Lakhely: Budapest
 ICQ: Sexton
 Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.27. 8:11  l  #31668

Így már ok. Akkor az elmúlt meccsekre gondoltál. Ma kíváncsi leszek az Etem-Steckel-Dvorak sorra. Remélem tényleg ütős hármas lesz! Azért Beleskey-t sajnálom, ha kikerül, mert én igazi szív játékosnak ismertem meg, aki hajtott, küzdött, ütközött, verekedett a csapatért ha kellett, és gólokat is tudott ütni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 18:59  l  #31664

Ez igaz, de az ütő fogást is figyelembe veszik, igaz ritkán.az említett sorok nagyon tetszenek. Állen helyett miért nem játszatják Vatanent? Boninonak most mi a baja tulajdonképpen? Egyszer influenzás, aztán lower body, nem értem. Mikor sérült meg egyáltalán?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 18:21  l  #31660

De Beleskey baloldali szélső, BB meg jobbszélsőt emleget.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 17:00  l  #31657

Még szarabbak? Ezt most nem értem. Mit szóljon a Colorado?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 12:22  l  #31651

BB is azt nyilatkozta, itt az elmúlt napokban, hogy tudja, hogy nem lehet minden meccset megnyerni, de törekedni kell rá. Hát mi törekedtünk, de 3-0 után görcsös lett a banda. Mikey! Ebben tényleg igazad lehet, mert gyakorlatilag mi sosem lövünk ilyen szerencsés gólokat mostanában. A Shark 4. gólja is. Palánk mellől csak úgy kapura eresztve....aztán benn van. Kurvára dühített, az egész este.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 10:12  l  #31649

Nagyon sok helyzetet hagyunk ki, és a tiszta lövéseink sem pontosak. Ma Perry legalább kétszer, Getzlaf is egyszer teljesen tisztán, kaputól 3-4 méterre jutott lövéshez, és mind Niemi hasában landolt. BB sokszor cserélgette a srácokat menet közben is, ha jól láttam, de semmi nem működött úgy, ahogy mondjuk 2 hete. A harmadik sor, mióta szegény Coginak kiverték a fogát, abszolút dinamikátlan, lassú. Rengeteg rossz passz volt már a múltkori meccsen is, de most is. Perry helyezkedései is rendre rosszak, nem tett jót neki ez a 4 meccses eltiltás. Aki nekem nagyon tetszett ma, az ETEM. hajtott, rohadt gyors, és jól lő. Már a Detroit ellen is volt egy kapuvasa, ma pedig gólt is ütött. Dvorak mikor fog játszani? Azt hittem, már ma is beszáll. Nagy gond még nincs, bár most is két erős meccsünk lesz idegenben. 3 pont kellene, aztán a Columbust is meg kellene verni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 5:51  l  #31645

Hát ilyen meccset!? Perry gét gólunkban, mármint amit kaptunk, vastagon benne volt. Viktor csak azt nem védte, ami fontos lett volna, de több bravúrja is volt. Ez a Shark egy értelmes támadást nem vezetett, a száz PP-ből nem tudtak egyet sem belőni, és mégis kikaptunk. Dühítő.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 4:00  l  #31644

Megint kaptunk két szaros gólt. A második talán Viktoré, de Perry is mit szerencsétlen kezdett össze?! Mondtam, hogy még ne írassuk alá a két főkacsát, addig jól játszanak legalább. Hiába: gyarló az ember. Na fel a fejjel, hozzuk ezt a harmadot, a harmadikban pedig nyerjünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.26. 3:56  l  #31643

A köszöntését tőlem is fogadd szeretettel!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.25. 15:15  l  #39314

Semmi gond, de máskor ne csinálj félmunkát......

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.25. 14:49  l  #39310

Azt hiszem, ezt inkább ti sírtátok ki magatoknak........

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.25. 3:48  l  #31630

Én nem szoktam a bírókkal foglalkozni, de ez a mai teljesítményük nem volt NHL szintű. Azt meg végképp nem értem, miért kellett a végén így belenyúlni a meccs be. Na mindegy. Átok ül most rajtunk, de este lerázzuk magunkról. Semmit nem bírtunk beütni, és még a hazai kapuvas is ellenünk volt. Ma csak hármat ütöttünk belőle.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.25. 2:47  l  #31629

Ideje volt már....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.25. 2:37  l  #31627

Semmit nem tudunk beütni......hihetetlen!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.25. 2:00  l  #31626

Ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Howard megbabonáz minket. Ha ez a gát ledőlne, tuti beindulnánk. A hülye eszkimó gyerek meg jól megkapta a tömpszli orrára. Nem különösebben szívleltem már a predátorsnál sem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.24. 19:05  l  #31623

Most komolyan, miért csesztetik a jó kis 4.sorunkat?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.23. 13:23  l  #39292

Leszóltak telefonon, hogy kell nektek a 2 pont......különben jól nyomtátok. Nem tudom mi történt nálunk, de hogy az első sor verekedjen?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.23. 10:59  l  #31617

Bocs, nem én ragasztom rá, hanem a tabom, ami néha felül írja a szavakat, amelyeket begépelek. Utálom is ezért. Helyesen: Fasth

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.23. 10:40  l  #31615

Az a furcsa, hogy semmiből kaptuk a gólokat és ez megrogyasztott minket. A második gólnál Fasthé mi francot feküdt hason vagy három másodpercig? Az elsőröl meg ne is beszéljünk. A harmadik sor ma jól behúzta a negatív pontokat. Talán ha Etem gólja meg van, akkor kettő null és máshogy alakul. Howard jól védett.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.23. 7:26  l  #31613

Hát nem erre számítottam. Főleg Selanne gólja után. Valahogy lassúnak tüntünk, és Viktor is csődöt mondott ma. Perry visszatérése nem sikerült, remélem holnap visszavágunk. Ma nem sikerült semmi. Van ilyen. Tegnap a Kings járt így.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.22. 15:52  l  #31608

Elérte a srác amit akart. Standard NHL játékos lett. Bár 4. sornál nincs több benne szerintem. Meki le ment, Bonino jön remélem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.22. 14:29  l  #31605

Maroon szerződés? Meglepődtem!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.21. 9:53  l  #31582

Éppen most néztem meg újra Bollig mozdulatát. Tök mindegy, hogy hol játszik, NHL, vagy megyei bajnokság, én az ilyen szándékos ütésért, legalább fél évre eltiltanám, az összes játékost. Gyakorlatilag szándékosan arcul ütötte bottal. Ezt nem lehet megmagyarázni, és remélem BB és a csapatvezetés felszólal ez ügyben. Szegénynek a fogai is bánták.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.21. 9:36  l  #6857

Szokatlanul nyugis volt a meccs 50 percig. Szerintem mindkét csapatnak jó lett volna az egy-egy pont, de vérszemet kaptunk, és sikerült megfordítani.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.21. 9:22  l  #31580

Korival berúgta a srác....többször lassították, tényleg az volt. Fékezett, de volt egy kis okos rúgó mozdulat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.21. 5:49  l  #31573

Az első harmadban jól mentünk, de aztán visszavettünk az iramból. Mondjuk a Hawsk se erőltette a nagy tempót, így elég langyos lett a második harmad, az utolsó is ilyen kis nyugis volt 15 percig, aztán hengereltünk. A két kiállításunk, szerintem a röhej kategóriába tartozik. Ilyen 3678 van egy meccsen. Pénteken Perry visszatér!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.21. 5:43  l  #31572

Ezt nem gondoltam volna! Talán az egyenlítést igen, de ezt az utolsó öt percet nem. Selanne-nak és a csapatnak is nagyon jól jött ez a gól.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.20. 9:16  l  #31566

Vagy akár 15 évük is....... Ki kezd ma a kapuban? Hossa és Sharp sérült, ahogy olvastam.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.20. 8:07  l  #31564

Koncentráljunk a mai mérkőzésre. Ahogy látom Bonino ma sem lesz.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.20. 8:06  l  #31563

Nekem azok...és itt be is fejeződhet a vita!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 19:18  l  #31557

Nem gondoltam, hogy vitát generálok de jól esik, hogy megvédtetek.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 15:25  l  #31547

Jól van na, ekézzetek csak.....de hát kit istenítsek, ha nem a saját csapatom emberkéit!?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 11:38  l  #31538

Ez így van, de nem mindegy, hogy 42 évesen, vagy 22 évesen. Attól függetlenül nem mentesíti Selanne-t, a jó játék alól és az akarásért. Neki is oda kell tennie magát, ha már a zsetont felmarkolja!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 11:16  l  #31535

Jó meglátások, de milyen messze van ez még...............tudjuk le a szezont, legalább egy konferencia győzelemmel, aztán meglátjuk! Selanne-nak az még kijárna!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 10:52  l  #31532

Ha Selanne és Hiller szerződését vesszük csak, már ott felszabadul 8,5 milla. Gibson backupnak jövőre?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 10:50  l  #31531

Selanne tuti vonulni fog. Lassan érzi Ő már, hogy ez a hajtás nem neki való. Lydman helyére Vatanen nem jó megoldás? Cogi-Koivu -Winnik sor király, nagyon kellene hogy Koivu maradjon, és benne még tuti van legalább 3 év. És akkor ugye ott van Lindholm is a védelembe.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 10:20  l  #31528

Gondolom a GM azért kitalált már valamit.......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 8:50  l  #31526

Na azért csak meglett! Az első harmadban egy kicsit aludtunk, a másodikban hengereltünk, a harmadikban lustálkodtunk, elkényelmesedtünk, aminek majdnem bajság lett a vége. Remélem BB azért felhívta a figyelmet arra, hogy a harmad 20 percig tart és nem 19-ig. Két tetű gól a harmadok utolsó perceiben...........Az ikrek maradnak, ez minden hírt felül ír. Etem első NHL gól, és egy fantasztikus passz Getzlafnak, Holland gól, szóval csupa jó hír a mai napra. Szerdán legalább egy pont a "Csikágó" ellen, azután pedig Perry visszatér, remélhetőleg Boninoval egyetemben.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 5:10  l  #31525

mindjárt sikerül elbaltázni....mi a francot csinálunk?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.19. 4:42  l  #31524

Mondjuk ez tényleg hihetetlen, hogy az utolsó percben miért nem figyelünk oda?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140