Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.16. 13:48  l  #23516

utánaolvastam én is a témának, valóban azon van a hangsúly, hogy milyen modern technikával, milyen módon alkották meg a maszkot, és lehet, hogy ezért nincs is kicicomázva, mert nem akarták "elrontani", de a tervezője szerint lesz egy másik verziója is, ami ki lesz festve.
de Hiller szerintem szereti ezeket az egyszerű maszkokat, ezzel is sugall azért valamit, nekem is egyre jobban tetszik, nem úgy mint a "szétfestettek"

NHL 2005 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 10:51  l  #1288

, nem hiszem hogy a másodosztályból van lejjebb, viszont a jó helyezés itt eredményezhet egy elsőosztályban való részvételt, de én kötve hizsem, hogy pl. benne leszek az első hatban, de majd jövőre :D

NHL 2005 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 9:12  l  #1284

Jaja, nagy mákom volt, hogy assistnak írták be végül, de legalább nem lett csak SO döntetlen, mindketten kapunk sok pontot :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 3:33  l  #23502

francba, OT Loss..., kár a streakért, de legalább egy pont van, Hiller nem bírta már, óriási volt ma, azért azt a fél percet kibírhatták volna a srácok.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 3:08  l  #23501

Palmieri Ryan helyén az első sorban, legalábbis a második egyenlítő gólunknál ott volt, Ryan meg Boninoval és Parrossal, Carter Green Voros a negyedik...érdekes keverés

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 2:35  l  #23500

meg látszik ,hogy idegenben játszunk, de megvannak a lehetőségek, és meg lehetne verni ezt a Hawkst, Hiller nagyokat véd

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 1:19  l  #23499

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.15. 1:07  l  #23498

van valaki, ha tudtok streamet, akkor írjátok, eddig csak olyat találtam ahol vagy az Atlanta vagy a Wild meccs megy

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 21:40  l  #23486

Legyen így, engem nem zavar ha itt vannak, csak nem így csináltam volna, mert így a mi általunk is sokszor emlegetett 3 scoring line egyelőre nem valósul meg, persze amíg nyerünk így is, addig no para, csak nyerjünk :).

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 20:20  l  #23483

Értem én, hogy nincs azzal baj, ha a meccs kárára nem megy, akkor nyugodtan lehet őket próbálgatni, de ha megnézitek a jégidőket, akkor nem véletlen, hogy ők voltak fent a legkevesebbet, mivel igen vérszegény, amit produkálnak (ami természetes, emiatt nem is szidom őket), csak miattuk a többi sor jégideje nő meg, és fárad el hamarabb, nekem csak ennyi a bajom ezzel. De amíg nyerünk, felőlem maradhat minden így.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 10:45  l  #23480

Vissza is mennek valszeg, de azért meg kellett nézni, hogy mit tudnának, de egyelőre valóban az ő soruk a leggyengébb, bár én nem is így hoztam volna fel őket, inkább egyesével, hogy 2 rutinos ember mellett legyen egy fiatal, ne együtt rögtön 2

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 9:42  l  #23478

Jó elemzés, én a 3. harmadot csak félig láttam, de abban volt (gondolom főleg a végén) a legmeghatározóbb a stars, annak ellenére, hogy az elején kapták a gólokat. 1. harmadban viszont mi uraltuk a meccset, talán még erőn felül is, de nem akart bemenni semmi. 2. pedig kiegyenlített volt, nem csoda, hogy 0-0 lett.
Vasárnap Chicago, nem lesz könnyű falat, mert nekik sem megy valami jól. Utána meg majd revansot vehet a Dallas, reméljük nem fog :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 4:39  l  #23471

nem igaz.., ilyen tárgya gólt kapni...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 4:37  l  #23470

Koivu továbbra is jó formában, legalábbis a korija biztosan :D, amiről bepattant az első gólunk.
Jó a csapat, mindenki hajt, és sok a helyzet is, ill. szép a játék, így kell csinálni, bár egy fáradt Dallast muszáj megverni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.13. 4:05  l  #23469

Lassan kezdünk, meg kell verni odahaza is a Starst, kellenek az otthoni pontok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 23:02  l  #23467

Meg a nagy bizonyítási vágy biztosan tombol benne, csak vigyázzon magára.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 22:49  l  #5070

És akkor ott vannak a sérültek, akik nem biztos, hogy felépülnek a meccs kezdetéig...(Parise, Oshie pl.)

NHL 2005 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 22:10  l  #1276

hogy nyerném? :) megnéztem, hogy melyikünknek lesz több meccse, és ha jól számoltam, akkor feléd billen a mérleg nyelve, az pedig sokat számít, mg Oshie, Langenbrunner, Latendresse elég nagy érvágás, szóval én nem látom, hogy annyira jó helyzetben lennék, de legyen igazad :)

NHL 2005 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 18:49  l  #1271

Na, Langenbrunner sem játszik ma..., egyre jobb, mindegy, Lac kollegától nem bánom a pontokat :), házon belül maradnak

NHL 2005 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 16:42  l  #1268

mondjuk az tényleg kár, hogy csak 2 embert lehet IR-re tenni, mert így akkor vagy szív az ember, vagy dobja a játékost, ha nem akar szívni, viszont értékes embereket nem szívesen dob senki.

NHL 2005 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 16:31  l  #1267

Nem is látogattam a topikot már egy ideje, aztán most látom, hogy mi megy itt :D
Nem gondoltam volna, hogy kellettek volna bárkinek is ezek a játékosok, de Foligno akkor most szabad, azért raktam ki, mert a detroitos srác meggyőzőbbnek tűnik, és most mindketten 4. sorosok, úgyhogy sokkal nem lehet rosszabb.

Oshie miatt szívok most, ja, sajnos, de Latendresse is már egy ideje nem játszik, úgyhogy nálam sem fenékig tejfel az élet, de amint Oshiet lehet rakni IR-re, Muellert dobom a francba, és húzok valakit.

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.12. 1:51  l  #603

Hát eddig csúnya, ami megy, bulikat nem nagyon tudják elhozni, erőszakosabb a Phily mint a Hurricanes, kicsit pontosabban kell passzolgatni, ill. rá lehetne jobban menni a koronglopásokra, hátha bemenne egy két breakaway

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.11. 23:33  l  #601

oda mindig kirakják, de nem mindig van tényleges link mögötte, http://www.channelsurfing.net/ itt is ott van a listában, de sokszor nem megy, általában az itt: http://www.myp2pforum.eu/threads/47984-NHL-Today!-November-11th-2010 lévő linkek a tutik, és sajnos itt még semmi

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.11. 23:23  l  #599

ha lesz link, akkor azonnal beteszem, de egyelőre nem találok sajnos

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.11. 23:05  l  #597

Látom még mindig nincs nagy aktivitás, ma megpróbálok fennmaradni, és megnézni a Phili elenni meccset!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.11. 11:52  l  #23447

Úgy tűnik nem szabad meccset néznem, és akkor folyamatosan nyerünk :), azért majd nézni fogom azokon a napokon, amikor nem kell másnap 6-kor elindulnom otthonról,. De örülök, hogy szar játékkal jönnek a győzelmek, McElhinney nagy volt összefoglaló alapján. Jó kis kapus ő, simán lehet Hillert többször is pihentetni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.10. 22:03  l  #23438

És várhatóan (reméljük) jön Lupul is, szóval lesznek itt kiszorulások

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.10. 8:14  l  #23426

Kezd egészen jól mutatni a tabella is :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.09. 16:44  l  #23422

Ez a ma éjjel jó , én egy órával a kezdés után kelnék, és megyek suliba, legyen az inkább hajnal, és a vége már reggel van :)

Egyébként remélem én is, hogy sikerül végre nyerni ellenük (bár Niitty a kapusom, de nem bánom, ha most kitömik, vagy védjen Niemi)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.08. 22:50  l  #23420

Üdv.! küldtem mailt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.08. 8:18  l  #23410

A kommentátor egyébként olyasmit mondott, hogy szerinte azért volt annyit jégen a 4. sor, főleg Weberék ellen, hogy Getzlafék fittebben tudjanak nekilendülni, ha támadás van, ill. PP-re kevésbé lesz fáradt az első sor,
az más kérdés, hogy nagyon nem jött be ez a taktika, mert Getzlafék nem tudták igazán nagy dolgot művelni, és valóban, sokkal több góllal kellett volna nyerni, és nem az utolsó pillanatban, lényeg a 2 pont, és hogy tudunk nyerni, ezt folytatni kell.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.08. 4:33  l  #23408

Jobbkor nem is jöhetett volna Mara gólja :D

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.08. 3:36  l  #23406

nagyon gyorsan le kéne szokni erről a rengeteg szabálytalanságról, állandóan megy az interference, minden meccsen szinte

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.08. 3:32  l  #23405

bosszantó volt, főleg a hosszú passzos Fowlertől talán, kicsit vak volt a bíró, vagy nem is les volt, nem tudom mit fújt

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.08. 2:50  l  #23403

Jó volt az első harmad, van esély megverni a Nashvillet, 2-2 eddig, második kapott gólnál jobban kellett volna figyelni, de a mi lőtt 2. gólunk is mákos volt, hajt a csapat rendesen :), azzal semmi gond szerencsére

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.07. 0:05  l  #13923

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.06. 3:46  l  #23377

Na, senki nincs, vagy csak nem írtok?
Nem rossz a meccs, meg lehet verni őket, csak kicsit jobban kell koncentrálni az utolsó passzoknál, volt jó pár helyzet már.

Carolina Hurricanes Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.06. 1:23  l  #592

Én is nézem éppen, elég durva egy harmad volt :)
Ruutu gólját nem is láttam csak ismétlésről, olyan gyorsan bevágta, még egy ilyen harmadot, aztán a harmadikban eggyel több canes gólt :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.05. 18:52  l  #23374

Biztos olvasták itt a fórumot, hogy nem működik már ez a hoki, így áttérünk vmi másra

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2010.11.05. 11:52  l  #23366

Jó lenne megcsapni őket, nem nagyon bírom őket, hazai pályán verhetők.

Amúgy szerintem örüljünk, hogy játszik a két fiatal kiscsákó, remélem valahogy itt ragadnak :), mondjuk ha hoznának ma pár pontot :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57