Columbus Blue Jackets Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 22:25  l  #1665

Nem mondtam, hogy nem szeretem. Én is odavagyok az ilyen kis emberkékért, akik kemények és tényleg oda is teszik magukat. Parros mondjuk nem a szívem csücske. A Ducksból most talán csak Brownt tudnám úgy megnevezni, akit csípek is ilyen téren. Egyébként, Boll és Dorsett mindig az első cserém között volt amikor az EHM-mel elkezdtem egy új játékot. Meg persze Filatov.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 22:16  l  #23115

ezer éve nem láttam fulham meccset a pl-ben,

Én meg ezer éve nem láttam egyáltalán focimeccset Mióta suli van, teljesen eltávolodtam a TV-től.

Columbus Blue Jackets Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 22:11  l  #1663

Boll...miért érzem úgy, hogy te odavagy a bunyós Jackets játékosokért? (Boll, Dorsett) Mi köt ennyire hozzájuk?

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 22:09  l  #2532

Szerintem sípszó után volt.

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 22:05  l  #2531

Hát eléggé ja. Szerintem pedig nagyon nyomtunk az utolsó harmadban.

Egy bajom van csak a válogatottal. Az az egy pedig az, hogy nekünk a nemzeti mezünkön miért is van rajta egy kib*szott reklám? Lehet, hogy már beírtam egyszer, de ez számomra fúj. Értem én, hogy egy főtámogatója a magyar hokinak, meg minden, de ez mégiscsak nemzeti mez, nem holmi klub.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 20:45  l  #17035

Atya ég ez a kép mennyire tetszik nekem. Jó lenne ezt meccsenként kétszer háromszor látni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 15:53  l  #17032

Én sem értem, hogy mi van vele. Lehet, hogy ő is mehet majd a kukába, mint oly sok első körös draftunk?

Iowa Chops Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 15:50  l  #197

Úgy gondolom, hogy még használhatjuk a topicot a Condors eredményeinek közlésére.

7:38
1-1 - Kyle Calder (PP, Eric Regan, Sasha Pokulok)
16:03
2-1 - Mick Lawrence

2.harmad
8:33
2-2 - Kyle Calder (Andrew Ianiero, Shaun Fisher)

3.harmad
15:13
3-2 - Dan Sexton (Stu Bickel, Mark Mitera)
17:19
4-2 - Dan Sexton (Shawn Weller, MacGregor Sharp)

Three Stars of the Game: 1. Kyle Caler (BAK); 2. Mick Lawrence (LV); 3. Dan Sexton (BAK)

A kapuban Timo Pielemeier 27 védéssel vette ki a részét a győzelemből.
Ezzel a győzelemmel a Condors megtartotta első helyét a Pacific divízióban.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 15:26  l  #17030

Kyle Calder 2 gólt lőtt a Condors tegnapi mérkőzésén.
A frissen leküldött Mart Mitera pedig 1 gólpasszal járult hozzá a csapat 4-2-es győzelméhez.

Hamilton Bulldogs Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 13:13  l  #1051

Ezt akkor bátran mondhatjuk pechnek is.

San Antonio Rampage Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 13:05  l  #15

És akkor így a hét végére egy kis összefoglaló az AHL-ből.

Bíró: Mark Lemelin (84)

Vonalbírók: Frank Prestigiovanni (57), Carl Sasyn (12)

1. harmad
Ismét rosszul kezdődött a mérkőzés a Rampage részéről. A 12. perc közepén Peter Zingoni (4) (Maxim Noreau, Jon DiSalvatore) emberelőnyös találatával már vezetést is szerzett az Aeros. A Rampage szinte semmit nem mutatott ebben a harmadban, ezt támasztja alá a 13-4-es kapura lövési statisztika a Houston javára.
2. harmad
A mérkőzés ott folytatódott, ahol abbahagyták a csapatok. Rögtön a harmad elején a 2. percben Chad Rau (2) (Danny Irmen) talált be emberhátrányból. Nem sokkal később ismét a hazaiak örülhettek. Robbie Earl (5) (Clayton Stoner, Jaime Sifers) gólja már háromra növelte az előnyét az Aerosnak az 5. percben. A harmad vége felé közeledve felébredt picit a Rampage és a 17. percben Jeff May (1) (Viktor Tikhonov, Kyle Turris) góljával kettőre csökkentette a különbséget a két csapat között. Nem telt el egy perc és a 18. percben még egy Rampage gólnak örülhettek a szurkolók. Brett MacLean (6) (Joel Perrault) volt a gól szerzője. A harmad kiegyenlítettebb kapura lövési statisztikát hozott. Ebben a harmadban 10-9 volt ez a mutató a Rampage javára.
3. harmad
Nem sikerült az egyenlítés az utolsó harmadban, ráadásul a 13. perc végén Jon DiSalvatore (3) (Robbi Earl, Chad Rau) kettőre növelte ismét az Aeros előnyét majd a 15. percben Petr Kalus (1) (Carson McMillan) idénybeli első találatával beállította a végeredményt. A Rampage 12-6-ra nyerte ebben a harmadban a kapura lövéseket.

A mérkőzésen Josh Tordjman védett. (28/23)

San Antonio Rampage Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.08. 0:01  l  #9

Minden bizonnyal. Bele kell jönnöm. Most javítgatom picit még, de a következő már tökéletes lesz.

Egyébként úgy gondoltam, hogy átveszem ezt a topicot, ha már ide küldtük le a legtöbb játékosunkat. Ha van ez ellen ellenvetése valakinek, gondolok itt Phoenix szurolókra az jelezze és befejezem.

San Antonio Rampage Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 23:49  l  #7

Éreztem, hogy nem sikerülhet elsőre tökéletesen.

San Antonio Rampage Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 23:48  l  #6

2009 November 5 - Carver Arena

Regular Season Game 14

San Antonio Rampage 4-5 (SO) Peoria Rivermen

Attendance: 3754

Referees-Francis Charron (46)

Linesmen-Craig Kneale (86), Aaron Mills (23)

Az első harmadban hamar hátrányba került a csapat, ugyanis az 5. perc végén Nicholas Drazenovic (5) talált be a kapuba. Nem sokkal később a 9. percben már kettővel ment a Peoria. Brendan Bell (2) (Jonas Junland) értékesítette a megítélt emberelőnyt. Ennek ellenére nem mondható, hogy a Peoria fölényben lett volna az első harmadban, hiszen 13-5 volt a kapura lövések száma a Rampagenek.
A második harmad is úgy kezdődött ahogyan az első. Ismét Peoria gól. A gólszerző Julian Talbot (1) (Aaron Palushaj, Steve Wagner) volt már a 3. percben. A Rampage azonban összekapta magát és egy nagyon jó zárással fejezte be a második harmadot. Először Sean Sullivan (3) (Matt Beleskey) talált be az ellenfél hálójába a 19. perc elején, majd rá 38 másodpercre már Joel Perraul (6) (Jeff Hoggan, Ryan Hollweg) lőtt gólt. Kiegyenlítettebb volt a második harmad viszont már. 12-12 lett a kapura lövések aránya.
Az utolsó harmadra tehát egy gólos hátránnyal ment ki a csapat. A harmad eleje igen gólszegény lett, azonban az átmeneti gólcsendet Joel Perrault (7) szakította meg emberhátrányos góljával a 14. perc végén. Azonban nem örülhetett sokáig a Rampage, mert Brett Sonne (1) (Aaron Palushaj, Steve Wagner) emberelőnyből idénybeli első góljával ismét előnyhöz juttatta a 15. perc közepén a Peoriat. Nem adta fel a reményt viszont a Rampage, aminek meg is lett az eredménye a 18. percben. Viktor Tikhonov (2) (Sean Sullivan) gólja tehát hosszabbítást ért. Ismét többet lőtt kapura a Rampage. Most 15-6 lett a harmad végén ez az arány.
A hosszabbításban nem esett egyetlen egy gól sem. Mindkét fél 2-2 lövést eresztett el a túlóra ideje alatt.
A szétlövésben a Peoria jobbnak bizonyolt azonban. A Rampage első három lövője (Kyle Turris, Joel Perrault, Kevin Porter) nem tudta értékesíteni a maga lövését, majd az utolsó két játékos (Colin Long, Matt Beleskey) hozta 2-2-re a szétlövést az 5. kör végére. Az ellenfélnél Aaron Palushaj, Julian Talbot, Nicholas Drazenovic, Brett Sonne, Jonas Junland voltak a lövők. A mérkőzésnek a 6. kör vetett véget, ahol a Rampage játékosa, Viktor Tikhonov hibázott, míg Barry Tallackson belőtte a maga büntetőjét.

A kapuban Al Montoya védett a találkozó folyamán, aki 25 lövésből 21-et hárított.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 22:27  l  #16998

Viszont így messzebb került kicsit megint az NHL-től az én bánatomra.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 22:19  l  #16996

The Anaheim Ducks announced today that defenseman Mark Mitera has been assigned to the Bakersfield Condors (ECHL).

Mitera, 22, has appeared in five games with the Rampage this season. Last season, the Royal Oak, MI native registered two assists in five games with the Iowa Chops (AHL).

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 12:00  l  #2492

Nem muszáj a Földnek elpusztulnia, hogy világvége legyen. Elég, ha csak annyi ember marad, hogy mindent elölről kelljen kezdeni.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 11:43  l  #2488

Hát ez a 2012 apokalipszis ez egy igen kemény téma lenne. Állítólag a nagy Nostradamus is megmondta ezt. (Persze, meg szeptember 11-et is megmondta, csak ezt utána mondták csak meg. Vicc ez a "Nostradamus megmondta" dolog.) Másik oldalról meg van abban realitás, hogy addigra összedől a gazdaság a világon és így tényleg annyi lesz mindennek 2012-re. Olvass utána, nagyon sok érdekes és talán hihetetlen dolog van ezzel kapcsolatban.

Az Angyalok és Démonok meg nekem nagyon tetszett. Elképesztően jó film. Nem vagyok személy szerint hívő, de én sose feltételeztem, hogy ez a Vatikán egy akkora szent hely, ahol semmi rossz nem történik. Ott is sunyiznak ám.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 11:28  l  #19395

Értettem, hogy irónia, de még most sem tudom, hogy Chicagoban van-e.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 11:27  l  #4198

Valahol olvastam, hogy játszhatna a következő meccsen, de nem akar még.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 11:24  l  #19394

Az NSO oldalt még betölteni is felesleges így van. Szerintem ott nincs egy normális szakértő se. Nekem a legemlékezetesebb bakim, amit ott találtam, az az volt, amikor Anaheim Migthy Ducksként írtak még mindig minket, pedig már az előtte való szezonban Aneheim Ducksként bajnokságot nyertünk. Na ez volt az utolsó, hogy NSO-t olvastam, azóta egy betűt sem.

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 11:20  l  #2486

Nekem a vége nem tetszett. Kicsit túl sci-fi lett. Amúgy jó film lenne, de a végét átírhatnák.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 11:18  l  #16989

Fejezzük már be.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 1:23  l  #11189

És bumm. 0-1

Filmek Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 1:19  l  #2485

Mivel egy sikeres áramszünet miatt oda lett 10 évem az Eastside Hockey Managerben, így a "boldogságtól" kedvet kaptam a filmnézéshez, úgyhogy most megnézem a Knowing című filmet. Aki már látta és fent van most, az leírhatná, hogy neki, hogy tetszett, míg én nézem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 0:10  l  #16986

Fogalmam sincs, hogy mit is ábrázol. A hivatalos oldalon böngésztem a képeket és találtam rá, így nem tudok másik képet beszúrni róla. Nagyíts rá valahogy, hogy meg tudjad csodálni ezt a kincset.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.07. 0:01  l  #29600

Azért Duchene neve lehetne így újonnan egy húzónév, még ha közel nincs akkora, mint volt a nagy Sakicé.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.06. 23:53  l  #16983

Nem akarom azt mondani, hogy szerintem is kicsit az, de mégis ezt fogom mondani. Nagyon csípem a faszit, nagy álmom volt, hogy itt játsszon Teemu mellett, de egyébként szerintem csak egy nagyon jó játékos. Montrealban akkora vezér volt, hogy szerintem azért kicsit tényleg overrated lett ott. Ennek ellenére örülök, hogy itt játszik, ha overrated, ha nem.

Egyébként, mocsok ronda szerintem ez a training mez.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.06. 23:47  l  #16982

Kár ezen rágódni, meg talán ne is akarjuk annyira megmagyarázni, miért nem itt kéne ezt megbeszélniük, mert annak csak az a következménye, hogy folytatódik minden.

Egyébként Ebbetért nem kár szerintem. Ahogy elnézem a Blackhawks topicot, nem muzsikál jól náluk se idén.
Christensenről nincs hír? Nem szedték még szét waiveren a rá ácsingózó csapatok?

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.06. 23:43  l  #9855

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.06. 22:35  l  #9850

Ja és egy észrevétel. Kicsit erős ez az Atlantic nemde?

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.06. 22:27  l  #9849

Langs is kihagyja rendszeresen az edzéseket, hogy pihenhessen (persze azért a 21-22 perces jégidők miatt ez valahol érthető)

Számodra. Nem ő az egyetlen játékos, aki 20 perc fölött játszik. Azért emiatt nem hagynak ki edzéseket játékosok. Vagy van valami ez mögött? Egy sérülés, vagy valami egyéb személyes probléma? Mert én tényleg nem értem, miért kéne neki elnézni, hogy nem jár edzésekre.

Egyébként idén is megleptetek eddig. Leírtalak titeket megint, főként a védelem miatt, erre megint amit nyújtotok. Bár nekem így már megint az jön, hogy PO-ra ismét lesz egy nagy pukk .

Niedermayer meg jó helyre került, legalább olyan lehetőséget kap nálatok, amit mi nem adtunk meg neki.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.06. 22:18  l  #3399

Brutális igen, de éppen ez az, hogy nem biztos ennek ellenére, hogy dominál is a csapat.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.04. 21:06  l  #19343

Cheliost leszerződtethetnénk igazán

Ő most nem Chicagoban van? AHL szinten értem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.11.01. 2:35  l  #16868

Sajnos én kevés vagyok ahhoz, hogy találjak. Ráadásul 1-0ra megy a Coyotes....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.31. 12:35  l  #16865

Szerintem se estünk hasra.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.31. 12:33  l  #16864

Szerintem estünk hasra. Ráadásul ez a back-to-back is a múltkor jött elő, hogy ilyen mindenkinek van, ne fogjuk mi erre. Hát te se. Az már más kérdés, hogy milyen csapattal álltatok ki.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.30. 11:30  l  #16846

Lupulnak olyan társak kellenek, akik kiszolgálják őt, vagy ellenkező esetben mondjuk ő a másikat, de ehhez jobb képességű és támadóbb felfogású játékosok kellenek. Ha odakerül mondjuk egy Christensen mellé, nem sokat ér főleg, ha hozzávesszük, hogy lehetne mondjuk egy Getzlaf mellett is.
Gondolj bele abba, hogy futóverseny van. Váltó. Az összes csapatban csak sprinter van, melletted meg áll 3 a sprinttől igen messze járó emberke. Talán nem lesz meglepetés, ha nem te nyersz. Ez van itt is. Lupulnak nem a 3.sor való....

Ebbe a sor témába meg ne menjünk már bele.