ICQ: Sexton
 Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.21. 7:56  l  #33754

Melyik gólra gondolsz?

Az első két harmadot mind a két csapat lelazsálta. Sbisa fegyelmezetlensége miatt kaptunk egy PP gólt. Nem is értettem az embert! Leütközi tiszta szabályosan az emberkét, majd odabassza a fejét a palánkhoz, amikor fel akar állni. A második gól egy hülye korongvesztés a kék vonalnál, a harmadik meg egy szerencsétlen lábról bepattanó. A Kings ellen mi lőttünk egy ilyet, ma mi kaptunk. Andersen szerintem nagyon jól védett szerintem, egyik gólról sem tehetett. Mondjuk én nem éreztem a csapaton azt a fergeteges hajtást, akarást, pedig BB is azt nyilatkozta, hogy mindenki tudja mennyire fontos minden meccs, főleg ez a divízión belüli. Selanne szerintem nem való az első sorba. Oda egy Beleskey féle keménykedő erőcsatár kellene a két penge mellé. Etem és főleg Rakell eléggé eltűntek. Aki pedig szerintem a leggyengébben tolja, már hónapok óta az Silvferberg. A srác abszolút nem találja a helyét a csapatban, pedig már játszott mindenkivel egy sorban, aki él és mozog. Remélem a PO-ban rám cáfol.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.21. 5:16  l  #33748

Idáig egy nagyon ki ne fáradjunk meccs ez! A cápák talán egy fokkal veszélyesebbek. Nem hajt egyik csapat sem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.20. 10:45  l  #33745

Ezt hol olvastad? A sérültek között nincs a neve!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.20. 8:47  l  #33743

A honlapon BB a PP-ben nyújtott borzalmas teljesítményről is nyilatkozik. Akinek jó az angolja, összefoglalná, hogy miben látja ezt a rossz PP kihasználást?
Köszi előre is!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.20. 8:46  l  #33742

Bonino játéka is kérdéses, a múltkori nagy blokkolása miatt...nehogy a PO-ra megint tele legyünk sérülttel! Vatanen megmutathatja, mit tud.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.19. 14:38  l  #33738

KöszI!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.19. 10:58  l  #33733

Nem láttam a meccset, de 5-3 is kihagytunk? 6PP és semmi? Robidas hogy játszott?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.18. 12:58  l  #33725

Robidas is bekezd! nagyon kíváncsi leszek rá! Kivel lesz párban?

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.18. 8:09  l  #10075

Jól nyomjátok srácok!!! A fene enné meg....:)

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.17. 22:33  l  #43840

Azután meg összeomlik....:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.16. 15:22  l  #33723

Csak ti sztároljátok, erre gondoltam. A többiben igazad van.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.16. 6:26  l  #33721

PP teljes kudarc Fowler nélkül is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.16. 6:25  l  #33720

Jó meccs, kemény védekezés, egy kis szerencse, győzelem. Andersen egy állat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.15. 19:59  l  #33719

Azt az esetet, kérlek, nézd meg jobban! Az nem ügy kezdődött, hogy kapott MP22-től, hanem úgy, hogy MP22-t hátulról legalább háromszor hátba ba....ta ütővel. Ebből lett elege és visszalökött. Utána jött a két kézbe fogott ütővel a fejre irányuló ütés. Mindegy is, mert én annak örülök, hogy az agyonsztárolt Varlamovot elküldtük zuhanyozni. Ez mindent megért. Lindholmot én is fáradtnak éreztem, de őszintén nekem Besi játéka sem tetszett ma.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.15. 8:32  l  #33703

Volt egy-két csúnya dolog......a lényeg, hogy visszavágtunk. Egy harmadban hatot hintettünk. Végre megtaláltuk a gólvágó ütőinket. A második sor is tetszett. Palmieri, Bonino, Beleskey. Nekem hiányoztak a kemény de szabályos ütközések, de gondolom tartalékoltunk a mai meccsre is. Ja, és Winniket ütközték le nagyon csűnyán.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.15. 3:52  l  #43795

Meg lett terhelve....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.15. 3:51  l  #33700

Hat gólt lőttünk a 2, harmadban, de a védelem egyszerűen botrány. Lindholm, Sbisa és Besi egyszerűen szarok ma. Nevetséges hibák jönnek sorban egymás után. 20 másodperc alatt két gólt is kaptunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.15. 2:50  l  #33699

Selanne jött vissza a balhátvéd helyén! Ez hogy a francba van?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.15. 2:38  l  #33698

Istenem, Lindholm....micsoda nevetséges hiba! Megint lövöldözünk és kapunk egy gólt, amiben Hiller is vékonyan benne volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.14. 11:49  l  #43786

Mostanában 80 lövésből, jó ha két gólt lövünk!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.14. 11:48  l  #43785

ha Varlamov úgy véd, mint idáig, nincs esélyünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.14. 9:10  l  #33697

Remélem a srácok feje meg lett mosva és ma már egy teljesen más mentalitással lépünk jégre. Nagyon kemény lesz ez a két nap. Mi gödörben, az ellenek meg szárnyalnak, na de így lesz szép a győzelem!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.14. 9:09  l  #43782

Ma remélem visszavágunk!:)

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.13. 8:00  l  #12341

Nagyon motiváltan nyomtátok...gratulálok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.13. 7:59  l  #33695

Én sajnos felkeltem, mert úgy gondoltam, hogy a mai egy jó kis önbizalom növelő 4-5 gólos meccs lesz. Az is lett, csak nem nekünk. Hihetetlen, hogy ez a Calgary milyen motiváltan nyomta. tele vannak sérülttel és ezért aztán a fiatalok meg bizonyítani akartak. Két játékosuk is ellenünk lőtte élete első NHL gólját. Ez mindent elárul. Voltak szituációk, amikor gyakorlatilag 5 játékosból, aki a jégen volt, négyen gyakorlatilag álltak. Ezt a produkciót nem fognám Penner hiányára, hiszen egy csomó meccsen padoztatták, amikor még itt volt és akkor is megoldották a srácok. Azt sem lehet mondani, hogy balszerencsénk volt, mert igazából helyzetünk sem volt, harmadonként átlagba lőttünk 6-7 lövést kapura. Hiller 40%, Andersen 80%. Két SHG gól. Egyben bízok: amikor rögtön az elején kaptunk egy ilyen pofont, a Colorado ellen, utána indult be a rekord széria. Most nem kell rekord, csak normális játék, sok korcsolyázás, hit, motiváció és alázat. Kíváncsi lettem volna az üvöltözésre, amit BB nyomott a meccs után és Selanne reakciója is nagyon érdekelne.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.13. 5:59  l  #33692

Amikor ezt írtam csak 2-0 volt........a végére nincsenek szavak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.13. 3:24  l  #33691

Én nem tudom mi folyik nálunk, de ez gyalázat!

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.12. 9:48  l  #24079

Pedig annyira szurkoltam nektek ma, de látom a B2b legyűrt benneteket! Két nap alatt majdnem 90 lövést kaptatok.......volt dolga a kapusoknak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.12. 9:14  l  #33690

Ma kötelező a győzelem!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.11. 11:03  l  #33689

Azzal egyetértek, hogy TOP formában nem lehet mindig játszani. Az utolsó három meccs eredménye egy kis szerencsével más is lehetett volna, főleg a Montreál és a Pingvinek ellen és akkor senki nem siratná a csapatot! Nagyon megszoktuk már, hogy 5 gól alatt nem nagyon ütünk...és ez most hiányzik. A két rookie-t azért felhoznám egy kicsit és várom Robidast is, hogy mit tud hozzá tenni a játékhoz!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.11. 8:46  l  #33685

Kezdjük az elején: az első harmad elejét megint megnyomtuk, de egyszerűen semmi nem ment be. BB is nyilatkozta, ha az ellenfél kapusa tisztán látja a korongjainkat, akkor nem lövünk gólt. Hiányolta a kapus előtti zavaró repüléseket. Aztán jött Koivu óriási baromsága, hogy támadó harmadban kampózott egyet, jött a 4 a 3-ra és rögtön az első gól is. Majd pár perc és Getzlaf hibájából a megugrás és egy szerencsétlen gól. Andersent sajnáltam nagyon. Nyomtunk, lőttünk és hát persze kihagytunk mindent, erre jött a kettő az egyre és már három null volt oda. 3 meccsen 2 pont. Ebben talán csak az a pozitívum, hogy a keleti konferencia 3 vezető csapata ellen játszottunk. Talán így könnyebb megemészteni, A Montreál és a Pingvinek ellen vezettünk is, csak a szerencsével álltunk hadilábon. Szívem szerint felhoznám DSP-t, meg Etemet frissíteni a csapaton. Silfvi, Maroon, Palmieri és Beleskey gyakorlatilag nem csináltak semmit az elmúlt pár meccsen, lehet, hogy egy kis padoztatás rájuk férne! Cogliano is egy kicsit beszürkült, Bonino meg egyáltalán nem találja a helyét, pedig milyen jól ment idáig, ma egy lövése sem volt majd 17 perc játék alatt. Rakell próbálkozik, de nagyon elnyomják, úgy érzem. Fizikálisan még nem ready. Hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.11. 5:58  l  #33683

44 lövés egy gól! A PP felelőst meg rúgják ki. Ilyen nincs! Az jutott még az eszembe, hogy nem is akarjuk megnyerni se a divíziót, sem a konferenciát a PO ellenfél választás miatt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.10. 11:19  l  #33675

Ma kell a győzelem! MP22 újra edzett, ma szerintem visszatér. Remélem a helyzetkihasználás újra a régi lesz és nem lesz gond 3-4 gólt ütni. A PP rettenetesen gyenge, de lehet, hogy a PO-ra hagyjuk a frankó variációk bemutatását, most meg altatunk!:) Robidasra nagyon kíváncsi leszek, remélem még jobban megszilárdulunk hátul és jönnek a kék vonalas bombagólok is, ha nem tőle, akkor Fowlertől, aki többet tud majd támadni, feltéve, ha az ő párja lesz. A második sor még mindig nincs kitalálva. Szerintem egy Silvferberg-MP22-Selanne sort is ki kellene próbálni, bár nekem a 33-as egy kicsit csalódás idáig. Mondjuk Bonino visszarakását a 4. sorba gondolom azért történt, mert az ellenfél 4. sora ellen több lehetősége van gólt szerezni és mivel ő nagyon technikás és gólerős csatár, ebben bízik is BB. A helyzetek meg is voltak, az elmúlt meccseken, de valahogy a vége rendre besült.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.10. 10:29  l  #19224

Hasonló cipőben jártok mint mi.....nem értem, hogy jelenthet ez ekkora problémát több jó kis csapatnak is. Ez érthetetlen számomra. Mi néha még be sem tudjuk vinni rendesen a harmadba a korongot, nemhogy helyzetig jussunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.09. 9:48  l  #33673

Mp22-vél mi a helyzet?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.08. 17:57  l  #33671

Az tényleg buziság volt....mindenki gólt akar ütni! Alázat srácok, alázat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.08. 14:18  l  #33669

Ma tényleg nem ment olyan jól, de hogy ez a csapat szar lenne, azt kétlem. Ne felejtsük el hogy ma a világ egyik , ha nem a legerősebb ligájának a két konferencia első helyezettje játszott. Az nem elvárható, hogy öt, vagy hat nullára nyerjünk, egy ilyen csapat ellen. Voltak helyzetek, szép gólok de tény, hogy nagyon sok helyzetet kihagytunk. Bonino egyedül megnyerhette volna ezt a mai meccset, de az OT-ben is volt Lindholmnak és Getzlafnak is kihagyhatatlan lehetősége, amit nem sikerült beütni. Menni kell tovább! Az utolsó három meccset 75%-ban hoztuk. Ha mi szarok vagyunk, akkor mit mindjanak Calgaryban, Edmontonban, vagy Vancouverben?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.08. 6:55  l  #33662

Ezt a vereséget mai is csak magunknak köszönhetjük.....rommá lőjük a Pingvineket, ezer gólhelyzet és mindent kihagyunk. Pedig rohadt fáradt ellenféllel játszottunk és még így sem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.08. 6:23  l  #33660

Bonino egyedül megnyerhette volna már a meccset...miket kihagy a srác.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.08. 6:16  l  #33659

Az egyenkő mérce a PP esetében még hiányzik........

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140