Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.12. 8:55  l  #33879

Meg lehet még a PO?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.10. 7:54  l  #33873

Nagy meccs volt! Maroon beérett ebben a szezonban és Beleskey is felnőtt a feladathoz. Gibsonnak vannak érdekes mozdulatai, de amíg véd, nincs gond. Hillerrel mi a franc lesz? Megkapja az utolsó két meccset? Ha így véd a két back up, akkor nem lesz ebből szerződéshosszabbítás.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.09. 14:02  l  #33864

Néztem a Dallas sorsolását! Hát azért a 3 meccsből kettő élet-halál küzdelem lesz! A Columbusnak is nagyon kell a győzelem, a Kutyákról meg ne is beszéljünk! Nincs ez még lefutva a részükről.....oda kell tenni magukat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.09. 10:21  l  #33862

Köszi Mindkettőtök válaszát! hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.09. 9:27  l  #33859

Még egy kérdés: ha a Wild megelőzi mondjuk a Kingset, akkor a Kings lesz WC helyen, vagy akkor is a Minnesota?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.09. 9:25  l  #33858

Gondoltam, hogy lecsapod ezt a lasztit.....:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.09. 9:18  l  #33856

Ma meglehet a divízió! És ha nem vigyázunk, akkor még a konferencia győzelemért is hajthatunk. Ki lenne jobb nekünk? Dallas, vagy Minnesota? Számomra mindkettő kiszámíthatatlan csapat és félek is tőlük.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.08. 8:32  l  #33855

Nem volt sok helyzet, de mondjuk Cogliano két rávezetést is elbaltázott! Kellene azért a koncentráció!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.08. 4:50  l  #33850

Kicsit meg van illetődve, de ki ne lenne az első NHL meccsén? Osztják is rendesen és nem csak lövésekkel! Hajtunk legalább.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.07. 21:54  l  #33848

Jó lenne kikerülni őket az első körben. Legalább jól kifárasztanák egymást!mert szerintem ott tuti hét meccs lenne.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.07. 21:24  l  #33846

De miért nem? Nem akarnak utazni?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.07. 21:17  l  #33843

Igazoltunk egy új kapust. Róla mit kell tudni? Gibsonnak drukkolok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.07. 8:06  l  #33841

Nem értem az egészet.....vezetünk, majd kapunk 3 tetves gólt. Hiller az elején nagyokat véd, majd egy teljesen lelassult kapus benyomását kelti. Bealszunk a 2. harmadban, azután a 3.-ban meg halálra játszatjuk az első sort. Mi sem akarunk elsők lenni? Nem akarunk utazni, vagy mi a fene? Ki érti ezt? A liga tök utolsó, motiváció nélküli csapatától kaptunk ki megint úgy, hogy még vezettünk is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.05. 5:37  l  #33836

Hiller jól kipihente magát.......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.04. 8:28  l  #33835

Köszi, már megtaláltam a srácot!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.04. 7:56  l  #33834

Néztem, hogy a Norfolki srácok lecsúsztak a 9-ik helyre. Hogy lesz ebből PO?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.04. 7:51  l  #33833

Ő most hol játszik?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.03. 9:59  l  #33827

Igen, aztán olvastam a honlapon! Köszi. Azt mondja, hogy az Olimpia után Hiller fáradt volt és pihennie kellett!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.03. 8:24  l  #33824

Majdnem eltaláltam! Hármat vágtunk, de azért nem voltunk valami top formában!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.03. 5:46  l  #33822

Mondjuk nem értem miért nem estünk nekik?! B2b-ben vannak.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.03. 5:44  l  #33821

Két harmad pihi, egy harmad játék. Úgy mint a múltkor. Nyomunk most kettőt és kész!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.02. 21:14  l  #33819

Átvette!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.01. 9:39  l  #33814

Hát ezen én is beszartam! Ilyen nincs és mégis van! Bonino állat gólt lőtt, de hogy mi történt a 3. harmadban, azt fel nem foghatom!!!! Valaki magyarázza már el, hogy taktikailag mi a francot csináltunk máshogy, mint az első két harmadban? Annyi látható volt, hogy korizni sokkal többet koriztunk, és talán keményebbek is voltunk! Andersen 2. gólja volt potya, kigurult a lepkésből a korong, különben rendben volt. Voltak bravúrok is! A 4. gólnál gusztustalanul megfogták Vatanen ütőjét a cserepadról, de most kaptak a pofájukra! Az élet igazságot szolgáltatott!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.01. 5:33  l  #33806

Undorító ahogy a Jets játszik, de nekünk meg nem kellene mimózáskodnunk! Hülye tutyi mutyi banda! Oda kell baszni rendesen! De nem 4-0 után!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.01. 5:01  l  #33804

A második gól meg nagy potya.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.01. 5:00  l  #33803

A játék idáig nulla! Lassú, körülményes és nagyon erőtlen!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.30. 9:23  l  #33799

Szerintem csak nem akarták már erőltetni a dolgot. Kevés volt hátra és vezettünk 5-1-re. De ahogy olvasom nincs nagy gond.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.30. 7:35  l  #33796

Újra az élen! Nyomjuk csak tovább! Andersen remek volt! Sbisa újra gól!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.29. 16:10  l  #33795

Maroon jó volt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.29. 5:28  l  #33792

Megalázták magukat és a szurkolókat is! OT-ban 4:3, azután 5:3 -rá is támadthattunk de semmi! Húzzák le magukat.....kit akarnak megverni, ha ezt a motiválatlan tök utolsót sem! Hiller esküszöm hogy be volt drogozva, vagy valamit beszedett, mert borzalom volt a csávó! Azt se tudta jön vagy megy!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.29. 5:11  l  #33790

MP22! De kellett!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.29. 4:54  l  #33789

Megalázó amit művelünk ma! Nagyon nagy mellény, alázat nulla, egyénieskedés, és 3000%-os gólhelyzetek tömegének kihagyása! Hiller úgy áll a kapuban, mintha be lenne tépve! Esküszöm!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.26. 10:38  l  #33784

Jaj! Igaz!!!! Bocsesz, ezt elnéztem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.26. 8:02  l  #33782

Bár nagyon kíváncsi lennék, hogy az edzői stáb miben gondolkodik, kinek örülnének legjobban!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.26. 8:01  l  #33781

Azért bizakodom, hogy az első két helyre oda érünk, és nem kell rögtön a Kings vagy a Colorado ellen nyomulnunk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.24. 14:39  l  #33778

Itt se és a konkurenciánál sem láttam, már nagyon régen!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.24. 8:31  l  #33775

Tetszettek ma a srácok, mondjuk egy olyan Floridát csaptunk szét, akik a 2. harmad végén már a seggükön vették a levegőt, a tegnapi LA meccs miatt. Robidasnak volt több nagyon jó meglátású hosszú passza, jól lát a pályán az öreg. Selanne-t is megkövetem, mert ma jól ment az ikrekkel. Három null után Getzlaf megint elkezdte ezt a laza vagyok mint a rigalánc stílust, de aztán a két bekapott gól után BB leszedte az arcukat és újra beindultak. Getzlaf gólja tanítani való volt, Selanneval nagyon összehozták.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.21. 14:20  l  #19241

Jelen pillanatnyi formát illetően van benne valami!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.21. 12:12  l  #19239

Na mi a helyzet ebben a topikban??? Nem durrannak a pezsgők, nem jön a büdöskacsázás???:) Jó kis meccs volt különben, jobban akartátok ti ezt a mai győzelmet és ezzel járó szerencse is mellétek állt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.03.21. 8:11  l  #33755

Most már leesett, mire gondoltál a meg nem adott góllal kapcsolatban. Az a korong tuti bent volt, de mivel nem lehetett látni, mert mindenki rajta feküdt, ezért nem adták meg.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140