség,mert most 9ponttaltöbbel és 1 meccsel kevesebbel állunk elöttük.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.21. 10:54  l  #5022

talán ha jobban játszanánk mint a Panthers ellen akkor megverjük a Canest is.mindenképpen jó lenne a 2 pont. mert szerdán a Montreal következik és az nehezebb dió lesz . lassan PO formába kellene lendülni

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.19. 1:57  l  #5012

nem tudom nem láttam, csak a statot. Toronto-Devils meccset nézek.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.19. 1:56  l  #5011

közbe 4-0 . Roy góljával.

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.19. 1:48  l  #5009

a második harmad közepe fele 3-0 ra megyünk a tampa ellen. Pominville kétszer és Myers egyszer talált be. ez mind az első harmadban. kapura lövése 17-6 a javunkra. Miller véd.

lets go Sabres

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.19. 1:42  l  #24603

mostértem haza. mondhatom gólgazdag EL meccsek voltak, kár hogy nem láttam egyiket se. Fulham mit művelt, ennyire rossz formában ne lehet a juve. izgalmas lesz a legjobb 8 az ELben,meg a BLben is.

Politika Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.15. 23:05  l  #2033

Én ennyit láttam Viktor beszédéből: "nem engedünk a 48-ból". .

a Mesterházy is pont ugyanezt mondta, ezek lehet összebeszélnek. Mármint mindent össze vissza

Portland Pirates Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.13. 9:26  l  #420

Portland -Manchester 4-0. végre valami a gólokat Larsen, Cowan, Byron, Ennis szerezték. Enroth SO-t ért el. talán Lali helyett jó lett volna már felhivni. de lehet hogy már az idény végéig nem lesz semmi belőle. pedig a playoffra lehet jobb megoldás lenne. bár Lalinak nagyobb rutinja van kétségtelen.

holnap a Binghamptont fogadjuk. hajrá Portland

Buffalo Sabres Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.13. 9:22  l  #4988

3-2 es vereség a Wild ellen. 3-0 ra is mentek a 2ik harmad után. ami jó hogy Vanek 2 gólt is szerzett. ezt a mecset be kellet volna húzni. most 4meccses road trip jön az SE divizió tagjaihoz megyünk. legalább 3 meccset nyerni kellene ezekből.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.12. 23:58  l  #15152

Egyedül Kaletának kívántam eddig itt sérülést, (talán Kunitzra utaltam, de nem hinném) tartom magam ehhez.:)