Kedvenc csapat: Colorado Avalanche

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.03.05. 1:22  l  #38026

2:0 ide, és mindkettot McGinn vágta! eddig egy szavunk nemlehet

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.03.05. 1:20  l  #38025

Mocskos favágó banda! Szabályosan fejre mennek bazdmeg! Még szerencse, hogy a bírók nem nézik tétlenul!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.03.05. 1:16  l  #38024

Kocsog Wild!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.03.02. 9:16  l  #38002

Tudtam bazdmeg.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.03.01. 13:51  l  #37995

Félek a mai meccstől, valahogy a kotelezoket sosem tudjuk hozni.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.26. 12:08  l  #37871

Mutatták is meccs kozben, aztán a pályán már nem nagyon láttam.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.26. 12:03  l  #35680

Nekem egész meccsen úgy tunt, mintha ti lettetek volna b2b-en. A végére felporogtetek, de akkor meg már mi voltuk fáradtak.
Mindenesetre koszonjuk a hozzájárulásotokat.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.26. 11:59  l  #37869

Nagyon jól jott ez a +4 pont, óriási szukségunk volt rá. Viszont azért nyugodtan kijelenthetjuk, hogy ehez a sikerhez a Wings bárgyú játéka is kellett hozzá. Olyan volt, mintha ok lennének b2b-en. 3. harmadban feljebb kapcsoltak és mindjárt kaptunk 3 gólt, viszont akkor mi már teljesen elfáradtunk.
Lehetett látni játékunkon, csak lovoldoztuk elore a pakkot! Egyedul Landy-ék sora ami veszélyes volt tegnap, Duchene-nel nemtom mivan, de ez így nem kóser. Én személy szerint látom az akaratot rajta, kúszik-mászik idonként, de sehogy sem jon ossze neki. Holott most égeto szukség lenne a jó játékára, mert nemhiszem, hogy egy sorral végig tudjuk nyomni a "nagy" hajrát. Talán ha megkeverné azt a sort Sacco.
Védelembol nekem Hejda nagyon szúrja a szemem. Az még egy dolog, hogy béna és az osszes apró támadó felkeni a falra, de iszonyat lassú támadásépítésben. Már itthon kiabálok, hogy passzold bazdmeg, erre o fogja magát és megfordul a palánk mellett, amit rendszerint elis veszít.
Wilson tegnap nagyon adta, az én szememben állandó csapattag. A legtobb védo beledurrantotta volna a kapusba, e helyett o szépen kiszolgálta Downie-t ráadásul úgy, hogy egy védo is volt koztuk. RESPECT!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.26. 2:22  l  #37854

Factor és Landeskog kibaszott jó egyutt! + még Downie aki kikaparja a pakkot!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.25. 15:41  l  #37824

Nyugi máááááááááááááááááááááááááár!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.25. 13:14  l  #37820

Varly piszok jó volt ezen a meccsen, ahogy védte Nash lovését a crosspass után. Én már bent láttam. Ha állandóstani tudná ezt a formáját, lehetne rá építeni. Reflexeivel nincsen gond, gyorsan átér a másik oldalra és csinál egy gyors spárgát. Viszon elég hamar letérdel a kapuban, ebbol adódóan néha kiszolgáltatottá válik.
Mai meccstol nemvárok semmi jót, ez a játék a Jakets ellen elég volt, de a Wings ellen édeskevés. Viszont ha megtordeljuk a játékukat utkozésekkel + gyors kontrákkal, lehet esélyunk.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.25. 1:42  l  #37801

Tu som!
Porgunk porgunk, de félelmetesen pontatlanok vagyunk. Nemsokon múllott, hogy hátránnyal menyjunk szusszanni. Ennél mindenképp jobb játék kell.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.02.04. 23:49  l  #37583

1:2nél lemertem volna fogadni, hgoy vesztunk 3:2 re

Zene Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.28. 12:50  l  #7556

Isohunt?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.27. 9:24  l  #37534

Semmi. Ugyanaz az inkozisztencia jellemzi Roy-t is.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.25. 15:00  l  #5892

Tudom, Borsod mellett lakom. Csak a másik oldalon.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.25. 14:46  l  #5890

Akinek ladája van, az jobb ha hozzászok, ha osszetuzésbe kerul a tudatlanok táborával.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.25. 14:19  l  #5888

Gondold. Már hozzászoktam.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.25. 13:40  l  #5885

Kínai alatt az osszes ázsiai olcsó "autó"gyártó cégeket értettem.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.25. 12:37  l  #5881

Ugy ugy, csak zúzzák be az osszes kínai FOST!

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.23. 21:54  l  #7676

A kis energiatakarékos! Mármint munka terén!

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.23. 21:47  l  #7674

Azért mert kulfoldi vagyok?!
Nyugaton légy, vettem a poént! Steve miatt már hozzászoktam

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.23. 21:30  l  #7672

Ej genyóó ezt még visszakapod!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.20. 2:30  l  #37509

Fogadjunk, hogy magára talál Tenesseben?

AMúgy ma meccsunk van? vagy csak simán nem tudsz aludni

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.20. 1:51  l  #37507

Pont egy versenytárshoz?
Na majd elkezdi o is a volt csapat szívatását, ahogy a tobbiek.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.19. 4:17  l  #37499

Na az elso harmad lement, a gólról sajna lemaradtam, csak az uccsó 5 percet tudtam nézni, de azt végig a Panthers harmadában toltottuk.
Jol adogatunk, viszont hiányoznak a váratlan befejezések. Vagy a kapusba lojjuk, vagy mellé.
Johnson elég sokszor segédkezett a támadásokban, volt, hogy saját maga vitte be, majd tartotta a korongot az ellenfél harmadában.
Remélkedjunk a mihamarabi egyenlítésben, azért a Panthers nem túl acélos, ezt megis lehetett látni azon, hogy simán beszorítjuk oket saját harmadukba!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.15. 9:12  l  #37473

Emberek, nyugi van!
És igenis, néha nekünk is lehet egy kis szerencsénk!
Mueller azért belőhette volna.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2012.01.07. 8:49  l  #37390

Mondjam, vagy mutassam?

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.26. 21:12  l  #7264

és sajnos nincs már ki jöjjön. nincs alternatíva, nincsenek sem demokraták, sem mások, akik megoldanák azt, ami itt mostanra kialakult. szerintem.

A minap olvastam, az itteni Új Szó-ban, hogy a magyar politikai életnek a legnagyobb gondja az, hogy nincs jobboldali párt. Mert azért valljuk be, csak Mo-tekintik oket jobboldalinak, holott más országokban sima baloldali párt lenne ( és az is). Pl.: nálunk ott volt az SDKÚ 2002-2006 kozt, minden faszán ment, muter szerint sokkal jobban éltunk, mert az ember hitelt felvenni, bevezették azokat a megszorításokat, amelyek elengedhetetlenek voltak az ország további fejlodéséhez. Aztán jottek ficóék és szépen elbasztak mindent.

Zene Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.13. 14:17  l  #7378

90%-ra biztos voltam benne, hogy LP. És mégis átugrottam e felett.
Koszi!

Zene Idézet   l  Válasz erre  l  2011.11.13. 12:13  l  #7374

Hell emberek! 09:44 nél kezdodik egy szám, ami a Rocktenoris próbája alatt megy. Ha valaki ráismerne az lenne olyan szíves és megosztaná velem?