Email-cím: pokerstarnet(kukac)citromail.hu
 Lakhely:
 ICQ: 0
 Kedvenc csapat: New Jersey Devils

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 15:11  l  #15131

Philly ellen a tisztes helytállás a cél, teljesítették a srácok a minimumot, amit elvártam tőlük, mostantól nincsenek elvárásaim velük szemben. Remélem azért nem szombaton kezdünk

+
Remélem az eleje legalább izgalmasan alakul majd.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 6:16  l  #15108

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 5:59  l  #15103

xD

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 5:20  l  #15099

Én ott basztam el, h le sem feküdtem.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 5:03  l  #15095

Vicc. Kurvára nem úgy tűnik a 3. harmad alapján, h nem ez az utolsó meccsünk....

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 4:59  l  #15091

Nem tudom, h ezt így ki lehet e bírni..pláne olyan védelemmel, mint a miénk. Nem igazán peregnek azok a percek.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 3:51  l  #15082

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.27. 2:46  l  #15078

Jó kezdés. Csóri Madden :S

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.25. 14:12  l  #1074

:D és tök más dolog a szándékos sérülésokozás, az is egy dolog, ha felcsúszik a könyök(ez sem volt jellemző, de hirtelen szerintem mást nem tudnál felhozni)

Rég röhögtem ilyen jót. :DDD Hát igen, "néha" valóban felcsúszott a könyöke a kis görénynek.

nyilván én is másképp látnám a dolgokat, ha nem nálunk alázott volna, hanem minket... arról nem beszélve, hogy nem feltétlen görények/ alattomos playereket választanak hall of famebe.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.25. 14:00  l  #15067

Asszem én alap ember vagyok élő közvetítések alatt. Jót tett nekem is ez a win, de tartok tőle, h már csak egy meccset nézhetünk idén. Bár 6-7meccses tovább jutással számoltam első körben még a párharc előtt, remélem azért, h bejön. Zajac tényleg nagyon kapar és szerencsére be is jönnek a dolgok. Parise-vel kapcsolatban kicsit értetlen vagyok, mert ő is nagyon akar, lehet túlságosan is, rengeteget korcsolyázik, ütközik is, visszazár rendre és besegít a védekezésbe, a helyzetei is megvannak a meccseken, ha bejönne 2-3 ziccer...Persze tőlem is nyugodtan mehet.A második-harmadik sorunk szerintem eszméletlen szürke, Clarksonnak egy passzára emlékszem a párharc során, Zubrus csetlik botlik...A negyedik az okés. A védelemből Harrold kiemelkedik, asszem ez mindent elmond. Kapusainkkal elégedett vagyok. Jó lenne, ha már végre Kovy/ Parise simán eldöntenének egy meccset a legjobbkor jönne, ha tényleg brilliroznának végre.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.25. 4:27  l  #15055

Megküzdöttünk érte, nem érdemtelen ez a győzelem. Kíváncsian és félve várom a hetediket.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.25. 2:58  l  #15052

Két lövés, két gól. Kezd elszállni, minden hitem, engem lepne meg a legjobban, ha innen meglenne a meccs.(egál ellenére) Ezt a Zubrus gyereket is csak az nem bontja le, aki tényleg nem akarja.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.25. 2:45  l  #15051

Két védőnk egy emberen és így is tisztán középre tudja passzolni.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.25. 2:30  l  #15048

Nem mondanám, h megnyugtatott ez a gól. Azóta jobban pörög a Panthers. Nem merek igazából semmit sem írni :D nem mintha annyira bizakodó lennék, sőt. Jó lenne nem csak egy sorunk termelne, és a sztárjaink, alapszakaszban jól muzsikáló játékosaink is mutatnának valamit. Egyébként a florida, igen masszívan védekezik, ha épp a harmadukban tudjuk tartani a korongot.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.24. 14:48  l  #15043

A leglehangolóbb, h ez nem idei probléma. A mait nagyon be kéne húzni, mert néznék még Devils meccset idén, főleg Brodeur miatt. Bizakodó azonban nem vagyok, mindig eszembe jut a legutóbbi hasonló szituáció, mikor ugyan kijött a csapat a pályára, de fejben már tökre másutt voltak.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.23. 19:27  l  #15032

Tőlem bárki mehet a csapatból, senkit nem fogok megsiratni. (Parise karrierje szempontjából sem hiszem, h negatív lenne a csapatváltás). Csak jöjjön már valami épp kézláb védő!

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.22. 11:19  l  #15019

Én egy szoros 6-7meccses tovább jutásra számítottam első körben, második körös söpréses-1/4-es búcsúval. A hazait még behúzhatjuk, bár ebből a csapatból nem sok küzdeni akarást nézek ki. Elképzelhetőnek tartom, h frissen borotvált arcokkal jönnek ki, és már előkészítették a golfcuccaikat. Nem hiszem, h alulmúljuk magunkat csapat szinten(max. a támadóink), védelem nélkül nem is értem mit akartunk.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.22. 3:22  l  #15016

Majd reggel megírod, h Theodore mekkora mumusunk meg ilyenek, holott a támadóink full impotensek, ötlettelen és semmi tudatosság nem volt a játékukban, ezek képesek akárkit naggyá tenni. Akár meddig játszhattunk volna, tuti nem szerzünk gólt. Brodeurt lehet szidni a második bekapott gólért, de számít valamit? Semmit! Egyedül többet tett eddig a párharc során, mint az egész csapat. Szezon közben már többen kritizálták, h így öreg meg úgy öreg, nem hiszem , h a korával lenne baj, inkább belefáradt a sok szarba. Hazai pályán még mindenképp győzelmet várok, de játszhatunk akárhogy-és győzhetünk is, továbbjutást nem érdemlünk semmilyen esetben sem! DeBoert meg remélem szétbassza az ideg, ha már nekem sikerült így felidegesítenem magam.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.22. 2:54  l  #15015

Jó éjt!

Inkább essünk ki a picsába, nem is értem mit vergődünk mi a po-ban.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.22. 2:20  l  #15013

Meglepne, ha ilyen játékkal és hozzáállással ki tudnánk egyenlíteni. Megköszönhetjük Brodeurnak, h csak egy a különbség. Eddig nagyon lelketlen és megfáradt teljesítményt nyújtunk, ostoba kiállításokat szedünk be, a speciális egységeink is nagyon szürkék. Azért szokás szerint belenézek a harmadik harmadba, aminek az szokott a vége lenni, h itt ragadok, bízom benne, h felpörögnek a srácok, bár nem sok esélyt látok rá.

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.21. 2:30  l  #1056

tehát szerinted Stevens-től távol állt a parasztság, az alattomosság, a szándékos sérülésokozás, és pusztán csak qrva kemény volt?

nos, ez is egy nézőpont, így nyilván nehéz is lenne közös nevezőre jutnunk a fenti szavak jelentését illetően

nyilván nehéz lenne. meg szerintem ne is offoljuk szét a topicot, viszont a njd-be linkelhetnél valami videót, h mire is gondolsz.

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.20. 23:46  l  #1053

Stevensre sok minden jelzőt aggaszthatunk, de az alattomosság nem hiszem, h közte lenne, egy dolog kib*szott keménynek lenni :D és tök más dolog a szándékos sérülésokozás, az is egy dolog, ha felcsúszik a könyök(ez sem volt jellemző, de hirtelen szerintem mást nem tudnál felhozni) , de megint tök más dolog jégen fekvő(!) játékos nyakára ugrani...szerintem.

am köszi Sjöa mester! :)

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.20. 15:01  l  #1050

Ja, aktív a büdös gyökér: http://www.youtube.com/watch?v=LPWRWdKzdFY (még mindig nem tudom, h kell ide videót linkelni : )

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.20. 14:13  l  #14996

Jól jött át az összefoglalóból, sokáig nyílt volt a meccs és akár könnyen küzdhettünk volna 1-2gólos hátrányban is két harmad után. Szerintem, ha még 3. harmad lemegy sem enged be semmit Brodeur, tényleg isten volt.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.20. 14:08  l  #14995

Nem hiszem, h túlzottan kritikus lennék :D a támadóinkat nem igazán szidom, a kapusainkkal maximálisan elégedett vagyok a védelmünk meg úgy szar ahogy van. Eddig az összes meccs alakulhatott volna akár másképp is-amik eddig kimaradtak üres kapus helyzetek, vagy csak szimpla hatalmas ziccerek, azok most többnyire gólt eredményeztek. Valamint Brodeur tényleg eszméletlen formában védett(néha szerencsénk is volt), ha bemegy 3-4 se lehetett volna hibáztatni. Tényleg kevesebbet akadályozták xD a védőink, meg azért sokat birtokoltuk a korongot, és a speciális egységeink is jól muzsikáltak. A 3. harmadban meg sikerült eldönteni. Egyébként Parise küzdött eddig is leginkább, sokszor hibázott el óriási helyzeteket, ha azok bemennek vagy 2-3 fontos góllal többje lenne és eddig se lett volna rá panasz.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.20. 3:43  l  #14984

Messze nem mondanám magabiztosnak még, ha az eredmény esetleg azt is sugallná valakinek is. Brodeur tartott sokáig a meccsben minket, valamint többnyire sikerült elkerülni két harmadon keresztül a kiállításokat, kettős emberhátrányokat, és éppenséggel a szerencsével sem álltunk hadilábon(végre). A védelemről jót nem igen tudnék mondani, Brodeur zseniális volt, az előnyöket jól használtuk ki, mondhatjuk "minden összejött"(főleg a záró harmadban), de könnyen alakulhatott volna másként is a mérkőzés, de azért ez már kijárt.

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.18. 13:54  l  #1046

Gondolom azok, akik viszonylag kevés meccsünket nézték és inkább csak statisztikákból (és a csapat múltjából) indultak ki. Az eddigiek alapján nem vitás, h simán megérdemelt a Floridai vezetés, az alap szakaszbeni 2-1-1es enyhe floridai fölényből kiindulva (4-2-1most) szintén nem annyira meglepő.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.18. 13:46  l  #14978

Abban sem vagyok biztos, h Brodeurt lehívták és nem magától ment le, mert már ki lett a fasza a "védelmünkkel". Clemmensent pedig nem is sikerült nagyon nehéz helyzetbe hoznunk, volt ugyan egy-két nagy védése, de azt bármelyik nhl kapus bemutat egy meccsen, a florida nagyon masszívan tud védekezni 4-5emberrel és semmi területet nem hagy a támadóinknak(a kiugrásaik meg életveszélyesek, mert egy csatáruk elvisz két "védőnket", akik mellett zavartalanul tud üres emberhez passzolni/ vagy csak simán sokkal gyorsabbak). Volt pár életerős lövésünk, vagy one timer shot, amire mozdulni sem tudott csak nézett előre és kereste a pakkot, mikor az már rég kapu mögül jött vissza, szóval semmiképp nem mondanám mumusnak vagy ilyesmi. Két három ténylegesen ziccerünk (üres kapu) kimaradt az eddigi összes meccsen, ez a florida sem tűnik egy masszív po csapatnak, de eddig jóval többet tettek le, mint mi. Amúgy fejlődő képet mutat a csapat, ezen a meccsen már vagy 15percet hokiztunk...Nekem semmi elvárásom nincs évek óta ettől a csapattól, és nem is lesz míg nem szerzünk legalább 2 épkézláb védőt. Amúgy meg Larsson remélem rám cáfol, de szezon végén láttam némi javulást a védelmünkben, mikor ő kikerült és toltunk is egy (asszem)6-os w streakot.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.18. 3:07  l  #14970

ez a Bergenheim gyerek mekkora egy Jó lenne ezzel a pp-vel visszajönni a meccsbe

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.18. 2:54  l  #14969

Szerintem Parisenek sem hiányozna sokáig ez a devils, másrészt senki egyebet sem tudnék kiemelni a csapatból. Azt sem tudom én miért nézem a meccseinket mert, h nem igazán szórakoztatóak azt leszögezhetjük. Azért a biztonság kedvéért belelesek a III. harmadba.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.18. 2:20  l  #14966

újabb emberelőnyös florida gól de rendesen lelohaszt ez a csapat, hogy jut eszünkbe saját kapu előtt keresztbe lőni a korongot? nem kapust kéne cserélnünk, hanem full védelmet

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.18. 1:54  l  #14963

egészen addig jók voltunk, míg a támadó harmadban tudtunk időzni, és tényleg hajtottunk is. az eddig bekapott 8gólunkból 5 emberhátrányos volt, volt közte kettős is. jó lenne megrázni magunkat és úgy folytatni, ahogy Theodore lecseréléséig toltuk, mert amint hagytuk őket támadni/ és védekeznünk kellett volna/ egyből elolvadt az a soványka három gólos előny.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 20:14  l  #14959

Én nem tudom, h ezeket az összefoglalókat ki vágja..de határozottan jó iramú mérkőzés volt, sok ütközéssel, helyzetek itt is ott is akadtak bőven, de a florida sokkal összeszedettebb volt, nem igazán hagytak élni minket a támadó harmadban, velünk ellentétben jól védekeztek. Több nagy ziccerünk is kimaradt. Kovalchukéktól valóban több kéne, de a gyenge pont szerintem a híg fos védekezésünk. Bízom benne, h hazai jégen tényleg kihajtják a belüket is a játékosaink!

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 4:16  l  #14954

Csak végig kellett maradnom. Egész kis izgalmas mérkőzés lett, jó irammal. 07.6-os időkéréssel 1:30+os en-el, végén így 2 gólós vereséggel. Hazai meccseket be kéne húzni, ha tudunk úgy küzdeni, mint egy harmadban tudtunk az eddigi meccseken jók lehetünk. Kicsit jobb helyzetkihasználás kell, de fontosabb, h a saját harmadunkba ne engedjük be a Panterst mert ott szart sem érünk. Tényleg elkeserítő dolgokat művelünk. Valamint a bírok lenyelhetnék a sípjaikat végre. Lehetőleg el kell kerülni a kiállításokat...Egyébként nem hiszem, h egy körnél több lenne ebben a csapatban, vagyis inkább kétlem.., remélem ez a párharc legalább annyira izgalmas lesz, mint ez a 3. harmad volt.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 3:46  l  #14953

Kicsivel kellett csak több, mint 2 perc, h feljöjjünk egy gólra a III. harmadban. Meg kellett egy Brodeur is, h ne 1:4 legyen, 2 zseniális védése volt és utána következtek a góljaink. Mikor támadunk nincs gond és szerencsére most próbálkozunk is, de kell még egy kicsi.. Saját harmadunkban viszont botrányosan szarok vagyunk.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 3:12  l  #14952

Várható volt, évek óta Brodeur a legjobb védőnk...Én sem maradok végig, de azért még a harmad elejébe belekukkantok.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 2:39  l  #14949

tényleg vicc, amit az eddig műveltek (beleértve az első meccset is)

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.16. 1:44  l  #14946

Jó kezdés! Remélem valami zúzós kis meccs kerekedik belőle és senki nem alszik el rajta.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.14. 2:19  l  #14940

persze bőven elég egy harmad, h forduljon a kocka...De ez a bő fél házas meccs(enyhe túlzás)...semmi po párharc hangulat nincs...Na közben 3:1 én bízom benne, h felpörög a mérkőzés.

New Jersey Devils Idézet   l  Válasz erre  l  2012.04.14. 1:53  l  #14938

Bár a kiállítások megadhatók voltak, de remélem a bírók kicsit visszafogják magukat...Ahogy mondod, a florida egyelőre sehol nincs (nyilván az emberhátrányoknak is köszönhető) remélem mi sem veszünk vissza a három gólos előny tudatában és valami po szerű meccs kerekedik. Brodeur azért zseniális passzt adott.