A csoport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.24. 16:19  l  #3834

Stamkos....majdnem mellé ütött, de bentvan gyors kis gól!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.24. 14:36  l  #16698

A Barcelona ex-elnöke, Josep Lluís Núñez a legmesszemenőkig elismerte Josep Guardiola edzői munkáját és igen magabiztos hangvétellel szólt a triplázás esélyeiről. „Ha nem történik semmi rendkívüli, nyerhetnek mindenhol. Ez a Barca felülmúlhatja a Dream Team-et” – áradozott a klub történetében meghatározó vezető, majd még megjegyezte: „Ez a legjobb csapat, és ha a keret értékét vesszük szemügyre, akkor is a legdrágább.”

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.23. 21:55  l  #16696

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.23. 7:36  l  #2508

6-4

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 23:12  l  #16692

javítok...4-0....na vajon most megállunk?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 23:09  l  #16691

Barca-Sevilla 3-0....49.percben, szegény Sevilla teljesen összeomlott a ellenünk. Messi nem értem miért nem játszik, kicsit hiányzik onnan jobb oldalról de egészében nagyon szépen higgattan játszunk, Ini valami csodálatos amit művel!

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 22:44  l  #2500

Elvileg van stream méghozzá atdhe-n de azért ha másnak van más azért nyugottan leírhatja nekem, mert ez az atdhe nem a legmegbízhatóbb!
:zavart1:

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 22:38  l  #2499

Teljesen egyet értek veled, egyszerűen szerencsésebb volt a flames mint mi....Mai meccsre lesz amúgy stream skacok, ja és mikor kezdődik??

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 22:36  l  #3243

Na akarsz buki 5 rongyot vagy mivan veled? :D Amúgy esti meccsre lesz stream?

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 22:34  l  #16689

az anti foci ha 4gólt bevernek? :D Amugy meg minek, 3pontért mennek nem az ellenfél megalazásáért!
22. perc 2-0.
El Barca es Mes Que un Club!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 21:04  l  #16685

Na Beckham és Kaká lement a pályáról.....támadásoknál azért mennyivel gyorsabbak a milan játékosok, Ronaldinho nagyon szépen játszik sok idő után!:)

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 21:02  l  #2467

Érdekes felfogásod van :D

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:57  l  #2465

Benk András bepiszkálta... :) 4-1

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:56  l  #16684

Ronaldinho mekkora paszt adott öcsém....Sevcsenko is oda varta a sarokba 15m-ről!...ezzel 2-3, hajrá magyarok.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:52  l  #16682

Tököli az ilyen gólokat igen csak kedveli... 10ből 8szor be is lövi ahogy mondta is a kommentátor, azért az a fradista maszkos srác bátor a zöld-fehéres mszkkal mer játszani :D

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:51  l  #2458

nevetséges hogy nem közvetítenek egy ekkora meccset a TV-ben....marad a rádió. nagyon szép az oroszok ellen a 3-0.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:49  l  #16680

Tököli góljával 2-2!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:45  l  #16679

1-2 Sevcsenko góljával!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.22. 20:14  l  #16676

1-1 Kaká góljával....jó kis meccs lehet ez azért! :)

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 14:26  l  #2496

f*szom...elaludtam, nemláttam a meccsből egy percet sem erre látom kikaptunk. Nemhiszem el, ha nemlátok egy meccsünket kikapunk...

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 14:23  l  #16634

Azért nem véletlenűl volt aranylabdás :)

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.21. 14:19  l  #6371

Bazd.....

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.20. 14:38  l  #2490

De azért az biztosabb lenne ha az első harmadot mondjuk 2-1el és a 2 harmadot 3-0al elhozzuk!

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.20. 14:35  l  #3696

Online Forma-1 liga indul, jelentkezéseket várunk:
A Liga weboldala!

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.20. 13:15  l  #2486

Szerintem most a Flames visszaakar vágni a 2 vereség miatt a részükről, és szerintem megpróbálják majd a fiatal játékosainkat megrémíteni...remélem ez nemfog sikerülni és marad továbbra is a jó forma. Ja és az első harmad nyerésével kéne kezdeni a meccset.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.20. 13:13  l  #16632

Magyar Ligakupaválogatott-Milan meccsre jegyek és infó:

Humor Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.19. 22:42  l  #1178

Uhuuuuu....hatalmas a kissrác, és van több videója is nézzétek meg:

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.19. 22:35  l  #16628

Hát nemis mondtam hogy megkell magukat erőltetni az ilyen eredményért....amugy meg állítólag a szerződésben belefoglaltak pár nagyobb nevet is akit kötelező játszania a csapatnak, csak hogy ne az legyen mint tavaly a halad-arsenal meccsen hogy atom pót B csapat jöjjön ennyi pénzért. A jegyről meg még annyit, hogy állítólag a legolcsóbb jegy 4ezer forint körül mozog.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.19. 22:33  l  #16627