NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.27. 15:27  l  #23673

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.27. 15:26  l  #23672

Az utolsó pont bennem is felmerült már........kivéve, ha Weber áll a túloldalon, akkor azt hiszem nem állnék sorfalat a kapu előtt, vagy legalábbis egy idő után max félholtan feküdnének a népek

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 20:28  l  #12531

Mondjuk az az időkérés......

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 16:31  l  #9960

Én is. Fél tőlünk

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 16:30  l  #23666

Szerintem nem, ami nekem mindegy, de liga szinten szerintem hülyeség, hogy van egy izgalmas párharc amire ki lehet élezni, hogy mindenki azt nézze, ehhez képest, most megosztjuk a figyelmet és már arról beszélünk, hogy elkezdődik a második kör.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 14:06  l  #40597

Szerintem régen láttál Preds meccset, ez már nem a Shrek féle csapat, szerintem sokkal jobb karakterisztikája volt a csapatnak most a párharcban is, mint a Ducks-nak, leszámítva talán a 3. meccset. De majd Weber csinál színeket és szagokat Thorton arcára a móka kedvéért

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 14:03  l  #40596

Én inkább azt mondanám, hogy sokkal "pusszibbak" vagytok mint a Ducks és még mázlitok se szokott lenni. Szerintem jobban járnátok, ha az elején feladnátok
Másrészt viszont az idei csapatban egyértelműen nem érzem, hogy el tudnánk menni a végéig, ebből a szempontból olyan mindegy, hogy most esünk ki, vagy majd egy hónap múlva a konferencia döntőn simán a Stars ellen (mert bár a Blues nagyot játszott, de szerintem kevesek lesznek a Dallas ellen, bármennyire is szimpatikusak).

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 9:17  l  #9954

Az a dupla vas a PO legszebb pillanata volt, egyszerűen most a "zIstenek" nem akarták a Blackhawkst tovább. Nagy küzdelem volt, szerintem nincs szégyelni való. Annak persze nem örülök, hogy ezek után Hossa gondolom veszi az irányt Szentpétervár felé

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 8:46  l  #40582

Ne reménykedj, kacsa előétel után jöhet a cápa steak

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 4:44  l  #7489

Akkor jöhet a sorshúzás,
Ma jobbak voltunk, még ha az eredmény nem is egyértelműen tükrözi.
Legjobb: Fans
Legrosszabb: Bass & Perry:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 4:18  l  #40571

Ebben nem volt benne, nagyot védett, a lecsorgót a többieknek kellett volna...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 4:00  l  #40569

egyetértünk. Le kellett volna fújni már a párost, vagy előtte akár a fogást a túloldalon, de azért PO-ban ennek az elmaradása nem annyira meglepő, hogy utána 3 mp-el még mindig emiatt csapkodjuk az ellenfelet, illetve percekkel később anyázzuk a bírót. De hát az ilyenek benne vannak a felfokozott hangulatban, a nagyobb hiba szerintem az, hogy nem ütöttük ki a p****a hátránynál a pattogó korongot a kéken.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 3:50  l  #40566

Hát én sem. A helyett, hogy a bírókat anyázza mindenki (jó-jó a páros igazságosabb lett volna), előre kellett volna vágnia Forsbergnek, de gondolom Ő inkább szerette volna jobban megszelidítani, csak tudnám, hogy fél perccel a vége előtt minek.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 3:42  l  #7487

végre b+, megvillantak a "sztárok". Bár kicsit izgultam, hogy Neal kihagyja....nagy szerencséje, főleg anyukájának így nem kell csuklani

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 3:27  l  #7486

No, ezt a 4. sorunk főként Salo és Gaustad nagyon megérdemelte, nagyon keményen dolgoznak meccsek óta. Jarnkrok is jobban illik ide, mint a két nagyképű mellé az elsőbe. Jó lenne nem elkótyavetélni ezt a momentumot is, még egy gólt ki lehetnek hozni, mielőtt felébrednek a kacsák, vagy elkezdünk újra hülyeségért ülni a padon.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 3:22  l  #7485

Hát igen, van baj (ha nincs jobb)
Mindenesetre a második sorunk nagyon erősnek tűnik, a két cold (Ribiero és Jarnkrok), valamint a d-t-d-es Smith mellettük. Az viszont jó, hogy Forsberg-et kivették innen, mert csak szenvedett, így viszont kicsit felpörgette az első sort.

Lassan eljutunk arra a szintre, hogy jöhet egy megpattanó, épp beférő büdös kacsa féle gól és utána lehet menni végre golfozni, vagy

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.26. 2:50  l  #7483

Kb. ott folytatjuk, ahol Anaheim-ben abbahagytuk, meddő fölény, buta kiállítások, hamarosan jöhetnek a kapott gólok is
Smith visszatért, be is tették Ribiero mellé rögtön a második sorba, hátha megtáltosodnak egymástól. Eddig utóbbinak volt jó két passza, szóval "az előrelépés megkérdőjelezhetetlen"

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.25. 18:09  l  #40557

egyetértek!

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 10:08  l  #23628

Az egymeccses eltiltást meg a buzizásért. (plusz sensitivity training, meg nyilvános kanosszajárás, meg látványos kiállás Campbellék részéről hogy ez tűrhetetlen stb.)

Pontosítunk. Bírói buzizásért. Ha az újságíró haverját buzizza le egy edzés után, azért nem kapott volna vélhetőleg eltiltást az nhl-től, bár a mai világban nem zárnék ki semmit.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 2:48  l  #7476

Hálisten, hátha valaki észreveszi végre, hogy meg tudom számolni egy kezemen a szériában nyújtott jó/elfogadható megmozdulásainak számát. Ha keretben lesz hétfőn, akkor ez egy következmények nélküli világ, essünk ki és a mester monnyonle

Best: Willson
Worst: Ribiero, Neal, Rinne

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 2:39  l  #7474

Ribiero assist....pofám alapállásban, óóóóriási edzői húzás

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 2:11  l  #40525

Pedig Ő ilyen, erre külön felhívták a figyelmünket a Pens drukkerek mikor érkezett. Most egyértelműen hozza a rosszabbik énjét. Tavaly annyival volt jobb, hogy küzdött, hajtott, próbált, most csak alattomos és fölösleges, de a játékkal nem törődik.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 1:59  l  #40521

Sajnos így van.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 1:53  l  #7473

Hiába küzdöttek jól a srácok, a "kacsa power" bevetését követően nincs esélyünk. Ezzel nem is lenne gondom, de komolyan nem értem, hogy miért nem látják, hogy Ribiero-nak egy normális megmozdulása nincsen?
Elfáradtunk, az utolsó harmad várhatóan már csak kínszenvedés lesz.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 1:29  l  #7472

Ribiero-t felvittük az eddig is tragikus első sorba......majdnem eldöntötték a meccset

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 0:54  l  #7471

Az első harmadban nagyon jól mentünk (mondjuk volt egy-két olyan félpályáról nekifutós ütközésünk, hogy kicsit izgultam), de ez így biztos nem fenntartható, egyébként a szokásos történt:
- első sor - invisible
- Fisher sor - incredible
- Gaustad sor - good job
- Ribiero - elesett bazmeg a piros vonalban, miért nem lehet hozni helyette bárki mást könyörgöm?
- thank you Perry. Szerintem ezt az előnyt már nem úsztuk volna meg.
- Weber kezdi elveszíteni az önuralmát, általában ez az 5. meccs környékén szokott már megtörténni, így meglepve nem vagyok, de egy időben még reménykedtem, hogy egyszer kinövi, főleg ha már rajta van a "C"

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.24. 0:22  l  #47082

tehát mindenki hülye, csak Te vagy normális. Meg vagyok lepve...ja, nem

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.23. 23:39  l  #47075

kösz a sajnálatot, így már kicsit jobban lesz a ma este. Az összehasonlításod kb olyan volt mintha egy grillcsirke és F16-os között húznánk meg a párhuzamot, végülis mindkettőnek van szárnya, tehát lényegében mindkettő tud repülni.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.23. 22:19  l  #47067

Legalja.hu.....

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.23. 18:35  l  #9939

Inkább oda, mint a VB -re

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 15:51  l  #40500

pedig az elmúlt két meccsen annyira nem is játszott kiemelkedőt (a hajnali negyedik gólunkról nem is beszélve). Már tavaly is messze Ő volt a legjobb védőnk.....illetve játékosunk.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 13:02  l  #7468

Meglátjuk. Továbbra is tartom, hogy a szerencsésebb csapat vezet

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 11:46  l  #7466

Fully agree. Sőt a második meccsen konkrétan a bírók járultak hozzá tevékenyen, így jelen állás szerint azért vagytok esélyesek, mert Ti két meccset hoztatok mákkal, mi pedig csak egyet, a másodikhoz még bírói segítség is kellett.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 8:17  l  #7464

Hagyjuk már, találatok három gólt, az előzőn kettőt. A második meccs kezdete óta mindkét csapat kivárásra játszik, leszámítva az említett 10 percet a második harmadban. Két gólos előnyben ugyanígy ölnénk mi is a játékot, semmi köze ennek a felülkerekedésnek. Olyat a Stars csinált alapszakaszban...

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 4:50  l  #7462

Hogy igazi szakértői magasságokba szárnyaljak....."rosszkor kaptuk a gólokat"
Tudtuk, hogy 5-5-ben lesz esélyünk, erre kapunk ott 4 gólt, ebből kb. 3 elkerülhetőt. PP-ben pedig nagyjából annyi a játékunk, hogy kijátszuk lövésre Weber-nek.
Legjobb: Fisher, Willson
Legrosszabb: Ribero
Invisible: Neal, Johanssen.

4 meccs után 2-2 előzetesen kiegyeztem volna, ugyanott tartunk mint indulásnál, újra nem mi vagyunk az esélyesek (mondjuk eddig se voltunk, de azért úgy látszik elhittük), lehet újra felszabadultan játszani.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 3:57  l  #40488

és sajnos PO-ban mindig is egy nagy nulla....vagy inkább minusz

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.22. 3:50  l  #7461

No, hát akkor ennek reszeltek, ennyi, ki kellett volna használni a "momentum"-ot. Nem volt ebben a Ducks-ban három gól, főleg nem kettő ebben a harmadban, ez nyilván elég dühítő, de hát ilyen ez a játék. Hogy valami pozitívumot is mondjak, jobb a meccs, mint a harmadik volt, a közönség is rendben van, megy a szurkolás rendesen, nem úgy mint Csikágóban

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.21. 12:57  l  #23611

Ez igaz, de ettől még az eltiltást én is soknak tartom, első körben egy komoly pénzbüntetés. Amúgy ezek a buzik adták meg a szabálytalan gólját közel egy hete, nem? Egyszer fenn, egyszer lenn

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.20. 14:19  l  #7458

Remélem a negyediken is Ti viszitek a bulikat és mi hozzuk a meccset:)

Igen, persze, minden csapat más, de részemről az érzés hasonló, akkor is a helyett, hogy a cserekapus plus motivációt adott volna, görcsöt jelentett, ennyit akartam csak mondani.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.04.20. 10:09  l  #7456

Bizony, ez nem jó hír, az utóbbi időben Ő volt a legjobb formában a csapaton belül.

Ritka unalmas meccs volt, talán a szezon legrosszabb meccse, kb. ugyanolyan szürkén játszottunk, mint a második meccsen, csak ott több volt az alattomosság és a bírói segítség. Volt azért néhány próbálkozásunk, de azok elég erőtlenek voltak, valahogy most minden kifele pattant. Amúgy kicsit dejavűm van nekem is, tavaly ugyanez volt a Blackhawks ellen, először nagyon jól játszottunk, majd jött a cserekapus és utána megállt a tudomány és jöttek a sérülések. Amúgy a Kacsák se voltak nagyon meggyőzőek, de egy láthatóan jobban akarták és ezért aztán a szerencse is oda szegődött.
Legjobb: nehéz, de talán aki magához képest mégis jól játszott az Fisher és Wilson
Legrosszabb: Bitetto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37