Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.27. 21:04  l  #34172

Teljes a csapat........

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 13:46  l  #34149

Azon én is folyton röhögök, hogy százezer forintos botokat csak úgy szétba.......nak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 13:42  l  #34148

Gondolom azért az is számít ki üt oda! A szülő hoki egyik 45éves apukája, vagy egy NHL játékos. Gondolom Te nem az egyik top ligában nyomod, mert ha ott eltalálnak, akkor csillagokat látsz. Csak az összefoglalót láttam, de végre kinyílt a gólzsák.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.26. 6:54  l  #34121

Közvetítsetek, mert nem látom a meccset! Milyenek vagyunk?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.25. 20:34  l  #34099

Nyernünk kell mert különben végünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.25. 10:54  l  #34097

BB azt nyilatkozta, hogy Hiller kezd. A PP-t én egyáltalán nem értem. Ilyen kvalitású játékosok, akik hétről-hétre, évről-évre ezt csinálják napi 2-3 órában, azokkal hogy a fenébe nem lehet begyakoroltatni 3-4 figurát?

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.25. 9:27  l  #44574

Ti is úgy jártatok mint mi.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.25. 7:57  l  #34094

Getzlaf játszik ma? Mert amiket olvasgattam erről, az az, hogy ő akar játszani, de még nem biztos, hogy engedik. Beleskey vasárnap térhet vissza.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 13:07  l  #34092

Szerinted mit mondjon, az egykori játékostársáról?? Hogy egy szemétláda mert tönkre ba...ta a karrierjét? Hagyjuk már ezt....udvarias, diplomatikus nyilatkozat. Semmi több. De miért is mondana mást?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 10:20  l  #34089

Kari nem ilyet kapott. Getzlaf felrakta a ficakba, ez pedig a hónaljánál ment be. Mindegy is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 9:38  l  #34087

Szerintem a 2. potya gól, az rendítette meg mentálisan, mert azért azt nem lehet mondani, hogy kapott 40 lövést és nem bírta. Benn góljáról nem tehetett, azt oda lőtte a srác, ahová a nagykönyvben meg van írva.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 9:14  l  #34084

Köszi a pozitívumokat!:) Nekünk meg meg kellett volna mutatni, miért nyertük meg a nyugati konferenciát. Nem azt mondom, hogy söpörni kellett volna, mert az azért túlzás lenne, de az hogy a dallasi két meccsen kaptunk 7 gólt, az nagyon elborzaszt! És a mai meccsen pedig bemutattunk olyan hibákat, amit szerintem egész alapszakaszban nem csináltunk.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 8:08  l  #17088

Mentálisan nagyon felénk nőttetek! Gratula! Az első harmad után mindent gondoltam volna, csak ezt nem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 8:06  l  #34081

Az egész szezon alatt, minden meccs végi nyilatkozatban csak azt lehetett hallani, hogy egy mérkőzés 60 percig tart, végig koncentrálni, hajtani, menni kell. Erre ma nyomunk egy igazi PO harmadot, korizunk, ütközünk, lövünk és vezetünk is kettő nullra, majd kijövünk a második harmadra, egy visszafogott, tartalékolós, nyugivan stílusban és 7 perc alatt elbasszuk, az egész meccset. Az első sorunk gyakorlatilag megszűnt létezni. Még Beleskey-t talán tudtuk pótolni, de Getzlaf kiesése nagyon nagy űrt hagyott maga után. A kisgyerek is megremegett a kapuban és jött is a megérdemelt potya, bár ettől függetlenül fogott nagyokat is. Gondolom Hiller kezd otthon, lehet, hogy most jött el az ő ideje. A DSP-Rakell-Etem sor tetszett, előttük a jövő. Én is a kemény játék mellett voltam, de be kell látnom, hogy lehet, nem ez a mi stílusunk. Nekünk ilyen játékosállománnyal és ilyen 4 erős támadópotenciállal rendelkező sorral, inkább vissza kellene térnünk, a kreatív gólerős játékunkhoz, oda, amikor meccsenként 4-5 gólt ütöttünk ahelyett, hogy mindenki csak verekedni és ütközni akar. Nem tudom mi járhat a srácok fejében, de hogy tavaly is egy papíron gyengébbel szemben maradtunk alul és hiába jön megint egy hazai meccs, megmondom őszintén, szerintem mentálisan megint a béka segge alá kerülve nagy fordulat kellene, hogy mi továbbjussunk. Ne legyen igazam és elnézést az atom pesszimizmus miatt. Nagyon el vagyok keseredve, mert nem ezt vártam ettől a szezontól. Hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 5:57  l  #34080

Három lövésből két gól? Ezt hogy csináltuk? Az egész napom el van ba....va! Az első harmad éli játékunk hova tűnt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 3:54  l  #34072

Az a második potya nem kellett volna.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.24. 3:52  l  #34071

Nem antipatikus, hanem hagyjuk őket játszani. Hármat lőttünk kapura ebben a harmadban. Mire gondoltunk? Hogy feladják?

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 23:13  l  #17085

Ha már egyszer építkezik........

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 19:30  l  #17081

Szívemből beszéltél!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 19:28  l  #34053

Kíváncsi vagyok a srácra.....jövőre úgyis őt szerettük volna az öreg helyére. Itt a nagy alkalom, hogy bizonyítson.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 12:55  l  #17077

Ha csak egy kicsit finoman leütközi Getzlafot, már oda is a helyzetünk......

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 12:52  l  #17076

Én mondjuk kurvára izgulok minden meccs előtt, még regulárban is, nemhogy PO-ban, De nem élek ilyen szerekkel, hála az égnek!

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 11:44  l  #10104

Ma kaptatok két tetű gólt is...arról a mágus sem tehetett!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 11:43  l  #17072

Csakis benyugtatózva szabad nézni, az már biztos.......

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 11:41  l  #44511

Hát sajnos a sérülések fokozottan jelentkeznek itt minden csapatnál! Robidas is lábát törte, szóval nem kerüli el egyik csapatot sem. Ez van, nyomni kell, bár néha azt érzem, ezek a játékosok nem is emberek, akkora fizikális terhelés éri őket, és mégis nyomják tovább.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 11:06  l  #44509

Nyugi! Szerintem egyiknél sem vagytok rosszabbak.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 11:04  l  #17069

A bottörés miatti jajveszékelés jogos, de hogy öten mit balfaszkodtatok össze a két kacsa ellen....na arról kellene egy bemutató filmet készíteni.
Jön a negyedik, győzzön a jobbik! A viták pedig csak spannolnak mindenkit, de ez is a PO szépsége. Bármelyik sportban benne van a pici köcsögösködés, csak szándékos sérülés okozás ne legyen. Én azt mondom!

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 9:55  l  #17062

Mindent megértek, de azt hiszem egy kicsit félreértettetek. Én nem a bruszt, meg a dulakodás és a kemény játék ellen vagyok, csak az ellen, hogy egy jól látható sérülést, amit még egy védő rész is óv, direktbe ütik. A többi dolgot elfogadom, ez PO, de azért saját ikonotokat így megölni.....

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 8:43  l  #17058

Szerintem ez akkor sem egy sportemberi magatartás, hogy a két napos sebet ököllel ütik. Vannak íratlan, etikai szabályok sportemberek között és ezt illik betartani. A kemény játék mehet, de ez nem annak az elfogadott formája. Jó lenne ezt a párharcot a sportszerű keretek között lejátszani, és sérülést nem okozni, főleg direkt. Nem is volt ez jellemző idáig.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.23. 7:36  l  #34051

Ma győzni kell, nincs mese, mert a végén még elhiszik a dallas-i srácok, hogy tovább juthatnak. Azt meg egy ilyen jó regulár szereplés után nem nagyon szeretném. A srácok nagyon fogadkoznak és Maroon is azt nyilatkozta, hogy most mi jövünk a fizikai fenyítés terén. Keményen is kell játszanunk, de nem sportszerűtlenül, és koncentráltan belőni az ezer helyzet közül 3-4-et! Hajrá srácok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 21:36  l  #34050

Fistric "hentes és mészáros" felkészül-------

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 11:44  l  #17052

Mondjuk ki nyíltan: ez a Robidas alá ugrás, egy oltári nagy baromság volt....ilyet akkor szoktak, ha mondjuk lövést blokkolnak, vagy az üres kapu torkából akarják kipiszkálni, elérni a korongot. Támadó harmadban előre ugrani, és közben kaszálni a bottal....ez egy vadbarom. Na mindegy is, majd ő elszámol a lelkiismeretével. És pont egy dallasi ikont tett tönkre. Szerintem még a csapattársak megvetésére is számíthat. Ma bejött nektek minden, nekünk meg semmi. Jöjjön a negyedik!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 8:50  l  #34029

Ott van Fistric hentesnek ha kell és ott van még Sbisa is. Robidas nagy veszteség, főleg úgy, hogy Penner meg miatta már golfozik. Ez nem jött össze. Kíváncsi leszek ki lesz a kezdő kapus szerdán? Meg meri-e húzni a cserét BB? Ja, és Vatanenről nem is beszéltünk. Etemet miért nem játszatta BB, he felhívtuk?

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 8:39  l  #4438

Nekem egy kicsit más a véleményem. Nekünk, mint Magyar jégkorong válogatott, az lenne a legmegfelelőbb, ha nem erőltetnénk ezt a feljutásos sztorit, mert őszintén, mi lenne velünk az A csoportban? Mindenki vágna nekünk 10-et, aztán jöhetnénk haza. Nekünk szerintem arra lenne szükségünk, hogy egy 6-8 éven belül legyen egy olyan erős válogatottunk, hogy mi legyünk a liftező csapat az A csoport és a Divizió 1/A között és onnan lehetne a következő lépést megugrani, azaz stabil A csoportosnak lenni. Egy kicsit szerintem túl van dimenzionálva nálunk ez az A csoport kérdés. Mindenhonnan azt hallom, olvasom, hogy csak jussunk fel és akkor aztán minden meg van oldva. Véleményem szerint apró lépésekkel, de stabilabb helyet kell először elfoglalnunk itt, a DIV 1/A-ban, aztán megcélozni az első két helyet, majd jöhet a tartósabb A csoport tagság. A létesítmények fejlődnek, az utánpótlás ia szépen gyarapodik, ezt az utat kell járnunk és nem azt, hogy minden évben a csodára várva, hitegetjük magunkat, hogy mi A csoportos válogatottak vagyunk. Hajrá Magyarok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 8:19  l  #34024

Én most csak a kapus kérdésre térnék ki. Egész évben arról szólt az összes média, hogy ennyire erős csapat nincs, mint mi vagyunk kapus poszton. Mi az, hogy nem tudtuk ki kezd? Tudták ők, Hillert favorizálták, de a csávó valamiért, az olimpia után szétesett. Most akkor mit csináljanak szerinted? kezdessék Hillert, aki az sem tudta, hogy jön vagy megy, vagy egy olyan kapust kezdessenek, aki ott van fejben, jó a formája, de az igaz, hogy rutintalan? Vagy állítsák be Gibsont, aki még NHL meccset sem játszott, nem hogy PO-t? Meg volt itt a kezdő kapus személye, de az élet közbe szólt. Andersen jól véd, voltak bravúrjai, nem hiszem, hogy miatta kaptunk ma ki. Ahogy néztem a statisztikákat, 36 lövést nyomtunk, és nem tudtunk gólt lőni. Én abban bízom, ahogy a Stars az egész regulárban szerepelt....egyszer nyomtak egy jó meccset, aztán jöttek a töketlenkedéseik. Most nyertek, tehát jöhet a visszaesés. 22 lövést küldtek kapura. Nem hiszem, hogy ez valami irtózatos nyomást jelentett volna nekünk. Szerdán be fog menni az, ami ma kimaradt. A többi párharc közül sok csata kettő egyre áll, úgy hogy szerintem még semmi gond, de az tény, hogy figyelni kell. A Shark meccshez csak annyit, egyszer a kapanyél is elsülhet, gondoljunk csak arra, hogy mi is lőttünk kilencet a Vancouvernek, mégsem gondolnám, hogy 50 meccsből még egyszer megcsinálnánk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.22. 6:53  l  #34018

Nem láttam sajnos a meccset. Nagyon szarok voltunk? Robidasnak hogy tört el a lába? Durvaság miatt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.21. 17:42  l  #34012

Valami oka csak van hogy felhivtuk. ....

Magyar válogatott Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.21. 10:25  l  #4426

Nagy még ránk ez a kabát.....sajnos.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.21. 8:01  l  #34010

Etemnek örülök! Gyors agresszív és még gólt is tud ütni! Ma nagyon oda kell figyelni az elején, mert tuti nekünk esnek, de ha ez a meccs meglenne, akkor szerintem már nem fordítanának.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2014.04.19. 8:21  l  #17042

Biztos sok meccs es szériát akarnak........jó meccs volt, igazi ádáz harc!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140