Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 4:33  l  #31521

És milyen Etem passz....beszarás..Getzlaf SH gól!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 4:26  l  #31520

És utána majdnem Steki is betalált! csak most figyeljünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 3:58  l  #31517

Ő Getzlaf-val lesz legenda...ha elment volna nem lett volna igazi karakteres játékos. Nagyon örülök a hírnek. Most már csak az kell, hogy ma elinduljunk egy kicsit mert ez az első harmad elég visszafogott volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.18. 7:46  l  #31509

Ma már játszik Bonino? vannak híreitek? Hiller kezd, vagy Fasth? Remélem ott folytatjuk, ahol a Blues ellen abbahagytuk, és végre a gólok is megjönnek. Újra 3-4. Sajnos a mai meccs BO-s, ezért a GC-en le van tiltva, ha esetleg van jó streametek, dobjatok már egyet ide. Köszi előre is!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.17. 11:01  l  #31507

Etemnek- javítva

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.17. 11:00  l  #31506

Ez a fontos valóban, de sajnáltam ma a fiúkat. Jól mentek. De ami azért észrevehető, hogy nem lőjjük meg a 3, 4 gólunkat meccsenkénti, és ezt én Perry hiányára fogom. Hiányzik eléggé a srác. Ma egy PP- t bevágjuk, ha játszik. A pozitívum viszont az, hogy így is megy a szekér. Az új fiúnak még szokni kell a csapatot, de nem okozott nekem csalódást ma, és Meki is jól tolta. Teremnek kellene már egy gól, ma is volt több jó megmozdulása.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.17. 3:53  l  #8743

Szép volt ez a gólotok, de ha Ryan beütni a gyakorlatilag üres kaput.......ilyen a hoki. A múltkor nekünk volt mázlink. Grat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.17. 3:51  l  #31503

Jobbak voltunk, de ma nem volt szerencsénk. Palmieri vas, Ryan meg gyakorlatilag üres kapu.....de nem sikerült beütni. Sajnálom ezt a meccset, de 6 pontból 5-öt hazahoztunk.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.17. 2:51  l  #8732

Addig nyomják nektek a PP-ket, amíg gólt nem lőttök....ez az utolsó is....hihetetlen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.15. 18:56  l  #31492

Holnap már bemutatkozik?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.15. 18:53  l  #31490

Gondolom Meki helyére. Sajna kilóg az NHL-ből, pedig szimpi srác. De akkor Holland hol fog játszani? tele vagyunk centerrel.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.15. 7:10  l  #31481

Kapitányhoz méltó.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.15. 4:29  l  #31479

Jó meccs volt...sok szerencsével...és rengeteg kihagyott helyzettel...itt is, ott is!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.15. 3:57  l  #15241

Mind két oldalon ordító helyzetek maradtak ki....jó kis meccs!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.15. 2:57  l  #31478

Atya isten! Hiller mit csinált?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.14. 12:26  l  #31472

A múltkori meccs is két PP-n ment el!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.14. 12:26  l  #31471

Az verhette ki a biztosítékot, hogy szegény gyerek percekig, meg sem mozdult. Szerintem Perry is megrémült, amikor ezt látta. Hát tényleg elég borzasztó volt. Próbálkozzunk Perry nélkül! ha nem kapunk sok PK-t, akkor szerintem 5 az 5 ellen jobbak vagyunk.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.14. 10:44  l  #10480

Szép volt, de ez a Detroiti védelem tegnap röhej volt! Úgy mentetek át rajtuk, hogy ők közben közelre vettek jegyet, és nézték a meccset.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.14. 8:30  l  #31469

Jól láttad az első sort, de a 3. harmadban Beleskey jött fel Ryan, és Getzlaf mellé.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.14. 8:28  l  #31468

Most még belefér, csak nehogy egy szar sorozat kezdetét jelentse, ez az eltiltás. Négy meccs, szerintem sok, mert Perry nem az a visszaeső KILLER. Na mindegy!

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 13:34  l  #9160

Erre mondjuk ellen példa, a mi két meccsünk, ahol vagy ötször vezettünk ellenük, mégis SO lett belőle és vereség. Részünkről. kellemetlen perceket fognak ők még okozni a PO-ban bárkinek, ha nem fejtik meg gyorsan a titkukat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 13:32  l  #31458

Ha pontokat még nem is fos, de a védekezését tekintve lassan-lassan eléri Koivu szintjét. Nehogy félreértsetek, Koivu rutinos klasszis, de Bonino jó úton jár.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 12:45  l  #9158

Erről beszélek én is, csak nem tudok rájönni, hogy mi a francért sikeresek....anti hoki, az rendben van, de nekünk és a Kingsnek is vágtak ötöt. Teljes antihokival ezt nem lehet megcsinálni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 12:38  l  #31456

Azért az érdekes, hogy mennyire látszik a csapaton, ha Bonino és Palmieri hiányzik. Kezdenek meghatározó játékosokká fejlődni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 12:36  l  #31455

Perry mondjuk hajlamos ilyen kis fricskákra, de hogy szándékosan csinálna egy sérülést okozó dolgot, azt én sem hiszem.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 10:58  l  #9155

Kitől mástól???? Nekünk is mumusaink.....nézem őket és nem tudok rájönni a titkukra?!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 10:42  l  #31453

Köszi, ez megnyugtató. Elég hülye ütközés volt....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 10:02  l  #31450

Most ez azt jelenti, hogy 5 meccs eltiltás?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 9:59  l  #31449

Na, egy kis alvás után egy pár gondolat a mai diadalról: az első két harmad felejtő, mármint a támadó játékot tekintve. A Wild gyakorlatilag szétlőtt minket, de a csapat PK és Hiller fantasztikusan működött. Kivédekeztünk egy 5-3-at, és Perry baromsága utáni 5 perces kiállítást is. 7 alkalommal voltunk hátrányban, ez meg is látszott a csapaton, támadást alig vezettünk, kapura a két harmad alatt 7-szer lőttünk. Nekem ma is nagyon tetszett Cogliano játéka. Az az ember megy mint a mérgezett egér, állandóan zavarja az ellent, és ma megint ütött egy vasat emberhátrányban. A másik nagy hős HILLER! Végre azt hozta, amiért ő itt az első számú kapus, és ez most nagyon-nagyon kellett. érdekes volt nézni, BB hogy kevergeti a sorokat meccs közben. Selanne volt első soros, második soros, de Winnikkel is játszott együtt. Ryan és Beleskey helyét is rendesen váltogatta BB. A fiatalok sokat játszottak, nem féltünk rájuk tenni a terhet, és Maroon szemfüles gólja igazolta is az edzőt. Hát Perry baromságáról nagyon kíváncsian várom a meglátásaitokat. Az összefoglalóban nem is szerepel, ezért gondolom, plusz eltiltást nem is kap érte, de tényleg értelmetlen egy cselekedet volt. Jobbulást a srácnak. Selanne újabb asziszt, végre. Úgy láttam, az öregnek kell ez az emelkedett adrenalin, amikor nem megy a csapatnak és küzdeni kell, több feladatot, felelősséget a vállaira venni. Jól ment szerintem. Nagy gratula a csapatnak, hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 3:48  l  #31444

Ez a meccs az akarat, a hit győzelme volt! Fejet hajtok minden játékos előtt, és legfőképpen Hiller előtt. Visszatért! Gratuláció az egész csapatnak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 3:00  l  #31442

Ok, abban van valami, de nem ment fejre, nem jumpingolt, ütő sem volt fent.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 2:48  l  #31440

Azért 5 lövés egész meccsen? Ennyi basz....... nagy hülyeséget már régen csináltunk egy meccs alatt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 2:38  l  #31439

Én egyáltalán nem láttam szabálytalannak. Nem ugrott fel, nem lökte palánkra, fent sem volt a könyöke egyszerűen rosszul esett.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.13. 1:56  l  #31435

Az nem kifejezés, hogy nem a miénk! Be is varrták az újabb PP-t. Nagyon nyomnak, de ezt nem lehet végig így lehozni. Remélem észbe kapunk, és felébredünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.12. 20:01  l  #31425

Én is leszek! Bonino játszik ma már? Sorokról tudni valamit?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.12. 8:35  l  #31423

Nagy sajnálattal fogadtam a hírt, hogy avatar névadóm eltávozott a Ducks kötelékéből. A neve legalább rajtam keresztül fennmarad itt az Anaheim Ducks topicban. 2 éve nagy várakozással néztem a játékát, és nagyon bíztam benne, hogy NHL-es játékos lesz. Sok sikert neki, a további pályafutása során.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.12. 8:18  l  #8690

A PP-teknél csak a mi PP-k volt katasztrofálisabb. Egy pozitívum, hogy mi legalább nem kaptunk belőle gólt. Keményen nyomtátok, de a b2b, az b2b. Elfáradtatok.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.12. 8:13  l  #31422

De utaznak a csapattal? Azt olvastam, hogy Bonino és Palmieri is megy a roadra, csak BB még nem tudja mikor játszanak. Különben Palmieri milyen sérülést szenvedett? Láttam azt a meccset, de nekem nem tűnt olyan borzalmasnak amit kapott. A feje sérült? Az elkövetkező 6-7 meccs nagyon meghatározó lesz, mert kemény ellenfelek jönnek. Szerintem ha itt jól szereplünk, akkor minden ok lesz!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.11. 12:16  l  #31418

Akkor mondjuk 56% már PO-t érhet? Kell még 7 győzelem!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.11. 11:56  l  #31416

Nem temetem én Selanne-t, csak érdekelne, hogy mi történt vele, hogy így ilyen kis visszafogott lett. De lehet, hogy csak tényleg egy kis hullámvölgybe van.
Ameddig megy a big line, addig szerintem BB hagyja. De mint tudjuk, BB nem beszari a sorcserékkel, játékos variálások tekintetében, és ez idáig bevált. De az is lehet, hogy Ryan, Beleskey, és Palmieri-t direkt cserélgeti, hogy állandó új impulzusokat kapjanak a játékosok is, és a Getzlaf, Perry duó is.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140