St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.02.01. 22:50  l  #9863

Sobotka megsérült, kihagyja a mai meccset.

Alexander Steen - David Backes - Chris Stewart
Ezt a sort tervezi Hitch. Nooormális??????

A CArolina meccsről,inkább semmit. Olyan"tudjuk le" stílus volt, sztem.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.30. 6:21  l  #9860

Shatty már rég óta , olyan 2 hete, "el van varázsolva". Emlékszel, mikor a JB-AP párost szidtam, hogy pontatlanok? Utánuk kezdődött Shatty, majd most -sztem persze- Cole. De még így is stabilnak mondható a védelmünk, a pontatlanságok ellenére, mert képes valaki segíteni, blokkolni, korongot szedni.Persze ez előbb-utóbb vissza fog ütni a nagy számok törvénye alapján.
Még az a szerencse, hogy hosszú a padunk, és ha Hitch úgy gondolja simán tudja rotálni a védelmet. De akkor pedig jön Coco - ez az a kérdés, amire nem tudok egyértelmű jó, vagy rossz kijelentést tenni.
Erre szokták azt mondani, hogy jót tesz majd neki(k) a szünet ... de ugye páran azért Olimpiáznak.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.29. 21:08  l  #9858

Nehéz meccs volt. Azt hittem, hogy addig tartjuk az egy gólos előnyt, amíg hátrány nem lesz belőle.
Eddig dicsértem Cole-t, most azonban rengeteg hibával játszott. De nem csak ő, hanem a csapat is pontatlan volt, sok korongeladás a semleges harmadban.
Szerencsénkre Morrow gólja a legjobbkor jött és egy picit megtörte a Devils lendületét.
Az "S" betűsek jól játszottak, Oshhie pedig akármelyik sorba kerül küzd, hajt... azonban a többiek nem mindig képesek felvenni vele a lépést. Ma különösen Berglund volt ilyen (de ez már nem meglepő)

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.26. 20:41  l  #22829

Bocs

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.26. 20:28  l  #22826

Üdv Nektek!
Jó, pörgős kis meccset játszotok,ami a semleges szurkolóknak nagyon jó.
Nekem az az érzésem, hogy a Devils hamarabb alkalmazkodott a körülményekhez, hamarabb aklimatizálódott. A másik úgy tűnik a kelleténél jobban tisztelitek a Devilst, mondjuk nem tudom, hogy miért kellene. Lundquist alatt különösen csúszik a jég, de ez a második harmadban megfordul. A devils lefordulásai életveszélyesek, mindegyikben ott a gól lehetősége. Az áthúzódó kiállítás jó alkalom az egyenlítésre.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.26. 10:23  l  #9856

Nem lehetne, hogy Bishop-ot visszaszerezzük a Tampa-tól ? Jó kis párost alkotnának Allen-nel.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.25. 22:27  l  #9849

Al! Akkor Te is a meccsnézést választottad ! Jól tettük, azt hiszem

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.25. 22:06  l  #9845

Váááá...micsoda meccs volt ! Nem hittem volna, hogy nyerünk.Mondjuk 2 vas a harmadik harmadban, egy utolsó1/2 perces gól, majd Shatty büntetője és a végén az öröm. Az volt az érzésem, hogy igazán csak a harmadik harmad második felében pörögtünk fel, addig olyan lesz ami lesz játékot játszottunk. A NyI meg nem adott góljáról csak annyit, sztem gól volt, mert Backes rúgta meg az ellenfél koriját, amiről bepattant a korong.
De a véleményem nem számít, a lényeg a 2 pont.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.25. 20:19  l  #9843

Basszus Hitch szívatja Schwartz-ot ; mi a fenének tette Berglund és Stewart mellé? Mert hogy nem tudja felhúzni egy picit sem őket az látszik. Pedig Sobotka-Tarasenko mellett mit tudna ..

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.25. 13:46  l  #9841

Akkor erről ugyanúgy gondolkodunk.

A másik; mondjuk ez nem lep meg, a mindennapokban is gyakran Én vagyok kihúzó gondolkodású. Amit az önbizalomról írsz érdekes, mert pl. Jaskinnak sztem nagyobb önbizalma van, ha ezt vetjük össze. Neki honnan van nagyobb, hiszen első szezonja?Abból, hogy orosz(nem degradálva)? Mindenesetre Te jobban követed, és követted mindig is az NHL-t és csapatot, és jöjjön be amit mondasz, Én csak örülnék neki a csapat miatt is (meg akiket sokszor bíráltam, előbb-utóbb bizonyítottak,,, vagy akiket én "kedveltem", mások bíráltak lettek nagyon jók). Szóval első a csaptérdek, minden más másodlagos.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.25. 9:02  l  #9839

Jó, izgalmas meccsen nyertünk a Rangers otthonában. Sobotka, Schwartz (mintha Kariya korizna 9-essel a jégen Blues mezben), Backes, Tarasenko ,Oshie és a negyedik sorunk nagyon jó volt. Berglund mint aki alszik. Halanálk mikor kikorizik a korongért hirtelen ideges és nyugtalan leszek, amúgy nem lehetett panasz rá. Végre PP-ben kétvédős rendszer volt és jött is a gól; ezt kellene erőltetni a Shatty-Pietro, JB - Leopold/Cole párosokkal. Cole nagyon sokat fejlődött, a lövőereje és az "esze" is megvan a PP játékhoz. Én kipróbálnám mit tud abban a szituban.
Steen sérülése aggaszt és nem jó a csapatnak. Továbbra is azt mondom, és már unhatjátok, de Paajarvit nem játszatnám; Porter vagy Jaskin vagy Roy hármas simán hozná az Ő szintjét.

Ma matiné meccs. Megfogadtam párszor, hogy többet nem nézek így meccset, de nem tudom kihagyni.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.21. 21:29  l  #9834

Szép sorjában:

- sima győzelem volt. Halak nekem a pár évvel ezelőtti Niemi-t juttatja eszembe, mindig valami hasonlót vártam a Sharks kapusától, és hozta is .... most nem várom a hasonlókat, de csinálja. Tarasenko hiányzott, nagyjából helyükre kerültek a sorok, Cracknel jól játszott,
- Berglund abszolút megérdemli a negyedik sort, sőt még egy-két meccses pihenő is kijárna neki

- kövezzetek meg, de rossz volt :
- úgy játszani a JL Arenaba, hogy félház volt (na jó legyen 3/4-ház),
- a harmadik harmad felénél elkezdtek hazamenni a szurkolók
- személy szerint hiányzik a RW nyugatról.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.20. 19:09  l  #45366

Vucsinics-Guarín csere. Hányok.

Várjál, az még nem biztos.
Most Thohir szólt közbe, hogy nem. Erre Guarín kijelentette, hogy nem edz többet a szezon végéig, ha nem lehet Juve játékos. ELvileg már Torinoban edz.
Folyt.köv ....

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.19. 21:54  l  #9827

Teljesen egyetértek veled.
Mikor láttam a meccs elején a sorokat kiakadtam. A három motoregeret nem szabad elválasztani. Zseniálisak. Úgy van 2 jó sorunk, így lett 1. Nem értem a variálásokat, meg azt sem, hogy miért Roy lett 4-dik soros.
Elegem kezd lenni kapusainkból is, oké, hogy bravúrokat is bemutatnak, de amiket néha bevédenek .... Allen :-)
Azt nem mondom, hogy érdemtelenül nyert a Ducks, de mi indiszponáltak, pontatlanok voltunk, különösen a P-B védőpárosunkra igaz ez.

Nem szoktam a bírókkal foglalkozni, de most ....kritikán aluliak voltak.

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.19. 15:49  l  #10216

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.17. 20:15  l  #9824

Tele a t...-m Quick-el (elnézést LA fanok), és bármennyire is szeretem Halak-kal is.
Két dolgot abszolút nem értettem a meccs előtt: miért Halak kezd és miért szedte szét a Berglund féle sort ? Igaz utóbbi a harmadik harmadra összeállt, de akkor már mindegy volt. Nem éreztem a csapaton, hogy meg akarja (inkább tudja) nyerni a meccset.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.10. 21:57  l  #9807

Mostanában kezdtem el a PO szempontjából nézni a tabellát; bárki is akar kupadöntőzni kemény ellenfelei lesznek. Mindegyik csapatnak van/volt 5-8 meccses győzelmi sorozata, aztán hasonló vereség sorozat. Azonban kiegyenlített szezont fut a top 8 csapat , na jó legyen top 6.

Mi jelenleg Steen és Polak nélkül is erősek vagyunk, viszont az elmúlt években hiába voltunk erősek, a PO hamar véget ért számunkra. Remélem idén máshogyan lesz.

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.09. 21:51  l  #10205

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 21:50  l  #9798

A meccs legszebb jelenete Sobotka gólpassza volt. Zseni és önzetlen egy pali.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.04. 22:03  l  #9786

Csak azért is Miller-es pletyka, felvetés stb.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.04. 19:09  l  #9785

Megint Allen lesz a padon (nem baj).
Arra tudtok válaszolni, mi van Halak-kal ? Sérült, durcás vagy megint összeveszett Hitch-el?

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.03. 20:27  l  #9784

Jó meccs volt. Mást nem írok, mert mindkét oldal már alkotott véleményt.
De szeretném az LA-t elkerülni a PO-ba.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.01. 22:04  l  #9775

Nézem a Winter Classicot (gondoltam rövidítek de a WC nem mutatna jól)... jó meccset játszanak, igazi közönség csalogató.
Bernier-rel kapcsolatban szerencsénk, hogy a Kings elengedte.. ha így védene most, hogy JQ lesérült. Bár a helyettesei sem rosszak.

Mi fogunk valaha is Winter Classicot játszani?

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.01. 21:34  l  #10184

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.01. 20:23  l  #9774

Jó meccs volt, laza játékkal győzelem.
Schwartz jól helyettesíti Steen-t. Ha ezt a formáját tartani tudja, mikor Steen felépül...
Elliott : most Ő van jobb formában. van két szinte ugyanolyan képességű kapusunk, akik felváltva hozzák a forma ingadozásukat, amit már pár éve látunk.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.31. 14:53  l  #9767

B.U.É.K

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.30. 21:01  l  #9766

Karácsony után két meccs, két hosszabbításos győzelem.
Véleményem: Steen nagyon hiányzik a csapatnak, Berglund hagyjuk már (ha felépül mindenki pihentetni kellene), Jaskin nagyon-nagy tehetség és van benne potenciál. Oda tenném Tarasenko mellé, mit tudnak ketten. Sobotka visszatérése, mint éhezőnek a falat kenyér és Schwartz továbbra is zseniális, csak úgy mint Oshie. Halak valahogynem akar sikerülni egy jó meccs, pedig nem véd rosszul, de mindig csak egy kicsi hiányzik. Elliott beszállva továbbra is jó, csak mint a Dallas ellen.
Morow-t hihetetlen mennyire szeretik, mondjuk meg is lehet érteni, és milyen rossz lehet így játszani(igaz ez JaBo-ra is a Flames ellen).
Szóval 2 meccs, 4 pont ,ez a lényeg .

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.25. 21:16  l  #9764

Túl a Calgary meccsen: nem tudom, ha Schwartz leütközése nem volt kisbünti, akkor Berglund-é miért? Na mindegy.. szereztünk egy pontot, Halak nagyon jól védett, nem rajta ment el a meccs. Sajnálom, hogy ismét kiengedett a csapat 3-2-nél. Azt sem értem, hogy miért Paajarvi-val üttetett Hitch.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.24. 21:18  l  #9762

Békés, Boldog karácsonyt kívánok !

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.23. 14:40  l  #9756

Megint megkérdezném, hogy Steenről mit tudtok, mert a csapatom egyik oszlopa, és ma állítani kell a heti rostert. Köszönném ha válaszolnátok!

Sérült. De ez nem jelent semmit; mármint, hogy hajnalban nem fog játszani.

"Blues leading goal scorer Alexander Steen (undisclosed) was injured Saturday and did not return for the third period.Blues leading goal scorer Alexander Steen (undisclosed) was injured Saturday and did not return for the third period."
blues.nhl.com

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.22. 17:33  l  #9752

Jó meccsek voltak az utolsók:

A Sharks elleni hagy némi kívánnivalót maga után. Nem tudom, mi lehet az oka, de a tavalyi illetve a tavaly előtti önmagunkat nem , hogy nem találjuk, de még azt az utat sem sikerült megközelíteni sem. Így pedig a PO-ban komoly bajban lehetünk, de nem csak velük, hanem a kaliforniai különítménnyel szemben is.

MTL: sima meccs volt. Nagyon hiányzott Backes. Azért nálam ő a No1 kapitány.

Edm: sima, nyugodt meccs, amihez azért az Edmonton jó partner volt a langyos játékával. Schwartz idénre érett be igazán, és ha így folytatja az elkövetkezendő évek meghatározó játékosa lehet. Stewart kezd belelendülni, a 3 ütött gólt nem kell megmagyarázni. Roy továbbra is zseniális. Melléjük kellene Hitch-ek találni egy stabil 3-dik embert és egy újabb jó sorunk lenne.
A mai meccsen látszott - és most ismétlem maga- Backes játéka mennyire fontos a csapatnak. Ütközik, lő , blokkol stb.
Polak kiesése fájó pont, de eddig Coco-ra nem lehet panaszunk, na jó kivéve mikor csatárt kellett játszania. Eszembe jutott a tavalyi Russel szitu.
Egyet azért még szeretnék a C-P-R sort idénre is össze rakni.
Elliott SO-ért gratula, önbizalom növelőnek jól jött.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.15. 18:23  l  #9741

Hát ez gyors volt, Backes gyönyörűen csinálta a breakawayt, két pontot ért.
Kövezzetek meg, de ma mindent érdemeltünk, csak győzelmet nem...

Igen és egyetértek.
Én a második, a harmadikról már ne is beszéljünk, gól után lecseréltem volna Halak-ot. De jó, hogy nem értek a jégkoronghoz. Azután neki köszönhettük hogy meccsben maradtunk, és hogy jöhetett az OT. Backes ... ismét egy gyönyörű megmozdulás. Tarasenko-nak végre jöttek a gólok.
Viszont nagyon pontatlanul játszottunk. Egy komolyabb ellenfél ezt könyörtelenül kihasználta volna. De a lényeg a 2 pont.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.14. 15:10  l  #9735

Backes EN gólja, mandínerből

A kapitány, az Kapitány.
Kellett ez a gól ahhoz, hogy végleg letörjön a Toronto. Iszonyatosan feljöttek, különösen szerencsétlen gól után.
Cole és az "S" betűsök brutálisan jók(Schwartz-cal az élen), Roy továbbra is szerethető, az első sorunk pedig viszi a pálmát. Még akkor is jók, ha kikap a csapat.
Berglund-nál egyetértek. Nagyon halvány.

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.10. 15:09  l  #10167

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 21:38  l  #9716

Na szóval most fejeztem be a meccset a 3-dik harmaddal.

Mindig megfogadom, hogy nem nézek élőben Blues meccset(legalábbis matiné meccset)-persze mindig megszegem, mindig kikapunk. De persze nem miattam.
Az első harmadot átadtuk, aztán miután Halak bejött feljavult a csapat és elég jó kis meccs kerekedett. Azért 4-3 nál már nagyon bizakodó voltam, de jött egy PP gól a cápáktól és annyi.
A fiatal sor zseniális, Cole brutál jól nyomja. Roy még közelebb került a kedvenc kategóriámhoz.
Azt azonban nem értem; Cracknell nem sérült, miért Paajarvi-t erőlteti Hitch? Tudom a szurkolóak semmi sem jó, de nem vagyok kibékülve vele.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 23:25  l  #9708