Kedvenc csapat: Pittsburgh Penguins

User hozzászólásai

előző oldal l következő oldal

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.20. 11:15  l  #26152

nektek azért is kell pickszalámiznotok a vegasnak mert divizíó rivális lesz és nem akarjátok megerősíteni már most, főleg nem saját top játékossal. keleti csapatok ilyen szempontból jó helyzetbe vannak mert nem közvetlen rivális.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.19. 14:35  l  #26129

2 backup kapussal nem vágnék neki a szezonnak. ok, pickard védett 50 meccset idén, de azt sztem leginkább elfelejtené. egy sokat megélt starter fontos lehet a vegasnak.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.19. 12:14  l  #55508

azt a trade-et nem kicsit nyertük még úgyis, hogy az 1/8-as pouliot totál besült.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.19. 11:40  l  #49132

sztem fleury elég nagy név. olimpiai bajnok, 3x-os stanley győztes + közel 400 alapszakasz win. és még simán van benne 4-5 év. az más kérdés, hogy pittsburghben sose a kapusokról szólt a történet hanem a csatárokról. murray is 23 évesen kétszeres bajnok még se emeli senki lundqvist magasságba, akinek egy kupája sincs.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.19. 11:31  l  #49130

én azért vinnék rutinosabb, nagy neveket mint csak fiatal csikókat. nem tudom mennyien kiváncsiak las vegasban egy meccsre de azért gondolom, nem üres lelátók előtt szeretnének játszani.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.18. 11:47  l  #43539

"Ráadásul MAF nem terhelhető valódi starter szinten"

murray előtt masszívan 60+ meccseket kapott minden alapszakaszban. terhelhető ő bőven, és még csak nem is sérülékeny.

grubauer meg lehet nagy potenciál, de összesen van 60 meccse a csávónak

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.18. 2:25  l  #55493

cole-t viszont kurvára ne vigyék sehova. alap pillér.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.16. 16:26  l  #55489

murray mögé szerintetek kit hozunk backupnak? jarry oké, hogy nagy tehetség de murray ha megint sérült lesz, sztem kell egy rutinos portás aki akár egy félszezonig is tudja pótolni. guszti közbe megkapta a 3 éves elc-jét.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.16. 13:41  l  #55488

ez nem is kérdés. még mindig azon röhögök, hogy nem fért be a top 100 player közé holott most is playoff pont király lett.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.13. 12:21  l  #26084

dumo a legfontosabb most. ha letang egészséges schultzra nincs akkora szükség. viszont dumolin abszolút kinőtte magát és már nem csak letang mellett brilírozik hanem bárki mellett. mivel csatárból szarásig vagyunk ott lehet tradelni második, harmadik soros bekkpárra, amennyiben daley és schultz is megy máshova. rühös jó lesz 7th d-nek.
boninoval én hosszabítanék még ha sokba is kerül. fontos láncszem nagyon.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.12. 9:21  l  #55402

murray vaze, nincsenek idegei. b2b shutout letang nélkül, le a kalappal

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.09. 18:46  l  #55309

ennyi.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.09. 10:37  l  #55283

én azt nem értem minek húzod fel magad pár beszóláson sterotól, vagy bárki mástól. rég golfoznak a csapataik, gondolj erre

mi meg húzzuk most már be

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.08. 10:23  l  #55256

elég ha megkapja a legkisebb, legegyszerűbb laptopot egy bocs felirattal

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.06.01. 7:55  l  #55200

öreg szárcsa kunitz utolsó 3 meccsen 7 pont. guentzel is megtalálta újra a góllövő ütőjét

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.26. 11:20  l  #24622

azért az erős túlzás hogy sokkal jobb erőkből állt a wings. nálunk egy satan meg sykora volt, hogy be se fért, vagy max negyedik sorba. letang masszív harmadik bekkpáros volt akkor még, goligoski meg 7th d.

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.26. 11:16  l  #24621

le a kalappal, főleg anderson előtt. nem hittem volna, hogy ennyire össze kapja magát.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.26. 11:05  l  #55123

szimpatikus amúgy a nashville is. az egyetlen gáz, hogy húgysárga lesz a jég a mezek miatt

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.26. 8:52  l  #55121

fuck yeah kunitz. tudtam, hogy összekapja magát a végére

a nashville-nek mindenképp előny, hogy kipihentebb lesz mint mi.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 22:24  l  #55065

kurva jó ez a harmadik sorunk ma. rowney 3 aszisztnál jár már most.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 22:04  l  #55058

fél harmadot játszott egész szezonban nálunk. nem hozott nekünk semmit egy negyedik körös picken kívül

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.21. 21:52  l  #55050

kivégzés

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.20. 16:16  l  #55029

azon a meccsen gyök kettő is becserélte volna murrayt. viszont a tegnap esti meccsre kinevezte volna be murrayt a kezdőbe amikor fleury úgy fogott eddig mint a zöldfesték?

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.20. 2:49  l  #55016

na végre egy potya ami nekünk kedvezett.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.18. 2:41  l  #55000

nekem mondod. amelyik meccsre eddig fent maradtam, mindig felült a csapat a szopórollerre

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.18. 2:34  l  #54997

na akkor jöhet murray.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.15. 13:55  l  #54972

köszönhető fleurynek meg a vasaknak, hogy schultzék nem -4-el zártak.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.14. 19:10  l  #54969

ők is lőttek vasakat. sztem elég kontroll alatt tartották a meccset, nem tudtunk felgyorsulni. ezen, meg a schultz, maatta bekkpáron változtatnunk kell, hogy nyerjünk.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.14. 9:00  l  #54959

a matta, schultz bekkpárt nem tudom, hogy álmodták meg de egész meccsen rossz volt nézni őket. schultz továbbra sem tud rendesen korizni, maatta meg csak simán lassú. el is ment rajtuk a meccs. crosbytól is jóval több kell majd. sheary is rejtély miért kerül be mindig mondjuk kühnhackl kárára, aki sokkal hasznosabb.meg sem közelití az alapszakaszbeli teljesítményét.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.11. 10:27  l  #54921

a mi nyarunk is izgalmas lesz. gyakorlatilag 3 hátvéden kívül az egész védelemnek lejár a szerződése

egy újabb stanley-vel a zsebben persze nyugodtabb szívvel mondanék búcsút bárkinek is

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.11. 9:39  l  #54918

10-ből 9-szer picsáztuk őket. sztem a major sportokat tekintve ez is vmi rekord lehet

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.11. 7:08  l  #54914

na akkor jöhet az ottawa. sidnek mindig jól megy ellenük.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.11. 0:35  l  #54899

faszt se érdekel a sok picsogás, meg a poszter szövegek. tőlem lehet néma az egész csapat ha ma megbasszuk ezt a fos capst, és kb ennyi.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.09. 3:54  l  #54874

ilyet én még nem láttam ettől a csapattól, olyan mintha 6:0 lenne oda. kikapni egy dolog, de akkor már legalább meghajtva, emelt fővel.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.09. 3:39  l  #54872

3:1-ről azért ne bukjuk már el a szériát ha nem muszáj. főleg úgy, hogy crosby is visszatért.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.09. 3:04  l  #54870

ilyen egy foshalom pp-t, és tényleg ide nem fér be streit? röhögnöm kell.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.09. 2:53  l  #54867

hainsey baszd meg,..nem véletlen nem volt 800 meccs után se egy playoff meccsed.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.07. 3:29  l  #54840

jó lesz az otthon is.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.07. 2:44  l  #54834

??

murray itt max kulacsot fog feltölteni amíg fleury így véd. egy gyengébb meccs és kapus csere esetén persze murray is szerephez juthat. a nagyobb baj amit már szezon közepén is mondtam: fleury gyakorlatilag sose sérült, míg murray ropi. mivel nagy valószínüséggel murray-t tartjuk meg ez azért több mint aggasztó.

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2017.05.07. 1:50  l  #54830