Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.25. 13:16  l  #36529

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.25. 11:35  l  #36527

Leírnád röviden? Köszi

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.24. 14:56  l  #36505

Félreértettél! Nem hozzájuk hasonlítottam! Csak azt szeretném, hogy egy igazi jó kaliber érkezzen! Egy igazi tuti!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.24. 14:30  l  #36503

Egyet kérek: ha már oda adunk jó kis játékosokat valakiért, akkor ne ilyen Stoner, Brewer kategóriákat hozzunk! Ezekből van már egy szakajtónyi.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.24. 9:01  l  #36498

Köszi, hogy megemlékeztél rólam...:) Perrynek ma is volt egy ajtó ablak helyzete, de sajna kihagyta. A szétlövésben viszont nagyon kellett az az okos gól. Az egész meccsen mutatott mozgása nem tetszik nekem. Totál lassú, nem megy bele a csínyekbe, visszahúzódik, nincs benne lendület, dinamika. Lehet, hogy megsértődött BB-re, hogy szétszedte a tesójától. Kesler pedig, ahogy gondoltam nem tudja őt kiszolgálni. A mai nagy ziccer passzt is Getzlaf nyomta neki.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.24. 8:04  l  #36494

És a végén meg nyerünk ezzel a szar alibi játékkal...ezt a csapatot kezdem nem érteni! Ha edzőt akarnak buktatni, akkor meg mi a francért támadnak fel 20 percre? Különben a Detroit góljait is gyakorlatilag mi hoztuk össze. Egy szép Maroon be passzal kezdtük és egy elrontott PK-val folytattuk. Gibson jól védett, egy szavunk sem lehet. Stoner viszont továbbra is borzalom. Cogliano gólja viszont gyönyörű volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.23. 10:19  l  #36489

Nagyon nagy oboára!!!!!!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.22. 3:43  l  #36481

Kiszenvedtük! Perry teljesen eltűnt.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.22. 2:46  l  #36480

Már oda is az előny! Remélem kondival jobban bírjuk és behúzzák a végén a srácok! Ennek a Manson gyereknek a védő munkája néha a zéróról súrolja.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.21. 6:56  l  #36477

Ennek a játéknak a lélektanát soha sem fogom megfejteni......micsoda harmad volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.21. 4:51  l  #36476

Itt a második gólpassz! Besi a bűnös.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.21. 3:55  l  #13216

Tényleg csak az maradt....nagy gödörben a csapat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.21. 3:53  l  #36475

Nem változott itt semmi! Még Fowler is gólpasszt ad az ellenfélnek. Lehet hogy tényleg BB kirúgása a cél. Szegény Gibsont sajnálom, mert ilyen hülye megalázó helyzetekbe hozzuk. Különben meg véd mindent.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.20. 8:47  l  #36470

Úgy érzem, fordulóponthoz érkezett a csapat. Szétszedték az Ikreket, a tegnapi edzésen. Perry ment a 2. sorba, Palmieri az elsőbe! nem tudom mi sül ki ebből, de szerintem Kesler nem olyan playmaker típus mint Getzlaf, nem tudom hogy fogja kiszolgálni Perry-t. Na majd meglátjuk. Vélemény? Ahogy olvastam, sajnos Andersen nem javul, nem is edzett. Ez nagyon gáz....tuti agyrázkódása van, amiből nem fog hamar felgyógyulni. Gibson kezd ma, vagy Bryzgalov?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.19. 19:45  l  #36466

Megérdemli!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.19. 9:40  l  #21981

Szerintem a játékosok sem tudták, hogy mit csinálnak......de már szerintem az első harmadban eldönthettétek volna, de akkor még Gibson mentette a menthetőt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.19. 9:38  l  #36458

És az igazsághoz tartozik, hogy ha Gibson nem véd úgy az első harmadban, már akkor mehettek volna legalább kettővel!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.19. 9:37  l  #36457

Azt hiszem, hogy ide nem egy védő kellene, hanem legalább kettő és abból is a jobb minőségű. Hihetetlen, hogy két fiatal védőnk (Lindholm, Vatanen) hiánya ennyire totálisan szétkuszálja a teljes csapat védekezését. Manson azt sem tudta hol van, de ez igaz Brewer-re is. A tempó minimális, a korongkezelés rossz, támadásaink meg gyakorlatilag alig voltak. Pluszban hozzájön az is, hogy a két tuti szólót, meg ellőjük az égbe. Az előző Washington elleni meccsen ugyan ez a forgatókönyv működött: elkezdtük a meccset, nyomtunk, vezettünk, majd totálisan szétestünk. Itt vagy tényleg BB-t akarják kirúgatni, vagy az esetleges elcserélésektől való félelem miatt senki nem akar húzni, amíg ki nem derül a sorsa, hogy marad, vagy cserélik. Nagyon érdekes, mert voltak a meccsnek olyan periódusai is amikor meg szemmel láthatólag tudtak játszani, ment a korong, veszélyesek voltunk kapura, azután meg mintha elvágták volna, jött egy 6-8 perces totál szarakodás. Adjatok már kérlek valami értelmes magyarázatot ezekre a dolgokra! A támadók közül csak Beleskey hiányzott, ettől még működnie kellett volna a csapatnak.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.19. 5:58  l  #36452

Botrány, borzalom! A negyedik gólnál ez a Manson gyerek hol a k....va anyjába helyezkedett? Rakell volt a jobb hátvéd helyén!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.18. 8:50  l  #36442

Na, ma kíváncsi vagyok mit fogunk előadni....szenvedés lesz, vagy egy kicsit jobb játék, mint a múltkor. Azért kellene már egy győzelem, mert szépen lassan fogy az előny.....Ki fog ma kezdeni? tuti Btyz!

Pittsburgh Penguins Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.18. 8:36  l  #49889

Azt hitte a butuska, hogy Getzlaf megy előtte.....:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.16. 7:58  l  #36424

Nem vitatkoznék Veled, de én ma Stonert láttam az igazán szarnak! Az ötödik gólnál is mit csinált? Elkezdtük a meccset, nagy iramban, beszorítottuk őket, vezettünk, kétszer is, de azt a bozontos 8-al egyszerűen nem tudtunk mit csinálni. A csávó tényleg zseniális, pedig elég egyszerű a fegyvertára, de azt irgalmatlanul kihasználja. A 4. gólnál úgy otthagyta Stoner-t, mintha mellettem korizott volna el. Csak azt nem értem, hogy tudjuk mit csinál, tudjuk, hogy rá játszanak és nem teszünk ellene semmit. Coginak örülök, talán megjönnek a góljai. Sérültekről lehet valamit tudni? Beleskay, Vatanen? Ja, és Gibson sem volt a helyzet magaslatán, sajnos, bár az öt gólból nem is tudom igazán, melyiket lehetne a nyakába varrni. 2 bomba, egy szóló, és két megugrás kettő az egyre.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.16. 5:59  l  #36422

Beleskey írgalmatlanul belecsúszott a palánkba! Csodáltam hogy magától ment le a jégről! Ettől függetlenül ez már nem hullámvölgy, itt komoly mentális gondok vannak. Keressük a játékunk, lassúak vagyunk és borzalmasan hitehagyottak. Pedig ma úgy kezdtünk mint az álom.......és mi lett belőle.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.13. 2:40  l  #36400

Ez milyen meccs már????? Állati szarok vagyunk 35 percig, azután vágunk kettőt. Gibson ott van a szeren nagyon!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.12. 10:17  l  #36397

F. Andersen 44 29-8-5 101 1200 2.37 .916
J. Gibson 5 2-2-0 12 141 2.66 .915
J. LaBarbera 5 2-0-1 9 99 2.61 .909
I. Bryzgalov 8 1-4-1 23 150 4.19 .847

A négy kapusunk teljesítménye......Bryz több mint 4 gól meccsenként. És ezért irgalmatlan mennyiségű pénzt fizetünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.12. 8:05  l  #36395

Van egy olyan érzésem, hogy Lovejoy-t elküldjük.......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.12. 8:04  l  #36394

Még szerencse.......azért egy 10-20 cikk csak megjelent ebben a témában. Az edmontoni cseréknek lehet valami alapja?

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.12. 7:35  l  #2170

Jók voltatok, mi pedig bűn szarok, de ha 3-1-nél megkapjuk a büntető lövést, akkor talán máshogy alakult volna.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.11. 11:42  l  #36381

A Ducks honlapján lévő összefoglalóban benne van, sőt felülről is megmutatják. Esetleg nézzétek meg....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.11. 11:00  l  #36378

A büntető lövési szitura, ami elmaradt, nincs hozzáfűzni valótok? Az volt, vagy nem?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.11. 10:01  l  #36376

Köszi, a kis elemzést. De Lovejoy idáig nem játszott rosszul. Akkor most mi a fene történhetett? Lehet, hogy egy kicsit besértődött, mert mellőzték az utóbbi meccseken. Persze nem csak Bryz miatt kaptuk a gólokat, de úgy gondolom, hogy azért van egy csapatnak kapusa is, mert ha már a hátvédek nem tudnak beavatkozni, akkor az ellenfél ne az üres kapuval álljon szembe, hanem ott van még egy játékos, akinek az a feladata, hogy a csapatot megóvja a góltól. De az, hogy 5 lövésből három gólt kap valaki, az nem azt jelzi, hogy a csapattársak nyugodtan bízhatnak benne. Sajnos. Egy kapus akkor teljesít igazán jól szerintem, ha az alap lövéseket védi, és bemutat bravúrokat. Ez az NHL szint. Aki ezt nem hozza tartósan, az már sajnos ide nem elég.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.11. 8:19  l  #36374

Gibson első bekapott gólja előtt volt egy érdekes jelenet, amikor a gólvonalról az egyik Florida játékos kézzel húzta ki a gólba tartó korongot. Nem járt volna ezért büntető nekünk? Az azt követő támadásból pedig megkaptuk a negyedik gólt. Nem mindegy, hogy 3-2, vagy 4-1 oda. Annál a gólnál egyáltalán hol volt a másik védő? Ahogy láttam Thompson jött hátra mint center, de a másik oldali védő nem volt sehol.......Totális csőd volt ma mindenben a csapat. A PK botrány, a korcsolyázás, a sebesség sehol nem volt, az agresszív, dinamikus játék, ami azért jellemezte ezt a csapatot, teljesen eltűnt. Ennyit jelent, hogy Lindholm és Silvferberg nem játszik? A Bryzgalov hívőknek pedig csak ajánlani tudom a mai teljesítményt. Ez szerintem nem NHL szint már sajnos.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.11. 5:59  l  #36373

Jobb is......ha valakinek van hozzá energiája, akkor nagyon szívesen olvasnék egy kis elemzést erről a totál kudarcról! Itt valami olyan történhetett, ami komolyan kihathat a csapat további menetelésében.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.02.11. 3:02  l  #36370