New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 12:19  l  #2199

az jó lenne, mert az még odébb van.
játszhatnánk egy tét nélkülit, egy PO-ból kiesett csapattal.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.25. 8:42  l  #2196

egyik pozitív meglepetésből a másikba esek. elképesztő, nem is tudom mikor domináltun ennyire utoljára, mint a flyers elleni meccsen. más kérdés hogy a kapu előtt bénáztunk illetve Mason brillírozott.
a másik pozitív dolog viszont az SO. gyakorlatilag 3-ból két próbálkozásunk szinte mindig gól.
kíváncsian várom, meddig tart a szárnyalás.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.23. 23:16  l  #2195

pont hogy nem. azért lesz meg ( ha meg lesz ) mert sokkal többet nyerünk mint eddig bármikor, és eddig szinte mindegyik csapattal pariban voltunk.
ha jobban teljesítenének a divízióbeli csapatok, akkor is az elején lennénk.
érdekes lesz, mert most sorozatban játszunk a divízió riválisokkal. most lehetne igazán ellépni, illetve most eshetünk visszább.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.23. 21:32  l  #2193

ennyi sztem...
szerintem meg oda először be kell jutni.
egyébként meglepően gyatrának tűnik a divíziónk, pedig szezon előtt nem sok sanszot adtam magunknak. persze lehet hogy így se kerülünk PO-ba, de a csapat már most több örömöt okozott, mint az elmúlt 4-5 bajnokságban.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.23. 19:01  l  #2191

ja, hogy csak reméled. akkor jó.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.23. 16:19  l  #2189

félreértesz, én a tavalyi PO szériánk miatt vártam ezeket a meccseket.
akkor rendszeresen túllőttünk benneteket, mégis viszonylag simán Ti mentetek tovább. kíváncsi voltam, fejlődtünk-e valamit, és örömmel látom, hogy idén sokkal gólérzékenyebb a csapat.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.23. 16:16  l  #2188

nocsak? a parkőrök bejutnak?

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.23. 7:39  l  #2182

hmmm..... pingvingek oda-vissza kipipa!!!! de jó ilyen hírre ébredni.
lassan csak elkezdenek komolyan venni minket.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.22. 3:58  l  #2181

gyönyörű és megérdemelt győzelem!!!@ lassan tényleg el kell hinnem hogy az összes brigád ellen lehet reménykedni.
érdekes, hogy Tavares és Crosby is csendben maradt..

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 22:18  l  #2180

most két olyan meccs, amit nagyon régóta várok.
értékmérő de akkor sincs világvége, ha mindkettő zacskó.
kíváncsi vagyok mire megyünk Malkinékkal.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.06. 13:39  l  #35455

nem kell itt szégyenlősködni, bitang jók vagyunk.
évek óta.
golfban...

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.31. 6:50  l  #46224

ez ronda munka volt... grat.
felrémlik a tavalyi önmagunk. magasan túllőjük az ellent miközben hülyére vernek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.29. 14:33  l  #46207

hűűű, Varlamov elképesztő volt. remélem kétszer egymás után nem tud ilyet.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.17. 12:57  l  #2174

és a legszebb az egészben hogy Leddy sem sokkal marad el mellette.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.17. 12:44  l  #2172

hümm-hümm... cápák levadászva, felkészül pingvinek. ha ott is bíztató lesz a játék, akkor merek nagyot álmodni.
és a stat listák is elég hízelgőek.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.17. 9:32  l  #19496

hasonló szépeket.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.15. 11:33  l  #2168

háromból három és nagyon sok gól. még várok két-három meccset, és ha hasonlóan alakulunk, nagyon óvatosan elkezdek reménykedni..
Boychuk meg.....elképesztő.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.12. 7:23  l  #2167

szavam sem lehet a kezdésre, oda-vissza győzelem, a statok elején csupa hegylakó.
a két meccsen szerzett 9 gól remek, a 6 kapott viszont azt mutatja, hogy a deffenzív része a dolgainknak nincs még a helyére rakva. Boychuk eddig a szezon üzlete.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.10.11. 7:08  l  #28724

köszönjük johnny fiút. úgy néz ki maradhat.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.30. 13:29  l  #20727

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.28. 10:33  l  #20708

gratulálok, de ez komoly ellenszél volt...

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2014.02.07. 2:27  l  #12233

azt kell mondjam, igen gyenge csapatotok van. de nálatok nagyobb balfékek csak mi vagyunk, és ki is fogunk kapni tőletek. röhej.

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.02.07. 1:39  l  #2116

elképesztő, mennyire gondolat nélkül játszunk emberelőnyben.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.28. 21:55  l  #26850

ejnye, ejnye... ebben a szobában ez nem volt divat. amúgy meg a fő gibbon nálatok van.
a győzelemhez gratula, jobb csapat vagytok. védelem és kapus nélkül nehéz ügy ez..

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.27. 21:52  l  #26810

bocsánat uraim, de ma este nyernünk kell. ha már az egyértelmű gólunkat sem adják meg a zenészek ellen, kénytelenek vagyunk a második kedvencem ellen nyerni. és tényleg nagyon jó az az első sor.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.25. 22:02  l  #9844

gratulálok, bitang jó csapatotok van, részemről az egy pont sem rossz ellenetek. bár úgy gondolom OT-ban szabályos gólt vettek el tőlünk..

New York Islanders Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.22. 3:47  l  #2113

régen írtam ide, de most nem tudom megállni. elképesztő, amit a csapat mostanság produkál, sokadszor jönnek vissza -1-ről, -2-ről, hajtanak mint az állat. nem tudom mi lesz a vége, mert a hátrány még mindig tetemes, de legalább ebben a periódusban sok örömet okoznak.
az első sorunk az egyik legjobb a ligában ( ezt az Okposot nem kivinni az olimpiára... ) Tavaresnél pedig jelenleg nincs jobb játékos. Vanek győztes gólja előtt ahogy a harmadban tartja a korongot, majd az egyérintős gólpassza...igazán ínyenc, kevesen tudják így.
ha még védelmünk és kapusunk is lenne...

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.12. 18:20  l  #42287

csak lesz???? hmmm.. magasak az igényeid.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.11. 17:04  l  #43077

volt mákunk az tény, de hgy végig jobbak.. első harmadban vlt gndotok nektek is.
és ( sztem ) kétszer is szabálytalanul szereltétek Tavarest nagy helyzetben. de mindegy, végülis jóljöttünk ki belőle.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.07. 12:13  l  #16583

ejnye, ejnye....

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.24. 12:07  l  #42009

egy kétcsapatos bajnokságban komoly potenciált látnék..

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.28. 20:48  l  #41724

ez a Tatar gyerek.... nagyon messze juthat még.

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.19. 20:47  l  #23387

Ámen.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 2:37  l  #25620

jó éjt nektek, további sok sikert.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 1:43  l  #25602

tudom, hogy vendégségben nem illik kárálni, de ha csak egy kicsit jobb csapat vagyunk, nem marad kérdés a harmadik harmadra, sztem sokkal jobbak vagyunk. sajnos azonban ettől még ki is kaphatunk.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 1:21  l  #25589