Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.31. 17:56  l  #1636

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.31. 17:50  l  #1635
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.31. 17:16  l  #1634
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.22. 11:35  l  #1633
Ági nyert két kisebb salaktornát, jön Montreal, de ott meg hard borítás van......azért már US open sikerekről fantáziálnak.:)
Hall of Famer

------------
  WIN OR LOSE, WE LOVE OUR SENS!
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.16. 13:17  l  #1632
Tegnapelőtt láttam a meccset. Le a kalappal a srác előtt!!!
Ha sikerül neki az inkonzisztencián javítani, akkor még lehetne egy-két sikeres tornája. Erősen és jól szervál, ha beüti, de sokszor még nagyon össze-vissza,. A fonákokat is el-el csapkodja. Ha ezeket kijavítja, akkor ... Szurkolok neki. Ügyes srác.

Válasz xetniesx hozzászólására (#1623)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.15. 19:08  l  #1631
Őt a legszebb futóművűnek választották anno.:)

Válasz Nafta hozzászólására (#1630)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.15. 18:48  l  #1630
ehh eh, odavagy az ilyen munkásnőkért igaz, a tiszteled beszél belőled haver ...

tiszta szeles monika a szorgos művezető hölgyünk ..

én csak annyit tudok már az én kedvenc tantárgyam itt a Steffi iszogatás melletti Gráfelmélet ..
MVP

Válasz PredJoe hozzászólására (#1629)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.15. 18:40  l  #1629
khmm.. szóval a bimbók izé... khm...

1.sor

Suter, Weber, Jones, Girard, Subban, Ellis..
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.09. 0:49  l  #1628
Ámen

Válasz Dodge01 hozzászólására (#1627)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.09. 0:05  l  #1627
All-Star

"Egy marék porban az iszonyatot megmutatom neked."
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.04. 18:08  l  #1626
Khmm...hölgyek is vannak a világon.

Válasz CarioN hozzászólására (#1625)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.04. 16:56  l  #1625
Szerintem nem csak Nyíregyháza. :) Remélem továbbra is így fejlődik, jó lenne ha pár év múlva szurkolhatnánk egy magyarnak is a grand slam-eken.

MVP

Válasz Tibi76 hozzászólására (#1624)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.04. 16:47  l  #1624
végre valaki, akire újra büszke lehet Nyíregyháza.
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.04. 16:33  l  #1623
Fucsovics Márton a junior kategóriában wimbledoni bajnok. nem semmi
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.03. 16:10  l  #1622
Örülök a kérdésnek. Legalább a csajokól is lehet beszélgetni.

Eltűntek, vagy már veteránok a sztárok. A visszatért Henin, Clijters már nem ugyanaz. Serenat sosem csíptem, de óriási kitartása és mentális ereje a mezőny fölé emeli évek óta. Mikor Venussal belecsöppentek látszott, hogy utóbbi aki konyít a teniszhez, de idővel kiderült mennyire kiegyensúlyozatlan. Vera Zvonareva szemei fogtak meg anno, és emellett azt jegyeztem fel, hogy nem bírja lelkileg elviselni a tehetségét, mert ez a női nagyon ott lehetne régóta a szeren, de túl érzékeny.
Már a Garros döntőjénél is félreértettél amúgy, mert nem az a baj, hogy élvezetes meccset látsz, hanem az ha mindkét résztvevő közepes teniszező ami jó játékot eredményez, de ne a döntőben legyen ez a leosztás mert rontja a rendezvény értékét. Tőlük nevesebb játékosok képtelenk stabilitást mutatni, nemhogy ők.
A rookiek ahogy berobbannak úgy hanyatlanak is le. Egy Peer is - akit már rég figyelek - megveri Ivanovicot, majd kikap egy noname ellenféltől...stb.

Valamit nagyon elszúrtak már évekkel ezelőtt a mezőnyben.

Magyar vonatkozás:

Czink és Szávay az első körben kizúgott, ám Arn Gréta a harmadik körig jutott és egy Bartolit kár, hogy nem nyelt le, de hatalmas Grat. Neki!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.30. 16:51  l  #1618
Ááájjjj, Rozsé, há' má' megin' kiestél, vazz?

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.29. 23:35  l  #1617

Stosur-Schiavone döntő egy Garroson. Hát ez elég durva. "Hova tűntek a tegnapi lányok?....."(Angyalbőrben)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.25. 8:26  l  #1616
Minden idők leghosszabb teniszmeccsét játszotta egymással John Isner és Nicolas Mahut Wimbledonban. A találkozó számos rekordot megdöntött, a két játékos kedd óta nem bírt egymással, végül több mint 11 órányi játék után a 112 ászt ütő Isner jutott a második fordulóba.
Képtelenek befejezni minden idők leghosszabb teniszmeccsét
Nadal kiszenvedte a győzelmet Wimbledonban
Kedden kezdték, szerdán folytatták, csütörtökön fejezték be a tenisztörténelem leghosszabb mérkőzését a wimbledoni tornán. Az amerikai John Isner 665 perc, azaz tizenegy óra, 5 perc játék után győzte le a francia Nicolas Mahut-t. A mérkőzés ötödik játszmája önmagában hosszabb volt minden idők leghosszabb teniszmeccsénél. Az egy meccsen ütött legtöbb ász rekordját még a vesztes is messze felülmúlta: korábban Ivo Karlovic 78-ig jutott egy Davis-kupa-meccsen, most Isner 112-t, Mahut 103-at ütött. Ha lehet még fokozni az őrületet: Mahut 502 megnyert ponttal bukta el a meccset.

Az eddigi leghosszabb teniszmeccset 2004-ben játszotta Fabrice Santoro és Arnaud Clement a Roland Garroson, előbbi 6 óra 33 perc után győzött. Isnerék ötödik szettje a csütörtöki folytatás előtt már hét óra hat perce tartott, végül nyolc óra 11 perc után ért véget.

A legtöbb ászt egy meccsen eddig Ivo Karlovic ütötte, 2009-ben 78-ig jutott egy Radek Stepanek elleni Davis-kupa-meccsen. A csütörtöki folytatás előtt Isner 98, Mahut 95 foghatatlan adogatást ütött, végül 112-nél, illetve 103-nál álltak meg.

A lejátszott gémek számát tekintve eddig Pancho Gonzalez és Charlie Pasarell 1969-es wimbledoni első fordulós meccse tartotta a rekordot. Annak a találkozónak a hatására vezették be később a tie breaket - de csak az első négy játszmára alkalmazva. Senki nem gondolta 41 éve, az akkor 112 gémen át tartó meccs után, hogy mindezt egyetlen szettben is túl lehet szárnyalni. Márpedig a mostani ötödik játszma 138 játékot hozott, a találkozó összesen pedig 183-at.

A döntő mozzanat 69:68-nál érkezett el. Mahut szervált, de a 30:30-nál kialakult labdamenet során Isner tenyeressel elütött mellette, a labda éppen a vonalra esett. Az amerikai egyből kihasználta meccslabdáját, a kövezkező pontot ezúttal egy fonák egyenes elütéssel szerezte meg, a hálóhoz behúzódó Mahut már nem tudott a labdára mozdulni.

"Az ember nem is érezheti magát fáradtan, olyan csodálatos ez a közönség. Mahut egy harcos, de valakinek veszítenie kellett. Reméljük, majd még játszunk egy ilyet" - mondta a győztes Isner a pálya közepén.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 22:14  l  #1615
Egyértelmű, ezért nem szabad lett volna véget vetni ennek a meccsnek, de hát mégis csak el kellet dönteni. A történelembe így is beírták magukat. Rájuk szerinem mindenki emlékezni fog.

Válasz rotyi hozzászólására (#1597)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 22:12  l  #1614
Filippo szervaröptés volt, azért ne keverjük, ahhoz kell tudni teniszezni. Andy lelkes volt mindig, én imádtam, de valljuk be, nagyon kevéske volt. Karlovic a szervákon kívül szart se tud,Querry sehol nincs. Isner meg, hmm. Több potenciál lenne a srácban.

Válasz varin hozzászólására (#1610)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 22:07  l  #1613
következő körben 0-3al kiesne kár hogy lemaradtam erről a nagy meccsről

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 18:53  l  #1612
S ezt most miből szűrted le?

Szóval nem mondtam, hogy problémám van a szervákból élő teniszezőkkel, egyszerűen csak jobban szeretem azokat, akik többet játszanak. Jobb egy hosszabb labdamenet, mint egy ász, én ezt vallom.

Egyébként Karloviccsal kifejezetten unszimpatizálok.
2.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 18:52  l  #1611

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 18:46  l  #1610
Tehát egy Roddick, Querrey, Karlovic, Philippoussis, Isner, stb. nem is teniszező?
1.sor

Válasz thokee hozzászólására (#1609)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 18:35  l  #1609
Többet mutatott. Technikásabb, bravúrosabb ütései voltak, mind ma, mind tegnap.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 17:48  l  #1605
Vége, 70-68. Mahut sajnálom, jobban megérdemelte volna.

Mahut is már 100 felett van.

Mindkettejüknek különdíjat adnék. Brutális!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 9:34  l  #1599
Not before 15:30 a hivatalos honlap szerint. Lesz előtte két női meccs azon a pályán.

Válasz Balint hozzászólására (#1598)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.24. 8:30  l  #1598
Mikortól folytatják, lehet tudni?

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.23. 23:11  l  #1597
emelem kalapom, óriási volt, amit 10 óra után is műveltek. bár szerintem a francia jóbal mozgékonyabb volt. az amcsi srác gyakorlatilag már jóideje csak sétált és nyakiglábságának köszönhetően nyúlkált, ameddig elért. lábmunka már szinte zéró. ami persze teljesen érthető is.

örülnék, ha nem lenne vége 10 perc alatt holnap, bár nagyon sanszos szerintem is.

legyen előbb meg mindkettőnek a 100 ász, mert megérdemlik. lehetőleg legyen egál az is.

a gáz csak az, h akármelyik is nyer, a köv fordulóban sima vereség vár rájuk, nem hiszem, h ezt ki lehet pihenni addig.

gyakorlatilag minimum 3 (5 szettes) meccs van már a lábakban, vállakban, karokban, fejekben egyetlen nap után, ez rengeteg

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45