Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

User hozzászólásai

előző oldal l következő oldal

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.19. 8:08  l  #36821

Perry az elmúlt 9 meccsen így is nyomott 4 gólt és 2 asszisztot. Mi lenne ha egészséges lenne?????

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.19. 8:06  l  #36820

Bocsi...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.19. 7:46  l  #36817

Wisnek meg van az első pontja nálunk, és ami még tetszett, hogy Stoner is egyre jobban kezd beilleszkedni a rendszerbe.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.19. 7:45  l  #36816

Tényleg jó kis meccs volt. Szerintem 80%-ban domináltunk, de semmi nem ment be az első két harmadban. Perry egy nagy küszködés..nagyon lassú, motiválatlan és ahogy látom fizikailag is nagyon-nagyon gyenge. valami tényleg nincs rendben vele. Remélem valahogy rendbe teszik a PO-ra. A PP megint kezdett abba az irányba menni, amikor a korong bevitel is nagy probléma. A Kings első gólja nagy mák volt, Lindholm ütőjén megpattant a korong. Szerintem nagyon haloványak voltak. ha több szerencsénk lett volna és egy picivel több koncentráció, akkor 2-3 góllal kellett volna ma nyernünk. Kesler csuklójáról pedig nem nagyon van több szuper jelző.........Quick viszont egyszer oltári bunkó volt, amikor Getzlaf bokáját izomból szétb...ta a bárddal. Minimum 2 perc kellett volna, hogy legyen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.17. 11:40  l  #36808

Szerdán Kings! Ronthatjuk a PO részvételüket.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.16. 12:13  l  #7025

Látod mi is toltunk egy laza 3 meccses bukót....

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.16. 12:13  l  #7024

Ne temesd magatokat...messze van az még!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.16. 12:12  l  #36806

Én erre nem tudom a választ és sajnos még sejtésem sincs! Én is ezeket szoktam Tőletek, mint nagy megfejtőktől kérdezni. Ha már most így is tud a csapat játszani, ebben a rendszerben, ezzel a szisztémával, akkor most kérdés, hogy BB egy hülye szar edző, vagy a csapat csak akkor kezdi el ezt nyomatni, ha ég a ház!??? Gondolom minden meccset úgy kezdünk, legalábbis fejben, hogy megnyomjuk az elejét, elmegyünk egy-két góllal azután tartjuk az eredményt, nem szétjátszva magunkat. ha ez bejüön, akkor ok, de ha nem, akkor B megoldás, nyomunk mint állat és beverünk legalább eggyel többet mint amit kapunk, de ez persze nem mindig sikerül.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.16. 8:42  l  #7022

B2B-ben voltatok, azt ne feljtsd el! Mondjuk nem értettem, hogy Rinnie-t miért nem pihentettétek?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.16. 8:17  l  #36802

A számból vetted ki a szót! Thompson hogy örült már.....király volt! De akkor most BB szar edző vagy sem? Ha tudjuk ezt a szisztémát nyomni, mint a harmadik harmadban, akkor most mi a helyzet a többi harmaddal? Megy a langyos szarcsi játék, eladott korongok, rossz passzok, majd jön egy húsz perc, amikor levegőt sem engedünk venni az ellenfélnek, és láthatólag nagy koncentrációval játszunk, passzolunk és lövünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.13. 11:26  l  #36789

A Po meg tiszta ideg görcs!!!!!!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.13. 11:25  l  #36788

Görcsölésről szó sincs, csak olyan jóleső érzés, amikor nyer a csapat!!!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.13. 8:11  l  #36785

Tényleg nagyon érdekes kérdés ez, mert ezzel a barom edzővel ilyen jó helyen áll a csapat, akkor mi lenne egy nekünk , a csapathoz illeszkedő edző esetében? Az a baj, hogy pont annak a határán táncol a csapat, hogy BB-t segberúgják, de az a 6-7 meccses vereség széria meg nem jön, ami indokolná az elküldését, mert annyira meg vagyunk jók, hogy 3-4 bukott meccs után azért nyerünk megint 2-3 meccset és mindenki megnyugszik.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.13. 7:58  l  #36783

Mindenben egyetértek, csak dühös vagyok, amikor éjjel fél 3-kor felkelek, vezetünk 3 perc alatt kettővel, megnyugszom, hogy egy jó kis meccset látok és sorra jönnek a pofonok! De igazad van, nem lehet 82 meccset megnyerni, de azért törekedni kell rá!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 18:37  l  #36779

Mindenkit megvédték, csak én mondtam ilyet! Engem tessék szidni.

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 14:22  l  #13335

Nagyon fura meccs volt ez a mai.......Ramo jól védett, mi meg mint az alvajárók.......3 perc alatt berámoltunk kettőt, aztán észbe kaphattak a srácok, hogy nem lesz ez így jó!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 12:14  l  #36771

Mindenki Babcockot akarja, de neki lejár a szerződése? Vagy hogy működik ez?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 9:40  l  #36768

Tíz meccsel az alapszakasz vége előtt, tuti, hogy nem váltunk edzőt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 8:53  l  #36765

Valaki mondjon már valami értelmeset Perry lehangoló játékáról, vagyis nem játékáról!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 8:34  l  #36764

Na ezért gondolom, hogy nem feltétlenül akartunk ma nyerni Calgaryban:

Lindholm nyilatkozata: We like to play them. Tonight, we didn’t stick with it, but I like playing against Calgary. It would be fun to play them [in the postseason]. It’s a fun building to play in.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 8:11  l  #36763

Nem arról volt szó, hogy Fowler Wis-el fog párban játszani? Csak kérdezem......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 7:58  l  #36761

A csapatnak drukkoljunk, ne az edző bukására, szerintem. Teljesen igazad van, de én inkább örülnék egy jó PO szereplésnek, mint annak, hogy BB-t pi...án rúgják. Láttam ezt a meccset végig. Olyanok voltunk mint Csigusz a Spongybob-ban. Nem ütköztünk, nem mentünk oda az ellenfélhez, hanem gyakorlatilag 2 méter távolságból figyeltük a meccset. Közelre vettek a srácok jegyet.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 7:48  l  #36759

Ezen a meccsen mindegy ki védett volna...kellett a pont a Calgarynak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 7:47  l  #36758

Ez a meccs a komédia netovábbja volt. A második harmadban 4, azaz négy Calgary lövésből 3 gólt kaptunk, majd a harmadikban 3 lövésből még egyet! Ne mondja nekem senki, hogy ez nem egy bunda meccs volt. Főleg úgy, hogy vezettünk kettő nullra. Ez a csapat, ez a játékosállomány nem igaz, hogy egy ilyen előny birtokában, nem tudná legalább döntetlenre hozni az ilyen mérkőzéseket. Nézzük meg azt a 6. gólt...ilyen nincs és mégis van.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 6:00  l  #36754

Eladtuk, leadtuk a pontokat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.12. 4:00  l  #36751

Tényleg jól megerősödött a védelem.......hihetetlen!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.11. 10:14  l  #36747

Na, leadjuk ma a pontokat a Calgarynak? Vagy segítünk a városi riválisunknak? Nagy kérdés.......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.10. 12:44  l  #36746

Még azt sem mondanám, hogy szarul csinálták. De ma semmi nem jött be. A harmadik harmadban azért vártam volna egy keményebb iramot.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.10. 11:42  l  #36744

Ha Calgaryban és Minnesotában is leadjuk a pontokat, akkor biztos leszek benne, hogy a srácok, a szomszédok távolmaradását szeretnék a PO-tól!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.10. 7:50  l  #36743

Persze ami nekünk nem csúszott be, az a túloldalon szépen becsordogált...Getzlaf kapuvasát még nem is említettem. Ezt a meccset minimum 3 góllal nyerni kellett volna. Wisniewski még elég idegenül mozgott, de hát első meccse volt a csapattal. Viszont Stoner megint hozta a szarabbik arcát...Jöjjön már Vatanen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.10. 6:00  l  #36742

Az első góljukat előtt, ahelyett, hogy hagytuk volna Andersennek, hogy felvegye a korongot, adtunk egy gólpasszt! Írtó gyenge volt a Vancouver, Fowler és Perry is bebaszhatta volna legalább azt a 400%-os helyzetét, de sajnos nem lőtték be, ez lett belőle. Lack jól védett, ellenben Andersennel.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.10. 4:44  l  #36738

Ennyire dög unalmas meccset nagyon régen láttam....és persze mindent kihagyunk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.09. 21:06  l  #36737

Kétszer nem betlizik a fiú.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.09. 13:10  l  #36733

De ez most komoly????? Nevelő célzattal? Mármint a mostani 3. sor.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.09. 9:32  l  #36731

Line combinations:
Patrick Maroon-Ryan Getzlaf-Kyle Palmieri
Tomas Fleischmann-Ryan Kesler-Jakob Silfverberg
Matt Beleskey-Jiri Sekac-Rickard Rakell-Corey Perry
Emerson Etem-Nate Thompson-Andrew Cogliano

Milyen érdekes...Perry a harmadik sorban!?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.09. 8:06  l  #36730

És ki mikor fog visszatérni a pályára?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.07. 6:46  l  #36723

Ezt a meccset Andersen elbaltázta.....pedig szerintem nem voltunk rosszak! Egy igazi döntetlen szagú mérkőzés volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.03.06. 16:14  l  #36718