Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

User hozzászólásai

előző oldal l következő oldal

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.11. 8:55  l  #31414

És ami nekem tetszik ebben a csapatban, hogy soha nem adja fel! Sok meccs volt, amikor hátrányból fordítottunk. Például ma is. Hány pont kell a tuti PO-hoz? 60? Mert akkor az elkövetkezendő 24 mérkőzésből 11-et elég megnyerni, és akkor az borzalmas teljesítmény lenne részünkről, 45% körüli, a mostani 80% helyett. Ekkora visszaesést nem nagyon tudok elképzelni. Ha ma lett volna Bonino és Palmieri, szerintem simább meccset nyomtunk volna, bár a Szentek elég jól tartották magukat a b2b ellenére is. Mit gondoltok Selanne-ról? Nem tetszik nekem mostanában. Lehet, hogy valami gondja van? Amikor közelről mutatják, akkor is valahogy olyan negatív dolog süt le róla, vagy csak én látom így? Megzavarta talán, hogy mindig másokkal van egy sorban?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.11. 2:50  l  #31405

Még az 5-3 sem tudtuk belőni. Pedig ahogy látom, a szentek már a seggükön veszik a levegőt! Remélem a harmad elején bevágjuk a PP-t, mert szégyen lenne nem regulárba győzni. Jól látom, hogy Selanne a negyedik sorral nyomja?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.10. 19:23  l  #31399

Remélem én is, mert akkor a 2.sorba is visszatér az élet. Ryan, Bonino, Selanne.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.10. 16:43  l  #31397

Fasthé miért nem volt jó? Ja, értem már, SO-ra hajtunk.:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 15:38  l  #31395

Srácok! Én vagyok itt köztetek a legképzetlenebb ebben a témában, de szvsz Getzlaf szerződése jó! 1. Helyette senkit nem tudtunk volna hozni, mert ugyebár hányszor, de hányszor hangzott itt el ebben a topicban, hogy ide, nyugatra top játékos nem akar jönni, különböző okok miat, amit itt többen ecseteltetek. Pl. kikerül a fő sodorvonalból, kevés reklámszerződés, messze van a tűztől......stbstb. Getzlaf ITT AKART MARADNI, Ő most a Kacsák arca, boldog és sikeres ember vált itt belőle, a családja itt él vele és boldog. Akkor mi a fenéért sajnáljuk, a kapitányunktól azt a fizetést, amiért is itt képzeli el pályafutása nagy részét? Jobb lett volna 3 év 7 milláért évente? 2. Getzlaf sem ekkora fizetéssel kezdte, de nyert egy Stanley-t, Olimpiai bajnok, és most van pályafutása csúcsán, és ezzel együtt a fizetése csúcsán is.
Szerintem nekünk most Perryre kell koncentrálnunk, hogy maradjon, és a jövő szezon MÁSODIK SORÁT kell elkezdenünk kigondolni és összerakni. Koivu ha így bírja, nálam még 2 év benne van. Nagyjából ennyi, de természetesen minden szurkoló társam véleményét nagy örömmel olvastam, és olvasom továbbra is. Örüljünk a mai győzelemnek, és Getzlafnak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 9:58  l  #31383

A 4.gólnál Ryan passza milyen volt már?

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 7:00  l  #10441

Nekünk sokat segítene, ha holnap regulárba elkapnátok a királyokat! Hajrá

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 6:52  l  #31378

Simábban lett mint gondoltam. A meccs felétől uralták a játékot, és a két PK is nagyon higgadt volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 6:11  l  #31377

Láttam! A második harmad közepétől elfogadhatóan játszunk. Jól védekezünk, de még mindig sokszor behátrálunk és jönnek a keresztpasszok a kék vonalra, lövésre. Fasthé jól véd, együtt él a játékkal. Ezt szeretem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 5:21  l  #31375

A 3. sorunk visz életet a játékba, a többiek eddig csendes nézők. Négy lövést tudtunk az első harmadban elereszteni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.09. 5:17  l  #31374

Vezetünk, de nem vagyunk meggyőzőek. Ez az egy gólos vezetés a legrosszabb......bármikor beüthet a mennykő!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 19:26  l  #31347

Szerintem Perry erre várt. Itt marad Getzlaf, és ennyiért, akkor marad ő is ennyiért.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 17:57  l  #31330

Még akartam is neked írni, hátha segíthetek. De akkor olvastad...

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 12:00  l  #15127

Csak nehogy valakinek még többet megérjen, és a a nyáron repkedjenek itt a köpködős beírások.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 11:57  l  #4663

Én arra gondolok, hogy igaz, hogy évek óta 1/1-es játékosok jönnek hozzátok, de amint látszik, ez nem alég arra, hogy a csapat, CSAPATKÉNT is működjön. Kellenek a melósok is, a güriző játékosok, aztán kellenek a keménykedők, szóval jóval összetettebb ez a dolog. Én is azt gondoltam, hogy itt van egy csomó fiatal, lendületes, rohadt ügyes játékos, ennek mennie kell. És mégsem működik úgy ahogy szeretnétek. Én például el sem tudtam képzelni, hogy nálunk működni fog egy Koivu-Cogliano-Winnik sor, és erre tessék.....bonyolult ez a rohadt kémia.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 11:13  l  #15124

Csak a zseton számít neki...mindig is az számított!

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 10:49  l  #4660

Drukkoltam Nektek, de az összefoglaló alapján a védelem ma nagy átjáróház volt, sajnos!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.08. 9:48  l  #31327

Ma a sport TV-s meccsünk van. Kezdés emberi időben, hajnali fél 5-kor!:) Remélem Palmier visszatér, és Selanne is megrázza magát!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.07. 8:44  l  #31324

Sok igazságod van, de én most kifejezetten a PHO elleni taktikára gondoltam, mert az előző két meccsen hiába ütöttünk 8 gólt, kaptunk is ugyan ennyit. Ahogy itt már jelezték, lehet, a PHO az új mumusunk! Ezen a meccsen viszont kevés lövést engedtünk az ellenfélnek! A támadó játék, az iram viszont gyengusz volt. Bár lehet, ha a vas és a bünti bemegy, akkor jobban kitámad a PHO és több lehetőségünk lett volna.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.07. 7:59  l  #31322

Teljesen igazad van! Én azt vettem észre, hogy mióta Palmieri sérülése miatt állandóan változnak a sorok, az öreg is eltűnt. Nem értem miért? Viszont Bonino melója, amit a meccseken végez, nagyon előre mutató. Küzd, hajt, rengeteget jön hátra és szerel, szóval szerintem nagyon hasznos. BB azt mondta, Palmieri pénteken már játszik, ezért gondolom vissza áll a Ryan-Bonino-Selanne sor, és akkor az öregbe is visszatér az élet.
A mai meccs reális eredménye, 4-1 ide, de sajna sem a büntetőt nem sikerült belőni, és Perry vasa is bemehetett volna. BB jó taktikát talált ki végre, kevés lövést engedtünk. 2 harmad alatt azt hiszem 9-szer lőtt kapura a PHO. Az iram mondjuk nem volt valami eget verő, de ma elég volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.06. 21:36  l  #31316

Ma jó lesz....hidd el. Nem jó ez a váltogatós rendszer. Bízom a srácokban, hogy regulár alatt nyernek.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.06. 12:03  l  #9135

Jók voltatok!

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.06. 10:55  l  #43724

Szerintem ezt a bírót jegelni fogják egy darabig...MU nem jobb volt, hanem tudatosabb szerintem...de aztán jött ez a baromság. Egy sárga, aztán menjen tovább a játék. Teljesen nyugis mederben folyt a meccs, semmi szándékos durvulás, keménykedés.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.06. 8:54  l  #31312

Na végre! Jön fel Holland. Maroon vissza Norfolkba.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.06. 8:51  l  #31311

Ma újra a Préri kutyák....Remélem, mivel ma ők utaznak, ők lesznek a fáradtabbak, és a hazai jég íze nekünk fog kedvezni. Palmieri , és Allen ma sem játszik, ahogy olvastam. Sajnálom, de a csapatnak otthon be kell ezt húzni, mivel most már az LA is közelít minket. Érdekes ez a pontrendszer, mivel ha ma nyerünk regulárban, akkor gyakorlatilag döntetlen lesz a megszerzett pontok számát tekintve, viszont ők két nyert meccsel hozzák ugyan azt, mint mi két vesztes meccsel.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.05. 11:33  l  #31310

Ők ketten egy pár...így is kell nekik maradni és játszani még vagy ezer évig. Kacsa mezben!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.05. 10:13  l  #31307

Getzlaf ma nagyon nagyot játszott. És a gólja, az egy igazi állati, zseniális gól volt. Perry vasát sajnálom, és még egyszer utoljára, de nem értem miért kell a 2-3. sort összevissza bolygatni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.05. 8:24  l  #31302

Ebben teljesen igazad van, de ez a PHO idáig nem ütött 10 gólt összesen, nekünk meg két meccsen sikerült. Ez bosszant, de nagyon. Minden meccsen megütjük a 3-4 gólunkat, amivel azért már lehetne nyerni is.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.05. 8:22  l  #31301

Nem is a gépezetben, hanem inkább a védelem gépezetében. Háromszor vezettünk, sőt 2 perc alatt fordítottunk a második harmad vége és a harmadik elejét összerakva, sőt még a 4. gólt is bevarrtuk, de valahogy utána mintha kihúznák a dugót és 2 perc múlva gólt kapunk. Hiller szerintem a 3. és 4. gólban vastagon benne volt, és utána hiába jönnek a szemkápráztató bravúrok, ha az alap védések közé meg beesik 2 potya, de egy minimum meccsenként. Souray is gyengélkedik, szerintem rászóltak, hogy ne legyen annyira kemény, mert kapjuk a kiállításokat róla, de most már annyira visszavett, hogy lassan kevéske. Vatanent miért nem hozzuk fel mondjuk Lovejoy helyére egyszer-kétszer? Persze más lenne a gyerek fekvése, ha mondjuk lett volna egy kicsivel több szerencsénk, és Perry vasa befelé pattan. Akkor meg van a két pont. Selanne egy kicsit eltűnt, bár ahogy figyeltem, ma a 3. sorral korizott. Mondjuk ezt sem értem: miért kell azt a jó 3. sort bolygatni. Beleskey-Getzlaf-Perry, Ryan-Bonino-Selanne, W-Koivu-Cogi, és a 4.ben a fiatalok. Ez működött idáig. Nem Hiller ellen beszélek, de lehet, hogy a kapusoknak is jobbat tenne, ha legalább 2-3 meccset egymás után lenyomnának, (persze nem b2b-re gondolok) mert ez az állandó váltogatás sem biztos, hogy jót tesz nekik. Smitht már megint naggyá tettük és így is csak 86%-al védett. Na majd otthon most már tényleg odacsapunk! Visszatér Palmieri is az első sorba. Hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.05. 5:23  l  #31298

Kétszer vezettünk, most megint egál. Hiller mi a büdös francot csinál? És a védelem? Hihetetlen, hogy nem bírjuk ki két percig, hogy vezessünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.05. 4:19  l  #31296

Ez a Hiller egy mekkora fa.....ha nem tudnak nekünk gólt ütni, majd ütünk magunknak. Nagyon gyengén muzsikálunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.04. 19:33  l  #31294

Azok a kecses bokák.......beszarok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.04. 18:35  l  #31292

Palmieri nevezve van, ezek szerint vállalja a játékot?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.04. 13:21  l  #31291

Akkor Beleskey-Getzlaf-Perry első sor, az tuti!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.04. 13:20  l  #31290

Palmieri sérült szerintem, bár sokat nem olvastam róla.

Palmieri? - Getzlaf - Perry
Ryan - Bonino - Selanne
Cogliano - Koivu - Winnik
Beleskey-Etem- McMillan

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.04. 10:31  l  #31287

Mekit szerettem mindig. Én örülnék, ha egy pár meccs erejéig is, de játszana.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.04. 9:48  l  #31285

Palmieri játszik ma? Nem olvastam róla semmit. Hiller kezd? A sorokról lehet valamit tudni? Holland nem jön fel? Remélem pihenten odasózunk ma!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.03. 13:53  l  #31281

Hát az tuti.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.03. 9:22  l  #31277

A pp jó volt, de a fáradság az köszönhetően egy kicsit lassúnak tűnt. Szegény Ryant sajnálom nem volt ma szerencséje, és Smith is jól védett. Az ot alatti pp-Ben eldönthettük volna, de már korizik is alig volt erőnk. A második gól tisztán Fasthé volt de volt rengeteg nagy védése. Ha a meccsenkénti egy potyát kinövi, jó lesz. Palmieri kiválása egy kicsit megzavarta a csapatot, de az tetszett, hogy BB vadul kevergette a sorokat, kereste meccs közben is mi lehet a jó megoldás. Lovejoy baromkodása, teszetoszasága a 3. gólnál nagyon bosszantó volt. Holnap visszavágni, pihenten és frissen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.03. 3:43  l  #31271

Palmieri megsérült? Most milyen sorokkal megyünk? Nekem néha zavaros.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140