Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.14. 13:52  l  #23796

Akkor miért küldték le? Csak ez volt furcsa.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.14. 11:43  l  #9811

Magabiztos mutatók.....

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.14. 11:27  l  #9917

Azt néztem, hogy PP dolgában ti is olyan szuperül teljesítetek, mint mi....tíz perc majdnem folyamatos PP-t azért illet volna gólra váltani. A PP kihasználás mondjuk majdnem az egész ligában elég gyatra...miért van ez?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.14. 8:29  l  #33332

Getzlaf hogy van? Lehet róla tudni valamit?

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.14. 8:10  l  #23792

Ahogy látom, Holland ott sem váltotta meg a világot....pedig sok meccset kapott az 1-2. sorban.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.13. 19:35  l  #33328

Ez nekem tetszene.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.13. 11:46  l  #33320

OK, akkor Te maradhatsz!!! Még jó hogy nem hallgattál ránk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.13. 9:15  l  #33318

Ezért jó, hogy nem mi vagyunk a GM!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.13. 8:03  l  #33316

A PK tökéletes volt, de azt azért nem gondoltam volna, hogy egy ember(Getzlaf) kiesése miatt, a PP teljes csődbe megy. Ilyenkor látszik, mennyit is ér egy ilyen kaliberű játékos. Hiller megint fantasztikus volt.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.13. 8:01  l  #42302

A meccs több szakaszában inkább Ti nyomtatok.....ahhoz képest, hogy mindkét csapatnak B2B meccse volt, nem volt rossz az iram. De a játékvezetés szerintem borzalmas volt, mindkét fél kárára. Ez a Tatár gyerek nagy kincs lesz még nektek!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.13. 4:36  l  #33315

Azért sem sikerült a bíróknak megveretni minket......pedig nagyon próbálták, mindent bele adtak! Ilyen szar bíráskodást már régen láttam...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.12. 4:39  l  #33312

Getzlaf megsérült....fasza. Remélem nem komoly!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.12. 3:43  l  #33311

Getzlaf gólja mindent elmond a csapatról....

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.10. 10:01  l  #9805

Remélem a Po-ban minél később kerülünk össze...:)

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.10. 8:46  l  #26597

Ma nagyon szorítottam Nektek...szegény Rask szuper mutatói igencsak meg lettek cibálva.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.10. 3:44  l  #33301

Így lenne ötösöm a lottón.......a srácok már most meglőtték a várvavárt gólokat. Ilyen harmadokhoz szoktunk hozzá mostanában. Beleskey, Maroon jól mennek, az Ikrek meg odatették magukat megint.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.10. 2:47  l  #33300

Annyira tudtam hogy ez lesz......semmi közük a meccshez, de kettővel mennek. Még rímel is! Remélem BB add nekik egy kis fejmosást! Most lövünk kettőt, aztán a harmadikban is és szépen megnyerjük.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.09. 11:03  l  #33299

Nagyon fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy Penner miért esett ki a pikszisből és az első sorból. Tudom, most sérült és ezért nem játszott és valószínűleg ma sem fog, de előtte az Ikrek mellett szárnyalt, Majd hirtelen a 4. sorban találta magát....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.09. 7:45  l  #33298

Ma megyünk a ragadozókhoz. Remélem nem vesszük félvállról a meccset, mert ha nyerünk, elhúzhatunk az indiánoktól! Penner mikor sérült meg?

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 11:19  l  #10457

Ezt a mai meccset jól elszórakoztátok!!! Az a fonák gól viszont zseniális!

2013-2014 RANGERS 44 3 9 12 -5 8 0 0 0 52 5.8

Azért ez nem olyan csodás mutató, hogy két-három reményteljes fiatalt oda adjunk érte!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 9:25  l  #19087

Ezt nem gondoltam volna.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 9:09  l  #33292

Kiválasztjuk a jó kis tehetségeket, aztán kettőt adnánk egy leszálló ágban lévő védőért?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 8:49  l  #33290

Különben nagyon jó kis meccs volt. talán egy durvulás volt, az a kis könyökös, az első bostoni gól előtt, de a csapatok szerintem korrekten játszottak és a bírók is jól vezettek. Hiller nagyon teper az új szerződésért és ha így folytatja, tuti, hogy kap még két évet nálunk. Azon viszont meglepődtem, hogy mennyire szétütköztök a macikat és hogy mennyire jó fizikális hokit nyomtunk, pedig ez inkább rájuk jellemző. Cogi SH gólja Winnikkel szenzációs volt! A PP meg 100%-os. Ilyen nem volt szerintem 3 éve. Az első 10-12 percet kivéve taktikusabb és jobb, tudatosabb hokit játszottunk. Ja és volt két vasunk is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 8:30  l  #33289

Én sem értem, mi a francért kell most ezt a csapatot szétbaszkodni?

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 5:43  l  #26529

A könyökös csúnya volt........

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 5:31  l  #33283

Selanne meglepően jól játszik...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 5:20  l  #33282

A két kaput azonnal cseréljük ki....követelem! A PP meg közben 100 %! Kettő null, de messze még a vége.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 4:45  l  #26510

Nagyon nyomtok.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.08. 4:44  l  #33281

Hiller bravúrok, egy vas nekünk és más semmi csak nagy Boston nyomás! Ennél több kell! Még az egy ponthoz is.

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.07. 19:34  l  #26506

Támogatom!!!! Kemény, korrekt küzdelmet!

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.07. 17:01  l  #26499

Inkább mi adunk nektek egy pontot és akkor mindenki jól jár! Na mit szólsz? :)

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.07. 16:08  l  #26497

Dehogy.......remélem ezt ti sem rontjátok el!

Boston Bruins Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.07. 8:01  l  #26495

Remélem ma jó kis hajtós korrekt meccs lesz!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.06. 19:48  l  #33268

Max. Kettőt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.06. 8:02  l  #33264

A mai meccs volt talán a legizgalmasabb ebben a szezonban idáig. A csapat egyszerűen lenyűgöz, ahogy hajtanak, ahogy mindenki kiveszi a részét mindenből. A végén esküszöm úgy örültek, mintha Stanley-t nyertek volna. Nagyon nagy küzdelem volt és úgy érzem, megérdemelte a csapat ezt a sikert is. Ez a Lack gyerek nem is értem miért 2. számú kapus....ma is majdnem ötven lövést kapott és remekül állta a sarat...sajnos. A PK nem nagyon működött ma, két gólt is kaptunk belőlük. A harmadik harmad közepén volt egy 2-3 perces olyan szintű nyomásunk, hogy el sem tudtam képzelni, hogy lehet azt gól nélkül megúszni. Perry ma nagyot nőtt a szememben, mert nem adta fel, nem szart bele, hanem az ezer kihagyott helyzet után is ment, kapart, korizott, tűrte a kemény ütéseket, lökdöséseket és a végén meg lett az eredménye. Szegény Lack a gólja után úgy maradt, meg sem mozdult, vagy egy percig. Szerdán Boston, hasonló izgalmakat várok.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.01.05. 15:40  l  #33263

MP 22 se hagyjuk ki a sorból! Ő is jó csere volt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140